Při naplnění mé spontánní jasnovidné vize se mi udělá zle – proč?

6.12.2014 v Poradna 6

Dotaz:

Ahoj Alue,
ráda bych se s tebou poradila.

Vůbec na věci jako andělé, démoni a tak dále nevěřím, ale chci prozkoumat všechny možnosti. Od mala se mi jednou za rok opakuje jeden sen a mívala jsem noční děsy. Taky se mi stává, že mám sen a ten se potom stane a když se stane, tak mě bolí hlava a je mi špatně.

Mívám problémy s usínáním a spánkem. V posledních třech týdnech se budím ve stejný časový interval. Mé kamarádky říkaly, že se v tuto dobu budí také, ale nezdají se jim noční můry a jedna má pocit, že jí něco sleduje. Nevím jestli se budím z ničeho nic nebo mě vzbudí ten zvuk nárazu do okna a zapínání počítače, ale budím se skoro ve stejnou dobu a nejmíň hodinu potom nemůžu usnout. Samozřejmě je mi divné, že skoro ve stejný čas něco napálí do okna a hned na to začne hučet můj počítač, ale stejně si nemyslím, že by to mohla být nějaká vyšší moc.

Samozřejmě nejsem křesťan, ale věřím v severskou mytologii, ale nejsem fanatik jako jsou křesťané. Ale Ásatrú mi tohle asi moc neosvětlí.

V noci mívám často noční můry a celkově se cítím slabá. Není to nevyspáním. Mám pocit, že mě někdo sleduje, necítím se bezpečně a nic mě nebaví.

Nedávno se mi zdálo, že půjdu po mostě nad dálnicí, spojující obchodní centrum a další část obchodů. Potom se to stalo a hned potom do mě narazil nějaký muž v kapuci. Zalehly mi uši, začalo mi v nich pískat a hrozně mě bolela hlava. Chvíli jsem si myslela, že omdlím a stála jsem tam jak hypnotizovaná pořád sledujíc toho muže v kapuci, který se na mě dokonce otočil a divně podíval. Když se otočil, tak jsem se vzpamatovala.


Asi půl roku před tím jsem potkala na ulici muže, který kolem mě prošel a oznámil mi, že mám kolem sebe temnou auru. Nějak nevím jestli byl blázen nebo co, ale nějaká slepá žena v šalině mi to řekla taky.

Samozřejmě zlo a temnota jsou mi o dost bližší a také věřím, že z temnoty něco vzniknout může a že v každém z nás je bestie či monstrum a jen záleží, kdo ho doopravdy pustí ven, ale nějak nevím jak by se kolem mě mohla vznášet nějaká temná aura.

Také mi hodně lidí říká, že jsem dítě pekel, ale to mi přijde jako velká blbost. Proč by oblíbené číslo třináct, tmavé oblečení a záliba v tmavých barvách měla něco takového znamenat?
Zdá se mi sice divné psát to tobě, protože v toto opravdu nevěřím, ale jak jsem řekla, ráda bych prozkoumala každou možnost.
Děkuji M.

Odpověď:

Ahoj,
Máš nerozvinutý jasnovidný dar – to jsou ty tvé sny a předtuchy. Tlak a bolest, kterou pociťuješ, když se tvoje ,,věštba“ naplní, může být tvůrčí zablokovaná energie, kterou v sobě dusíš a která v tu chvíi vyjede ven.
Uvedu ti příklad: Já když jsem byla mladší, tak jsem se chvěla po celém těle, když se začalo mluvit o esoterice, duchovnu, o démonech, duších a všem kolem tohoto. Prostě tajemná témata. To chvění nešlo ovlivnit (nevěděla jsem proč to mám), ale časem odeznělo, když jsem se tomu začala naplno věnovat. Byla to energie, určitá vloha, která se ve chvíli kdy jsem se k tomu přiblížila, aktivovala a začala mnou proudit a ukazovat směr. Dneska tyhle věcí řeším každý den, nechvěju se, nic z toho mě už nevzruší, beru to všechno jako normální věc – taky jsem toho zažila dost. Energie proudí volně, tak se mnou už netřese.
Podobně jsem to měla u astrálního cestování. Když se mi spojila duše s tělem, bývalo mi zle, měla jsem bolesti, točila se mi hlava, cítila jsem strach. Ale čím víc jsem cestovala, tak to postupně nějak opadlo, jakobych si zvykla a všechno teď jde hladce, bez bolestí a nepříjemných pocitů.
Když se vyplní něco, o čem se mi v noci zdálo, tak si vzpomenu, rozeberu si to v hlavě, ,,aha?“ a poděkuju vyšším silám za jejich vedení a poselství. Nic v sobě neblokuji, neodmítám tu situaci, beru ji jako přirozenou součást života. Když mám extra živý a zajímavý sen, zapíšu si ho.

Tvoje tělesná reakce má stejný důvod jako u mne. Měla by ses těmi svými vizemi začít zabývat a měla by ses svým snům věnovat. Třeba si zapisuj co se ti zdá a pak sleduj, kdy se to stane, rozmýšlej nad tím a pros vyšší síly (dobré síly, ne ty zlé…), aby tě vedly a ukazovaly ti cestu. Postupem času, až se pro tebe stane normální situace vyplnění snu, už se ti nebude dělat zle a nebude tě bolet hlava. Když tě bolí, znamená to, že blokuješ něco přirozeného v sobě. Ta energie, která způsobuje věštecké sny, je silná a potřebuje proudit, manifestovat se ve tvém životě. Takže jí k tomu dej prostor a nech se vést tím, co ti ukazuje.

Bouchnutí do okna a zapnutí počítače je zajímavé vodítko. Bouchání do nábytku, dveří a oken dělají duchové. Ale jen temní duchové mohou ovlivňovat elektroniku. Zapnout/vypnout/pohybovat.
Pokud je ti temnota blízká a máš tyto zkroušené nepříjemné pocity, je možné, že skutečně u sebe něco máš, ale nevím co bych ti měla radit, když na to nevěříš. Řešení samozřejmě je, jenomže všechna řešení jsou hlavně závislá na síle tvé vůle a síle tvé víry. Tvoje mentální energie je to, co situaci vyřeší a vyléčí. Ale když ji nepoužiješ (nevěříš), potom je jakýkoliv rituál slabý a zbytečný. Rituály jsou jen vodítka, podporující hmotné dění, to rozhodující se musí odehrát ve tvé hlavě a musela by přijít i změna tvého myšlení. – Možná, že ta změna přijde sama přirozeně, protože dary očividně máš, jen je ještě nepoužíváš jak bys měla. Ty dary tě mohou navést na správnou cestu a můžou ti ukázat spoustu nových skutečností. Jen se jim otevřít.
Duchové existují i pro ty, kteří na ně nevěří. Ale jen ti co věří, mohou s duchy pracovat – případně je odvést pryč od sebe.

s pozdravem

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-12-06 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělá odpověď. Pokud by bylo příliš nepříjemné sny sledovat proto, že by se mohly vyplnit, zkus je sledovat za účelem psychologického rozboru, podvědomí komunikuje a naučíš se s tím pracovat a možná tak bude nakonec snazší přijmout, že se něco vyplní. A nevznikne ti pocit, že většina snů je jakýsi balast mezi vizemi (což jsem měla já a je to nepříjemné – na jednu stranu jsem reagovala panikou na to, když to byla pravda, na stranu druhou po tom vyloženě pásla a špatně se srovnávala, že to není furt a že je to nevyzpytatelné).

Ikona diskutujiciho Gray 2014-12-07 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli chceš něco dělat s tím, že se necítíš bezpečně, nic tě nebaví a je ti blízké Ásátru, co třeba zkusit runy? Algiz je vyloženě ochranná. V pokoji pak můžeš zkusit umístit např. na papíře napsané isa + laguz + othila + laguz + isa. Isa (led) chrání laguz (vodu), to je symbolika, othila pak znamená domov. A pokud vím, Seveřané ctili mnoho nejen přírodních bytostí, podle mne jde prostě jen o terminologii a kulturní prvky, skrze které se nahlíží na to samé, což už je ale na jinou diskuzi.

Ikona diskutujiciho BE 2014-12-08 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To je ťažšie, odlišiť sny od vízií. Mám názor, že sen je dej, v ktorom som účastna. Prekognitívny sen je dej, v ktorom som účastna, a  ktorý sa mi splní, niekedy za deň, poldňa, rok, či roky.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-09 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jop, runa Algiz (nebo Mann, či původně postaru Bielobog) je silná jak hovado, můžu potvrdit, sám ji občas nosím :3 Tady nějaké povídání k tomu – http://vedy.in/vedy-a-viera/vedy/pozname-svoju-minulos

Ikona diskutujiciho Ameline 2014-12-09 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: já zase stavím rozdíl mezi snem a vizí tak, že sen je symbolický a zaměřený spíše dovnitř, vize převážně doslovná a směřuje spíše ven. Jistě, měla jsem některé bdělé, ale v průběhu života jen asi 3. To je jen o slovíčkách, podstatu to nemění. Protože dejme tomu se mi zdálo, že jsem pozorovala kamaráda, jak trénuje boj s tyčí a pak jsme jedli jahody se šlehačkou. No červenala jsem se, když jsem si to ráno vzpomínala, protože tady jde o základní Freudiánskou symboliku a je to ohromně sexuální obraz. No, a pravdou je, že ten večer se skutečně rozhodl po letech boj s tyčí zatrénovat a skutečně večeřel jahody se šlehačkou.

Ikona diskutujiciho BE 2014-12-12 19:00:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek