Proč to nefunguje? Aneb 5 Chyb, které blokují vaši moc

7.6.2020 v Spiritualita 8

Mít mimosmyslové schopnosti a říkat si ve vtipu ,,čarodějka“ není jen nějaký titul, který neseme, ale je to velká zodpovědnost vůči sobě, lidem kterým radíme, životnímu prostředí a celému Vesmíru. Podívejme na některé z častých chyb, díky kterým se nám občas nedaří:1. Rituály bez vložených emocí jsou jako moře bez vody
Není možné mít moře bez vody a je nemožné mít úžasné výsledky při praktikování rituálů, pokud nemáme žádné výraznější emoce ohledně toho, čeho chceme postupem dosáhnout. Zájem je důležitý.
Ale v kombinaci se strachem mohou být naopak výsledky katastrofické.
Totéž platí pro návod, který jsme si například půjčili od kolegyně, ale pro nás nic neznamená. Nedává nám hlubší smysl a nepromlouvá k naší duši.

Ve chvíli, kdy cítíme a věříme, že jsme to opravdu my (náš styl, náš způsob myšlení, náš způsob, jak se vyjádřit), se dějí zázraky, protože tancujeme na svou vlastní unikátní melodii, ve svém osobním rytmu. Jsme na své vlně a to nám dává největší sílu.

Říká se, že musíte být autorem svých vlastních kouzel. To znamená, že stejně jako malíř do svého obrazu vloží něco ze sebe, stejně tak vy vkládáte něco svého do každého postupu, pro který se rozhodnete.
U některých rituálů, kde je kladen důraz na přesný postup, jsou naopak čtenáři vyzváni, aby je neměnili. Protože víme, že energie, kterou lze tímto ovlivnit, je obrovská a potřebuje ke správnému výsledku pečlivé zacházení.

Vždy si položte důležité otázky: Jak se cítím ohledně tohoto postupu, ohledně tohoto cíle? Proč je to pro mě důležité? Opravdu to upřímně chci?
Tyto otázky vás přimějí přemýšlet, co lze udělat lépe a lépe si vybírat co a kdy budete dělat.

Pamatujte si: Rituál, kterému nevěříte, nemá sílu. Nikdy nedělejte něco, čeho se bojíte, nebo co vám nedává smysl. To vás zcela zablokuje. Všemu co děláte, dává sílu vaše víra a vaše emoce. Bez nich to nejde.

2. Opakování je klíčem k úspěchu
Trpělivost je důležitá vlastnost. Nečekejte, že budete mít hned všechno dokonalé na první pokus.
Když opakovaně provádíte oblíbený rituál, tím více síly do něj časem dáváte. Rituál zraje spolu s vámi, stává se vaším způsobem života, je protkán vaší energií a začíná pracovat individuálním způsobem. Rituály které máte zažité, přistupujete k nim automaticky v určitých situacích a provádíme je s jistotou, mají vždy větší sílu než nejisté první pokusy.

Vesmír ne vždy reaguje způsobem, kterého si všimneme, který očekáváme a pak se zastavíme, protože máme pocit, že děláme něco špatně, nebo že to nefunguje jak má. Pokud jste ale dál trpělivě pokračovali v práci, můžete dosáhnout kýženého výsledku. Zvládnout toto umění není snadné a další z klíčových vlastností, kromě trpělivosti, je vytrvalost. Naučte se vytrvat, opakujte své rituály a nenechávejte se odradit.

3. Odstraňte překážky a věřte svému vyššímu vedení
Dejme si nějaký příklad: Anička byla vždy stydlivá slečna a ve věcech lásky nebyla příliš úspěšná. A tak se rozhodla, že chce vyzkoušet nějaké kouzlo pro přivolání svého ideálního partnera, aby našla pravou lásku.
Anička ale musí nejprve analyzovat svou situaci. Musí nejprve pochopit, proč je plachá. Podívat se na to, proč nese tato plachost (což mnozí považují za roztomilou vlastnost) vinu za to, že nebyla v lásce úspěšná.
Existuje ještě něco, co Aničku skutečně blokuje? Opravdu to chce a je připravená? Jak otevřená je tomu, aby skutečně našla pravou lásku?

Uvědomujeme si, že by Anička neměla provádět žádné milostné kouzlo, přinejmenším ještě ne, ale místo toho se musí zaměřit na sebe. Dokud Anička nenajde skutečný důvod proč je sama, nezbaví se strachu, neodstraní hradby které si okolo sebe postavila a neotevře svému milému cestu, kouzlo jí nebude fungovat.

Vyšší Vedení vám během rituálů i během pouhého plánování, přemýšlení a přípravy na ně, může dávat rady, vize, znamení, symbolické sny, pocity, nápady, které vám napoví, co je potřeba dělat a na co se máte zaměřit, abyste uspěli.
Čím více vnitřně vzdorujete, tím větší je vaše blokace a tím méně energie při rituálu proudí. Uvolněte své bloky a uvidíte, co se stane. Zabere to čas, ale vyplatí se to.

4. Musíte vědět, s čím doopravdy zacházíte
Nalijme si čistého vínka: Lidé, kteří bezmyšlenkovitě jednají s bytostmi, které jsou ve skutečnosti zlovolné. Lidé, kteří chtějí způsobit někomu újmu. Lidé, kteří neměli štěstí v lásce a chtějí kouzly vrátit expartnera zpět bez ohledu na cokoliv. Lidé, kteří zneužívají svou moc a Lidé, kteří naprosto slepě důvěřují slovům ostatních, aniž by o tom samostatně přemýšleli, jsou největší adepti na průšvih. Takoví lidé by se měli od jakýchkoliv rituálů a duchovna držet co nejdál, protože pro to evidentně nemají ani cit, ani rozum.

Je to ošklivá a nepříjemná pravda, kterou nechtějí slyšet zejména ti, kterých se to týká: Při praktikování jakýchkoliv rituálů, používání symbolů, nebo oslovování jakýchkoliv bytostí, nesmíme být blbí.
Nesmíme být nesamostatní a nesmíme postrádat selský rozum.
I když někteří lidé mají pocit, že spiritualita je cukrátková země kde je možné všechno, ve skutečnosti má pravidla, má svou logiku a funguje v pevně daném systému. Buď jdete s tímto systémem, umíte v něm chodit a tak vám bude sloužit, nebo děláte hlouposti a obrátí se ve zlém proti vám.

Nikdy na nikoho nepřenášejte zodpovědnost ani vinu za vaše vlastní chování. Vy jste zodpovědní za všechno co děláte, nikdo jiný.

Všichni občas děláme chyby, ale je důležité pochopit, že vždy existují důsledky, dobré nebo špatné, za cokoli, co uděláme. Má to přímý dopad na naše životy, a tím, že pracujeme na méně materiální úrovni, máme ztížené vnímání u provedených změn. Nemusíme je hned vidět, hlavně když postrádáme nutný cit.
Pamatujte,  že největší škody, které můžete napáchat, můžeme způsobit zejména sami sobě.
Změňte svou mysl, změníte všechno.

Pokud vás zajímá tato tématika více do hloubky, chcete pochopit jak funguje, jak rozvinout svůj potenciál a spojit se se svými anděly a svým vyšším já, doporučuji vám knihu Anděl strážný. Je to komplexní průvodce s množstvím návodů a řešení.

5. Pro všechno existuje důvod a vhodný čas
Je důležité dělat správné věci ve správný čas. Ve hře jsou kosmické síly, fáze měsíce, roční období a zejména stav naší vlastní mysli a energie. Nemá smysl se o něco pokoušet, když to doopravdy nechcete, nemáte na to sílu, jste rozhození z nějaké události a neumíte se soustředit, nemáte všechno potřebné ale za každou cenu to chcete udělat teď hned bez přípravy a chcete to mít okamžitě…
Měli byste vynaložit více úsilí na plánování toho, co a kdy budete dělat. Uvážit, kdy je pro co vhodná doba a hlavně být si vědom své vlastní připravenosti.
I farmáš si plánuje kdy zaseje, kdy okope, kdy zalije a kdy sklidí, aby měl úrodu.
Když něco nefunguje, existuje pro to důvod. Největší překážkou sobě, jsme hlavně my sami.
Naučte se netlačit na pilu, nespěchat, nesnažit se násilně za každou cenu pojmout všechno, mít všechno, umět všechno. Takto nefunguje ani život. Život je cesta, postupný vývoj a postupné otevírání nových možností.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-07 02:17:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Při praktikování jakýchkoliv rituálů, používání symbolů, nebo oslovování jakýchkoliv bytostí, nesmíme být blbí.“
⬆⬆⬆
da sis tru.

😀😀😀 ono bejt blbej hodně komplikuje život v mnoha směrech 😀

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-07 09:50:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano? Normálně se mi včera o tobě zdálo 😀 Dokonce jsi mě v tom snu zachránila 😀 Protože nevím, jak vypadáš, tak si tam mozek dosadil nějakou tvář, kterou jsem si ani nepamatovala, ale věděla jsem, že jsi to ty. Tak mi to přišlo docela zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-07 15:43:18
Ikona diskutujiciho
sipka

hustý! 😀 no vidíš a mně se zrovna nezdálo nic. každopádně se zachráněním kohokoliv bych ve snu určitě „souhlasila“ – resp. bych se tak chovala 😄

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-08 09:01:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se právě kolikrát zdálo, že někomu pomáhám, třeba sen, že lidi měli doma nějaké špatné bytosti a já jsem tam chodila a vykuřovala to tam a vysvětlovala jsem jim, jak to s těmi temnými bytostmi je atd. a celkově párkrát jsem ve snech řešila s nějakými lidmi takové věci. Tentokrát jsem asi potřebovala pomoci já 😀 V tom snu s tebou po mně šli nějací týpci a já se ukryla v nějaké budově a takovou úplně úzkou chodbičkou jsem se dostala ke schodišti, které vedlo nahoru a bylo celé bilé – schody i zábradlí, a na konci byly bílé dveře a já tam nějak zatukala a byla jsi tam ty a já se omlouvala, že obtěžuju, ale jestli bych se tam nemohla schovat. Ale zajímavé, že i ta místnost byla celá bílá 🙂

Ikona diskutujiciho Wei 2023-09-28 19:43:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem schopnosti kvůli strachu zablokovala před třemi roky, ale teď bych to chtěla zpět a naučit se je ovládat. Abych mě neovládali tolik. Jako ty energie atd. Když jsem kolem někoho jen prošla, cítila jsem jeho energii, jeho emoce a zaplavilo mě to. To nechcu aby se dělo.
A naučit se chránit před duchy. Ti mě často pronásledovali. Jako ti zlovolné.

Ikona diskutujiciho hanka 2020-06-07 15:03:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto jsou super články. Moc za ně děkuji =)

Ikona diskutujiciho Jantulka 2020-06-08 19:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článok prehĺbil moju vnútornú harmóniu a ešte viac utvrdil spokojnosť premeny mojej mysle.
Perfektné, ďakujem.

Ikona diskutujiciho Lucka 2020-06-08 22:46:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý večer,

zcela souhlasím s článkem. Ještě bych dodala svou zkušenost, kterou jsem nabyla léty zkušenostmi (a z nějakého důvodu mě to na seminářích, kurzech, zasvěceních…nikdo neřekl a nenaučil). Ať už se pouštím do čehokoliv, je nezbytně nutné zapracovat nejdříve na vědomém očištění jak prostoru, ve kterém rituál dělám, tak sebe. A jakmile mám „vyčištěno“, teprve pak se ptám na svolení, zda je v souladu/v rovnováze/v harmonii tento rituál vykonat (teď, v tento čas, v této podobě, v jaké ho mám připravený, s těmito bytostmi, nebo zda vůbec smím). Protože pokud se do rituálu pustím bez předchozího očištění, nemůžu si být 100% jista, že jsem na něj s těmi správnými bytostmi. Chci říct, že v prostoru, s předměty, nebo se mnou mohou být bytosti, které tam mít nechci a mohou mi škodit, špatně radit atd. Každopádně mi budou chtít nějak zasahovat, bránit, a to nechci. Čili pustit se jen tak bez přípravy a bez vědomostí do jakéhokoli rituálu je fakt o ústa…a může jít o banální rituálek, ale velmi lehce se může proměnit v černou magii, snadno se můžete propůjčit druhé straně, když nevnímáte celou věc komplexně.
A dovolte mi zmínit ještě jedno: i milování je rituál (alespoň by jej lidé měli chápat jako posvátnou věc, ne konzumně bezduše, jen pro pocit rozkoše). Nicméně mocná sexuální energie, která je naší životní energií, láká řadu entit. Během pohlavního styku dochází k mísení energií partnerů (v ideálním případě ke kultivaci a transformaci). U naprosté většiny nevědomých sexuálních konzumentů energie nestoupá a je zablokována v nízkých čakrách. Pokud nejsme před milováním očištěni od negativních energií (negativní myšlenky a emoce, alkohol, drogy všeho druhu, potraviny, energetičtí parazité…) a pokud nejsme „energeticky odpoutaní“ od VŠECH našich předchozích sexuálních partnerů, a pokud ani prostor není očištěn, nebo jsme vyloženě na negativním místě, výsledný energetický koktejl se přenáší na partnera a přitahuje odpovídající bytosti, které se rády postarají o naše další „blaho“.
Tedy náš současný partnerský život ovlivňují i ty předchozí a má to kumulativní charakter a vůbec nemusíme tušit, proč „máme smůlu na partnery, proč přitahujeme stále stejné typy“ atd.. Takže rituály ano, ale před nimi je nutné naslouchat sobě a s rozvahou činit jednotlivá přípravná opatření a pak teprve rituály…a makat a makat a makat (na sobě samozřejmě 🙂 )

Přeji hezký večer.
Lucka

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek