Projekt Bluebeam: Cesta k Novému světovému řádu

25.9.2023 v Nezařazené 12

Projekt Bluebeam je čtyřstupňový proces, jehož konečným výsledkem je jedna světová vláda. Možná jste si všimli, že poslední války se týkaly zemí, které neměly vazby na Rothschildův bankovní systém. Není to náhoda. Je to děláno za účelem vytvoření jedné světové měny a Nového světového řádu.Na videu níže je proslov George Bushe z 11. září 1991. Je to jedno z jeho nejděsivějších prohlášení.

Bush říká: „Je před námi definující hodina. Jsme Američané, jsme součástí něčeho většího než my sami. Posledních 200 let jsme tvrdě pracovali na svobodě a teď vedeme svět k tomu, aby se postavil hrozbě, která ohrožuje slušnost a lidskost. Co to je? Týká se to víc než jenom jedné malé země. Je to velká idea sjednoceného světového řádu NWO. Rozdílné národy se sjednotí, aby dosáhly univerzálních aspirací lidstva. Míru, svobody, bezpečí a zákona. To je svět hodný naší snahy a budoucnosti našich dětí. *potlesk* Pokud je to možné, chci spolupracovat se sověty, abych dosáhl poklidnější budoucnosti pro lidstvo bez válečných konfliktů. Bude to triumf demokracie ve východní Evropě a budeme pracovat na míru i ve zbytku světa. Dneska v noci dosáhneme dalšího vítězství. Vítězství proti tyranii a barbarské agresi.“

O jedenáct let později proběhl světoznámý útok na obchodní centra 11. září 2001. O dalších jedenáct let později proběhl útok na Benghází 11. září 2012. Jedenáctka je jejich symbolické číslo.
Zajímavá je také spekulace, podle které je manželka George H. W. Bushe, Barbara Bushová, dcerou satanisty a svobodného zednáře 33. stupně Aleistera Crowleyho. Rodová linie by dávala smysl.


Čtyři fáze projektu Blue Beam:

Krok první
Krok jedna vyžaduje rozčlenění všech archeologických znalostí.
Toho má být dosaženo předstíraným zemětřesením na přesně určených místech po celé planetě. Falešné „nové objevy“ na těchto místech „konečně všem lidem vysvětlí omyl všech základních náboženských doktrín, konkrétně křesťanských a muslimských“.

Krok druhý
Zahrnuje gigantickou „vesmírnou show“, v níž budou po celé planetě vyzařovány trojrozměrné holografické laserové projekce – a zde Blue Beam skutečně začíná.

Projekce mají mít podobu jakéhokoli božstva, které bude nejvíce převládat v dané kultuře, a budou mluvit všemi jazyky. Na konci této světelné show se všichni bohové spojí v jednoho boha, Antikrista.

Krok třetí
Bude zavedena telepatická elektronická obousměrná komunikace,
 aby si lidé mysleli, že k nim jejich bůh mluví prostřednictvím telepatie, promítané do hlavy každého člověka jednotlivě pomocí extrémně nízkofrekvenčních rádiových vln.

Krok čtvrtý
Ten má tři podčásti:

1. Přimět lidstvo, aby si myslelo, že v každém větším městě dojde k mimozemské invazi
2. Přimět křesťany, aby si mysleli, že se chystá vytržení
3. Směs elektronických a zdánlivě nadpřirozených sil, která má cestovat optickými vlákny, koaxiálními, napájecími a telefonními linkami, aby pronikla do všech elektronických zařízení a přístrojů, které budou mít nainstalovaný speciální mikročip.

David Icke nazývá tento proces „Totalitní špičkou“, kdy se člověk vzdává svých občanských svobod ve prospěch vládní ochrany před problémy, které původně vytvořila ta samá vláda.
A už je to vyzkoušeno v praxi. Například po katastrofě 9.září vyděšení občané Spojených států volali vládním úředníkům a žádali po nich větší ochranu, což vedlo ke vzniku Patriot Act (Vlastenecký čin), který ve jménu ochrany odebral četné občanské svobody. To se dále proměnilo v zákon o povolení k národní obraně, který byl napsán tak, že každý občan Spojených států mohl být nejen zadržen a vyslýchán bez jakéhokoli právního zastoupení, ale také mohl být bez výslechu zabit. Toto bylo vytvořeno pod rouškou ochrany před „teroristy“.

Není náhoda, že naše nebe je zamořeno chemtrails, které obsahují niobát barnatý. Niobát barnatý je kritickým prvkem používaným ve 3D technologii k vytváření holografů a byl konkrétně zmíněn v americké armádní zprávě pod názvem „3D holografický displej využívající stroncium baryum niobate“. Zpráva popisuje výzkum, který probíhal od listopadu 1996 do srpna 1997 a publikovaná byla v únoru 1998.
Abstrakt k této publikaci konkrétně uvádí následující: „Je diskutována inovativní technika pro generování trojrozměrného holografického zobrazení pomocí stroncium baryum niobátu (SBN).“

Contraily versus Chemtraily
Existuje důvod, proč jste před rokem 1980 nikdy neviděli chemtrail na žádném obrázku nebo hraném filmu… je to proto, že tehdy neexistovaly. Contrail je namrzlý kondenzát z dopravního letadla. Contrails vypadají jako krátký bílý oblak páry, který se rychle rozptýlí.
Chemtrails jsou oproti tomu tvořeny chemicky a vytváření dlouhotrvající čáry na nebi. Oficiálně byla jejich existence dlouhé roky popírána, ale nakonec vláda přece jen přiznala, že byly a jsou používány v projektech na úpravu počasí. Chemtrail začíná podobným způsobem jako kondenzační stopa, až na to, že se chemtrail nerozptýlí. Místo toho zůstává v atmosféře a expanduje, čímž zatemňuje oblohu.
Jednou z klíčových složek chemtrails, jak dokazují četné vzorky vody, je baryum v různých formách. Jak již bylo zmíněno, baryum je klíčovou složkou holografické technologie.

Poslední karta: Ufo invaze
Doktorka Carol Rosin na konferenci varovala před vnějšími hrozbami, které budou vytvořeny uměle jako falešná vlajka vládou Spojených států: „Vymýšlejí si nepřátele, proti kterým se chystají postavit vesmírný zbraňový systém – první z nich byli Rusové, pak to byli údajní teroristé, pak země třetího světa, teď jim říkáme národy vzbuzující obavy. Pak by tu byly asteroidy. A poslední karta by byla mimozemská hrozba. Uvidíte, že vznikne nátlak, abychom si našli nějakého nepřítele, proti kterému musíme postavit vesmírný zbraňový systém a nyní bychom měli očekávat eskalaci.“ – Konference s Dr.Carol Rosin zde

Hologramy
Zesnulý Tupac Shakur (1971-1996, americký rapper, básník a herec) se objevil na Coachelle jako hologram a v ohromujícím finále explodoval na pódiu do nicoty. Pokud média dokážou Tupaca přimět, aby vypadal takto reálně, co dalšího jsou schopní vytvořit? Jako třeba vytváření událostí pod falešnou vlajkou, které se nikdy nestaly?

Tato holografická technologie je již používána mainstreamovými médii. V roce 2014 byl použit hologram Michaela Jacksona během koncertu Billboard Music Awards:

Neví se, na kdy je projekt Blue Beam naplánován. Zatímco Project Bluebeam by byl fascinující podívaná pro ty, kteří vědí, o čem to všechno je, konečný výsledek by nebyl hezký. Vedl by ke sjednocené vládě, armádě, bankovnímu systému i náboženství.

Je ale také možné, že se tento scénář vůbec nestane. Mnohokrát v minulosti se ukázalo, že elity odložily nebo úplně zrušily určité plány, pokud byly tyto plány vyzrazeny a odhaleny dostatečně včas, dostatečně velkému množství lidí. Jaký by mělo smyl promítat lidstvu bohy na nebi, pokud by třeba 4 z 10ti lidí věděli, že je to jen světová show a hned by to řekli těm ostatním? Proto pouhé odhalení tohoto materiálu, nebo jiných materiálů popisujících jejich plány, může stačit k zabránění tomu, aby se vůbec uskutečnily.

Plán na uskutečnění Nového světového řádu stejně nevyhnutelně selže, protože je díky nezávislým médiím tak strašně profláklý, že o něm ví i ten, koho to prioritně nezajímá, což elitám dělá dost zásadní čáru přes výpočty.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho AaQby 2023-09-25 08:30:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to až hrozivé, ale ten obrázek mi přesně ukazuje, jak zhruba tři ze čtyř lidí, když si takhle kráčím po ulici, mají v ruce mobil či do něj přímo hledí. Číslo samozřejmě stoupá. Stejně tak chemtrails, kde si nepamatuji, že by bylo někdy v aktuálních letech jasný celý (od úsvitu po západ) den bez čar….

Ikona diskutujiciho Karel 2023-09-25 09:20:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mockrát jsem viděl záznamy jak se něco hodně divnýho ukázalo na nebi a už jsem si říkal bluebeam blueabeam už to jede. Nakonec se našlo nějaký hodně divný jakože vědecký vysvětlení nebo se nevysvětlilo nic a zase se jakoby nic neděje. A já se ptám sám sebe jeslti jenom něco zkouší jakoby si nacvičují jak fungují projekce nebo jestli je v tom ještě něco jinýho. A jo je ji jasný že nějaká část toho co jsem viděl mohly být manipulace s videem.

Ikona diskutujiciho Sai 2023-09-25 09:22:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hej normálně bych tomu nevěřil. Ale co jsem zažil za nehlubšího kovida mi ukázalo že tady je možný všechno. Psychologický operace na vyvolání masovýho strachu. pak se ten strach předává v populaci a tím se kumuluje. a pak budou lidi klidně jíst hlínu když jim řekneš že je to zachrání.

Ikona diskutujiciho Iveta 2023-09-25 10:25:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tak 💯👍

….. 🤖🐑….

Ikona diskutujiciho Gulliver 2023-09-25 09:27:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten scénář vypadá upřímně dost zajímavě. Ne že bych si to vyloženě přál. Ale bylo by asi zajímavý sledovat něco takovýho v izolovaným prostředí kde je to bez následků. Jenom to vidět. Vybral bych pro ten pokus jenom ateisty, vystudované fyziky, ajťáky a hluboce přesvědčené nihilisty protože ti by podle mě mohli být proti takové věci potenciálně nejvíc imunní. Mají nejlíp konzervovaný mozky který by to nemusely vůbec pustit ani uznat. Hledali by prostě projektor.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-25 09:33:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Hypoteticky. Ale zarezonovala se mnou věta Jaroslava Drábka který v rozhovoru co tu nedávno byl řekl, že největší ateisti jsou nejvíc vyděšení když se setkají s něčím co považují za nadpřirozené. Že jsou to nejhorší zbabělci.
Asi je ten skepticismus druh obrany, která slouží k tomu, aby je před tím ochránila, protože je vyšší riziko, že se s tím nedokážou vyrovnat. Mluvil o tom jako o své osobní zkušenosti, předpokládám, že jich asi má dost, když chodí lidem čistit baráky.
Proto nemá smysl na kohokoli tlačit a už vůbec ne směrem duchovního nebo osobnostního rozvoje. Člověk je tam na co má. Nemůžeš ho přemluvit aby povyrostl, on to musí udělat sám od sebe, spontánně.

Já bych zase předpokládala, že by právě nejkostkovitější hlavy reagovaly nejvíc nepředvídatelně a mohli by upadat do největšího šoku, protože na zážitek tohoto typu nejsou připravení. Křesťani a jiní věřící lidé se na tyhle věci nějak chystají, přemýšlí o nich, věří na ně, nějak s nimi počítají, nebo už nějaké zážitky mají. Co ale pak s následnými záchvaty fanatismu kdyby se každému zjevil ten jeho bůh. To už by bylo horší.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-25 11:56:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj keď vieme vytvárať Hologramy, tak máme ešte hodne ďaleko k tomu aby boli na oblohe dokonalé. Každý by si všimol, že je to umelé. Chemtrails v spolupráci s Haarp technológiou je pripravovaný na posledný deň, kedy podľa teórie elektrického vesmíru je veľká pravdepodobnosť, že Zem zasiahnu mohutné elektrické výboje (blesky), ktoré budú spalovať povrch. Je možné ich touto technológiou obmedziť. Wernher von Braunovi tiež nepovedali všetko. V NASA len úzka skupina ľudí vedela prečo bolo nutné poslať človeka na Mesiac. Kissinger, podobne ako aj Reagan hovoril o zjednotení pred vonkajšou hrozbou (mimozemskou). Nemyslel tým mimozemšťanov, ale niečo, čo ohrozuje existenciu života na zemi. Správa OSN s názvom „Naša spoločná agenda“ načrtla plán na prevzatie moci v rámci núdzového stanného práva na celom svete v prípade rôznych „komplexných globálnych otrasov“. https://jordan.un.org/sites/default/files/2023-03/2302794E_PolicyBrief-2.pdf

V správe z marca 2023 OSN sa uvádza niekoľko príkladov toho, čo by mohlo spustiť núdzové právomoci:

– závažná klimatická udalosť
– budúca pandémia
– globálne prerušenie digitálnej konektivity
– veľká udalosť vo vesmíre
– a všeobecné nepredvídané riziká (udalosť nazývaná ako „čierna labuť“)

Zaujímavosťou je, že do toho zakomponovali veľkú udalosť vo vesmíre. Zdá sa, že v OSN neboli informovaní o skutočnom rozsahu hrozby, bolo im zrejme povedané len úplné minimum toho, čo by to mohlo byť ako napr. udalosť Carrington v súvislosti s vesmírom.

Ikona diskutujiciho kešo 2023-09-25 12:25:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niečo na tom bluebeam projekte asi bude. Pretože pred nedávnom prezentované odhalenie pozostatkov mimozemských entít v Mexiku bol asi podvrh.

https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/udajni-mimozemstane-vystaveni-v-mexiku-byli-padelkem-sestavenym-z-lidskych-a-zvirecich-kosti/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-09-25 13:43:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštne, lebo pred nedávnom písali na Topkách že tí mimozemštania boli skutoční. Viď článok Vedci skúmali údajných mimozemšťanov v Mexiku: Súdny lekár šokoval… boli živí a ona tehotná!

Tak aspoň vidíme ako sa ,,dá veriť“ médiám. Alebo žeby nás takto pripravovali na tú mimozemskú inváziu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-26 13:51:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Kouzlo internetu je, že se toho sice hodně dozvíš, ale máloco si ověříš.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-09-25 19:52:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten Maussan je falošný už od pohladu. A ja už som skoro uveril že tí mimozemšťania sú real a konečne máme nejaký dôkaz, ach jo.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-26 15:25:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepripisoval by som mimozemšťanom veľký význam. Predsa už Wernher von Braun hovoril, že posledná vytiahnutá karta bude tá mimozemská. Ako to mohli tí, ktorí mu to povedali vedieť? Je to podobné ako s Covidom. V každej krajine platili iné restrikčné podmienky a teda ten vírus musel byť inteligentný, pretože na hraniciach si prečítal do ktorej krajiny vstupuje aby sa nastavil na podmienky, ktoré tam boli vyhlásené. Účinkovať začal o 5.00 ráno. Medzi 1.00 až 5.00 hod neškodil.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek