Prsten atlanťanů mi pomáhá od bolesti

2.8.2011 v Čtenáři 17

Vážení čtenáři,

přišla mi do mailu výborná zkušenost s prstenem Atlanťanů (mimochodem stále vřele doporučuji). Rozhodla jsem se ho zde pro vás vyvěsit, protože konkrétně tento prsten je na českém internetu nedostatečně popsaný a zkušenosti s ním by se měly šířit dál. Vy, kteří prsten máte, berte níže popsané jako inspiraci a možný návod, jak s ním dál zacházet.

Znovu připomínám, že prsten Atlanťanů je vysoce konstruktivní, dodává energii, ochraňuje svého nositele a má i potenciál léčit.

Ahoj Alue,

po přečtení tvého doporučení jsem se rozhodla zakoupit si prstýnek taky. Už když jsem si pro něj jela, byla jsem v dobré náladě, ale co se stalo po jeho nasazení mne velmi překvapilo. Zas tolik jsem od něj neočekávala. Za prvé se mi děsně rozehřál prst, na kterém ho mám, jakože mám pořád ledové ruce. Ale pak jsem vlezla do tramvaje, a ta se zanedlouho zaplnila lidmi. Vždycky jsem nesnášela přeplněné tramvaje a teď jsem tam seděla, a bylo mi nějak jinak. Všímala jsem si lidí, prohlížela jsem si je a najednou mi všichni přišli krásní. Malí, velcí, tlustí, hubení, celulitida, prsa až na břicho, všichni byli krásní a já se cítila šťastně a všechno bylo dokonalé. Prostě nával radosti, jako když jsem byla kdysi zamilovaná. Ve všech jsem viděla sebe a dokonalost. Nevím jestli to má na svědomí prstýnek, nebo by to přišlo i bez něj, ale co jsem od něj vůbec neočekávala bylo, že tlumí bolest.
Seděla jsem v tramvaji a rozbolela mě díra po vytrženém moudráku. Je to čerstvé a musím se cpát prášky proti bolesti. Zjistila jsem, že když si přiložím dlaň na bolavé místo, bolest se zmírní. Takže si automaticky držím i tvář, když mě to bolí, ale pokud je bolest moc velká, že už se to nedá vydržet, musím si vzít prášek, pak přiložení dlaně nepůsobí dostatečně. Už jsem měla ruku pomalu odumřelou, tak jsem si tvář podložila dlaní s prstýnkem a bolest hned zmizela. Vylezla jsem z tramvaje a vyběhla kopec k bytu (najednou takový energie) a když se takhle rozproudim, díra začne bolet ještě víc. Najednou se to fakt děsně rozbolelo. Dřepla jsem do křesla, zapla počítač a připlácla dlaň s prstýnkem na tvář, která se mi už svírala v křeči bolestí.
Teď uplynulo asi pět minut, sedim, píšu ti a v díře cítím jen malý tlak a občasné škubání. Prstýnek jsem měla přiložený asi minutu. Bolest je fuč.
Myslíš, že prsten atlanťanů může mít až takový vliv? Může způsobit lepší náladu a zahnat bolest?

Měj se krásně.

Kam dál:

• Další články o prstenu atlanťanů:

► Koupil jsem si prsten Atlanťanů, jak s ním zacházet?

► Je prsten Atlanťanů v pořádku?

► Prsten Atlanťanů

Další obrázky andělů – ZDE

Otevřít rubriku ,,Příspěvky čtenářů“

I vy zde můžete publikovat svůj text (báseň, zážitek, zamyšlení, cokoliv, co je s dobrým úmyslem napsané.) ◄

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho lu 2011-08-02 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tohle mě určitě nakoplo, si ho koupit 🙂

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-02 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem přemýšlel o koupi, ale po chvíly užívání bych ho stejně někam odložil a pak už ho na seben nevzal z praktických důvodů – zavazel by…

Ikona diskutujiciho Jedi 2011-08-02 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doma jeden máme, ale na bolest jsem ho nezkoušel, určitě vyzkouším

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-02 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:: oh man! ty jsi všude!! :oD :oD..sem ti psal mejla, ale nějak ti asi nedošel.

Ikona diskutujiciho Jedi 2011-08-02 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jo jo, už sem si maila všim a odepsal.. Hele nemáš icq, at tady nespamujem alue? :D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-02 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ty prstýnky se liší akorát velikostí (muž/žena), případně materiálem a to je jedno, důležitý je symbol.

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-08-02 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi týden po napsání mailu Alue se hlásím a řeknu jen to, že druhý den už jsem o díře v dásni skoro ani nevěděla a od té doby bolest nadobro zmizela. Total a úplně. No a nedávno kámoše bolely záda, tak jsem mu na chvíli přiložila prstýnek na bolavý místo a zeptala se ho, jak by to ohodnotil od 0 do 10, kdy nula je žádná bolest a desítka největší bolest. Řekl, že to bolest zmírnilo tak na 3. Po deseti minutách záda nebolela vůbec.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-08-02 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám ho a nič.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-08-02 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Može byť chyba v tom že mám tu medzeru na prsteni moc malú? Asi milimetrovú inak je mi dosť volný. A symboly sú tiež rôzne, niektoré sú viac "pretiahnuté". Uhly trojuholníkov takisto niesu všade rovnaké, mali by byť asi podla Cheopsovej pyramídy.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-08-02 23:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, prstýnky jsem původně sháněla dva, pro mě a pro sestru. Chtěla jsem je objednat na internetu, ale nemám moc ověřených obchodů s touto tématikou. Prstýnky jsem našla jen na jednom, ale byl tu k dostání poslední. Tak jsem se rozhodla jít do kamenného obchodu. Bydlím kousek od HK a znám jen jeden ezoterický obchod. Prstýnky jsem tu opravdu sehnala, ale k mému zklamání, byly spojené. Ale řekla jsem si, že je vyzkouším, cena přeci jen až taky vysoká nebyla (tuším 230,- za postříbřený prstýnek). Ve skutečnosti jsem ale původně moc nevěřila tomu, že ucítím, že na mě prstýnek bude mít nějaký vliv. Ale hned jak jsme si to nasadily, byla to nádhera. Jako by prst vibroval a celá prstýnek hřál. Bylo to až děsuplné. To vydrželo několik hodin, teď už nic zvláštního necítím. Předpokládám že účinek neztratil, třeba jsem si jen zvykla, nebo  tak něco.

Ikona diskutujiciho eva 2011-08-03 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní Aluško,,,podle Tebe nikdo nic nepotřebuje,žádná zasvěcení atd..všechno člověk má,veškerou léčivou moc,jen jí v sobě probudit, velice vážně zde upozorňuješ a varuješ před magií a ovládáním,doporučuješ na noc sundat veškeré prsteny,přívěšky atd ale vzápětí doporučuješ prsten atlanťanů,prsten který léčí a uzdravuje,nebo dobíjí?

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-08-04 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Světlá strana síly narušuje web Alue :oD :oD

Ikona diskutujiciho kris 2011-08-05 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-08-05 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: A dcerku taky krákáš za vlasy?

Ikona diskutujiciho kris 2011-08-06 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zcela vůbec ne :)…asi jako každé dítě sem tam dostane lupanec na zadek, ale tím to tak končí…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-08 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: oprava:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek