Právě dopadající energie – Na co se soustředíte?, 24.4.2007

17.5.2007 v Zajímavosti 0

Vydáno dne 26. 04. 2007 v rubrice Projevy transformace
Pokud jste v několika posledních dnech měli pocit, jako byste byli mimo své tělo, vznášeli se někde v neznámu, měli pocit, že nejste s ničím spojeni, a to ani se sebou, nebo že se dokonce pod vámi propadlo dno, nejste sami.

K tomu přidejte bezesné noci, nevolnost, závratě a stavy, kdy najednou nevíte, kde jste, paniku, zoufalství a strach, a máte definici našeho současného energetického prostoru.

Projeví se vůbec někdy naše naděje a sny? Jak vytvoříme to, po čem naše srdce touží? Kdo a co nás podpoří? Kde to vlastně teda jsme? Je vůbec něco skutečné? Mohu vás ujistit, že všechno je v pořádku a že všechno je – jako obvykle – tak, jak má být.

Před několika dny na nás dopadl značný příliv energie, který doslova některé z nás vyhodil ze sedla. Bylo to období příznivé pro změny, opuštění starých vzorců a projevení našich nových energií. Staré vzorce z nás úplně odpadávaly nebo byly alespoň vyneseny na povrch.

Pokud jste citliví, prožívali jsme občas pocity šoku a nevěděli z čeho pocházejí. A hned poté, co tato obrovská energetická vlna pominula, jsme byli ponecháni v prostoru s mnohem menší hustotou. Kvůli tomu se nám zdálo, jako bychom se vznášeli v neznámu, jakoby s ničím nespojeni a mnohdy ani neschopni se k něčemu připojit. Byl tak značně ohrožen náš pocit bezpečí a mohli jsme se citit docela zmatení.

Výsledkem toho je, že se nám zdá mnoho věcí podivných. Když píšu tuto zprávu, přišel ke mně andělský posel (což tak často nebývá) a předal mi tato slova:

„Nyní je před vámi nová vláda míru a vyrovnanosti. V podobě nového přílivu světla se objevil posel, přinášející nový úsvit. Je to doslova úsvit nového věku. Vězte, že se vám naskytne spousta příležitostí. Nastává doba přející kouzlům. Doba, kdy mávnete kouzelným proutkem a budete sledovat, jak se dějí zázraky.“

Pokud zde popsané stavy neprožíváte, může to být z několika důvodů. A věřte, že s největší pravděpodobností ani v tomto nejste jediní. Čím výše vibrujeme jako planeta i jako celek, tím se nižší vibrace, které pronikají do našeho prostoru, stávají zjevnější a extrémnější. Protože ve vyšších vibracích je všechno jakoby pod lupou, takže když k sobě přitahujeme něco, co je nám hodně nepříjemné, je tomu tak proto, že tyto vzorce, neslučitelné s vyššími vibracemi, se v nás ještě plácají.

Takže nyní, když jsme se dostali zase o jednu příčku na energetickém žebříku vyšších vibrací výš, je nám mnoho těchto vzorců hozeno do tváře s větší silou, abychom se s nimi vypořádali. Tento příval energií mnozí z nás vnímají skutečně intenzivně, téměř jako „energetické bombardování“. Je to zvláštní doba, protože pokud si nyní zvolíme negativní myšlenku nebo učiníme nepatřičné či nepřesné rozhodnutí, je nám plnou parou a v neuvěřitelných barvách ukázáno, co vlastně považujeme za skutečnost, i když toto přesvědčení může pocházet z našeho mylného vnímání.

Otřepaná fráze o „vytváření vlastní reality“ je nyní aktuálnější než kdy předtím. To, čemu se podle své volby rozhodneme věřit a jak co budeme vnímat, se stane „divadelním kouskem“, v němž budeme sami hrát. Pokud svoje myšlenky a pozornost soustředíme na pozitivní záležitosti vyššího řádu, okamžitě se ocitneme v novém snu a realitě. Tímto způsobem se povzneseme nad vědomí běžných lidí a budeme moci prožívat něco docela jiného.

V podstatě můžeme být také těmi, kdo si nyní vytvářejí i svá vlastní vězení. Záleží na tom, jaké myšlenky a přesvědčení v nás převládnou, neboli co ze svého nitra vyzařujeme. Takže pokud se cítíme nervózní, stresovaní nebo máme strach, je to proto, že dovolíme, aby v nás vládly energie pochyb, obav, nejistot a jim podobných.

Tyto se energie objeví i z důvodu, že slábnou a uklidňují se. Tvoříme v době, když něco kulminuje a něco se spojuje… vně, stejně jako uvnitř. Nikdy se věci nedějí jenom na jedné úrovni. Když na nás dopadnou silné vnější energie, pak nám dominují a my máme velmi rozmanité prožitky. V současné době však vnější energie nejsou. Takže prozatím, pokud můžeme důvěřovat tomu, že jsme na čas vypadli z prostoru klidu, i že se to opět změní, můžeme tuto příležitost využít k tomu, abychom si zvolili, na co se v myšlenkách a touhách opravdu chceme soustředit.

Z tohoto důvodu také můžeme cítit tlak, že se máme právě teď rozhodnout, i když cítíme, že ještě nejsme dostatečně silní, abychom je zrealizovali. Mnoho toho leží na nás, možná jsme nezvykle činorodí, a současně se divíme, jak se dostaneme do nového světa, který potřebujeme a který chceme vytvořit.

Důvěřujte tomu, že se věci změní. Věřte, že se vám dostane podpory. Věřte, že jenom prožíváme fázi, která je důsledkem předchozí obrovské vlny vyšší energie. A vězte, že andělský posel, který právě nečekaně přišel, má pravdu.

Přeji Vám v této zázračné době nebe v srdci, hvězdný svit v duši a zázraky v životě.

Mgr. Ivana Muková

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek