Před spaním se dostávám do bílého prostoru

11.4.2014 v Poradna 4

Dopis:

Ahoj Aluško,
Jmenuji se A. a je mi 13 let.
Moje mamka mi odjakživa vypráví o Andělech a říká mi o všem co se na světě děje tou pravdivější stránkou (to ona mi pověděla o tvých stránkách).

Když jsme byly s mým souborem na soustředění, v noci jsem nemohla usnout, a tak jsem ji poslala SMS ve které jsem psala že se bojím a že se zas nemůžu usnout (totiž se mi často stává, že se objevím ve svým „bílu“, tak říkám krajině, kde když se rozhlédnu, vidím všude jenom bílo, ale když se mi to stane, je obtížné se vrátit zpět na zem).

Odepsala mi ať se nebojím, že se určitě vrátím, a ať si namaluju svého andílka a dám si ho pod polštář.

Poslechla jsem ji a malování odehnalo strach a já jsem mohla v klidu usnout. Ráno jsem měla nařízený budík a má spolubydlící ho šla vypnout.

Na stole uviděla rozmalovaný obrázek a když vypínala budík, zahlédla SMS od mámy. Samozřejmě z toho měla strašnou srandu a když když jsem ji prosila, ať o tom nikomu neříká, tak to samozřejmě všem řekla.

Od té doby mám jenom své kamarádky, které také věří v Anděly. Problém je, že si taky dělají srandu z mojí mamky a to mě trápí.

Když jim řeknu ať toho nechají, vím že nepřestanou a navíc budou pomlouvat i mě. Co mám dělat ?
Ahoj, A.


Odpověď:

Ahoj,
Buď na to hrdá a buď za to vděčná, že máš takovou hodnou mámu, která tě podporuje a chápe. Co by za to jiní dali. Že se ti někteří lidé posmívají, s tím se smiř. Mně se taky lidi smáli a někteří i dodnes, ale ti mi můžou vlézt na záda. 🙂
Buď na správné pochopení tvé mámy nemají dostatečný intelekt, anebo ti ji závidí, že sami takovou mámu nemají a skrývají to pod ty svoje posměšky.
Když se někdo něčemu vysmívá, tak se toho krytě bojí.

Měla by sis uvědomit, že pokud se ti někdo posmívá a roznáší osobní věci, přestože mu řekneš ať to nedělá, potom si tě neváží a není to skutečný přítel. Takovým lidem raději nesvěřuj svoji důvěru. Klidně se s nimi vídej, řekni jim ,,Ahoj“, ale nepouštěj si je příliš blízko k sobě. Jejich chování není správné, tohle skuteční přátelé prostě nedělají. A když už se to stane, stačí je upozornit a nechají toho.

Ten bílý prostor, do kterého se dostáváš, je velice zajímavý. Ten mě opravdu zaujal 🙂 Nejsem si jistá, co by to vlastně mohlo být a napadá mě víc verzí.
Stává se ti to, když se uvolníš a začneš trošku usínat? – Já v těchto stavech vidím barvy, slyším hlasy, vidím obrazy a taky se mi dějí zajímavé věci. Může to být také náznak začínajícího astrálního cestování, akorát máš specifický způsob, jak to vnímáš.
Až se příště ta bílá nicota objeví, zkus reagovat jinak, než obvykle. Zapomeň na strach a uvolni se.

Zkus si to tam prohlédnout a zkus něco udělat. Třeba zavolej svého osobního anděla. Pokud je tento prostor něco jako tvoje brána do nadvědomí, nebo do jiné dimenze, může se ti tam anděl skutečně zjevit a ty toho budeš moct využívat. Budeš s ním moct mluvit přímo.
Pokud by se nestalo nic, zkus techniku pro opuštění fyzického těla. Pokud by se ti podařilo astrální cestování, znamenalo by to, že ten bílý prostor je tranz, a projev snížené činnosti mozku. Speciálně je to možné v případě, že cítíš paralýzu těla a nemůžeš se fyzicky hýbat.
Pokud tě to zaujalo, zkus si přečíst tuto knihu: (je na netu zdarma)
http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf
Techniky pro opuštění těla a pohyb v tom světě, jsou tu dobře popsané.

Také objevení se přímo v tomto bílém prostoru může být už samotná duševní cesta. Pokud tvoje duše takto úplně sama spontánně vycestuje mimo tělo, vůbec se neboj. Vždy se vrátíš, tvoje tělo je chráněno a počká na tebe. Pokud by tomu tak bylo, vědomosti z odkazované knihy určitě využiješ. Jsou tam i techniky pro přesun a změnu prostoru, takže z toho bílého můžeš odletět třeba domů, na měsíc, nebo do Afriky. Kam budeš chtít. Hlavní je se nebát. Když jsi na pochybách, popros svého anděla, ať na tebe dohlíží.

V té samé knize jsou i techniky pro návrat zpět do těla (na Zem). Můžeš je v tom prostoru vyzkoušet, možná objevíš nějaké, které ti budou dobře fungovat a už se nebudeš muset bát, že se nevrátíš.
Nereaguj na tuto zvláštnost strachem, zkus ji využít. Pravděpodobně jde o speciální dar, který můžeš rozvíjet a který ti toho může hodně dát. Určitě ho zkoumej, protože nemáš zaručeno, že ti vydrží celý život. Spousta darů, pokud se vůbec nerozvíjí, během puberty mizí.

s pozdravem

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr“ pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kvitas1 2014-04-11 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se stává před spaním něco podobného.

Ikona diskutujiciho gretka 2014-04-12 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,lidi si vždy budou dělat srandu z nás lidí který na to věří a který vědí o zakonech vesmíru.dnešní lidé nepřemýšlejí nad smyslem života co je opravdový a smyslplný.ja myslím že mužeš být ráda že máš maminku která tě to učí a říka ti jak to opravdu na tomhle světě je, je to hrozně duležitý ja osobně jsem nikoho takovýho ve svym životě neměla věděla jsem jen že kousek ze mě chybí vygradovalo to když jsem porodila dcerku a začali dospělácký povinosti pořád sem ale cítila ten kus co chybí a pak jsem to našla byli to vědomosti který jsem hledala hodně přispela i alue bez ní bych nebyla dnes tam kde jsem za což ji moc děkuji protože pro nás dělá opravdu hodně mě osobně její stránky změnili život taky jsem ale patrala na vlastní pěst.chci tim říct ze sví vlastní skušenosti že jakmile se o tyhle věci nekdo začíná zabívat budou takový který ti to budou chtít skazit bud lidi a nebo temná strana.pomluvi přejdou jsi mladoučká dušička a je dobře že se o tyhle věci zajímáš přeju ti hodně štěstí

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-04-12 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z posměchu si nic nedělej. Posměváčci mají problém sami se sebou. Já mám taky štěstí na mamku, co se zajímá o duchovno, s nikým o tom ale nemám potřebu mluvit. Vím moc dobře, komu můžu něco z téhle sféry říct a kdo by se mi vysmál. Mám nejlepší kamarádku, které někdy něco řeknu a ona se sice o tyhle věci nezajímá ale nikdy se mi nevysmála a neroznáší to dál.

Ikona diskutujiciho Petra 2014-04-18 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posměch druhých.. když máš vnitřní sílu nikdo už tě utlačovat nebude, nemóže… naučila jsem se díky tomu více sama sobě věřit, poněvadž nikdo, z těch jež se mi vysmívají mi nijak v životě nepomohli, nepodpořili ma leda skor nevědomky = ) tím, že jsem získala uvnitř sílu, mi ten výsměch vůbec nevadí, protože vím, že ja jsem v pořádku, že na sebe dám. Uvědomuji si, že jsem k sobě upřímná, sama v sobě.. a při pomyšlení na ty vysměcháčky :D no posuď sama jaký mají asi život vnitřní skoro zaprášený.. inu ať tě tato situace posílí uvnitř aj z venku = )možno mít nad chováním nadhled a řešit jej inspirativně. Aj jim se treba v tu chvílu zasmát, smích léčí  =) a lehce jej vyvolat třeba skřítok bude kamaradkom cuchat vlásky a provádět v nich ruzné skopičiny =D hodně štěstí = )

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek