Při kontaktu s andělem se mi motá hlava

15.11.2010 v Poradna 8

Otázka:

Ahoj Alue,
konečně jsem si našla čas a odvážila jsem se ti napsat.
Každý večer než jdu spát se pohodlně  posadím na postel, zavřu oči a zkouším mluvit s mým andělíčkem strážným.
Když zavřu oči tak většinou ze začátku pozvu a přivítám svého andělíčka. Potom ho většinou prosím aby mi dal nějaké znamení, že tady opravdu je. Vždycky mi začne brnět ruka, takže si myslím, že se mě opravdu dotýká. No a hned potom se ho třeba zeptám na jméno, nebo mu děkuji za to, že má trpělivost mi pořád pomáhat atd… No a asi po chvilce se mi strašně začne motat hlava. Je to jako kdybych měla odejít z tohoto světa, jako kdybych odcházela ze svého fyzického těla, jako kdybych ztrácela vědomí. Většinou si musím lehnout, protože už neumím sedět. A když už k andělům nemluvím, hlava se nemotá a je mi fajn. Když třeba jenom sedím nebo ležím a mám zavřené oči, jsem úplně v pohodě, ale když začnu mluvit k andělům, začínám mít tyhle pocity.

Budu moc ráda když mi odepíšeš. 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Pocit motání hlavy a ztrácení vědomí je jeden z méně častých projevů, které lidé vnímají při změně svých energií. Když se tito lidé dostávají do kontaktu s energiemi, které neznají, které jejich tělo neobsahuje a které jsou vyšší než jejich vlastní rezonance, vyvolává to motavé pocity. Není to nebezpečné, je to jen přirozená reakce na odlišné energie. Někomu to může dělat dobře, někomu špatně, pro někoho je to jen zajímavé. Záleží jen na tobě, zda-li chceš pokračovat a vnímat dál motání. Pokud ale toto provádíš každý večer, je velmi pravděpodobné, že se tvé energie změní a přizpůsobí. Potom by mělo motání zmizet. Pokud ti to vadí, můžeš zkusit poprosit anděla, aby ti s tím pomohl. Jestli to pomůže, to záleží samozřejmě na něm.
Možná by ti pomohlo provádět uzemění, zapalovat svíčky, nebo držet v dlaních kaštany. Jsou různé metody, jak se energeticky povzbudit a změnit vnímání andělských energií.

Hodně štěstí 🙂
Alue

CrystalSanctuary-3

Další obrázky od Gilberta Williamse – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča 2010-11-15 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě zas provázel kontakt s andělem tlak v hlavě. Bylo to celkem nepříjemné, ale protože jsem věděla, o co jde, snažila jsem se to prožít naplno a hlavně se nebát, protože strach je účinná otravná brzda. To brnění taky znám U mě je to hlavně kolem pusy. Mě se snadněji soustředí v přírodě, takže doporučuju si vyrazit do lesa, anebo třeba jen otevřít oknoa užívat si chladivého nočního vzduchu. Představuj si, že nemáš hlavu, že všechno vnímáš přes srdeční čakru a uvidíš, jak ti svět bude připadat krásnější. Nesmíš se ale na něco příliš soustředit. Snaž se spíš si užívat přítomnosti, uvolni se, klidně dýchej a vychutnávej všudy přítomnou lásku. Je to ten nejlepší způsob, jakým se můžeš dívat na svět.

Ikona diskutujiciho Vojta 2010-11-15 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neděle byla něčím naprosto úžasná".Ráno jsem hned dle návodu Alue čučel do slunce a následně sbalil rodinku do lesa a hurá obímat stromy.Ještě ted mám s toho dobrý pocit.Alue by nám mohla poradit,jak otevřít srdeční čakry a tak mít možnost prožívat to,co ona.

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-11-15 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak koukám, že nejsem samotná, kdo měl takovou parádní neděli 🙂 Já jsem běhala po parku s pejskem od stromu ke stromu jako malá holka a užívala jsem si čerstvého vzduchu a co nevidět se mi vyřešil jeden menší zdravotní problém, zajímavé že :))

Ikona diskutujiciho Verča 2010-11-15 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Podle mě je to prosté. Stačí si užívat radosti, jakou cítíš v přírodě a nejen v ní. No a když ji budeš vnímat, prostoupí celé tvé tělo a láska z tebe bude vyzařovat na kilometry daleko. Už jsem tady někde četla, že kdybychom měli uzavřenou srdeční čakru, byli bychom velmi nemocní. Jo, můžeme mít nějak bloknutý vnímání, takže je pro nás těžší se na ni napojit, ale určitě není uzavřená.

Ikona diskutujiciho kattkaa 2010-11-16 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak kaštany taky uzemňují, děkuji za další radu, proto je děti tak milují

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-16 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Skvěle napsané 🙂

Ikona diskutujiciho Realtoltek 2010-11-18 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Motani hlavy a tlak do ni popsal i Khrisna je to stav kdy clovek dostava svou pravou podstatu ven z iluzorniho tela.

Ikona diskutujiciho David 2011-12-27 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, myslím si, že "motání hlavy" je způsobeno rychlými – skokovými – přechody energií. Např: oři návštěvách "vysokých" dimenzionálních bytostí..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek