Reakce na Energetické krystaly (3.díl)

30.8.2017 v E-shop Alue.cz 0

Toto je v pořadí již třetí sbírka dopisů a vzkazů, které mi přišly v souvislosti s výrobkem Energetický krystal. Podrobnosti o této energetické pomůcce si můžete přečíst zde: Energetický krystal – funkce a použití

… další recenze najdete v rubrice věnované Energetickým krystalům. Krystal je stále v nabídce na mém e-shopu.

1.

Ahoj Aluško,

posílám recenzi na energetický krystal. Přišel mi asi před měsícem a od té doby ho mám na krku téměř neustále. Je to to nejlepší, co se mi za poslední dobu dostalo do rukou :). Mám pocit, že čím déle ho mám, tím větší účinky má.

Největší přínos vidím v tom, jak ovlivňuje myšlení. Neřeším zbytečnosti. Přestaly mě bavit věci, které byly jen ztrátou času a více mě to táhne ke studování užitečných věcí. Díky tomu jsem se za poslední měsíc posunula o ohromný kus dopředu.

Cítím větší spojení se svým vyšším já, cítím se uvědomělejší a pod ochranou. Věci, na které pomyslím, se dějí extrémně rychle. I k lidem se chovám jinak. Už se nechci zavděčit vždycky všem, jako bych do nich víc viděla a chápala, proč se chovají, jak se chovají. Mám nezvykle dobrou náladu, pořád bych se jen smála. Vidím všechno s nadhledem.

Dále jsem si všimla, že pokaždé když si dám večer krystal na chvíli na čelo, mám potom sny, které se mi snaží něco říct nebo odpovídají přesně na otázky, nad kterýma jsem před usnutím přemýšlela. Takové ty barevné obrázky ve tmě jsou barevnější než obvykle. Pomohl mi i s menstruačními bolestmi, kdy obvykle zabírá až algifen. A ještě jedna zajímavost. Krystal úžasně působí i na rostliny. Měla jsem v pokoji takovou malou zdechlinku, která už dlouho vypadala opravdu žalostně ale bylo mi ji líto vyhodit. Po pár hodinách kdy jsem se zdržovala s krystalem v pokoji jako by ji někdo polil živou vodou. Byl to opravdu neuvěřitelný rozdíl, musela jsem ji i kontrolovat ale ničím jiným než krystalem to být nemohlo. Občas pod květináčem krystal na chvíli nechám a pak sleduji, jak květině začínají extrémně rychle růst nové listy:)

Jsem moc ráda, že jsem si krystal pořídila. Stal se z něj nepostradatelný pomocník. Díky za to, že takto úžasné věci nabízíš!

Kristina


2.

Ahoj Alu,

Nosím krystal od Tebe už víc než půl roku, někdy od Vánoc a musím říct, že díky němu jsem celou zimu neonemocněla i když jsem byla v kontaktu s nemocnými a několikrát se to o mě „pokoušelo“. To všechno i přesto, že nemám moc dobrou imunitu a vždycky chytnu všechno, co se kolem mě mihne…

Tuto zimu ale ne, přičítám to Tvému krystalu, tohle se mi ještě nestalo a proto, že mám už delší dobu docela těžké a náročné období, kdy jsem naprosto bez energie a mám pocit, že mi dochází síly, potřebuji asi něco opravdu silného… na dobití energie a abych to vše „ustála“…

Mám k Tobě za ty roky, co čtu každodenně Tvoje stránky velikou důvěru a jsem ráda, že jsem kdysi Tvoje stránky našla.

Jsi pro mě velkou inspirací a často mi dodáš sílu nějakým „náhodným“ článkem, když mám pocit, že už to nezvládnu dál…

Děkuji Ti a budu se těšit na odpověď.

S přáním krásného večera

Majka

3.

Ahoj Alu,

chci napsat mé zkušenosti s krystalem. Mám jej měsíc a nosím jej na krku pořád kromě koupání…. je to úžasné i když první dva týdny jak kdyby se mi ve snech vracela minulost, ale to byly spíš věci o kterých jsem ani nevěděla u některých lidí, že takoví byli nebo jsou. A jinak mi krystal pomáhá hlavně v práci kde se pohybuje hodně lidí. A taky lidi v práci jsou jiní…. dějí se věci, který bych ani ve snu nečekala. Díky krystalu věci co by mě dříve naštvaly nebo urazily….tak jsou jak kdyby to kolem mě přešlo a vůbec to nepatřilo mě. Jak kdybych byla v ochranném vakuu 🙂

Měj se mooooc krásně

Zdraví Jarka

4.

Dobrý večer.

Nevím jak začít tak snad jenom velice moc děkuji, z celého srdce.

Už tři dny jsem neměl léky které mi stejně nepomáhaly, a situace se lepší. Je mi 69, používal jsem Ventolin, a také Seretide Diskus. Chtěl bych se zeptat pokud si objednám ještě jeden krystal, nebudou se tyto navzájem ovlivňovat?

Děkuji za odpověd.

5.

… Od července 2016 ho nosím nepřetržitě, sundávám ho akorát na koupání. Jako hypersenzitiv pozoruji zvýšené vnímání energií a podobně, ale také jsem více odolná vůči stresu, jsem klidnější a věci, které by mě rozhodily dříve, mne nyní nechávají v klidu a mohu tak snadněji přemýšlet o řešení dané situace. Pokud je stres dlouhodobější, zvládám to ještě ne úplně v klidu, ale i když se třeba rozpláču, rychleji se uklidním, než dřív a jsem zase schopna myslet konstruktivně. Takže za mě: je to super věc a vřele doporučuji hlavně lidem s křehkou psychikou 🙂

Brusinka (diskuzní příspěvek)

6.

Zdravím Tě, děkuji za minulý balíček.

Krystal je úžasný, pořád se učím nové věci. Mám pocit, že při řešení nějakých situací se mi urychluje rozhodování a snadněji pracuje na sobě. Pracuji na sebedůvěře a cítím se mnohem lépe. Dělám to i kvůli zvířatům, zkouším jim co nejlépe porozumět. Je to fajn vidět i zvířecí úsměvy :-). Stále na krystal dávám až extrémní pozor a velmi si ho vážím a jsem za něj vděčná. Nechápu, jak ho může tolik lidí rozbít, co jsem četla v komentářích… No nic, měj se hezky a přeji mnoho úspěchů. A.

7.

… Můžu potvrdit určitou pomoc energetického krystalu. Přecitlivělost sice opravdu nějak nezmírnil, ale ve velké míře snížil moje dlouhodobé deprese, se kterými jsem se před pár lety i léčila. Nikdy nezmizely, mám je snad už od dětství, ale teď, s použitím krystalu se to při každodenním nošení dost zlepšilo. Nemůžu s jistotou zaručit, že je to pouze tím, protože i okolnosti se v mém životě poslední dobou mírně zlepšily, ale jak to cítím já, tak krystal v tom hraje docela důležitou roli a věřím, že za to zmírnění mých dlouholetých a vleklých depresí vděčím hlavně jemu.

Další „bonus“, který jsem u něj zaznamenala, je daleko větší odolnost běžným nemocem, jako jsou chřipka, nachlazení atd. Tak to jen tak ještě pro doplnění ke krystalu…

Majka

8.

Ahoj Alue,
včera ke mě dorazil energetický krystal Gaia.. Musím říct, že je fakt nádherný, fotka nemůže jeho krásu a vyzařování vůbec vystihnout. Jsem se na něj asi minutu jenom dívala než jsem si ho dala na krk. Musím rovněž pochválit krásné a pečlivé zabalení, aby se mu nic nestalo.
Ač je to k nevíře, musím Ti sdělit už jeden postřeh s krystalem. Každou chvilku čekám narození miminka a poslední dva měsíce mě bolí v tříslech při každém pohybu, což je spojeno s tím, jak se to všechno připravuje na porod. Bolest se dá přirovnat asi k tomu, když si třísla při cvičení pořádně natáhneš. Od včerejška, co mám krystal na sobě, musím říct, že bolest téměř vymizela. Tak nevím, jestli je to krystalem nebo placebo efektem 😀
Děkuji a (s)měj se krásně
Jana

9.

… mohu potvrdit, že energetický krystal je proti útokům naprosto úžasný. I když neuchrání před vším, před většinou ano. Vždycky když mám před spánkem špatný pocit, tak si ho dám na krk a v noci ve snu často vidím nějaká rozzuřená zvířata, ale nikdy se na mě neodváží. 😎 Asi to symbolizuje situaci.

Zdeněk

10.

Dobrý den Aluško 🙂 nevím jak přesně začít je toho totiž hodně s čím bych se s vámi chtěl podělit pokud máte samozřejmě zájem. Ale napíšu to co si myslím že je nejdůležitější.

Hnedka začnu tím že jsem si od vás před pár měsíci zakoupil úžasný energetický krystal !! Jeho energie jsou krásný hřejivý a taky myslím dost silný! Když ho přiložím na čelo jak píšete vy a mám třeba trošku nižší myšlenky okamžitě cítím jak mi třetí oko zalije velice příjemná energie a vše se za chvíli uklidní. Nikdy ho prostě nesundávám.

A taky mi hodně zvýšil vnímání, je naprosto úžasnej. Koutkem oka vidím častěj pohyby mlživý nebo jiskřičky lítaj kolem mě občas. Pomáhá mi s uvědomováním a prostě se vším. Když jdu spát a dám si ho na čelo tak to je teprv ! Občas i uslyším nějakej hlas.

Nedávno jsem usínal a myslel jako vždycky na anděla a poprosil ho ať mě hlídá když budu spát. Za chvíli jak sem skoro spal jsem jen uslyšel (nedá se říct uslyšel spíš tak vnitřně, určitě víte co myslím) ženský hlas říkající mé jméno a zalilo mě naprosté teplo a pocit bezpečí a usnul jsem hned jak špalek s úsměvem na tváři. A málem se mi i podařilo astrálně vycestovat ve dne.

Je to prostě úplně úžasná věc váš krystal !!! Jsem vám moc vděčný vaše stränky, které mi taky hrozně pomáhají. Když něco nevím jdu na vaši stránku a nebo poprosím anděla a i ten mě hodněkrát navedl na vás než jsem se stačil podívat jinde. Děkuji vám hrozně moooc jste úžasná 🙂

Krásný den 🙂

H.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek