Průmysl mobilních telefonů před soudem: DOPORUČUJI

26.1.2013 v Prevence 12

Američan Dr. George Carlo, vedoucí světový expert na mobilní telefony, dostal miliony dolarů od výrobců mobilních telefonů, aby provedl studie, které by dokázaly, že mobilní telefony jsou bezpečné. Naneštěstí pro ně a naštěstí pro nás je ale tento pán solidní a místo aby lhal, řekl pravdu o tom, co zjistil. – Záhy měl podpálený dům. Policie potvrdila, že šlo o žhářství, žádná nehoda.

George Carlo je vzdělaný v medicíně, je právník a byl v čele tvorby průmyslových norem, a průzkumů ohledně bezpečnosti mobilních telefonů. – Tím narážím na jedno: Pokud je někdo dobře domestikovaný a potřebuje nutně znát názor člověka s papíry, aby mu mohl věřit, zde má příležitost.

Dokument je z roku 2005, ale jak vidíte, jelikož se před tím zavírají oči, situace ohledně uvědomění lidí se od té doby moc nezměnila… Udělá s tím někdo něco alespoň teď?

Zjištěná nebezpečí při používání mobilního telefonu: Genetická poškození, která mohou způsobovat rakovinu (Zejména rakovinu mozku). Carlo doslova říká: ,,Anténa mobilního telefonu v blízkosti těla, způsobuje narušení obnovy DNA! – Genetické poškození. To způsobuje prosakování krve přes mozkovou bariéru.“

(Pozn. Alue: Tuto bariéru jistě léčitelé znají. Jde o hemoencefalitické blány či závory. Pokud jsme zdraví, tato bariéra nepropouští kovy, toxiny, viry ani bakterie do mozku, který tak zůstává čistý. Pokud se bariéra naruší, všechny zhoubné patogeny a jakýkoliv ,,bordel“, který se nachází v těle a krevním řečišti, se dostává do mozku. Problém je, že mozek nelze čistit pitím vody, tedy ho nelze detoxikovat normální cestou. Pokud je v něm rakovina, víme, že na ni nezabírá kůra hlívou ústřičnou. A konečně: Narušení ochranné mozkové bariéry dává možnost borelioze, toxoplasmoze a jakýmkoliv jiným nemocem, které souvisí s poškozením mozku, nebo jeho zanesením toxiny. Například: Parkinson, alzheimer, epilepsie. Pokud si někdo mobilem naruší ochranu mozku, je prakticky otevřený čemukoliv a to je velmi nebezpečné. Dále je nutné vědět, že používání mobilu doslova vypaluje šišinku mozkovou… ale zpátky k tomu, co říká Dr. Carlo:)


,,V roce 2005 měli 14 podložených epidemiologických studií, že používání mobilu zvyšuje riziko benigních a maligních nádorů.“

(Pozn. Alue: To znamená jednoduše rakovinu. Maligní – Zhoubný / Benigní – Nezhoubný)

V dokumentu vám také George Carlo ukáže, jaká zona okolo mobilu je nejvíce nebezpečná, co se děje pokud ho nosíte/přikládáte k určité části svého těla a co to způsobuje. – Taková obdoba mého článku o tom, jak používat správně mobil.

To vše a mnohem více uslyšíte ve filmu ,,Průmysl mobilních telefonů před soudem“:

http://www.youtube.com/watch?v=fw9Lt4cdazo

V souvislosti s tímto filmem doporučuji velice všem čtenářům návrat k předchozím článkům:

,,Zdraví škodlivé Wi-fi?“

,,Rakovinu způsobující mikrovlnné trouby byly v Rusku zakázány“

,,Plný signál: Nebezpečí mobilních telefonů a elektromagnetického záření“

Třídílný seriál od Alue ,,Tichá smrt:

1. díl: ,,Wi-fi a mobily“

2. díl: ,,Chcete důkazy?“

3. díl: ,,Jak správně zacházet s mobilem, aby nás co nejméně ozařoval“

Znovu opakuji: Používání mobilu způsobuje rakovinu a celou řadu velmi závažných onemocnění, včetně autoimunitních poruch!

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-01-26 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takéto pesimistkycké veci mi naháňajú hrôzu, a vedia aj dobre zkaziť náladu…No na druhú stranu je dobré byť informovaný aj o tom negatívnom, a nežiť len v nejakej predstave…V dnešjenj dobe je ťažké prestať používať mobil. Neviem si predstaviť, ako inak by som sa s nikym dohoovril, kedy a ako a kde(samozrejme internet, ale niekedy sm vonku, alebo dotyčná osoba internet nemá atď.)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-26 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Přečti si můj článek 3. díl: ,,Jak správně zacházet s mobilem, aby nás co nejméně ozařoval" – odkazuji na něj naspod. Tam je to zodpovězené.

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-01-26 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Chci se zeptat. Mobil mám, používám a používat budu-nemám jinou možnost. Ale co kdybych si po většinu dne nastavila režim letadlo-při něm by teoreticky mobil neměl vyzařovat, nebo ano?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-26 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Pokud při zapnutí režimu letadlo je vyřazena schopnost přijímat signál a volat, proč vůbec mít tento režim zapnutý? Vypnutí mobilu vyjde úplně nastejno.

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-26 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když má někdo bariéru mozku narušenou – je nějaký způsob jak ji zase obnovit?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-26 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Hemoencefalitické závory se napravit nedají. Jakmile se jednou poškodí, je to konečná.

Ikona diskutujiciho Mike 2013-01-26 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Takže mobily jsou nejnebezpečnější při telefonování?

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-26 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Právě jsem četla, že mobil vyzařuje až do délky čtyř metrů, takže to jde na tebe ze všech stran… I když to není tak silné, jako když se volá nebo posílá sms.

Ikona diskutujiciho Anub 2013-01-26 22:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, hudrujete tu nad mobily, ale co takové vysokofrekvenční vysílače, TV vysílače, GPS satelity a antény a další…mobil jen jen nepatrná škodná, to nejhorší máme nad hlavou, na domech, vedle našich domů na stožárech, pak máme geopatogenní zóny atd…v tomto světě a budme realisti, kdo chcete, odbouráte jedno, nastoupí druhé…Režim letadlo – Ano, mobilu se vypne anténa, nepřijímá a ani volat nemůže, ale můžete třeba hrát hry, jít na internet pokud je přístup atd…I s hemoencefalitickými závorami se dá pracovat, jen vědět jak…

Ikona diskutujiciho katerina 2013-01-26 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jsou kecy, ze to bez mobilu nejde..protoze driv to slo a navic lidi byly daleko spolehlivejsi, pac kdyz se na necem domluvili, tak to proste platilo a ne ze se to 5 minut pred zrusilo..je to humus a nepotrebny smeti..diky Alue za tyto clanky, siri se to do celeho sveta a uz dokonce i muj tata me na to upozornil, coz je teda co rict..

Ikona diskutujiciho S 2013-01-27 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj komentář byl předtím vyhodnocen jako spam, tak píšu znovu.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-01-27 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Režim letadlo (off-line) umožní používat mobil na seriály, čtení eknih, pouštění mp3 nebo focení. Dnešní generace bez něj nedá ránu. Jinak já mám mobily od r. 1999, ale nenosím je při sobě, mám je buď v kabeli nebo na stole a volám dost málo. Horší je, že dneska to mají děcka od malička, často zavěšené na krku půl dne a pak to ještě tahají do postele. Wifi routery mají v pokojíčku půl metru od postele. Občas chodím spravovat počítače, tak to znám. Ale vypnutí nic neřeší, protože tam je signál z desítek dalších sítí z okolí, v Centru Brna i 100 sítí na jednom místě. Bohužel i já, co mám tablet, jsem nucený wifi používat. Na noc to ale odpojím přímo vypínačem od zásuvky, wifi router i všechno příslušenství okolo PC.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek