Protiimigraci.cz: Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR – PETICE

8.9.2015 v Aluška.org 54

Václav Klaus to vzal do rukou: Výzva občanů České republiky proti plánům Německa a Bruselu. Migranti k nám nesmějí! Váhavá vláda musí konečně konat. Nedejme se. Jde o všechno (související článek ZDE)

Václav Klaus zveřejnil Výzvu, kterou nebude možné jen tak ignorovat. Zvláště pokud se s ní svými podpisy ztotožní veřejnost, a dá tak najevo, že není jen mlčenlivou ovcí vedenou na porážku. Text, který dnes exprezident představil při své návštěvě v Lysé nad Labem, přinášíme v plném znění.

Pán Bůh zaplať, že se konečně někdo významný rozhoupal k akci, chce se říci. Bude-li mít tato výzva dostatečnou odezvu, Václav Klaus je zárukou, že neupadne do zapomnění a může se stát platformou odporu proti sociálně-inženýrské manipulaci, jíž se máme stát předmětem. Ať si kdo chce myslí o Václavu Klausovi cokoli, jedno je nezpochybnitelné: Je jediný autentický politik, který nezměnil názor a vždy stál proti pokusům Bruselu zničit náš stát a učinit z něj gubernii německých zájmů. Jediný důvěryhodný…

Výzva občanů České republiky vládě a Parlamentu ČR

My, níže podepsaní občané České republiky, nechceme pasivně přihlížet tomu, jak naše státní instituce a političtí představitelé ztrácejí v této – pro náš stát přelomové – chvíli čas a nečiní to, co je podle Ústavy ČR jejich hlavní povinností. Tou je – na prvním místě – hájit zájmy a bezpečnost občanů České republiky. Masová migrace představuje zásadní ohrožení stability Evropy i jednotlivých členských zemí Evropské unie. Jsme konfrontováni se zásadní hrozbou pro budoucnost naší země.


Nejsme lhostejní k utrpení obětí válek a dalších katastrof současného světa, ale odmítáme manipulaci veřejným míněním založenou na zneužívání přirozených pocitů solidarity s migranty. Odmítáme převádět dnešní migrační problém na debatu o dostatečně vstřícném či nevstřícném přístupu Evropanů k jiným kulturám, náboženstvím, rasám a etnikům. Vidíme nepopiratelná rizika a hrozby plynoucí z umělého mixování nesourodých národů, kultur a náboženství.

Česká vláda se k dnešnímu nebezpečnému vývoji u nás i v celé Evropě staví váhavě a alibisticky. Dostatečně rozhodně nečelí narůstajícímu tlaku lídrů evropských velmocí, abychom – jako tolikrát v historii – obětovali své životní národní zájmy jejich politickým záměrům.

Pokládáme za nepřijatelné, aby pod hlavičkou EU, ale pod tlakem převážně Německa a Francie byla porušována pravidla schengenského prostoru a aby těm zemím, které se je snaží dodržovat – jako například Maďarsko – bylo vyhrožováno sankcemi EU.

Nesouhlasíme s tím, že oprávněné obavy velké části naší i evropské veřejnosti z ničivého přílivu migrantů jsou z oficiálních míst a z velké části médií bagatelizovány, umlčovány a skandalizovány. Různé elitářské politické skupiny – skryté za fasádou vědců, akademiků či domnělých mravních autorit – jsou naproti tomu vydávány za normu veřejného mínění.

Ze všech těchto důvodů vyzýváme českou vládu, aby

– zabezpečila vnitřní bezpečnost a vnější nedotknutelnost hranic našeho státu všemi prostředky, které má k dispozici (včetně využití Policie a Armády ČR). Aby zajistila dodržování právního řádu naší země i přijatých mezinárodních závazků a nedopustila vznik chaosu, který v souvislosti s migrantskou krizí již v řadě zemí – včetně našich nejbližších sousedů – existuje;

– na úrovni Evropské unie nepřijala žádné kvóty či podobná opatření, jimiž mají být migranti „přidělováni“ jednotlivým zemím EU (i proti jejich vůli), a aby se zasadila o to, že země, které tvoří „vstupní prostor“ pro imigrantskou vlnu, budou plnit své povinnosti, tedy vracet migranty do jejich zemí;

– trvala na dodržování platných smluv v oblasti azylové politiky, odmítla nátlak na jejich změny usnadňující a stimulující imigraci a další, dnes diskutované mezinárodní závazky či právní normy podřídila schválení občany České republiky v referendu, nebo případně požádala o takový mandát v předčasných volbách.

Podpis číslo jedna: Václav Klaus, 4. 9. 2015

—– PODEPIŠTE PETICI ZDE —–

http://www.protiimigraci.cz/

—– PODEPIŠTE PETICI ZDE —–

…..

Tisíce lidí se vydaly na pochod přes dálnice z Budapešti…..

http://www.faz.net/aktuell/politik/fluechtlingskrise/fluechtlingskrise-in-ungarn-budapest-will-busse-schicken-13786365.html

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://alueshop.webnode.cz/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lenka 2015-09-08 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, Aluško. Chtěla jsem Výzvu podepsat, ale opakovaně mi to hlásilo, že je můj podpis neplatný z podezření na spam :-( Lenka

Ikona diskutujiciho Gája 2015-09-08 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla jsem podepsat petici, ale na obou adresách, které jsou tu v nabídce mi to odepsalo, že se omlouvají, ale nebyla jsem zaregistrovaná pro podezření na spam. Máte ještě někdo podobnou zkušenost?

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-08 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak Alue, teď se úplně těším na ty kritické komentáře na tvou osobu kvůli tomuto článku – vždy se najdou nějací šílenci bojující za práva imigrantů :D. Jinak já to podepsala myslím dva dny zpátky :).

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-08 09:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ale to nejsou žádní chudáčci uprchlíci, to jsou vycvičení vojáci. Zrovna včera jsem koukala na film, jak házeli jídlo a vodu co jim dali lidé zdarma do kolejí, že je nepotřebují. Tak z čeho asi tak žijí? Kdo je zásobuje? Proč jsou čistí dobře oblečení, dobře živení a mají mobily? Kdo je naučil který vlak kam jede? Aha? – Jenom blázen bude věřit těm cancům z hovinek.cz a podobných koupených médií.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-09-08 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Petice a pořád jen samé petice, lidé stále ještě nepochopili, že petice nic a nikoho nespasí ba ani nespasili, jedná se o pouze písemné vyjádření (ne)souhlasu, už se stalo kolikrát, jak podepsané petiční archy nakonec byli zbytečné i přestože je podepsalo tisíce lidí a nic moc se vlastně u politiků neměnilo. Politici, stejně jako bankéři, manažeři a podobně jiní jsou lidé pod vlivem vyšší moci, prostě loutky, oni to nechápou a nevnímají, tedy pokud jim budete něco vysvětlovat ba jim přímo konfliktně vyjadřovat, stejně to nepochopí, jsou uzavření v sebe sama a ovládané vyšší mocí (nikoliv tou lidskou) na takové lidi platí pouze reálně jim ukázat svůj názor a to tak, že je prostě z těch výšin svrhnout ve kterých si tak rádi lebedí ikdyž jsou plné výkalů, jenomže to mi ovčané už se na takové akce nezmůžeme, já doufám a stále doufat budu, že se v nás ta bojovná slovanská krev jedou probudí, už aby to bylo, co pak zmůže pár tisíc policistů proti několika milionům naštvaných slovanů, mám stále pocit, že dokážeme popadnout vidle, pohrabáče a všichni bez rozdílu vyjít do ulic ukázat těm parchantům, za čem si stojíme, vím středověk je dávno pryč ale stále cítím, že jsme všichni schopni ukázat, za čem si stojíme, jak Jánošík pravil: do roka a do dňa, hyň sa hukáže…

Ikona diskutujiciho Lutsia 2015-09-08 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podepsala jsem petici a doufám, že se ČR vzpamatuje a nenecháme si je sem nabalíčkovat… Děsí mě představa, co všechno by tu mohli rozpoutat.. Připouštím, že ne všichni imigranti prahnou po krvi Evropanů, ale taky si nemyslím, že jsou to všechno neškodní lidé. Nejhorší je, že v mém okolí to málokdo vidí. V práci se o tom ani bavit nemůžu, jsem považována za rasistku :D Videa jsem viděla a běhal mi mráz po zádech. Budu se modlit, aby naše rodiny zůstaly v bezpečí..;)

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2015-09-08 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už by vám to mělo jít, právě jsem to bez problému podepsala :).

Ikona diskutujiciho Robert 2015-09-08 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám vážné obavy že petice nic nezmění. Budeme muset udělat něco víc než jen psát. Koukněte se jak je to doopravdy s uprchlíky (dovezená armáda, která má zabránit aby lidé šli po svých vládách)

Ikona diskutujiciho Jitakkk 2015-09-08 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mě taky…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-08 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Nejakí bojovníci medzi nimi byť môžu ale málo na to aby dokázali dobyť Europu. S nimi by si bezproblémov poradila aj slabá česká armáda. A to že uprchlíci majú peniaze, tak nedá sa íst na cestu len tak bez peňazí, si so sebou asi zobrali všetky svoje úspory. Kto by to všetko financoval a načo? Aj keby do Europy přišlo milión utečencov vojakov, stále je to málo na to aby niečo dosiahli. Myšlienka, že hrstka utečencov dobije celú európsku civilizáciu a obrátí ju na islám je fakt smiešna.

Ikona diskutujiciho Mína 2015-09-08 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take jsem podepsala!

Ikona diskutujiciho Ivet 2015-09-08 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Musíte zaškrtnout, že nejste robot a odpovědět na kontrolní otázku nebo kvíz, pak to hlas započítá.

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-09-08 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No známý mojich rodičů je ze Sýrie, ale přistěhoval se sem už dávno, je to normálně slušný občan, má i české občanství, pracuje tady už dlouho… A on říkal, že ti co utíkají nejsou žádní lidé postižení válkou, ale jsou to lidé šířící Islám, že hodně z nich pracuje i pro nějaké ty jejich islámské tajné spolky a vůbec neutíkají před válkou, ale naopak aby tu válku právě začali. A že lidi co se jich zastávají tomu vůbec nerozumí. A taky říkal, že jeho vlastní rodiče řekli, že už nikam nejdou, že celý život utíkají před těma radikálníma šílencema a že už chtějí dožít tam kde jsou, že už je dlouho neviděl a už se pomalu smířil i s tím, že neuvidí. Prý ti slušní občané ani nemají kam utéct, protože by je ti radikálové zabili a ty slušné nikam nepustí. Docela mě to dojalo, ale určitě je to pravda a je pravda i to, co říkáš ty. Protože on taky tvrdí, že slušní občani se nemají ani už jak dostat pryč. To tady ti imigranti musí mít nějaké fakt dobré kontakty. A nejvíc mě štve, že oni vždycky někam přijdou a stěžujou si, že nemají kde bydlet, že jim nikdo nic nedá… No tak ať jdou makat. Nám taky nikdo nic nedá. A jestli se jim tu nelíbí, tak si můžou táhnout zpátky, nikdo je nenutí tady být… A mně to šlo taky podepsat v pohodě, to bude možná jen nějaký chvilkový problém v systému.

Ikona diskutujiciho Eileen 2015-09-08 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těm, kterým to hlásí podezdření na spam: Chyba může být v tom, že jste nezaškrtli pole 'Nejsem robot' 🙂

Ikona diskutujiciho Blaf 2015-09-08 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsem si říkala, kde berou na tu cestu peníze, jak mohou být stále živí, ldyž jdou prý již několilátý mesíc….věřím, že i ten údajný mrtvý chlapec byl jen další tah…

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-09-08 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podepsáno. Doufám, že petice bude mít tentokrát nějaký efekt.

Ikona diskutujiciho Df 2015-09-08 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-08 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: No ano!! O to přesně tady jde! Možná by to mohl sepsat.

Ikona diskutujiciho Olina 2015-09-08 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:Podepsala jsem,situace mě děsí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-08 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Naivní sú tí čo si myslia že to vyrieši nějaká petícia. Ne, petícia nic nespraví, ani keď ju podpíše Klaun so Zemákom. My ale máme štastie v tom že u nás tito utečenci nechcú ostať, je to len zastávka na cestě do lepších krajin. Ono keď počet utečencov dosiahne určitú hranicu že to nebude zvladnutelné, tak to politici budú muset zastavit a přestanou utečencov podporovat. Zatím je tich utečencov malo na to aby sa politici zobudili a uvědomili.

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-09-08 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžete vyrazit tuto sobotu na demonstraci v Praze, Václavák – u Národního muzea od 14:00 h. Já se zúčastním.

Ikona diskutujiciho Df 2015-09-08 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Mariane, politici se o nic už starat nebudou, vyjma toho jak co nejdýl zůstat u koryta a pak bezpečně zdrhnout do připravených rezidencí někde u móře.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-09-08 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky příliš nevěřím, že jen petice můžou něco ovlivnit. Ale podepsala jsem to. Jen pro jistotu, kdyby náhodou to někdo četl a někoho to trklo a řekl si: "Aha, tak ono to s těmi imigranty taky není nějak zázračné řešení.

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2015-09-08 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem podepsal včera na prvopodstatě. A kdyby nevčera, tak teď bych tam hlas dal určitě.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-09 00:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě není jasná jedna věc. Mám rodinu v Maroku (můj manžel odtamtud pochází), takže tam pravidelně jezdíme. A jasně, je to rozvojová země, ale lidé tam žijou naprosto v klidu. Přes den si nějakým způsobem vydělávají na živobytí, a večer sedí před svými domy, pokuřují tam, povídají si se sousedy, pobíhají tam děti a tak. Prostě, chudá země, ale je tam klid. A dovedu si představit, že třeba v té Sýrii to, než tam vypukl současný konflikt, bylo podobné.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-09 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě něco, na facebooku se ke mě dostal článek o belgické imigraci do Anglie za první světové války. Byl to opravdu masový příliv, protože jich v Anglii na začátku 20. století bylo 250 000. A to měla Anglie rozhodně míň počet obyvatel než dneska,a určitě tam nebyli jen Belgičani, ale i další národnosti, které dostaly azyl.

Ikona diskutujiciho anelie 2015-09-09 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Fellien, já mám rodinu v Maroku. A ti slušní, normální občané se mají jak dostat. V Maroku je spousta lidí, co se na tom přiživuje a zařizuje tu cestu přes moře. Stojí to ale myslím nějakých 4 000 euro. Ano, to je hodně, ale rodina může prodat svůj dům či  pozemek na vesnici a  je to. I taková skoro barabizna dá třeba 8 000 euro. Zrovna bratr mého manžela, který je chudák podnikavý, ale vzhledem k tomu, že nemá dostatečné vzdělaní, tak může sehnat akorát tak práci na černo někde za 100 euro (takže se ani nemůže oženit), strašně touží se sem dostat. Kdyby ty 4 000 euro měl, tak by taky sedl do nějaké té lodi a načerno sem přijel. My mu to pořád rozmlouváme, ať není blbý, že mu hrozí, že se utopí a že pro ilegální přistěhovalce to tady není žádný med. Ale touha je veliká, teďka zase jednomu v jeho rodině se podařilo získat vízum a on se z toho lítostí rozbrečel. No prostě, je to těžké. Takže to jsou takoví lidi, jak on, co se sem dostávají. Prostě klidně i obyčejní, chudí lidé, kteří prodají všechno, co mají, a jdou za lepším.  V Evropě pak živoří, ale z toho mála, cy vydělají, živí celou svoji rodinu co zůstala doma. A my jsme ještě tak zlí, že mu v Evropě ani nechceme sehnat manželku:-)

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-09-09 00:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Během noční směny taxi jsem měl jedno velmi zajímavé setkání (svezení) příjemného klučiny z Tuniska, který se asi před dvěma lety zamiloval do ženy tady z Moravy a žije tu s ní. Měl jsem tak možnost slyšet "z první ruky" jak to vše je s tím, co je teď hodně aktuálním tématem – lidé přicházející z arab. zemí postižených válkou… po tom rozhovoru když si vše skládám dohromady, tak tu situaci jsme si způsobili svým způsobem neúmyslně sami tím, že spotřebováváme ropné produkty (plasty, benzín a naftu do aut) a Amerika zneužila této "světové potřeby" fungovat z ropy pro své finanční a mocenské zájmy, pročež vnikla pod lživými záminkami (import demokracie) do zemí, kde neměla co pohledávat a jediné, co je stále zajímá je ropa, nikoliv pomoc lidem – proto to vypadá, jak to vidíme. Všude teď slyším jak svět řeší vlnu uprchlíků, ale nikdo nemluví o tom, že jsme to de-facto vyvolali svou potřebou spotřebovávat naftu a benzín, která nám svým způsobem byla podstrčena spolu s technologií spalovacích motorů v autech (reklamy na to jedou stále na plné obrátky). Tedy mít tady už před dvaceti lety technolgie elektromotorů v autech (jako třeba TeslaMobil), případně generátory volné energie, mohl by svět dnes vypadat trochu jinak – myslím líp a s lepší náladou :o) Ale co teď? Jak z toho ven? Možná kdyby si Amerika (co to vše aktivovala) vzala k sobě "domů" všechny běžence ze Sýrie… disponují přeci největšími námořními a vojenskými flotilami na světě, tak by to neměl být problém převést množství lidí přes oceán. To, že se tak neděje, ukazuje na to, že je zde jiný záměr – proč chtějí potopit Evropu, kolébku ze které sami vyšli? Možná už tuší, že se blíží konec jejich nadvlády nad světem…

Ikona diskutujiciho benny 2015-09-09 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. "zabezpečila vnitřní bezpečnost a vnější nedotknutelnost hranic" – toto je typický politický žvást. Ako si to predstavujú páni politici konkrétne? Vojaci, ktorí budú strieľať do neozbrojených ľudí – do matiek s deťmi na rukách? Nevpustia ich do ČR? A nechajú ich umrznúť v SR alebo v Maďarsku postavíme koncentračné tábory?

Ikona diskutujiciho tvojosud 2015-09-09 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne tak, ľudia podpisujte, nedajme sa !!! Vidíme čo za extrémy sa dejú v západnej Európe.

Ikona diskutujiciho Aronie 2015-09-09 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prvopodstata je vypnuta.To je mazec.

Ikona diskutujiciho benny 2015-09-09 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Je príjemné vedieť, že niekto vidí súvislosti až do takej hĺbky. Bola rozohraná veľká hra a zatiaľ poslušne hráme podľa scenára a bojím sa, že budeme zmanipulovaní hrať rolu detinsky naivných hlupákov ktorí si zašpinia ruky krvou ľudí ktorí za to nemôžu.

Ikona diskutujiciho andrea 2015-09-09 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: už tu bolo viac naivných príspevkov, ale tento je naviac aj útočný…len si tipnem, si mladý, ale možno aj 30 ročný, a stále Ťa živia rodičia…Ten kto je sám ekonomicky činný totižto neuvažuje tak ako Ty.Otázka na telo – Ako pomáhaš tu žijúcim bezdomovcom? Lebo stále ich máme zúfalo veľa, v zime mrznú na ulici a mnohí ani zimu neprežijú. Viem o čom hovorím, často s nimi komunikujem a zaujímajú ma ich ľudské príbehy. Je to smutné, ale neviem vyriešiť ich životnú situáciu a tá pomoc, ktorú im viem poskytnúť nepredstavuje trvalé riešenie. A zdá sa, že to nevie nikto, resp. ani nie je snaha. Takže kým bude u nás na ulici čo i len jeden bezdomovec, príspevok, ktorý si napísal vie byť len na úrovni nepodstatného, bezduchého výstrelu do prázdna. Prepáč.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-09 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokým sme otrokmi EÚ a Nemecka tak sa nič nezmení, oni totiž nevedia co s tolkými imigrantmi a tak ich musia přerozdělit do dalších krajin. Ak odmietneme imigrantov přijat tak nám môžu dat aj sankcie. Politici vám budu v mediach vyhlašovat jak su proti imigrantom, ale v Bruseli si už protestovat nedovolia. Příliv imigrantov aspoň urychlí rozpad EÚ. Potom nám už nikto nebude nutit žádné kvóty a další EU nesmysly.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-09-09 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co sa stalo s prvopodstatou blog byl pozastaven.

Ikona diskutujiciho nunvy 2015-09-09 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podepsáno 🙂 Alue nevíš co se stalo s prvopodstatou? Píše to, že blog je pozastaven správcem systému

Ikona diskutujiciho Df 2015-09-09 11:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

!!!Důležitá zpráva!!!

Ikona diskutujiciho andrea 2015-09-09 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: anelie, napísala si viac príspevkov a veľa z toho , čo píšeš je naozaj tak, ale treba si uvedomiť, že predtým imigrácia a integrácia prebiehala prirodzene a preto až tak veľmi nebolela. To , čo sa deje teraz je však organizovaný zločin s cieľom anexie. Tvoj postoj vychádza z toho, že si uverila tomu, že niekde existuje taký vojnový konflikt, ktorý vyháňa toľko miliónov ľudí zo svojej krajiny. Odkiaľ vieš, že fotografie imigrujúcich žien a detí sú autentické? Do istého času sa na fotkách objavovali len mladí muži. Potom na to ľudia začali upozorňovať v diskusiách, že je to čudné a médiá zrazu začali prichádzať s fotkami aj nejakých žien a detí. Ver mi, že keď niekto bude potrebovať Tvoju pomoc, tak sa objaví fyzicky pred Tebou a požiada o pomoc. Potom bude na Tebe, či mu pomôžeš alebo nie. Nikto "kvôli Tebe" nikde neumiera a nestráda. Ak by si to takto mala cítiť, tak je to skvelá ukážka ako dokážu média citovo vydierať a manipulovať s cítením človeka. Predpokladám, že aj Ty si si vedomá absolútnej zodpovednosti za to, čo sa Ti deje a nemáš vo zvyku obviňovať iných  a presúvať zodpovednosť na iných. A presne tak je to v živote každého človeka. A aj v živote každej krajiny.Nekompromisne. 2% obyvateľov planéty vlastnia 98% celkového svetového bohatstva. Naozaj by nikde na svete nemusel byť hlad a bieda. Nechať sa zmanipulovať a dobrovoľne odovzdať svoju domovinu (lebo o to sa hrá), tak to už by bola irónia osudu.

Ikona diskutujiciho andrea 2015-09-09 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a tak ešte do tretice :o) – Prosím, ak máte pochybnosti, aký postoj zaujať , pustite si českú hymnu (aj slovenskú)a precíťte jej text. Skúste si porovnať aké obrazy, ľudia , etniká rezonujú s jej vibráciou. Srdiečko vám odpovie. Ja som to teraz urobila a naskočili mi zimomriavky (měla jsem husí kůži).

Ikona diskutujiciho Martina 2015-09-09 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže nám zbývá Aluška a Orgonet… a pak to, co si najdeme sami. To je síla. Přitvrzují. Teď co s tím?

Ikona diskutujiciho Ella 2015-09-09 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Anelie,to mne docela pobavilo (a my jsme jeste tak zli,ze mu v Evrope nechceme sehnat manzelku).No tak podle meho nazoru by snad mel vetsi sanci sehnat si manzelku mistni,protoze jestli bude vetsi cast penez posilat do Maroka,tak mu zbyde trocha penez na velmi skromne zivobyti a ceske holky jsou taky dost narocne,tak nevim nevim,jestli by se zde pro neho nejaka vhodna partnerka nasla.

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-09-10 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tímto článkem jsi mě hodně mile překvapila. Měla jsem tě za sluníčkářku, která pomáhá všem  živým tvorům a do domu by si dobrovolně nechala nastěhovat 20 muslimů a po čase se z nutnosti chtě, nechtě nechala převychovat na "pravou víru".

Ikona diskutujiciho Alue 2015-09-10 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Upřímně mě překvapuje, že mě někdo má za totální blbku (to sluníčkář je), přestože má přímo před očima výsledky mé mnohaleté práce.

Ikona diskutujiciho Agáve 2015-09-10 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Omlouvám se. V tomhle se u tebe právě nedokážu rozhodnout. Na jednu stranu jsi velmi schopná, šikovná a chytrá a na druhou stranu některé nápady a myšlenkové pochody, no nevím…, nic ve zlém, každý  má nějaké svoje představy, jinak ale patříš mezi moje oblíbené autory.

Ikona diskutujiciho andrea 2015-09-10 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář] chápem a súhlasím, len nedá sa vyhovieť všetkým stranám, ani byť dobrý pre všetkých. Nikdy by som nedokázala nejakú skupinu ľudí vnímať ako chátru, ktorej sa navyše treba zbaviť. Ani migrantov vydávajúcich sa za utečencov nevnímam ako zlých ľudí. Len im hovorím NIE! Bez emocionálnych výkyvov, či už pozitívnym alebo negatívnym smerom, NIE.Za tejto situácie, ktorá sa zjavne vymkla spod kontroly – NIE. Je takmer isté, že v danej chvíli, tí, ktorí utekajú opodstatnene a naozaj zo zúfalstva, sú vlastne dvojnásobnými obeťami. Ale pokiaľ sa nenájde spôsob ako odlíšiť utečenca od nastrčeného migranta,ktorý môže byť navyše zločincom ,tak neostáva nič iné len povedať všetkým NIE a zavrieť hranice. Navyše, čo keď teraz manipuláciou navodeným súcitom urobíme niečo, čím vzápätí poškodíme niekoho iného, našu krajinu a nsšich blízkych? A oni potom budú trpieť "kvôli nám"? V psychológii existuje výraz VNÚTORNÝ KONFLIKT MÍNUS MÍNUS. To je situácia, kedy máme vybrať jednu z dvoch možností a každá z nich je nedobrá. (Napr. kniha Sophiina voľba je o takomto konflikte.) Aj situácia s utečencami je druh takéhoto konfliktu, ale ja sa nemôžem cítiť viac zodpovedná za ich situáciu, než sa cítia byť tí, ktorí to všetko režírujú a organizujú. Takže som sa rozhodla súcitiť s tu žijúcimi ľuďmi a imigrantom hovorím NIE.

Ikona diskutujiciho Karel 2015-09-10 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tomto problému jsem dřív moc nepřemejšlel, ale jak to tak vidím, nejde o to že by jsem vtrhla armáda uprchlíků se zbraněma která by nás zdecimovala, ale vtichosti by jsem přišla tato armáda pod rouškou uprchlíků, vytvořily by zde teroristické buňky a organizovaně se spoluprací z vyšších míst by zde rozpoutaly válečnej konflikt který by normální místní lidi smetl a zůstal by tu volný prostor pro islámisty a jejich víru. Aspoň tak jsem to celé pochopil, z toho co zde vidím.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2015-09-11 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na protějším domě dnes někdo vyvěsil státní vlajku České republiky.

Ikona diskutujiciho Jitka 2015-09-11 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Já si myslím, že tu ani žádné velké islamistické boje, teroristické výpady nenastanou. Však stačí, že bílá Evropa vymírá, oni se množí jako kobylky, takže třeba v takovém Německu, za pár let, naprosto legálně ve volbách vyhraje islámská strana, která v zemi nastolí šaríu, navlékne ženské do burek, bude pronásledovat křesťany a ateisty…prostě konečná. Pak se možná teprve Evropa probudí, to už bude pozdě.

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-09-12 03:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom, že islám zachvátí celou Evropu psala už slepá Vanga. Četl jsem tuto předpověď již před mnoha lety a obávám se, že už to začalo. Když slyším a vidím politiky, jak se předbíhají v tom, kdo je větší "humanista" je mi upřímně špatně. Mezi migrantmi rozlišuji tři skupiny lidí. Ti, kteří utíkají před válkou, ti, kteří utíkají z ekonomických důvodů ( samozřejmě utíkají do Německa – nejsilnější evropské ekonomiky ), no a potom jsou tu vycvičení bojovníci islámského státu, kteří mají za úlohu ( jak píše Karel v komentáři 49 )vytvořit zde teroristické buňky – postupem času nabývat na síle a nakonec rozpoutat v Evropě válečný konflikt a já se velmi silně obávám,že tito jsou zastoupeni mezi migranty v daleko, daleko větší míře, než všichni ostatní. Vždyť nechtějí dát úřadům ani své otisky prstů! Proč asi? Nevím jak vy, ale já v migrantech vidím OBROVSKÉ riziko. Jsem toho názoru, že pomáhat bychom měli s rozumem.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek