Rozhovor s Alue na all-is-magic.blog.cz: O psaní knih a blogování

5.1.2014 v Aluška.org 1

Milí čtenáři,

Na výše zmíněném blogu vyšel můj rozhovor, který se musel rozdělit do dvou částí, protože byl ve výsledku hodně dlouhý.(Zkrátka to byly zajímavé otázky, ke kterým bylo hodně co psát) Je hlavně o psaní knih a bloggerství. – Takže vás dnes čeká dvojnásobná dávka počtení.

1. část:

http://all-is-magic.blog.cz/1312/rozhovor-s-alue-1-cast


2. část:

http://all-is-magic.blog.cz/1312/rozhovor-s-alue-2-cast

… Kdyby někdo měl zájem stvořit něco podobného, může se klidně ozvat. Sice mi to trochu trvá (to víte, psaní je hodně) než se k rozhovoru dostanu a než ho splácám dohromady, ale neodmítám zpravidla nikoho.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Média” – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kiki 2014-01-05 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky rozhovor, premyslela jsem, ze bych do nasi malinke vesnicke knihovny koupila tvoji knizku, ale brani mi v tom rozpocet, je fakt maly. A ted kdyz si ctu tvuj nazor na knihovny, ale mozna si to spis myslela na stahovani knih. Ja si myslim, ze pokud clovek v knihovne narazi na zajimavou a obohacujici knihu, tak ji nakonec chce mit doma  a kdyz ma moznost tak si ji koupi :-) a k nekterym kniham by se treba jen tak nedostal a knihovna mu to umoznuje a inspiruje, muze ho seznamit se zajimavymi autory. Koupila jsem treba do knihovny prvni dil serie od slovenskeho autora a jedna pani ctenarka z te knihy byla tak nadsena, ze si od nej na webu nasla zbytek dilu a dalsi knizky a objednala je i kdyz byly ve slovenstine, coz by nekoho mohlo odradit. A pak mi nadsene referovala, jak je to super. Tim chci rict ne vzdy je knihovna zla vec :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek