Při práci s energiemi vnímám zvláštní věci. – Co to znamená? Je to v pořádku?

5.6.2010 v Poradna 2

alue.cz

Tento dotaz je poněkud rozsáhlejší, protože jeho autor popisuje také své zkušenosti při práci s energiemi.

Jistě jeho popis bude velmi zajímavý a přínosný pro každého, který se učí s energiemi pracovat. Více vědomostí a poznatků o vnímání sil, které stahujeme z Vesmíru vám může dopomoci k větší jistotě a také k procvičování.

Berte proto tento text jako další potvrzení, že práce s energií není jen pro ,,vyvolence”, může se jí naučit mnoho lidí. Také si povšimněte, že ti, kteří skutečně s energií pracují, popisují své zážitky skoro stejně. Náhoda? – Ani omylem.

linka

(Dotaz)

Ahoj Aluško,

mám na tebe jeden dotaz

Občas mívám taky pocit, jakoby poblíž mě byl někdo, kdo nemá zrovna nejčistější úmysly a chtěl mě otravovat. No a napadla mě kupodivu taková zvláštní metoda, která někdy nezabere úplně(nevím proč) ale když to zabere, má to zcela nečekané účinky. V tu chvíli, když jsme měl pocit, že mě někdo chce otravovat, zavřu oči a soustředím se na sloup bílého jasného světla, ze kterého vychází obrovská síla a láska. Představuji si také, že i andělé jsou nositelé tohoto světla, které jakoby by bylo všudypřítomné. No a čemu nerozumím, je to, že když po chvíli ucítím uklidnění mysli, začnu cítit, jaK Z MÉHO VLASTNÍHO SRDCE VYCHÁZÍ OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ LÁSKY A ROZLÉVÁ SE MI DO CELEHO TĚLA. Je to velmi nádherný pocit, ale stále nevím ,co to má znamenat, jestli to teda něco znamená ? A nedokážu říct, jestli je tohle nějaký můj cit, ukrytý hluboko ve mě, nebo jestli to může být nějaká energie.

Vzpomínám si, že kdysi, když jsem byl ještě vojákem, zažil jsem něco, co by se snad tomuhle mohlo blížit, ale v jiné rovině. Dostal jsem tehdy rozkaz běžet s jednotkou do autoparku(byl jsem velitelem  – instruktorem základního výcviku). Ačkoli jsem nebyl nějakým  extra běžcem, řek jsem si, že to musím zvládnout. tak jsem běžel a po chvíli jsme byl už docela unaven, ale nechtěl jsme to tak jednoduše vzdát a říkal si, že jestli přestanu, tak bych mohl selhat a následně kvůli tomu začít ztrácet autoritu. No a když už jsme byl hodně unavený, a myslel jsme, že nohy to už nezvládnou, tak jsem ucítil zase jak mi jakoby v srdci se hromadí síla a hrudník se jakoby zvětšil a já cítil, že se uvolňuji a z celého těla odchází únava a po chvilce jsem si dokonce uvědomil, že začínám zrychlovat, což mi někteří moji podřízení začali hlasitě dávat najevo, že přestávají stačit a pár lidí dokonce ten běh vzdalo. No musel jsem pak zpomalit…..
Ještě bych se tě chtěl zeptat, často mě zachvátí pocit jakési radosti z pohybu a cítím, jak se mi z pupku šíří energie do celého těla, která právě tohle ovlivňuje a moje pohyby jsou pak mnohem radostnější, živější a skoro vůbec necítím únavu ani po delší době, co jdu nebo běžím, případně plavu, co to může být ? znamená to, že bych nějak mohl mít energický systém těla rozhozený, nebo že by začínal fungovat jinak ?

(zkráceno)

Ještě jsem si uvědomil, mám ještě jeden dotaz. Zkoušel jsem před několika týdny (teda spíše měsíci, chvíli po tom co opadnul sníh podle tvého návodu čerpat energii ze stromů, ale dopaldo to zajímavě). Sice jsem se zeptal stromu jestli můžu, ale tak nějak jsem cítil, že asi ještě je na to čas, vždyť strom ještě neměl ani vyrašené listí, což je dle mýho znak toho, že ten strom je už probuzený. No ale řek jsme si, že nevadí, že to aspoń odzkouším. No a po chvíli, co jsem dával přesně podle návodu energii, ucítil jsme na svém těle jak se mi jakoby otvírali důlky na místech, kde jsou čakry, nejvíce to bylo cítí na místě čakry třetího oka, hodně na místě, jak mám krční jamku, pak zase namístě srdeční čakry, méně na místě jak mám želudek(nevím přesně, jak se se ta čakra jmenuje) a pak více na místě, kde mám pupek. Navíc každý důlek jakoby měl trochu jinou energii, ale přece jakoby všechny ty důlky měli trochu energie společné. Zajímavý bylo, že když jsme se na tyhle čakry více soustředil, tak jsme ty pocity zase ztrácel, až po chvíli jsem je zase cítil, když jsme více zaměřil porzornost a vůli na posílání tomu stromu. No po chvilce jsem to vzdal úplně a dumal jsem, proč jsem naráz tak intenzivně cítil čakry jeslti jsem nedělal něco špatně. Můžeš to nějak okomentovat, jestli to něco znamená ?

________________________________________________________________

(Odpověď)

Ahoj,

Tvé zážitky ohledně práce s energiemi jsou úplně v pořádku. Není to tak, že by jsi byl energeticky rozhozený, nebo že by jsi neměl něco v pořádku. Právě naopak, jsi velice citlivý a umíš se napojit na ty správné světelné síly, které v tobě svojí konstruktivitou vyvolávají krásné pocity.
Tvá citlivost je zase schopná krásně vycítit tvé čakry, což není na škodu, naopak je to výborný dar.
Když jsi ucítil lásku při vizualizaci světleného kuželu, napojil jsi se na dobré síly, které tě dobíjely a dávaly ti sílu.
 - Pamatuj, pokud při práci s energiemi cítíš sílu, návaly lásky, štěstí, zajímavé tlaky, pokud vidíš barevné obrázky, nebo slyšíš hudbu, je to úplně v pořádku a je to správně.
Naopak přeruš práci, kdyby jsi cítil strach, bolest, chlad, nebo jiné nepříjemné pocity. – Řiď se vždy svým nitrem.
Vůbec se neboj, vše máš energeticky tak jak to má být, ba naopak ti to jde velmi dobře.

Hodně štěstí
Alue

Další díla Iana Danielse – Zde

Komentáře

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-06-07 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pri citani poslednych riadkov ma napadlo, ze ani chlad a ine "zle" pocity nemusia byt vzdy destruktivne

Ikona diskutujiciho Alue 2010-06-07 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  No ba 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek