Proč Slované ztratili nadpřirozené schopnosti

26.9.2019 v Zprávy 17

Překlad rozhovoru v ruském pořadu Slavmir.tv s profesorem Mezinárodní slovanské akademie Dmitrijem Soinem Ph.D. na téma Slovanství a našich vrozených mimosmyslových i paranormálních schopností.Je pravda, že lidé mají udivující schopnosti, ale bohužel ne všichni se o nich mohou přesvědčit?

Je to pravda. Ve skutečnosti je to i medicínský fakt. Není třeba zde vytvářet žádné dohady. Vše je velmi snadno dokazatelné. Pokud jsem si koupil auto s výkonem 250 koní, ale jezdím rychlostí 5 kilometrů za hodinu, pak mám buď zdravotní problémy, nebo nechápu, na co je toto auto určeno. Lidé však naneštěstí nemohou přesně určit takové parametry, jako jsou skutečné schopnosti lidského mozku a procenta na jaká ho využíváme.

Uvádějí se různé verze, například v sovětských dobách říkali vědci od 3% do 6% a nyní, abychom se za sebe nestyděli, to najednou zvýšili na 10%. Zde vyvstává otázka: Co dělá zbývajících 90% mozku?

Existuje progresivní a regresivní pohled na lidstvo. To znamená, že na jedné straně marxisté a jejich následovníci věří, že lidstvo evolučně postupuje z generace na generaci kupředu, a regresionisti věří v přesný opak, že degradujeme.

Lidé ve starověku a ve Zlatém věku byli mnohem silnější a schopnější než my, pokud jde o naše schopnosti a možnosti. A pokud vycházíme z této druhé varianty, tak člověk skutečně postupem let ztrácel své mimořádné schopnosti. V mozku jsou centra, která můžeme identifikovat jako samotné zdroje těchto speciálních schopností, které jsou nyní neaktivní, ve stavu spánku.

Je tam i epifýza, která je podle mnoha odborníků právě to notoricky známé třetí oko. Nebo štítná žláza, kterou vnímáme pouze přes známé funkce štítné žlázy, ale nachází se zde i pátá čakra, pomocí které mohli lidé za starých časů velmi silně ovlivňovat a přesvědčit někoho o čemkoliv. A tak dále. Proto si myslím, že nejde pouze o hypotézu, že člověk má superschopnosti a supermožnosti, ale jde o zřejmou skutečnost.

Ale kvůli lenosti a kvůli tomu, že způsob života je takový jaký je, je pro lidi těžké zabývat se svým rozvojem. Chodíme na nejrůznější hloupé kurzy, kde nás učí jak se stát miliardářem, jak se stát multimilionářem a lidé tomu věří, rádi za to platí peníze. Kupodivu se nikdo z nich nestal milionářem. Ukazují tam nějaké obrázky, a to není seberozvoj, ale manipulace.

Vlastní rozvoj začíná skutečností, že člověk v sobě objeví to, co v něm spí.

Dmitrij Soin Ph.D. aka Дмитрий Соин

 

Co znamená tvrzení, že v každém z nás existují senzibilní kanály?

Přítomnost takových kanálů byla prokázána speciálními službami už v padesátých a šedesátých letech minulého století, kdy byly informace přenášeny na dálku bez technických médií. Zaznamenávají to i experimenty, které jsme uskutečnili s Američany. To už bylo odtajněno, byly o tom napsány knihy. Ano, je to tak.

To jsou také schopnosti našeho mozku?

Toto jsou naše schopnosti. Mám dobrého přítele, je lékařem, kandidátem věd a říká, že z hlediska ztráty našich superschopností sehrál obrovskou roli rozvoj řeči. Protože lidé dříve komunikovali za pomoci svých psychických schopností a teď to nahradili řečí.
Ale naše schopnost přenosu informací na dálku bez techniky je reálná i v dnešní době. Když například zemře nějaký muž, v tom okamžiku se jeho dítě probudí, protože pocítí jeho smrt.
Nebo například člověk chce naléhavě zkontaktovat druhého člověka a ten mu právě v této chvíli zavolá. A když se ho ten první zeptal: ,,Proč jsi mi zavolal právě teď?“ Odpoví ten druhý: ,,Najednou jsem měl pocit, že s tebou musím o něčem mluvit.“ Ale protože to systematicky nerozvíjíme, tak jde pouze o sporadické události.

Ale jak se v tomto směru máme rozvíjet?

Nejprve si musíte stanovit tento cíl a najít si na to čas. A vzhledem k tomu, že životní cyklus obyčejného člověka je velmi omezený, každý z nás má tedy na výběr: Buď se ponořit do vlastního rozvoje, nebo promrhat svůj čas u piva s kamarády. V tomto ohledu člověk sám rozděluje svůj čas.
Pro každého je možné věnovat sám sobě 1,5-2 hodiny denně, ale ne každý je na to připraven. Je s tím spojeno také mnoho dalších důležitých kroků, jako restart sebe sama, přijetí nových spirituálních hodnot na filozofické, psychologické a energetické úrovni. A platí to pro všechno, pro myšlení i styl stravování.
Pak přijdou na řadu cvičení a fyzická příprava, protože tělo na to musí být také připraveno. Pak cvičíme vizualizaci a ovládání svého myšlení. Spustit a zastavit myšlenku. A tak krok za krokem člověk objevuje sám sebe a stává se postupně Sithem, což je ve védské literatuře super mocný člověk.

Dmitriji a jaké znalosti měli Védové ohledně superschopností člověka?

Znalosti měli velmi hluboké, a Slované byli vždy součástí védského světa, to je absolutní historický fakt. A když vznikne otázka: ,,A co ta jóga, odkud přišla, ta není naše!“ Tak říkám, že tu vždycky byla, že je naše a spíš se k nám vrací zpátky, ale v takovém hinduistickém stylu.

Kozáci* měli například schopnost, že se mohli stát neviditelnými, takže když bojovali proti Turkům, tak je nepřítel neviděl a prošel kolem nich. Také uměli zůstat velmi dlouho pod vodou a nemuseli mít žádné dýchací přístroje. Je to zaznamenáno v historických dokumentech, není to žádná fikce. Když se podíváme na Slovanský epos, tak je celý založený na mystice, magických rituálech a čarodějném umění. To je také zdokumentované.

*Kozáci byli svobodní obyvatelé ukrajinských a jihoruských stepí, zemědělci a válečníci, kteří mluvili východoslovanskými jazyky. Existovalo několik místních kozáckých svazů či vojsk, z nichž nejvýznamnější byli záporožští a donští kozáci. Vůdce kozáckého svazu se nazývá ataman.

Pak vzniká otázka, proč jsme to všechno zapomněli a hledáme to v čínské medicíně, nebo v indické medicíně, když přitom máme za sebou tisíciletou historii plnou kouzelníků a mocných čarodějů. Proč už si nepamatujeme příběhy o ruských princích – a pozor, to je také oficiálně zdokumentováno! – kteří uměli komunikovat se zvířaty. Je popsaný příběh, kdy ruský princ ovlivnil pohyb vlka při lovu. Brali snad historici co to zapisovali nějaké drogy? Ale ne, to je historický fakt.

Proč jsme to ztratili? Protože proběhla celá éra cíleného zbavování se těchto znalostí. Dělalo se to na vícero úrovních, jako první v Evropě démonizovali čarodějnictví (obecně všechny ,,kouzelné“ schopnosti). Král Petr I. vydal dekret, ve kterém vyhlašuje trest smrti pro každého, kdo bude usvědčen z čarodějnictví. Buď ho upálili, nebo utopili ve vysekané díře na zamrzlém jezeře.
Bylo také zničeno mnoho důležitých artefaktů a zahlazeny stopy po nich. Také byli odstraněni staří lidé, kteří byli konzervativní a udržovali původní způsob života a myšlení, kteří se vnitřně cíleně rozvíjeli a měli ještě tyto zakázané schopnosti.
Pak přišla sovětská éra materialismu, kdy byl perzekuován Porfiry Ivanov (velký ruský mystik, 1898 – 1983).

Ale nějaké informace se k nám teď přece jen dostaly, kde o tom můžete zjistit více?

Sledujte dokumenty, které popisují předkřesťanské období Ruska. Hodně se toho utajilo o Kozácích, kteří typicky praktikovali meditaci, různé psychotechniky, pracovali s energií, uměli využít práci s energií i při boji s nepřítelem. Uměli sugestivně ovlivnit nepřítele a odhalit jeho tajné plány.

Postupně se můžeme vrátit k odhalení našeho původu. Mnoho lidí to tak dnes vnitřně cítí. Aktuálně probíhá velký zvrat v naší společnosti, dochází k obnově ztracených vědomostí a k obnovení naší historie. Obnovují se kmenové tradice a slovanský duch v každém z nás.

Dostal jsem také nečekaně dobré ohlasy od lidí, kteří fandí (nebo dříve fandili) filozofii knih od Vladimíra Megreho (Zvonící Cedry Ruska), říkáme jim ,,Anastasievisté“, kteří rozvíjejí téma slovanské komunity a kultury, s tím je spojené uzdravení naší velmoci.

Dmitriji a na závěr našeho rozhovoru mi řekněte, jestli jste se vy sám setkal se superschopnostmi?

Setkal jsem se s tím opakovaně, protože mám vlastní webové stránky a kluby, kde se cvičí jóga. Přišlo tam hodně lidí, kteří třeba strávili celé roky v Indii a v Tibetu. Stalo se nám například, že se lidé při cvičení a meditaci dostali do paralelních světů a viděli budoucnost míst, nebo osob. Také viděli entity v jiných světech.

Já jsem sociolog a empirik. Sociologové jsou velmi cyničtí lidé, kteří ničemu nevěří. Proto i já říkávám lidem: ,,Tak mi něco ukažte, i jen malinký zázrak a pak tomu budu věřit.“ A já jsem ty zázraky skutečně viděl, takže jsem uvěřil. Je to moje realita.

Naším hostem byl Dmitrij Soin, jogín s 19tiletou praxí, sociolog, profesor Mezinárodní slovanské akademie.

 

přeložila Alue K. Loskotová, © www.aluska.org 2019
originál rozhovoru: https://www.youtube.com/watch?time_continue=39&v=QP2DGSTrIgsKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-26 09:44:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Pokud jsem si koupil auto s výkonem 250 koní, ale jezdím rychlostí 5 kilometrů za hodinu, pak mám buď zdravotní problémy, nebo nechápu, na co je toto auto určeno.“ – no to je trefný 😀 to se mi líbí 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-26 10:36:51
Ikona diskutujiciho
sipka

….. horší situace ale je, když máš auto stavěný na 20km/h a snažíš se o stovku a pak se divíš proč je to rozbitý po dvou metrech 😀 ňahaha

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-26 11:58:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu má milou náladu, koukám 😀 no, takový případy jsem taky už viděla. stačí zadat do youtube „ariana grande cover“ a najdeš jich spooooustu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-26 12:48:59
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/429/100/700.jpg

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-09-26 09:47:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je hrozně trefný článek. hodně lidí furt hledá vše venku, ale ono je to celou dobu uvnitř nich.

Ikona diskutujiciho Melisa 2019-09-26 21:17:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nahlednuti do sveta kozaku – Ohněm a mečem 1999, CZ dabing https://www.youtube.com/watch?v=zBVw1dc4OCw
umeni se savli – https://www.youtube.com/watch?v=tL1zxejuYKM

Ikona diskutujiciho Ladi Assage 2019-09-30 14:44:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen pozor na rusáky, pořád budou tvrdit, že jsou zakladateli slovanství a všeho. Mnoho významných lidí nás již dříve upozorňovalo na tuto skutečnost, že si rádi přisvojují, nebo obracejí dějiny na ruby. Proč Stalin nestál o nové archeologické objevy a vykopávky, proč nechával vyvraždit celé vesnice a města? Aby se neprovalila pravda o Rusku, kdo oni jsou vlastně . Inspirujte se pravdou, kterou jsem pro vás připravil, přeložil z naučných lekcí a přednášek.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-30 15:00:58
Ikona diskutujiciho
sipka

A američani dělali od počátku co?? 😀 jdi s tou proamerickou propagandou na hovínky.cz, tam se bude vyjímat. 🙂

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-09-30 18:58:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty hele myslím,že jsi fakt na špatném webu.Nad některými lidmi jednomu prostě zůstává rozum stát.
Kydat tady hnůj na Rusko je asi stejné
jako opěvovat tady
náboženství,zvláště
pak to římskokatolické.
Takže jak Ti poradila Aluška,jdi
na Hovinky.cz.

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-09-30 21:29:38
Ikona diskutujiciho
sipka

no tohle je fakt hovadina epickýho kalibru. nic ve zlém.

(a to řikám jako člověk, co má duševní kořeny v USA a touží se tam v tomhle životě vrátit, což ale samozřejmě samo o sobě ještě nic neznamená)

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-09-30 22:30:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je škoda, že se o Slovanech ví stále málo. Já mám to štěstí, že znám spoustu lidí, kteří znají historii těchto vzácných lidí.
Byli to lidé silní, kteří žili v souznění s přírodou. Proto měli schopnost telepatie, neboť energie kolem nich byla čistá. Byli velmi vzdělaní a všechny tyto schopnosti předávali dál, svým dětem.
Slované jsou stále silní a žijí stále. SLOVANY NEZLOMÍTE.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-10-01 00:09:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kdo oni jsou vlastně 😮
ty si myslíš, že Rusové nejsou Slovani?

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-10-02 11:39:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Ladi Assage:
jen jsem se ještě
chtěla zeptat:A víš
určitě,že Stalin nechával vyvraždit
celé vesnice? Pokud jo tak si u toho musel osobně
být. Ty jó a kolik Ti
je? Já osobně to třeba nevím,protože jsem
u toho fakt nebyla.
Jednomu ale na
1000% věřím,že ty dějiny které nám předkládá tenhle systém jsou nepravdivé.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-10-19 23:42:00
Ikona diskutujiciho
sipka

To že jsi u něčeho nebyla neznamená, že se to nestalo 🙂 zkus si vygooglit termín holodomor a možná se budeš divit, co Stalin prováděl na Ukrajině 🙂 Moje kolegyně z práce je Ukrajinka a vyprávěla o té době věci, ze kterých vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Tak buďme fér a respektujme utrpení milionů lidí prosím.

Ikona diskutujiciho micka 2019-10-04 08:58:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V článku je pár pasáží (dalo by se říct i odstavců), které jsou převzaty z knihy Tajemná síla slova (Valerij Sinělnikov), před pár dny jsem ji dočetla, tak mě to hned trklo. A musím říct, že v té knize mi docela lezlo na nervy, jak autor tvrdí, že původcem všeho na světě je Rusko, tak trochu jak píše Ladi Assage. Jak Američani propagují sami sebe, tak totéž dělají Rusové. Odpuzuje mě obojí.
To nic nemění na tom, že v knize jsou i užitečné návody jak pracovat se svými myšlenkami a slovem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-04 09:06:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek není z knihy, ale je to překlad namluveného rozhovoru, originál je ve zdrojovém odkazu dole.

Ikona diskutujiciho JVP 2020-01-15 09:46:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tragedii, ze se podarilo zapadnim kmenum anglosasu i dnes odstepit zapadni Slovany a udelat z nich nepratele Ruska. Jsou zblbli zidovskou propagandou Deep Statu a NWO, protoze necetli Proroctvi zidovskych mudrcu. Nevedi, ze budou zneuziti pro jejich cile. Prolhana a nenavistna propaganda se zahnizdila uz i v podvedomi lidi.
Vydavaji se tak zkaze pri stretu s Ruskem, kde zapad i vychod zahynou.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek