Ráda bych měla zpět schopnosti ze svého dětství

12.4.2013 v Poradna 11

Dotaz:

Ahoj Aluško,
už mi to nedá a musím se zeptat. Na základní škole, mohlo mi být tak kolem 14 let jsem měla jakési duchovní schopnosti. Se spolužačkou jsme si krátily hodiny telepatickými hrátkami ve stylu ,,Uhodni na jaké myslím zvíře“, učily jsme se vidět energii třeba stromů. Taky jsem měla předtuchy a to na různých úrovních – ve snech, viděla jsem obrazy, slyšela jsem hlasy. Někdy se to stalo bezprostředně, jednou jsem věděla co se stane třeba za rok.

Po ZŠ jsem se dostala na gymplu a vlítla do puberty. Byla jsem hodně sebedestrukční, všemožné deprese, bylo to hodně bouřlivé. Teď jsem na vysoké, je mi 23 a nedokážu to nějak vrátit zpátky nebo lépe řečeno vyvinout. Cvičím jógu, začínám meditovat, abych získala vládu nad svými myšlenkami nebo aspoň aby ony neovládaly mě. Trpím totiž na obsesivně kompulzivní poruchu a beru jako znamení, že se to za poslední rok zhoršilo.

Občas vím, co se stane, ale jen velmi velmi výjimečně a tak 10 sekund předtím, než se to opravdu stane.


Jediný silnější zážitek jsem měla před rokem a půl, kdy se mi přítel snažil říct, že mě miluje. V ten večer jakoby zmizely moje city a emoce, byla jsem prázdnou nádobou a naopak jsem cítila to co on. Občas vidím jiskřičky na obloze nebo kolem sebe. Jaksi cítím, kdy se kolem mě nacházejí třeba víly, občas dokážu komunikovat s rostlinami, občas vycítím svého anděla, ale všechno se to děje tak náhodně.

Mám velmi silný vztah k přírodě, ráda objímám stromy, v lese je moje intuice nejsilnější, přirozená, jednou jsem se díky tomu i neztratila, protože mi les řekl kde mám odbočit. Dřív to šlo ale všechno lehce, teď to stojí velké úsílí, hodně se držet v klidu, pracovat na sobě.

Třeba když se mi zabil dědeček, tak nějakou dobu po smrti za mnou chodil, zjevoval se mi ve snech a hodně mi to pomáhalo. Když se mi zdá o vílách, tak mě i vítají a jsou rády, že jsem konečně přišla. Připadá mi, že mám nějaký potenciál, ale pořád ho nějak nenaplňuju.

Dá se dělat něco navíc nebo jen to co dělám a dát tomu čas?
Moc děkuju 🙂

Odpověď:

Ahoj,
Bohužel, se tohle stává 🙁 . S věkem se hodně schopností ztrácí, ale neboj se, můžeš nalézt nové postupem času. Je spousta skvělých léčitelů nebo vědem, kteří to objevili až v pozdějším životě. Všechno je vývoj a změna.
Osobně si myslím, že to co teď děláš, je dobré a je to dost. Jenom od toho možná čekáš trochu moc. Nejsi na sebe tvrdá? Nemáš přílišná velká očekávání? Nespěcháš na to moc?

Tyhle věci se nedají uspěchat, ani nějak vynutit, nebo navodit… Můžeš se jimi zabývat, můžeš je procvičovat, rozvíjet, ale jestli ti přijde nějaká zajímavá ,,schopnost“, to už je spíš o tom, jestli ji ,,máš mít“. A to už ty sama vědomě moc neovlivníš.
Nejlepší je s díkem přijmout to co máme teď, vážit si toho, pracovat s tím a netrápit se otázkou, jestli je to dost, jestli ještě něco bude a kdy to bude. – Tím už totiž tlačíme na pilu a naopak si to můžeme blokovat.

Chápu, že tě to asi mrzí, taky jsem jako malá uměla některé zajímavé věci, které dneska už neumím, ale zase musím uznat, že jsem se posunula v jiných věcech, tak jsem ráda za ten posun a na to co bylo, na to moc ráda vzpomínám.

Jestli máš vnitřní pocit, že v tobě spí potenciál, který teď nevyužíváš ale měla bys, zkus před spaním prosit svoje vyšší já, duchovní vedení, anděly (podle toho jak tomu říkáš a který pojem je ti bližší), aby byli tak hodní a pomohli ti. Aby ti dali nějakou nápovědu, vodítko jak postupovat, co dělat, kam jít, koho poznat. Můžeš mít sny, nebo se něco stane, ale také je potřeba tomu dát čas.
Já když o něco žádám, někdy to dostanu okamžitě a jindy na to čekám i několik let. Každá věc má svůj čas a svoji posloupnost. Ke všemu první musíme dozrát, než to můžeme mít.

Pokud bys ráda více komunikovala se svým andělem tak, aby sis o tom mohla rozhodnout a nebylo to čistě jen dílo náhody, vyzkoušej andělské karty. Tak můžeš dostávat odpovědi kdy budeš chtít a ne když tomu zrovna ,,náhoda“ dá. Často jsou situace, kdy opravdu potřebuješ povzbudit a s někým zeshora komunikovat. Na to bývají karty výborné a jsou vždy po ruce.

Hodn štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr“ pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-04-12 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně jste psaly. :-) Povzbuzujete milé holky všemu, kdo potřebuje. děkuju <3

Ikona diskutujiciho Pája 2013-04-12 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jiskřičky na obloze?

Ikona diskutujiciho lulu 2013-04-12 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, vsetko co popisujes hore akoby som písala ja zo svojho života, cez detstvo a telepaticke schopnosti, cez skolu a burlivu pubertu s sebadestrukčnými sklonmi…aj to čo ti diagnostikovali, mne diaknostikovali na psychiatrii úzkostnú poruchu ešte s niečim ale poviem ti oni vedia hovno, takže dúfam že lieky na to neberieš lebo ťa ešte viac doničia,rôzne svetla vidim aj ja ako aj na oblohe tak aj pri ľudoch,alebo v priestoroch myslím že su to rôzne druhy energii, a nadviazať kontak alebo sa spojit s bytostami napríklad v lese by si mohla skúsiť, a čím častejšie to budeš robiť tým sa ti bude jasno-videnie,cítenie,počutie formovať, no chce to cvik a čas niekomu to ide rýchlejšie a niekomu pomalšie….no čo ti môžem povedať ako dievča s skoro rovnakým osudom -ide to, sama som zažila už na vlastné oči bytosť stromu :-), ako aj prítomnosť anjela a dokonca som ho videla vnútorným zrakom…takže tam kde budeš zameriavať svoju pozornosť, to sa ti začne v živote viac prejavovať, myslím že si na najlepšej ceste aby si dosiahla čo chceš, no chápem že by si bola možno rada keby to prišlo rýchlejšie?všetko chce čas, a vieš práve teraz to čo máš práve vedieť…

Ikona diskutujiciho Rajmí 2013-04-13 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, moc bych se chtěla znát s autorkou této otázky, je až neuvěřitelné, jak se mi podobá 🙂 Jsem taky na vysoké, dva týdny mi je 24 a od 12 do 15 jsem měla fascinující schopnosti a potom, co každodenní zázraky přestaly (hodněkrát za den jsem vycítila co se stane za pár vteřin, minut, hodin, nebo co se děje právě v tu chvíli hodně daleko ode mně, ač jsem to neměla jak zjistit), tak jsem byla nešťastná, kam se to podělo. Aktivně jsem začala hledat od 21 let na popud jedné milé bytosti. Racio poslouchám, ale dávám mnooohem větší&nbsp;&nbsp;prostor srdíčku, už nemám pocit beznaděje, neptám se – prosííím já chci zpět své schopnosti, kde jsou?? Dávám tomu volný průběh, cítím andílky a často slyším, říkají úžasné věci. Že jsem předurčena k velkým věcem a tak. To mají pravdu. Jsem přesvědčená, že každý, opravdu KAŽDÝ na této planetě je tu, aby dělal velké věci. Možná to zní trochu zvláštně, ale je to tak.. Musíme rozvinout svůj potenciál. Tak, že svůj život nebudeme brát tak vážně – tedy nebudeme se zbytečně stresovat, cítit strach, ale budeme vyzařovat jen čistou lásku a radost. Ale jak říkám, chce to plno času. Schopnosti se mi pomaličku polehoučku vrací, ale chce to ještě čas. Nesmím po nich tak toužit. Jen si je užívat, když se objeví. Schopnosti = rozvinutá intuice = kontakt s Vyšším Já

Ikona diskutujiciho Nasgol 2013-04-13 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já měl super-hero power:

Ikona diskutujiciho Vanilková 2013-04-14 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Tak se sejdete vy dve! Nechápu jednu vec. Dost casto si tady lide stezuji, ze nemaji zadne duchovne zalozene kamarády a pritom napriklad na tomto webu je jich kazdy den spousta. Tak nevim, je CR tak velká, ze se vsichni porad mijime? :-)

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-04-15 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S touto otázkou se hodně ztotožňuji. Možná právem, možná ne, to ať posoudí tazatelka. Napíši, co jsem prožila a zjistila sama, možná něco z toho ukáže nový směr pro přemýšlení…

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-04-15 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-04-15 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jedna věc… Je pravda s tím netoužením a užíváním si. Dnes jsem měla nějakou dobu pocit, že mi zavolá táta, protože pojedu domů o něco dřív než říkal, a veme mě s sebou. A opravdu, cestou na autobus mi zazvonil mobil, že jede domů a kde jsem. Měla jsem z toho hroznou radost, protože jsou to takové jiskřičky naděje, že ta má intuice není tak úplně ztracená.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-04-16 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Pamatuji si jednu děsivou myšlenku: "Co zbyde, když se těchhle věcí zbavím? Co když je to všechno, co jsem?" Naštěstí mohu dnes říci, že věci jsou jinak.

Ikona diskutujiciho Kotě 2015-05-03 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Lulu,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek