Ráda bych navázala kontakt s anděly, ale bojím se

1.7.2012 v Poradna 8

Dotaz:

Milá Alue,
jsem „malá“ 13 letá holka. Moje nejlepší kamarádka mi řekla, že si o ní budu myslet, že je blázen, když věří na anděly.

Ukázala mi Vaše stránky, které mě velice zaujaly. Velice mi to změnilo pohled na svět a věřím, že každý má svého andílka. Moc bych s tím svým chtěla navázat kontakt, jenomže mi v tom brání jeden problém a tím jsem já…

Proč já? Jsem hrozný strašpytel, a proto se bojím, že kdybych začala navazovat kontakt se svým andělem, že by jsem mohla vyvolat něco, co bych nechtěla ( např. ducha).

Četla jsem Váš článek ( zrovna nevím jak se ten článek jmenuje, bylo to o psaní s anděly ), a já osobně by jsem se začala hrozně bát, kdyby mi tužka kreslila „sama“ po papíře.


Ráda bych ( jak už jsem říkala ) se svým andělem navázala kontakt, ale hrozně se bojím.

Můžete mi prosím nějak poradit?

Děkuji Vám moc! A.

Odpověď:

Ahoj,

S počátečním strachem bojuje skoro každý, kdo se o tuto sféru začne zajímat.
Problém je, že jak už se tomu jednou otevřeš a máš v sobě nějaké ,,nečistoty“ – strach, bloky, nezpracovaná traumata z minulosti, psychické problémy – tyto věci k tobě skutečně nechtěné bytosti přitahují.
Z toho důvodu je důležité, aby člověk byl vnitřně ,,čistý“ – čili vyrovnaný a smířený, hlavně se nesmí bát.

Když už se stane, že se tomu někdo otevře, má v sobě mnoho nezpracovaného a přijde to, čeho se většina lidí bojí, začnou se dít někdy velmi ošklivé věci. – Jenomže po čase nakonec takový člověk zjistí (pokud je silný a má na to), že všechno zlo a strach, který okolo něj běhá a děsí ho, je ve skutečnosti odpad jeho vlastního nitra. Zjistí, že si ubližuje pouze on sám sebou a že všechny ,,zlé bytosti“ okolo vlastně neexistují, že jsou to jeho vlastní přízraky.
Jakmile si to uvědomíš, dostaneš sílu s tím pracovat a zbavíš se toho. Strach tě opustí a nakonec si ještě říkáš: ,,Jak jsem mohla být tak blbá a nevidět to?!?“

Pokud je člověk slabý a neumí si věci spojit dohromady, může tomu zlému podlehnout. – Jeho prvotní psychické potíže se zhorší, přízraků se nemůže zbavit, nakonec začne bloudit v kruzích, protože ho tyto bytosti navedou na špatné věci a zanevře. Potom to často bývají takoví podivíni plní vnitřních problémů, často to maskují rádoby duchovnem (přitom ani neví co to doopravdy je), ale jednou do nich píchneš klackem a BUM! Všechen jejich vnitřní odpad se vyblije a maska pohodáře je ta tam… Znám jich mnoho, tohle jsou pouze závěry z pozorovací praxe.

To ti neříkám proto, abych tě strašila, ale abys to viděla trochu zeširoka. – V podstatě teď stojíš na rozcestí a volba je jenom tvoje. Nikdo tě nemůže nutit a nikdo tě nemůže přemlouvat. Svého strachu a ,,vnitřní špíny“ se má zbavit každý sám.

Jestli jsi opravdu rozhodnutá, že to chceš, bývají velmi jednoduchou pomůckou pro začátečníky andělské karty. – Můžu doporučit speciálně Andělé a svatí a Kouzelní jednorožci. – Podle mě jsou to zatím nejlepší balíčky, na které jsem kdy narazila, ale kdyby sis vybírala z těchto dvou, ber Jednorožce – Sice jsou tyhle karty určené dětem, ale stejně je mám ze všeho nejraději. Jde z nich něco nepopsatelně krásného.

Kouzlo je v tom, že to funguje, aniž bys cokoliv musela umět a můžeš to dát kdykoliv pryč.
Naposledy tě ale varuji: Kdo se bojí, nesmí do lesa. Můžeš s tím i pár let počkat, spěchat se nevyplácí.
Ještě doporučuji tuto rubriku: ,,Poradna: Andělé“
Jsou v ní články, které se ti budou do začátku hodit. Zkus nasát co nejvíc teorie a pak uvidíš, jestli do toho půjdeš.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-07-01 07:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, můj vrstevník!…. 🙂

Ikona diskutujiciho Marry 2012-07-01 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tohle jsem zažívala, zezačátku na mě z  různých stran útočily temné bytosti ale nakonec jsem se jich zbavila a už se jich ani nebojím 🙂

Ikona diskutujiciho naty 2012-07-01 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi 13 let a tvoje stránky jsem objevila nedávno když jsem byla menší věřila jsem že existují andělé a když jsem dokonce zjistila že se s nima mohu spojit dost mě to zaujalo nebojím se s nima spojit ale nejde mi to 🙁 Nemohla by si mi napsat tvůj email prosím … Nemohu ho nikde najít jsme asi slepá :D … 🙂

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-07-01 17:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se toho uvnitř ale zbavit, i když se snažím?

Ikona diskutujiciho stuart cockburn 2012-07-02 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když chci andělské karty pro pomoc s komunikací s anděly, budou ty jednorožčí karty k užitku? nebo jsou k nějaké komunikaci s jednorožci?

Ikona diskutujiciho Jája 2013-08-19 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den stále se mluví že každý má svého andělíčka strážníčka, ale není to pravda já tomu moc nevěřím ikdyž moc ráda bych chtěla mít svého anděla, ale je to nesmysl žádné andělé nejsou je to jev vaší

Ikona diskutujiciho Irma 2015-07-06 06:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné ránko, včera jsem měla jeden prožitek. Zdál  se mi sen, ikdyž jsem věděla, že nespím. Všecho zmyzelo, kolek bylo bílo a já si jen uvědomovala že ležím v postely. Najednou jsem slyšela takové pískání, ale jiné než když nám píská v uchu, nebylo to tak nepříjemné, třásly se mi ruce (možná celé tělo,ale uvědomovala jsem si nejvíce ruce) a nemohla jsem se hýbat i když jsem se snažila rukou pohnout, něco mě nutilo se usmát, jakoby jiná síla a mozek mě neposlouchal. Počátek nějakého astrálního cestování? Už se mi to jednou stalo, ale ne takto silně, tenkrát jsem navíc slyšela andělský hlas.

Ikona diskutujiciho Adela 2015-11-26 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz jsem dvakrat skousela se spojit s andeli poprve mi nekdo hral prsty na pravy ruce a podruhi mi piskalo v usich nejsem si jista jestli to byl muj andel straznej jestli se to uz nekomu stalo tak mi prosi odpovezte.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek