Proč mi andělé občas neodpovídají?

2.6.2011 v Poradna 6

Dotaz:

Zdravím Alue,

Měla bych jednu otázku, na kterou mi nikdo nedokáže odpovědět.

Když „mluvím“ s anděly, všechno je fajn, teda do té doby, než se zeptám na nějakou složitější otázku. Vetšinou mi odpoví jen „ano“, nebo „ne“.

Jakmile musí odpovědět nějak jinak, už mi prostě neumí opovědět. Slyším jen třeba první slovo ale dál nic.

Jinak jsem si jistá, že to není žádný démon, mám příjemný uklidňující pocit.

Tak, to byl jeden problém, mám ještě další. Když s nimi mluvím, vždycky mám dvě odpovědi, jednou si jakoby odpovím sama a ta druhá jako by byla od andělů. Opravdu si nejsem jistá jestli to tak je, ale jinak si to nedokážu vysvětlit. Budu ráda, když mi poradíš, byla bys první.

Měj se 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Ačkoliv jsou andělé studnice vědomostí, stává se, že občas odmítají odpovědět, nebo něco rozebírat.

Důvodů může být několik:
1. Chtějí, abys nad otázkou dumala a našla sama odpověď, protože to je pro tebe nejdůležitější. Vlastní zkušenost je mnohem cennější, než když ti to někdo naservíruje bez práce.
2. Z nějakého důvodu nemáš odpověď slyšet, těch důvodů může být hodně, jako třeba nepřipravenost, neschopnost pochopit odpověď, nebo když strkáš nosík někam, kde by být neměl.

Pokud se tedy u nějaké otázky seknete, zkus ji obejít nějak jinak a spíš se zeptej, proč ti to neřeknou. Odpověď může být někdy velmi překvapivá a inspirující.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Doplnění:

Ahojky,

Už jsem na to možná sama přišla.

Vždy když se na něco ptám, tak je to jako kdyby už dopředu věděli, na co se ptám, tak dostanu odpověď ještě předtím, než dokončím otázku. A když odpověď příjde až po otázce tak stačí, že slyším „A“ a už mám takový poct že je to ano apod. To by vysvětlovalo, to proč se mi nedostane delší odpovědi.

Když je to jen „ano“ nebo „ne“, stačí počáteční písmenko a já už vím, co to znamená. Ale jakmile to má být delší odpověď, tak už si to domyslet nedokážu, z nějakého důvodu už se mi odpovědi nedostane. Prostě slyším třeba jen první dvě slova a nic. Takže nejspíš budu muset dále nad tím přemýšet… 🙂 No však uvidíme..

Jen bych ještě chtěla vědět jestli tě nenapadá proč už tu odpověď prostě nedostanu. Jinak, k tomu domýšlení odpovědí, andělé mi občas něco sdělí i pocity, takže jsem si jistá že si to nevymýšlím. Prostě už mám takový pocit že to tak je.

Jinak za minulou odpověď mockrát děkuji.

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho onni 2011-06-02 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, mi je treba uplne jasne, ze kdyz se nedockam odpovedi (a je jedno, jestli cekam odpovet od nadprirozene bytosti nebo sveho vlastniho podvedomi), jedna se o vec na kterou bud musim prijit sama a nebo jeste neni ten "pravy cas". V podstate, vsechny otazky budou jednou zodpovezeny, jen clovek je bytost znacne netrpeliva 🙂

Ikona diskutujiciho bo 2011-06-02 16:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-06-02 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, taky mám občas pocit, že si odpověď domýšlím sama a nejen od anděla ale i od jiných astrálních bytostí. Jinak se mi moc líbí, jak sis zdokonalila vzhled blogu, je moc hezký 🙂

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-06-02 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško? Ty melodie sis našla u mě? včera jsem je tam dala a přesně tydle tři máš i tady :D tak jestli to náhodou nebyla náhoda :D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-06-02 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: ano, přiznávám se, hrozně se mi líbily :D

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-06-02 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně tak…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek