Prodej Energetických krystalů je ZAHÁJEN!

16.12.2014 v E-shop Alue.cz 28

Vážení čtenáři,

od doby kdy jsem psala, že se chystám uvést na trh velice originální výrobek, který bude fungovat na bázi energetizace člověka a bude jediný svého druhu, uběhla už spousta času. Můj původní optimistický odhad, že je stihnu dokončit do září, se ve skutečnosti posunul až na prosinec. Ačkoliv je výrobní proces velice zdlouhavý, výsledky stojí za to. První kousky vznikly už v létě tohoto roku, takže jsem měla zároveň hodně času na testování těchto krystalů a podrobnější výzkum jejich vlastností.

Níže v článku si můžete přečíst pilotní popis těchto krystalů a prohlédnout první fotky. Předem upozorňuji, že je to něco úplně nového, co se bude ještě dál rozvíjet, tím myslím rozšiřovat o další materiály, popisy, články, videa a zkušenosti.

Pokud by byl o krystaly velký zájem, jsem také schopná zainvestovat později do exkluzivnějšího balení, etiket, nebo zavést nové tvary a typy. Zatím každý krystal chystám, navlékám i balím ručně, což není na škodu, protože než vznikne jediný krystal tohoto druhu, ja zapotřebí hodně práce a času. Z toho důvodu také upozorňuji, že mám omezené zásoby a nemůžu zaručit, že budou krystaly permanentně dostupné v jakémkoliv množství. Záleží na tom, jak velký bude o krystaly zájem. Není to velkovýroba, ale originální kousky pro vážné zájemce. Sehnat vhodný materiál není vůbec problém, prakticky tato metoda funguje na jakémkoliv skle, je to jen o časovém nároku na jednotlivé kousky.

V tuto chvíli už jsou krystaly uvedené do prodeje na mém e-shopu, kde je můžete také objednat: http://www.kramky.cz/alue


Energetický krystal
Energetické krystaly jsou zářiče konstruktivní energie, s výbornými účinky na lidský organismus.
Jsou velmi vhodné pro osoby žijící ve stresovém a náročném prostředí, nebo se zvýšenými nároky na denní provoz a psychickou koncentraci. Díky energetickému krystalu je člověk schopen lépe čelit stresu, zvýšit svůj pracovní výkon, posílit imunitní systém, zlepšuje se schopnost koncentrace a jasného myšlení.
Energie, kterou vyzařují krystaly, zlepšuje také fyzickou odolnost organismu. Psychické potíže i fyzické nemoci jsou většinou způsobeny energetickými problémy, které krystaly dokáží minimalizovat a upravovat.

Další možnosti využití:
– Energetický krystal je možné při bolestech přikládat na konkrétní část těla. Bolest po několika minutách poleví, nebo zcela zmizí. (záleží na povaze bolesti a příčině problému)
– Energetický krystal má možnost podporovat jasnozřivost a schopnost napojení se na konstruktivní bytosti. V případě potřeby se krystal přiloží nejlépe na čelo, v místě třetího oka. Není nutné hrotem, stačí plochou. Energetický krystal září všemi směry stejnoměrně a jeho přesná poloha na čele není rozhodující. Ke zbystření vnímání a zlepšení komunikace dochází do 2-5 minut. Energetický krystal nezaručuje 100% schopnost perfektního spojení, ,,pouze“ usnadní a zesílí aktuální možnosti.
– Energetický krystal lze na noc dávat pod polštář a spát s ním. Toto zlepšuje kvalitu spánku.
– Při depresi, nebo pocitu ,,cizích myšlenek“, je třeba přiložit krystal na čelo, nebo na solar plexus. Uvede člověka zpět do energetické rovnováhy a mysl se uklidní.
– Pokud si přejete pít energetizovanou (nabitou) vodu, vložte do ní krystal na pár minut.

Životnost a vlastnosti: Energetický krystal je prakticky věčný, září stejně silně bez ohledu na čas a prostor. Díky tomu je možné mít jediný po celý život, bez nutnosti jeho ,,dobití“, nebo obnovy. Existuje pouze riziko ztráty, nebo většího poškození krystalu. Drobné oděrky, které by mohly vzniknout po mnohaletém používání, na sílu krystalu nemají žádný vliv, avšak pokud by se uživateli podařilo krystal rozlomit napůl, nebo rozdrtit, výrobek by již nefungoval.

(Technologie je svými účinky velmi podobná tachyonizovaným výrobkům, jsou zde však dva zásadní rozdíly. Energetické krystaly jsou ve srovnání s tachyonizovanými o více než polovinu levnější a neztrácejí sílu za 3-5 let, není proto potřeba je dokupovat. Tachyonizovaný výrobek je nabíjený, který se po čase vybije. Energetický krystal se naopak při výrobě stává přímým zdrojem, věčným zářičem.)

Energetický krystal není nutno nosit přímo na holém těle, aby měl plnohodnotný účinek na svého majitele.

Materiál: Nejedná se o polodrahokam, ale o křišťálové sklo, které bylo upraveno metodou energetizace. Sklo má ideální molekulární vlastnosti pro tento druh úpravy. Z tohoto důvodu zacházejte s krystalem opatrně a chraňte ho před pády z výšky na tvrdé povrchy.

Přenosnost na osoby: Energetický krystal můžete v případě potřeby komukoliv zapůjčit. Krystal je přenosný a jeho používáním se do něj nic neukládá, ani není třeba jej jakýmkoliv způsobem energeticky čistit (jako je tomu například u polodrahokamů).

Nošení: Energetický krystal je koncipovaný jako přívěšek na krk. Dodává se již navlečený na černý bavlněný provázek (není-li u výrobku uvedeno jinak), vybaven dvěma indiánskými uzly. Uzly jsou polohovatelné, jejich posunováním lze šňůrku snadno zkrátit nebo prodloužit podle potřeby. V případě opotřebování šňůrky, ji zvládne nahradit a opět správně zasukovat téměř každý uživatel doma.

Kontraindikace a nežádoucí účinky: Nejsou. Krystal není lék a energie kterou vyzařuje, je pro lidské tělo naprosto přirozená. Krystaly nemají schopnost obracet chemické látky na látky pro tělo přirozené, neumí neutralizovat nečistoty ve vodě a nemají účinek při hmyzím kousnutí, nebo uštknutí hadem.

Délka krystalu včetně očka: 5 cm (rozměr aktualizován pro nový typ)

Pokud máte otázky, nebo nejasnosti, ráda si je vyslechnu.

Bude to pro mě dobré vodítko, na co se dál zaměřit a co ještě lépe popsat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-12-16 06:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hurááá! 🙂

Ikona diskutujiciho vedec amater 2014-12-16 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krystal to jen připomíná tvarem, že? protože sklo je látka amorfní (tudíž nekrystalická) a křišťálové sklo je sklo s příměsí olova (nebo baru). a podle obrázku to nejspíš nebude kus přírodního křišťálu coby krystalické podoby křemíku…

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-12-16 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jenom přemluvit mamku o nejvhodnějším dárku k vánocům.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-16 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ano, ,,krystal" je pouze název. Materiál je uvedený v popisu výrobku.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-12-16 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neni lepšie priplatiť si za veľký normálny kryštál ako máš tu: http://karolinaloskotova.blog.cz/1107/2-kristal-moznosti-pouziti-a-udrzba

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-16 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Každý má ale jiné využití a jinak funguje. To je podle toho, co chceš a co potřebuješ.

Ikona diskutujiciho Kopretina 2014-12-16 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… Měla jsem v plánu už delší dobu, že ho koupím, ale bohužel si to jakošto chudý student nemůžu dovolit :D

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2014-12-16 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čekal jsem na to až se začne prodávat… a zrovna teď před vánocema už nemam chechtáky… 🙁 napadá mě spousty neslušných slov.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-12-17 06:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Tak nějak :D Kdo ví, třeba se mi na něj podaří našetřit z budoucího kapesného 🙂

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-12-17 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se na něj těšila. Bohužel o svátkách nejsem tak bohatý člověk :/ :D

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-17 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ono je to i dobře, že jsou svátky, alespoň se případní zájemci trochu časově rozloží a budu schopná pokrýt poptávku.

Ikona diskutujiciho Rushwolf 2014-12-17 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci rejpat,a le je zvláštní, že sepoužívá sklo… svými molekulárními vlastnostmi má totiž daleko blíže k asfaltu, pryskyřici nebo plastu, než k přírodním krystalům, křišťálu atd. Podle mě s kusem skla člověk může energeticky dělat všelicos, nikdy to nebude takové, jako použít třeba sádrovec, nebo aragonit, který si každý může najít na lokalitách jejich výskytu. Mluvit o téhle věci jako o krystalu je už z podstaty věci hodně odvážné ;-)

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-17 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká je podstata energie, která z něj jde? Jestliže to je permanentní zářič, zajímalo by mě, jakým způsobem a odkud tu energii "bere" nebo transformuje. Protože permanentní zářiče znám akorát tvarové (pyramidy, šestiúhelníky, nebo třeba určité nakreslené symboly na papíře) a nebo "hmotné" – třeba permanentní magnety. Hmotný zářič to asi nebude, sklo samo o sobě nic nevydává … a tvarový možná částečně, ale spíš asi taky ne. Nepracuje třeba s energií nulového bodu atp.?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-12-17 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já si taky plánuju, že si na tvém eshopu něco koupím. Ale ještě jsem na to nebyla vhodná chvíle. Ale možná někdy v roce 2015  se k tomu dostanu.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-12-17 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-17 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ptám se z toho důvodu, že bez podrobnějšího vysvětlení tý energie jsem k nim zatím hodně skeptickej. Nechci, abys hned uváděla přesnej postup výroby, ale aspoň to zkus nějak naznačit, pak už si o tom vnímaví lidi můžou zbytek zjistit sami. :-)

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-17 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ještě mě napadlo, že ve skle je hodně křemíku, o kterým se mluví jako o vyšší formě uhlíku – v tom směru, že se dokáže chovat jako "živá" hmota, zkrátka, že křemík a uhlík mají hodně společného co do "funkce podpory života". Takže to může být ještě tím křemíkem…

Ikona diskutujiciho Karel 2014-12-18 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-12-18 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Podle zatím dostupných dat se dokáže řetězit podobným způsobem jako uhlík, navíc o něm ještě spoustu věcí nevíme. Takže jeho funkce v živých organismech může být o dost epičtější, než si myslíme. Navíc, jeho pozice v periodický tabulce (a atmomární struktura) taky není zcela náhodná 😛

Ikona diskutujiciho BOBES 2014-12-19 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím se liší od ostatních a co je to metoda energetizace?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-06-06 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško zabírá Tvůj krystalek i na zlomené srdce, velkou křivdu a stesk po milované osobě?

Ikona diskutujiciho Žaneta 2016-12-02 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, zaujal mě Váš energetický krystal. Ale chci se zeptat na jeho sílu. Jakýkoli kámen,aby měl tu pravou sílu nemá být opracovaný, ale nejlépe "surový". Jak je tedy silná jeho síla a také by si každý měl svůj krystal vybrat sám tím, že ho uchopí do ruky.. To je u Vás možné? Nabízíte tu možnost? Děkuji za odpověd Žaneta

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-02 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Pozor, toto není křišťál a nevybírá se to rukama.

Ikona diskutujiciho Nika 2017-02-02 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň, som zo Slovenska tak by som chcela vedieť či mi pri kúpe zmení vašu českú menu na našu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-02 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Dobrý den, převod mezi účty tady není možný. Napište na mail.

Ikona diskutujiciho aston z křišťálového vodopádu 432 Hz 2017-12-07 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popsala bys někdy alespoň takovým přibližným způsobem, aby to nenapadlo tvé know-how tajemství, jak tyto krystaly vyrábíš (jaký je rozdíl v procesu výroby od tachionizovaných)? :-)  Našel jsem totiž např. na těchto stránkách http://www.tachyon-czech.com/cs/tachyonizovane-produkty/15-casto-kladene-otazky.html , že "je trvalou anténou tachyonové energie" a "Skutečný tachyonizovaný materiál nikdy nepřestane působit (nemá ohraničenou dobu funkce)".

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-07 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Nesmysl. Tachyonizované výrobky se nestávají žádnou anténou, ale jsou nabité a po čase se vybijí. Pokud výrobce tvrdí opak, tak lže, nebo to co prodává ve skutečnosti není tachyonizovaný výrobek ale něco úplně jiného.

Ikona diskutujiciho aston 2017-12-07 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Díky za odpověď :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek