Prsní implantáty jsou nebezpečné a způsobují závažné zdravotní problémy

6.2.2020 v Žena 20

Velice důležité video, které by si měla pustit každá žena, která je nespokojená se svým vzhledem a uvažuje o prsních implantátech. Není to dobrý nápad, nedělejte to! Zdravotní problémy spojené s prsními implantáty se konečně začínají pojmenovávat a rozhodně jich není málo a nejsou zanedbatelné!Katarína žije v Americe, pracovala jako modelka a nechala si kvůli tomu udělat prsní implantáty. Ve svém videu popisuje zdravotní problémy kterých se díky implantátům dočkala. Byla také velmi překvapená, co implantáty provedly v těle, poté co si je nechala odstranit. Jeden měla totiž přirostlý k hrudnímu koši, druhý byl původně při operaci nevhodně umístěný, posunovaný a kolem něj byla potrhaná zjizvená tkáň. Katarína popisuje svoji bolestivou rekonvalescenci a zdůrazňuje, že měla veliké štěstí že dopadla jak dopadla, protože mnohé jiné ženy o prsa díky zdravotním komplikacím dokonce úplně přišly.

Prečo som si dala vybrať prsné implantáty a prečo ich nikomu neodporúčam

Vela z vas caka na toto video takze konecne je tu. 🙂 Amerika je vždy popredu v porovnani s inymi krajinami v tom vsetkom dobrom ale bohuzial aj v tom zlom. Nastastie dnes mame internet a informacie sa siria rychlejsie nez si stihnete urobit kavu. A velke firmy uz nemaju tolko moci tie pravdive informacie „pochovat“ kedze každý z nas ma moznost sa o skusenosti a vedomosti podelit touto formou. Dufam ze si z tohoto videa nieco vezmete a neverte ked vam niekto povie ze akekolvek prsne implantaty su bezpecne. To som tu v Amerika pocula uz milion krat.

 

Mnohé ženy si dnes nechávají implantáty odstranit ze zdravotních nebo estetických důvodů a varují ostatní, aby neudělaly stejnou chybu. Internet je plný děsivých svědectví a hrozivých fotek.

V tomto videu se můžete od bývalé majitelky prsních implantátů dozvědět, že tělo proti implantátu aktivně bojuje a vytvoří okolo něj zjizvenou tkáň. Můžete to vidět i v 7. minutě s odborným komentářem, není to však pohled pro slabé žaludky.

Mezi časté zdravotní problémy po voperování implantátů patří:

bolest na hrudi
zimnice
chronická bolest
deprese
ztráta vlasů
bolesti hlavy
vyrážka
hormonální poruchy
neurologické poruchy
problémy se spánkem
citlivost na světlo a slunce
nevysvětlitelná únava

Obrázek výše jmenuje kompletní seznam BII symptomů, což je zkratka pro Nemoc z prsních implantátů.

 

Známé komplikace spojené s prsními implantáty:

bolesti prsou
změny citlivosti prsu a bradavky
zjizvení kolem implantátu způsobující bolest, pnutí nebo nežádoucí změnu vzhledu
komplikované hojení
posunutí implantátu
prasknutí nebo roztržení
otoky
vrásky


připravila aluška.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-06 15:05:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ale no táááák.. skoro jsem o jedněch do budoucna přemýšlela.

edit: :)) dobrý. po tom, co jsem viděla to video.. zůstanu spokojeně skoro-plochá. nějak mi nedocházelo, že tělo si kolem toho implantátu vytvoří takovou „kapsu“, už jen to samo o sobě je fakt docela síla.

spoustu lidí v dostatkových zemí si nějak přestalo uvědomovat cenu zdravého těla.

ps: musím ale říct, že mámino „nojo, máš malý prsa tyo, takový jsem měla v pátý třídě“ mi moc nepomohlo.. 😀
když ono to je hrozný. mně se na mně osobně malá prsa líbí, opravdu by mi k mému obličeji ani osobnosti a celkově stylu nešla velká, ani by mi nebyly příjemný.. na některých holkách to vypadá super, ale já tak vypadat nechci, uvnitř jsem někdo jiný a oblékám se takovým specifickým stylem, prostě ta prsa k tomu, aspoň zatím, nejdou. cítím se dobře takhle. a žádnej chlap to v životě neřešil. je to hlavně o tom, jestli je holka hezká svým vlastním způsobem a má své vlastní, origoš charisma… to chlapa zaujme(a zadek:D hah). že zrovna mně prsa nějak extra nenarostla má podle mě rozhodně co dělat i s mou psychikou – a je mi to volný, já jsem ráda, že jsem ráda. každopádně tímhle chci říct, že je mi dobře takhle, ale ten tlak ze strany společnosti je někdy fakt nepříjemnej. člověk se nějak cítí dobře, nějak je mu to přirozený a najednou přijde někdo uplně cizí, kdo dotyčného vůbec nezná a začne mu říkat, co má být, jak vypadat, jak se chovat.. WHAT? to je prostě tak nesmyslný! každý z nás je individuál a každému sluší něco jiného. podle mě to platí i v případě velkých x malých prsou.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-07 03:16:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Podívej Nirvano taková Kiera Knightley.Ta je taky
skoro plochá,a
vůbec jí to nevadí
(a ani nemá proč,
podle mě je to
krásná žena,která
působí tak nějak
tajemně) Když jí na
jednom plakátu
prsa „uměle přifoukli“aby jako
„vypadala líp“,tak se
strašně rozčílila co
si to dovolili,a měla
pravdu.Hlavně si
nenech dělat takové
brutální (a určitě
zbytečné)zásahy do
těla.A navíc,ty jsi
mladinká,za pár let
se to může samo
změnit.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-07 22:32:17
Ikona diskutujiciho
sipka

no já bych si nic obřího dělat nenechala, to se mi nelíbí:D jako mám z toho pocit, že by to byla cizí věc, která by mi vadila v těle, nosit to furt s sebou.. fuj.. ale na druhou stranu jak říkám, ty společenský normy jsou někdy přehnaný a ten tlak je děsnej. člověk pak sedí s někým v restauraci v šatech, všichni kolem prsa a já.. 😀 když já jsem i kostrou drobná, tak to k sobě jde a docela se mi to i líbí. kašlu na silikony, stejně bych s tím nebyla spokojená.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-07 22:38:11
Ikona diskutujiciho
sipka

kup si košík céčko, narvi tam srolovaný fusakle a máš plastiku zadara… nemáš zač 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-07 23:09:34
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D ha to je nápad! proč mě to proboha nenapadlo? 😀 to je dobrý, to využiju až mě zas někdo ukecá na jídlo

Ikona diskutujiciho niky 2020-02-08 04:17:18
Ikona diskutujiciho
sipka

nirvano:
já si myslím, že kdyby sis jednou přivřela prsa do dveří (tak jako já), tak vono by tě to hned přešlo. Navíc ve stáří to budeš mít mnohem praktičtější a jiný ženský ti to budou ještě závidět.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 09:18:03
Ikona diskutujiciho
sipka

… tož my s našima lentilkama ani nevíme, že takový úraz je vůbec možný

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-08 09:46:22
Ikona diskutujiciho
sipka

cože:o prsa do dveří:o what:o AU!!

Ikona diskutujiciho hanka 2020-02-08 11:18:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Super téma. Netušila jsem že to má takové vedlejší účinky. Měla jsem silikony asi 10 let, šla jsem na operaci hned jak to šlo asi v 18 letech. Doktor super, narovinu mi řekl že trojky mi neudělá, protože to by bylo moc, udělal mi akorát prsa že nikdo nic nepoznal, žádné komplikace, pohodička. Akorát po pár letech mi to začalo vrtat hlavou, začala jsem přemýšlet trochu jinak a začalo mi vadit že mám v těle takovou cizorodou věc, navíc mě děsilo že bych za pár let musela jít implantáty vyměnit (ačkoli mi původně řekli že vydrží celý život pokud nebudu mít např bouračku při které by se poškodily). Tak jsem šla za tím stejným lékařem a nechala si implantáty vyndat. Pro ty které implantáty mají a bojí se jak budou vypadat po vyndání, nebojte se, není nic poznat. Mám prsa jako dřív, kůže není vytahaná, akorát mám drobné jizvičky a jsem ráda za svoje malá prsa. Ono totiž ve finále nezáleží na velikosti prsou, ale na tom, jaký má žena postoj, držení těla a jak je psychicky srovnaná a se sebou spokojená. I krásná velká prsa budou vypadat špatně pokud má žena nezdravé držení těla a malé sebevědomí. Já jsem se například navzdory velkým prsům pořád hrbila a sebedůvěra mi s nima taky nenarostla, protože sebedůvěra je o vnitřním pocitu, prsa mi k ní nepomohla, snad jen trochu na začátku, když jsem si mohla dovolit vzít tričko s výstřihem nebo nějaké šaty do kterých byly prsa potřeba. Ale pak si na to člověk zvykne a zjistí, že se vlastně nic moc nezměnilo a že sebejistotu je třeba budovat na jiném základu (a to je jak jinak, práce na sobě, být sám sobě přítelem, však to většinou už zdejší čtenáři dobře vědí :)) Taky bylo zajímavé zjištění u fyzioterapeutky, která si všimla, že implantát mi trvale zkracoval prsní sval (sval narostl na moji velikost prsou, nepočítal s implantátem), takže mi prsní sval trvale přitahoval rameno k hrudníku a způsoboval hrbení. To po odstranění implantátu vymizelo a já jsem se mohla konečně normálně narovnat. Šlo sice o milimetry, ale ve výsledku je to zásadní věc (pro mě určitě, protože svoje tělo vnímám hodně).
Řekla bych, že toto téma je extrémně zajímavá věc a že bych implantáty nikomu nedoporučila, mnohem efektivnější je zapracovat na svém těle celkově, popřemýšlet, co jeho tvary vypovídají o mé povaze a připustit, že tak jak mi tělo narostlo, je pro mě nejpřirozenější…ono to tělo ví co dělá. Mně se například hrozně líbí když má holka velká prsa. Ale stejně tak je nádherné když má malá a je vysportovaná, jako třeba ta Keira Knightley. Obojí může být nádherné. Vzpomínám si, jak jsem ještě s implantáty cvičila jógu a říkala jsem si, jak by se mi asi cvičilo, kdybych měla svoje prsa a teďka když se s o hodně plošším hrudníkem obleču do sportovní podprdy a tílka a jdu cvičit, cítím se skvěle a líbím se sama sobě. Prostě obojí může být krásné, záleží jen na té ženě jak sama sobě porozumí. A pokud jde o názor mého muže tak tomu se líbí všecko 🙂 ale nejvíc prý přirozenost. Tož tak holky, hlavně se nebát a nechtít se za každou cenu přizpůsobit průměru, je to zbytečné plýtvání časem a energií.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 11:44:10
Ikona diskutujiciho
sipka

asi ještě něco o silikonech přeložím.. našla jsem toho haldy až přechází zrak

Ikona diskutujiciho niky 2020-02-08 11:30:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Vy, se máte dámy ještě hodně co učit od zkušené ženy :-D.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 11:41:28
Ikona diskutujiciho
sipka

no o tuhle zkušenost ráda přijdu, díky 😀

Ikona diskutujiciho niky 2020-02-08 11:47:27
Ikona diskutujiciho
sipka

….a to teprve počkej po dětech…..

Ikona diskutujiciho ⚜ aston 405 2020-02-06 21:20:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je šílené, jak někdo může nechat takto vrtat do svého těla, aniž by si zjistil základní vědomosti o vedlejších účincích v době internetu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-06 22:51:12
Ikona diskutujiciho
sipka

V té době (15let nazád) tento net nebyl a ty vědomosti co dnes na něm nebyly… Já si ještě pamatuju jak vypadal net 15 let zpátky a nebylo na něm fakt NIC.
A pozor, dneska je opačný trend. Skoro všechny bývalé silikonky v zahraničí mluví o BII a hromadně si nechávají ten silikon vyndat… u nás to tak ve velkém nejde a ani se o tom nemluví, my jsme pozadu a těch silikonových mičud stejně tolik nemáme, leda pár v Praze. A na příkladu z minulosti se můžou poučit dnešní holky, které do toho už ani nepůjdou. V zahraničí je to celé hnutí, na YT hromady videí kde bulí borky z toho jak jsou nemocné a pak ukazují uřízlá prsa, na netu desítky článků a hororových životních příběhů… akorát to u nás nikdo moc nepřekládá.

Ikona diskutujiciho All 2020-02-07 13:38:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám naopak pocit, že v SR a ČR je ich v poslednej dobe až príliš veľa, osobne poznám okolo 10 žien vo veku okolo 30tky s urobenými prsiami (žiadna z nich ešte nemá deti). Poznala som aj pár dievčat, ktoré si ich dali spraviť pred 20tkou a to sa myslím pohybujem v dosť obyčajných kruhoch.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-07 16:58:10
Ikona diskutujiciho
sipka

já neznám žádnou silikonku… to se opravdu pohybuješ ve specifickém okruhu lidí

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-02-07 19:32:34
Ikona diskutujiciho
sipka

ani ja nepoznám žiadnu silikónku snáď možno slečnu od ktorej som kupoval mobil, na karte nechala pár jej fotiek s nadupaným dekoltom ale zase žiaden extrém ako tie na fotke v článku, tak neviem, niekedy je tažko rozoznať silikóny a pravé prsia.

Ikona diskutujiciho E. 2020-02-07 18:14:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„my jsme pozadu a těch silikonových mičud stejně tolik nemáme, leda pár v Praze.“

Mičud možná jo, je pravda, že opravdu veliká, nepřirozená a na první pohled umělá prsa vídám jen na fotkách z internetu (jedná se o Češky, aby bylo jasno) a osobně nikoho takového neznám, ale ne každý, kdo má umělá prsa, je má taky obrovská, která to na první pohled křičí do celého světa. Osobně znám několik žen (i jednu v nejužší rodině, o které jsem to vůbec nevěděla a asi bych se to nikdy nedozvěděla, kdyby mi to sama neřekla), které mají úplně normálně vypadající hrudník průměrné velikosti a prsa mají umělá. Umělá prsa nerovná se barbie, která chce „melouny“, myslím, že u běžných velikostí a v běžném oblečení to člověk většinou ani nemá šanci poznat, navíc jsou různé tvary implantátů a jen některé jdou proti přirozené anatomii. Je také pravda, že implantáty by se měly po určité době vyměnit a některé z žen, které znám a mají je, si už žádné další dát nenechají, protože došly k tomu, že přirozenost je jim bližší.

Článek je zajímavý, přínosný a já osobně bych do toho nikdy, opravdu nikdy nešla. Už jen ta myšlenka mít v sobě na x let kus silikonu…To bych si nikdy neudělala, a to podprsenky ani nenosím, neboť jsou mi všechny velké, ale k vysoké, útlé postavě se stejně tak nějak můj plochý hrudník hodí. Svá prsa zbožňuju, protože jsou zdravá, a přítel je zbožňuje, protože pro něj jsou nádherná. Naučila jsem se mít svoji postavu, včetně prsou, skutečně ráda, a to doporučuji úplně všem ženám bez rozdílu velikosti čehokoliv.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-07 22:16:09
Ikona diskutujiciho
sipka

To bude možná ono… jestli je nějaká holka úplně plochá, nechá si udělat dvojky do tvaru kapky a nosí normální oblečení, tak to taky asi nepoznám… a která se s tím chlubí na počkání, že… 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek