Proč jsou vysoce konstruktivní lidé napadáni nízkými energiemi a jak moc jsou světelné bytosti ve skutečnosti vzácné? | DOPORUČUJI!

11.6.2019 v Poselství 93

Jeden z největších spirituálních mýtů a jeden z takových které dokážou člověka pořádně dožrat, je víra, že stejná energie k vám přitahuje stejnou energii. Tohle opravdu neplatí, když se budeme bavit o energetickém útoku. Tyto potíže mají vysoce konstruktivní lidé se silnými energiemi patříč celým světem.

Pokud takový problém máte, neobviňujte se. Není to vaše chyba, že trpíte s destruktivními lidmi a na destruktivních místech. Bude se vám stávat – když o tom budete mluvit a prosit někoho o pomoc a radu – že budete obviněni ze své ,,duchovní nedokonalosti“, psychické slabosti, či nepřirozené přecitlivělosti a bude vám podsouvána lež, že si za to můžete sami nějakým svým nedostatkem. Budete často naštvaní nejvíc sami na sebe, že se neumíte efektivně bránit a budete si připadat hloupě. Většinou vám to nikdo rozumně nevysvětlí, smutná realita dnešních dnů totiž je, že vaše vysoké energie jsou vzácné jako najít v lese lanýže, málokdo tedy chápe co prožíváte a málokdo tomu rozumí. Naopak je svět plný lidí, kteří ,,všemu strašně moc rozumí“, aniž by měli nějakou zkušenost a skutečně věděli, o co se jedná. Rady od takový pseudoguru pak napáchají více škody, než užitku.Lidé, kteří tomu nerozumí, vám řeknou, že si za útoky nízkých energií můžete sami a že potřebujete pozvednout své vibrační pole, protože stejné přitahuje stejné. Takže vám tím říkají, že vlastně máte energie nízké, když je to přesně naopak. Rozhodně nemají pravdu  a taková rada nevede k žádnému řešení. Můžete mít tak vysoké energie, že už ani nemůžete jít výš a přesto budete čas od času atakováni, i když si dáváte pozor. Existují pro to důvody, dnes si je pojmenujeme.

Silně konstruktivní lidé mají nejméně tmavě modrou, nebo fialovou, nebo maximálně výrazně růžovou auru 
Indigová modrá (proto se také vysoce konstruktivním bytostem přezdívá ,,indigové děti“, je to jiné označení pro bytosti se silným aurickým vyzařováním), nebo hot pink. To jsou pro příklad tyhle dvě postavičky zprava:

Pokud máte hot pink, je to nejvyšší možný stupeň. Vyšší barva už neexistuje. Tyto barvy lze jednoduše zařadit podle barev čakrových center. Většina normálních lidí (hodní, průměrní, bez těžkých nemocí, mentálně zdraví) co běžně potkáte v okolí, má žlutou auru, alespoň podle toho co jsem se dívala.
Indigová barva souvisí s aktivním třetím okem, fialová až po hot pink ukazuje na člověka, který je silně spirituální a jeho život i mysl jsou ovládané korunní čakrou, jsou to velice duchovní bytosti a jsou vzácné. Níže v článku máte stastisticky vypočítáno, jak moc. Tyto bytosti jsou také nejvíce napadány ze strany nízkých energií a entit.


Tento článek nejvíce platí pro duchovní bytosti, kterým se nejčastěji pohybuje aura v následujícím barevném spektru, ale tmavě modrá mívá tyhle problémy s útoky také.

Když se pohybujete po světě s indigovou, fialovou až růžovou aurou, tak nejenom že dráždíte všechny destruktivní lidi kteří vás instinktivně nenávidí (ani sami pořádně neví proč), ale navíc jste jako maják pro destruktivní energie, které k vám běží a lepí se na vás. Máte totiž moc tyto energie vyčistit a transformovat. Nízké energie k vám přicházejí pro transmutaci. Vysoce konstruktivní lidé jsou žijící energetické čističky prostoru a osob. I když je to nepříjemné, bolestivé a i když si to často nepřejí.

Nízké energie jsou jako noční motýli, kteří letí za rozsvíceným světlem ve tmě a lepí se na vás, jakmile k tomu dostanou šanci. Je to pro vás také forma výcviku.

Nemuseli jste si nikdy vybírat, čím v životě budete, protože jste předurčeni! Jste spirituální osoba, jste léčitelé, šamani a jasnovidci. Odmalička jste viděli duchy, odmalička víte jakou máte auru protože vidíte jak svítíte, když se večer zhasne. Odmalička na vás mluvili andělé, vždycky jste měli předtuchy a věštecké sny, astrálně cestujete a cítíte energii krystalů. Je to vaše přirozenost a nemuseli jste o to usilovat. K naplnění vašeho osudu však musíte mít znalosti a zkušenosti.

Nebudete znát tyto energie, nebudete je umět čistit a nebudete se jim umět bránit, pokud tyto útoky nebudete prožívat. Tato zkušenost vás nutí se stále učit a poznávat nové hloubky a dimenze, se kterými se během života setkáváte. Proto máte znalosti a zkušenosti, kterých skoro nikdo ve vašem okolí nemůže dosáhnout. Vaše bolest a utrpení je vaše vzdělávací výhoda. Když jste pod útokem, tak se intenzivně učíte.

Bytosti, které sem přišly z vysoce konstruktivních světů aby pomohly lidstvu, pomáhají ostatním lidem prostřednictvím své vlastní zkušenosti. A když už máte za ty roky pocit, že znáte všechna místa, lidi, věci a varovná znamení, která vedou k útoku temných energií, zase potkáte něco nového a nebudete se stačit divit. Musíte mít tuto znalost, abyste rozeznali přičiny u jiných lidí a dokázali jim pomoct.

Alpha centauri, někteří z vás přiletěli právě odtud.
Pamatujte, že vnitřní vesmír duté země odpovídá podobě vesmíru vnějšího.

 

Je to váš trénink, takže si to přestaňte brát osobně. Když za vámi například někdo přijde s nesnesitelnou bolestí hlavy a krku, energie jsou první věc, která by vás měla zajímat, pokud chcete dotyčnému pomoci. Protože už dobře víte, že přesně tuto bolest máte, když vás někdo vysaje. Nalepená destruktivní energie někdy začíná docela nenápadně, jako bolavý krk na jedné straně. Člověk si může myslet, že se jenom v noci blbě přeležel. Když se to nijak neošetří a energie se nevyčistí, postupně se bolest rozleze i na druhou stranu a pak přijde strašná migréna.

Když se pohybujete jako chodící růžová žárovka, neustále musíte odolávat zhoubným snahám systému, který usiluje o to, aby se vás zbavil. Nejběžněji se snaží umlátit vašeho ducha, vaši sílu a naplnění vašeho osudu neskutečným návalem zla, odporně zlých závistivých pomlouvačných lidí, smůly a utrpení už od té chvíle, co jste se narodili. Zarazit nadějné semínko už v zárodku, než vyklíčí. Dřív, než získá sílu a uvědomí si, kdo doopravdy je. Vysoce konstruktivní lidé sdílí tuto společnou věc, velmi těžké, útrpné, násilné dětství, těžký boj o sebe a svá základní práva, brzký únik z domova.
Když nebudete mít podporu, nebudete dost silní a nedokážete se tomu ubránit, vaše energie může upadat a z vás se stane tělo bez duše, prázdná zmatená nešťastná bytost bez smyslu. Už nebudete schopní naplnit svůj osud, ztráta vašich silných energií znamená ztrátu sebe sama a to znamená váš úpadek a záhubu. Pokud si postavíte hlavičku a všemu odoláte, budete čelit snahám vás  – když ne zblbnout, tak -natvrdo zahubit.

Čím významější a silnější jste, čím více lidí během svého života na Zemi zachráníte a čím silnější a větší máte vliv na ostatní, tím odpornější a horší jsou vaše zkoušky. Pamatujte si, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Nejste tady za odměnu, toto je Matrix a vy tu máte úkol. Teorie, že stejné přitahuje stejné, platí pro lidi se žlutou aurou, ale ne pro vás. Vaše důvody leží někde úplně jinde. Jste moc skromní, máte problém si to připustit, ale přijměte to. Zachrání vám to krk a tím i krky spousty dalších lidí, kterým máte pomoci. Abyste uspěli, musíte pochopit a přijmout kdo jste. Se všemi výhodami a nevýhodami. Protože pravda a vědění je vaše cesta, nic jiného.JAK MOC JSTE DOOPRAVDY VZÁCNÍ
Proč tyhle věci nikdo neví? Zkusme se na to podívat matematicky, čísla jsou velice orientační. Ale dejme tomu, že je na Zemi inkarnováno 1 600 000 000 lidí (podle hrubého odhahu, přesná čísla nemáme, ne každý stát spočítá své občany efektivně). Také víme, že bytostí (hot pink) z vysoce konstruktivních světů, které mají za úkol pomoci lidstvu, je 144 000. Když tato čísla vydělíme, zjistíme, že jedna tato vzácná bytost připadá na 11 111 dalších osob. Chápete? 1 : 11 111

A teď to uděláme ještě zajímavější a ukážeme si, kolik jich u nás odhadem máme. Aktuální populace v ČR je podle statistiky z roku 2018 přesně 10 649 800 lidí. Když to vydělíme, zjistíme, že čistě statisticky se u nás nachází celkem 958 a půl světelné bytosti… ta jedna je asi druhou nohou v Německu, takže z ní máme jenom půlku.
V Česku existuje celkem 6258 obcí, to znamená, že pravděpodobnost, že bude vám podobná bytost bydlet ve stejném městě jako vy, je naprosto minimální. Vychází to jedna světelná bytost na 6 a půl české obce… Jste ještě vzácnější než lanýže.

Pokud jste Slováci, tak u vás je teď podle sčítání obyvatel z roku 2018, inkarnováno 5 445 087 osob. Když si to vydělíme, zjistíme, že se teoreticky u vás nachází celkem 490 světelných bytostí.

Poznají se snadno. Zaprvé jsou rozlezlí v oborech, kde se pomáhá lidem (ale doopravdy, ne jenom ,,na voko“) a mají nepřehlédnutelné schopnosti. Někdy je skrývají, ale stejně to z nich prosakuje. Zejména v podobě obrovské moudrosti a znalostí, které nelze nikde vyčíst.

Možná se vám 958 a 490 zdá hodně, ale uvědomte si, že je to pracovní tým na celý stát!! Zajímavé je, že tyhle světelné bytosti se mezi sebou poznají (vycítí energii) a navzájem se hledají. Najděte je a složte si z nich přátelský podpůrný tým, svoji rodinu. Protože v jednotě je síla. Sami jste slabí a ohrožení.

Takže příště, až se vám tohle stane, neptejte se na radu vašich známých a jděte si pro pomoc na Aluška.org, nebo otevřete knihu Anděl strážný, která je psaná vyloženě pro vás. Od těch jedenácti tisíců, kteří na vás jediného statisticky připadají, se opravdu nic nedozvíte. Místo toho budete poslouchat, že vaše energie jsou nízké a kdybyste nebyli destruktivní, tak se vám to nestane, tak tyhle potíže nemáte.
Může vás to bohužel odradit, přestanete hledat pomoc, protože si to budete vyčítat. Ve skutečnosti je ale tohle součást vaší cesty, součást vašeho životního údělu. Nebo kde jinde si myslíte, že jsem nabrala to, co píšu do knížek a do článků? Samo ze vzduchu se to neobjevilo, ani vy nemáte takové štěstí, abyste přišli k vědomostem zadarmo.

Ne, v tomto případě opravdu neplatí, že stejné přitahuje stejné. A je smutné, že se rozdávají takové hloupé rady, protože je to zraňující a brzdí to danou bytost v rozvoji. Nesmí věřit tomu, že je s ní něco špatně. Musí znát pravdu o sobě, aby se efektivně rozvíjela a sílila.

Naopak to znamená, že jste předurčeni pro něco velkého. Kdyby ne, tak se nikdo nebude obtěžovat s tím, aby vás oslaboval a napadal. Můžete se tomu naučit aktivně bránit. Na něco stačí znát postup, jindy na to musíte mít věci. Často pomůže obyčejná prevence – nepůjdu tam znova a nesejdu se s ním znova, když vím, že mi předtím bylo špatně. Také si přestaňte nalhávat, že to byla náhoda, že to bylo něco jiného, že je to chřipka, že si to vymýšlíte. Potlačováním faktů jen zpomalujete sami sebe.
A pokud víte o světelné bytosti, která trpí pod palbou destruktivních energií a hledá pomoc nebo vysvětlení, pošlete jí tento článek. Dejte jí také šanci.

anděl
napsala Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Lily 2020-04-05 02:05:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda vůbec nevím jestli je to i o mě, ale v mnoha věcech jsem se našla, nebo tedy..mnoho věcí na mě sedí a dějí se v mém životě, ale i přes to netuším, jestli do téhle skupiny zapadám/patřím. 🙂 Každopádně, já třeba asi nedokážu ani vidět svou barvu aury. Zkoušela jsem to a nějak to nejde. Chce to čas a nebo na to musím jinak? Netuším. 😀 🙂

Ikona diskutujiciho Deniska 2021-02-19 22:51:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…ako,teda nie ako…som taká kľudná,tento moment som úplne na tom najsprávnejšiom mieste…bože,tak dlho to je,že si to už ani nepamätám kľud,bez pocitov,bez názoru,bez mienky,bez ničoho…len kľud a vďačnosť,usmievam sa..keď si pomyslím na tvoj článok..tak toto ma zaleje,akoby ma niekto objal..kto ma poznal…a znovu ma objavil,alebo ja?

…slová sú dôležité,no ten pocit lásky a porozumenia,to je čistá žiara…

Ikona diskutujiciho Ellie 2023-07-06 15:13:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem hodně duchovně založená, tvuj blok sleduju fakt deset let. Jak jsem na cestě osobního rozvoje, duchovna, spirituality…, objevila jsem během me cesty dary. Začala jsem vidět energie, sny, ktere se mi zdají, tak jejich místa navštívím, spojila jsem se s andělem strážným. Dokonce se mi občas stává, že za pomocí myšlenek (asi vyšší já), mi sdělí informace, jestli složím ve škole zkoušku, že dotyčný bude muj partner, nebo že mi má někdo zavolat. Je to taková myšlenka zvenčí, sama přijde. Takže to se mi za leta děje, když vše aplikuji do praxe. Kdysi jsem vibrovala doslova na mizerne frekvenci, byla to jak karma, tak i současnost. Dnes dle tarotových karet vyzařuju sluneční energií, což je velmi pozitivní.

Stalo se mi že i psychopati, kteří jsou fakt nemocní, mi sdělili že jsem tzv. čistá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek