Seznam současných inkarnací Ježíše Krista

10.2.2020 v Zajímavosti 59

Zdá se, že žijeme v požehnané době plné svatých mužů a žen, kteří – rozprostřeni po celé planetě včetně Česka – svorně a sebevědomě prohlašují, že jsou inkarnace Ježíše Krista. Pozvat všechny tyhle lidi na párty a uspořádat jim soutěž o nejlepšího Ježíše, asi by to byla výborná podívaná. Ani by se na to nemusel kupovat alkohol, stačilo by dotáhnout kanystr s vodou.
Napadají mě disciplíny typu: Oživ maroda v rekordním čase, vykouzli rybu, rozpul rybník, kdo vydrží nejdýl viset, nejlepší recitace z bible,  přejdi kaluž suchým sandálem, poskládej si svého malomocného, promenáda v zácloně.
Součástí programu bude talentová soutěž o nejlepšího Jidáše, které se mohou zúčastnit všichni z řad diváků a tombola o ježíšovo rouno a bobkovou čelenku.Pojďme si dnes připomenout seznam adeptů na Ježíše. Toužíte-li být spaseni, nemusíte za nimi ani cestovat moc daleko. I zdejší končiny nabízí Ježíšů dostatek. Je mnoho lidí, kteří se prohlašují za Ježíše, ale jen málo z nich naplňuje alespoň minimální kritéra pro pořádného Ježíše, což je série poutavých zjevení, roky vlastních biblických záznamů a učedníci. Tato kritéria splňuje minimálně pětice horních jmenovaných Ježíšů.

Vissarion
Také znám jako ,,Ježíš ze Sibiře“. V zapadlé ruské vesnici s názvem Obitel Rassveta („příbytek úsvitu“) žije Vissarion. Narodil se v roce 1961 jako Sergej Anatolijevič Torop nedaleko Krasnodaru a zažil zjevení v době, kdy se rozpadl Sovětský svaz, ve kterém zjistil, že je znovuzrozený Ježíš Kristus. Založil ,,Církev posledního zákona“, nyní má nejméně 5 000 následovníků a mnoho z nich s ním žije v uskupení několika utopických eko-vesnic v sibiřských lesích. Postavili si své vlastní školy, kostely a mají své zákony. Vissarionova prohlášení byla zveřejněna v šestnácti svazcích nazvaných Poslední zákon.

Vissarionovi táhne na 60 a má talent, který by mu mohla závidět lecjaká instagramová stár. Fotí a stylizuje se jako Ježíš, dokonce v úplně stejných ikonických pozicích a vypadá to fakt hustě. Ruský Ježíš to zatím dotáhl nejdál.

Nevím kdo mu dělá grafika, ale odvádí skvělou práci. Bohužel mi kapacita článku nedovoluje sdílet všechny umělecké skvosty s jeho podobiznou, ale najdete je snadno na google po zadání jeho jména.

Moses Hlongwave
Znám také pod jmény ,,The King of Kings, The Lord of Lords, Jesus„. Žije v Eshowe v jižní Africe. Říká, že ho mesiáš prohlásil za svou inkarnaci v roce 1992. Tehdy byl prodavač v klenotnictví, ale na základě tohoto zážitku se dal na kázání a prorokování. Má asi 40 učedníků. Jeho manželka (původně nejvěrnější z následovníků) je prý anděl, který sestoupil na Zemi a nyní si nechává říkat ,,Matka celého světa“.

Moses Hlongwave

Ježíš z Kitwe
Také znám pod jmény ,,Mateřská skála celého světa, pan Věrný, pan Slovo z Boha„. Bupete Chibwe Chishimba žije v Zambii. Tráví své dny řízením taxíku, šířením evangelia a přípravou světa na Boží království. Zjevení ve kterém zjistil že je Ježíš zažil ve 24 letech a snažil se to prezentovat, ale nevole místních věřících ho z domoviny vyhnala. Dnes se mu však daří dobře, má manželku, pět dětí a jezdí v mini cooperu.

Bupete Chibwe Chishimba

INRI z Brazílie
Jako vtělený Ježíš bere svou práci vážně, takže cestuje po světě a říší své proroctví. Celkem byl zadržen 44krát a vyhoštěn z Velké Británie, Venezuely a Ameriky (místním se trochu nelíbily jeho názory). Jako profesionální Ježíš působí už zhruba 40 let a má se výborně. Bydlí v komunitě které říká ,,Kostel“, obklopen následovníky – zejména ženami, které ho uctívají. Některé již mnoho let. Věří, že jeho sídlo je nový Jeruzalém. Vánoce neslaví.

INRI je stylový děda, který ví jak má správně vypadat Ježíš. INRI má taky úžasnou sbírku parádních fotek, třeba na skútru, momentky z televize kde sedí na trůnu, nebo ze svého muzea kde má výstavku ze svých věcí.

Ježíš Matayoshi z Japonska
Také znám jako ,,Jediný Bůh“. Mitsuo Matayoshi se narodil v Okinawě v roce 1944. V roce 1997 se stal inkarnací Ježíše Krista. Ježíš Matayoshi říká, že jeho cílem je dosáhnout konce dnů prostřednictvím demokratického politického procesu, obsazením funkce generálního tajemníka OSN a zavedením Boží vůle na Zemi. Pravidelně objíždí město a hlásá megafonem ze střechy auta.

Ježíš Mitsuo Matayoshi

Sananda ze Švýcarska
Léčitel na svém webu doslova píše: ,,Prohlašuji, že jsem 100% inkarnace Bruno Gröninga, jednoho z největších léčitelů této planety za posledních sto let. A říkám (já vím!) že Bruno Gröning, Ježíš Nazaretský, Aštar Šeran a (léčitel ducha) Sananda, jsou jedna a tatáž osoba, která byla inkarnována a je stále inkarnována (moje já)! Nemusíte tomu věřit. Osobně mě nezajímá, čemu věříte. Říkám, že to tak je! Byl jsem a jsem! Ve své třetí knize to přesně píšu!“
O tom kolik má Sananda následovníků, jestli píše evangelia a převléká se jako Ježíš, se neví. Jedno je však jisté: Zabrat si pro sebe všechny tři ikonické chary bylo od něho dost sobecké, mohl nechat taky něco ostatním.

Sananda o sobě také tvrdí, že za posledních 5 let vyléčil 130 000 lidí. Nedávno mu byl na Aluška.org přeložen rozhovor kde hovoří o Gretě Thunberg. No kdo by to byl řekl, že se z něj nakonec ještě vykulí švýcarský Ježíš?

Seznam samozřejmě nikdy nemůže být zcela kompletní, protože ne každý Ježíš to dotáhne na titulní stránky. Ale podívejme se i na končiny zdejší. Naše Země byla totiž obdařena ne jedním Ježíšem, ale Ježíškami a hned několika. Máme to ale štěstí!

Jana Kyslíková
V roce 2013 se sešlo 50 následovníků Jany Kyslíkové, ženské reinkarnace Pána Ježíše Krista. Důvodem k setkání měl být příchod vesmírné delegace láskyplných bytostí z Multivesmíru a vystoupení Jany Kyslíkové a jejích 12 nejbližších spolupracovníků zpět na Zem z Duchovního centra u Telosu v Duté Zemi. Ten se ale neuskutečnil. Jana Kyslíková pouze přes chat na Facebooku vzkázala, že jí nebylo umožněno převibrovat, je stále v Ústí nad Labem a nemá peníze, aby mohla přijet. Jana Kyslíková tedy na místo určení vůbec nedorazila. Dnes se na internetových stránkách svetelneinfo.cz dočteme, že byla tou dobou duchovně ukřižována a 9. října pak došlo k jejímu duchovnímu vzkříšení.
V roce 2018 vyšla na facebooku následující zpráva přímo od Jany: “Milovaní spolupracovníci a přátelé Boží rodiny, oznamuji vám, že dnes 1. 4. 2018 v časných ranních hodinách převibroval plně odpouzdřený duch Mé přímé inkarnace Jany do duchovního světa souvztažného s 5D a Novou Zemí v novém Multivesmíru a novém cyklu času.”
Takže Jana je od té doby čistá reinkarnace Ježíše, protože duše Jany přešla do nebe? Nebo co teda vlastně odvibrovalo?

Grafických skvostů s Janou českým Ježíšem lze najít opravdu mnoho a všechny jsou skvělé. Ukažme si alespoň jeden:

Kateřina Pondělíčková
Hlásá spolu se svou sousedkou z paneláku Ilonou Tobiášovou učení nazvané Prozření Andělů – druhý příchod Kristova vědomí. Kateřinu velice proslavilo zásadní odhalení v roce 2016, které obletělo český internet jako kometa.

Paní v bílém je archanděl a také mimozemský Kryon. A paní v růžovém je nový Ježíš Kristus. Na českou Ježíšku se snesla obrovská vlna bulvární kritiky a z videa se v podstatě stalo meme. Oficiální stránky dvojice (které byly ještě donedávna v provozu i s ceníkem služeb) jsou aktuálně pozastaveny. Důvodem mohla být (nejen) internetová šikana a možná i opletačky se zákonem, protože v té době podnikaly bez živnosťáku a neplatily daně. Možná stránky ještě obnoví, ale spíše je možné, že neustály tlak veřejnosti. Nežádoucí pozornost musela být až příliš veliká.

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Andy 2020-02-10 01:45:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tvl 😀 😀 😀 😀 to video teš super 😀
jo a jinak o tom Rusovi jsem zrovna něco načetla v téhle knížce:
https://www.databazeknih.cz/knihy/couchsurfing-v-rusku-aneb-jak-jsem-malem-zacal-rozumet-putinovi-391422
byla tam krátká kapitolka …

Ikona diskutujiciho Alex 2020-02-11 10:42:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se taky hlásím…Mamča mně dycinky říkala – ježíši co to zase děláš…, nebo ježíííši proč se neučíš 🙂
Tož možná i „já“…ale asi už tehdy začínala éra bezpohlavnosti a genderu, takže prej jsem snad i ježišimarjá…tak možná, že jsem takovej mutant :)..

Jistý je, že by lidé dnes opravdového Ježíše nejspíše nerozeznali…hledají někoho kdo by je spasil…no a to by je opravdová inkarnace Ježíše hnala :)…toho (před)posledního jsme si ukřižovali a dodnes si z toho děláme ještě snad nějakou zásluhu a naše spasení…tedy čím méně lidí inkarnaci Ježíše pozná, tím větší pravděpodobnost, že se něco z jeho znalostí zachová a dál předá…LIDI JSOU BEZESPORU NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ DRUH NA SVĚTĚ …

Se mu divím, že se mu sem furt chce :)), když jej vždy jen zneužijeme a zcela v rozporu s jeho učením dál lžeme, zabíjíme tvory, měníme a ovládáme ty druhé, zakládáme církve kde se jen slepě věří…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-02-10 04:03:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježiši. Je to biznis, chlap ktorý vymyslel Kryona na ktorého sa tu hrá Kačenkina susedka, na tom pekne zbohatol.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-10 08:15:59
Ikona diskutujiciho
sipka

jo? tož to bysme mohli napsat něco o kryonovi

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 08:52:11
Ikona diskutujiciho
sipka

cože:o já myslela, že jsou jen pošahaný:o

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 08:09:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue :D:D:D:D nee 😀 já z tebe nemůžu, ty a tvůj smysl pro humor :D:D to je super 😀

„Celkem byl zadržen 44krát a vyhoštěn z Velké Británie“ 😂! „Jako profesionální Ježíš působí už zhruba 40 let“ 😂
„Pravidelně objíždí město a hlásá megafonem ze střechy auta.“ 😂 toho chci do města!!
„Paní v bílém je archanděl a také mimozemský Kryon.“ 😂😂!
a ty stránky Jany Kyslíkový jsou taky k popukání 😂
….. na co ovšem skutečně nic nemá je ten obrázek na začátku 😂

https://images3.memedroid.com/images/UPLOADED420/5c9b1e8fde79c.jpeg

ježišimarjá, to jsem se pobavila:D

jenomže Alue.. ty skončíš v horoucím pekle ty HŘÍŠNICE jedna!!! takové ROUHÁNÍ!! ale neboj… vyzpovídám se i za tebe. i se za tebe pomodlím a to ne jednou, pro tebe to totiž jednou stačiti nebude. třeba ti Svatý otec odpustí. KAŇ SE!!

ps: ti lidé jsou fakt idioti(část jsou idioti, část na tom chce vydělat, část je velmi zmatená a té další části jednoduše definitivně šiblo). nemají šajna o tom, kdo byl fakt Ježíš (měli by být právě velmi rádi, že mají lidskou duši a ne jeho)… Nemají šajna prostě o ničem:D jak může být někdo tak mimo prostě:D help. kdyby tak tihle lidé věděli, že fakt nepotřebují být Ježíš na to, aby se stali zcela svobodnou a velmi schopnou bytostí.. ale jako kdyby bylo potřeba to tu řikat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 08:13:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„poskládej si svého malomocného“ 😂😂 jo!! toho jsem si všimla až teď 😀 ne jako.. věřim Kačence. Vyhrála by.

neskutečný, jak někdo umí zblbnout. to bude tim, že nemaj ani pořešenej svůj normální život.. tak jsou radši druhý příchod Kristova vědomí. do háje, kdyby někdo byl něco takového, ví to sám od sebe odmala.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-02-10 08:44:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tleskám, to se povedlo 😀

Ikona diskutujiciho R 2020-02-10 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víc takových článků! Anebo míň! Záleží, jak se to vezme. Ale legrace to je, o tom žádná 🙂

Ikona diskutujiciho Yooo 2020-02-10 10:36:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…bobková čelenka. …😁😅😂😂😥

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-10 10:43:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježíš nemá s církví nic společného, kromě toho, že je alfa a omega, první a poslední. Tvořitel a Ničitel. Ale on stojí uprostřed v rovnováze a středu jako Udržovatel (ducha života). Pokud tedy nebudeme udržovat pravdu v sobě a neočistíme v sobě svého Ducha od chtíče, hněvu, nenasytnosti, připoutanosti, žárlivosti a pýchy (bludu), budeme „stále“ budovat a ničit, ničit a budovat, a Pravdy nedosáhneme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-10 10:59:24
Ikona diskutujiciho
sipka

nekomentuj články, které jsi nečetl vašku…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 11:31:31
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 pardon, ale.. to je jak meme patřící ke článku:D Hele Václave, Alfou a omegou jsi sobě ty sám, V SOBĚ hledej „boha“. TY jsi pánem svého života, poslouchej pouze svůj zdroj(srdce – touhy), vyhýbej se destruktivní symbolice a zlým lidem a na nějakýho Ježíše se vyprdni(ani vůbec nebyl tím, kým se říká) 🙂 Pravdu máš v sobě. A od žárlení se nedá „očistit“, musíš mít stabilní a kvalitní život, rozvíjet sám sebe a mít se rád, pak nepotřebuješ žárlit. Vidíš? Je to v tobě. Doporučuju knížky od Alušky 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-10 14:26:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana 2020-02-10 11:31:31. chápání očistit se v rovině tělesné snad chápe každý, očistit se v rovině duševní znamená nepodléhat racionálnu ani emocím, což žárlivost je. a očistit se v rovině duchovní znamená, že poznáváme vlastnosti, které jsou přirozené, ale někdy nevíme, které to skutečně jsou a kudy vede cesta. a vnímat svého ducha znamená, že nám ukazuje co je špatné a co ne. takže očištění a očištění. a ty jsi mi přisoudila, že za očistu já považuji to, co ty si myslíš, že já si myslím. pokud by jsi chtěla být pánem svého života, tak to jaksi nejde, protože by jsi to dělala zase tím egem.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 15:28:51
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 jo, jasně, přesně tak. máš pravdu, hele.

nevim, co vy duchovní považujete přesně za ego, ale skrze srdce jsi napojený na svůj zdroj (sám sebe) a odtamtud jdou tvé touhy a podle toho se máš řídit, tak jednoduché to je, jen ty jsi uplně zmatenej a mluvíš o očistách, který jsou mimochodem absolutní nesmysl… tvé touhy a sny (co v životě chceš) nemají s egem co dělat protože tvé touhy a sny jsi skutečný ty. já už fakt nevim, jak jinak to říct. pokud nemáš život ve svých rukou, nemakáš na sobě a nejdeš si za tím co TY chceš, ne tvůj bůh, ale TY, protože jsi na této planetě z nějakého důvodu! vtělil jsi se za nějakým účelem, SÁM ZA SEBE, takže bůh ti může být někde jelikož máš už svůj kompas v sobě – on sám ti ho tam vložil, aby ses jím SÁM řídil. kdyby ses furt nezabýval tím, co chce bůh (ten ti jen dal život a svoodnou vůli, mimochodem), tak bys ten kompas (skutečného sebe – nebo-li skutečného „boha“) i vnímal.
…. ale tohle asi nemá cenu 🙂

proto nenávidím křesťanství. dělá z lidí doslova ovce bez svobodné vůle(podle křesťanství byste se ani neměli řídit srdcem protože pak byste se vlastně příčili bohu a jeho vůli! pche! já neznat Alušku, jsem buď ateista nebo prostě alternativně věřim v energie a přírodu). grah! tomuhle nerozumim.

Ikona diskutujiciho Jantulka 2020-02-11 07:54:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Pre Václava :
Vôbec nerozumiem tomu , milý Václav, že ako nejde byť pánom svojho života. A kto má byť pánom svojho vlastného života? Niekto cudzí? Alebo bútľavci z tohto článku, ktorí sa hrajú na reinkarnáciu Plodu pochybného pôvodu? Alebo Kačenka so susedou s ťažkou psilocybinovou otravou? Kto má byť pánom vlastného života?

A rovnako nerozumiem tomu egu. Nepoužívať ego? Však ego myslí, má logiku, používa indukciu a dedukciu. Vie čo je disciplína a má návyky, ktoré si v živote vytvorilo, nimi reaguje na všetky známe situácie. Bez duše, by ale nebolo ničím, pretože všetky nápady, riešenia, inšpirácie a intuície pochádzajú z duše. Rozum sám nič nevymyslí a nevyrieši. Duša ho však dokáže naviesť na spôsob, ako sa k výsledku úspešne dopracuje. Preto musí byť ego s dušou v rovnováhe.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-11 11:35:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana 2020-02-10 15:28:51. touhy a sny jsou pouze mentální pohyb ega, nikoli projev Já. proto se tomu říká ego a superego. ego je tvoje chybná myšlenka, že jsi tělem. superego je tvoje chybná myšlenka, že jsi myšlenkou. tvé já je ve skutečnosti duch-skutečnost. skutečnost-pravda se tomu říká proto, že duch byl je a bude vždy takový, jaký je, to znamená věčný. ty si to ale neuvědomuješ, kým ve skutečnosti jseš, protože žiješ v iluzi ega a superega. čili chybně. my se nepřeme o teorii, my se přeme o cestě, která k tomu vede nebo nevede. proto probudit v sobě ducha je klíčový krok k poznání, není jím ale cesta, která se pohybuje směrem k nástroji, v domnění, že jde o zdroj. a spojení se zdrojem-duchem je cesta, místo spojení s nástrojem-duší. poznávání nástroje bude vždy chybné, pokud tady nejdříve nebude spojení s duchem-pravdou. co ty ale nevíš, je to, že srdce sice je místem našeho ducha, ale sahasrára je místem ducha, který je ve své dynamické podobě. dynamická podoba ducha je duch svatý a statická podoba v srdci je čistý duch. a čistého ducha nepoznáš dříve, dokud nepoznáš ducha svatého. proto ta očista od ega-iluze. pokud tedy nebudeš v jednotě(nirváně) s duchem, nikdy nebudeš pánem svého života. bez odhození iluze to nepůjde. takže tvé touhy a sny jsou zatím pouze tvojí překážkou, nikoli inspirací.

Ikona diskutujiciho Verča 2020-02-10 11:53:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle jsem se dlouho nezasmála!!…už ten název „Seznam současných inkarnací Ježíše Krista“….:-DDDD SUPER článek, moc prosím o podobná pokračování:-D

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-10 13:12:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle paní Iši ze studia Midgard Svobodného vysílače
je Ježíš v současnosti inkarnován v několika lidech.
Je jasné,že si musí dávat pozor,aby nebyli vyzrazeni
a pronásledováni,kdo ví jak by s nimi naložil Vatikán.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-10 14:57:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano přesně tak! A aby se zase lidi (jako se vším) neporvali o to kdo je nejlepší ježíš, tak se jeho duše paprskem rozdělila a naskákala do několika set… a ti nás teď všechny spasí 🙂 naše největší nadě je je… Kačenka. … *roztřeseným hlasem* to je všechno co jsem vám chtěla říct.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 15:39:34
Ikona diskutujiciho
sipka

hele jo! já jsem taky Kačka! co když se do mě vtělil taky ježíš? hm? přidej mě na seznam!! 😂

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-10 18:33:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Sai Baba na konci jedné mdlitby,která slouží k požehnání
potravy napsal větu:
Jsem všepronikající kosmické vědomí,které se nachází
v živých bytostech a projevuje se v jejich vdechu a výdechu.
Duchovní mistři,kteří dosáhli poznání jednoty,sdělují
že je jediné vědomí – Bůh,Brahman jehož jsme všichni částí.
Dosáhl-li léčitel Sananda tohoto poznání,tak by také na úrovni
vědomí mohl říct jsem také Aluška,Václav,Zeman,Babíš,
Kalousek i Okamura.
Podle paní Iši má vyšší Já v péči více duší,polovina jsou
mužské a polovina ženské,některé mohou být současně
inkarnované.Ježíšové prý byli dva,jeden byl z deváté dimenze
a druhý z dvanácté. Ježíšovo vědomí ať je toho z 9. nebo 12.
dimenze se může inkarnovat do více inkarnátů.
Snad je tedy jasné že naše vědomí jsou částí jediného
božského vědomí.
Takže si také dovedu představit,že léčitel Sananda
může mít pravdu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-11 08:15:57
Ikona diskutujiciho
sipka

žádná 12. dimenze neexistuje, nejvyšší je 9. a tam se málokdo dostane, iša neví co plácá

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-11 16:43:50
Ikona diskutujiciho
sipka

elbar 2020-02-10 18:33:42. novodobý sai bába je falešný guru. pro člověka, který nemá rozlišování vibračního vědomí je velmi těžké odhalit falešného gurua, má na to jen nástroj pokus omyl, a všechna světová náboženství se z hlediska vývoje ztratila, tím pádem svoje ovečky jen zdržují na cestě, protože jim motá hlavy. a lidi jim na to skočili. následovníci vždy zdeformují poselství mudrců.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-02-10 13:15:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Ani by se na to nemusel kupovat alkohol, stačilo by dotáhnout kanystr s vodou.“ Díky, už první odstavec skvěle pobavil :))

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-10 14:06:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Propána,to je fakt
neskutečný co
všechno lidi nevymyslí.A Kačenka s tou
druhou,no to jsou
perly,po shlédnutí
videa jsem vážně
na moment nevěděla-mám se
smát nebo mám
plakat nad blbostí
některých lidí?
O té Janě ani
nemluvím,to je případ sám pro sebe. Ale četla jsem na netu o
týpkovi,který se
podílel na stvoření
vesmírů a říkala
jsem si jestli to není
superbůh, víte ne
ten co chtěl Alušce
zaplatit knihu
jemnohmotnými
penězi

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-10 14:55:03
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo na toho se nepamatuju… to už je asi hodně dlouho… 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-10 19:03:44
Ikona diskutujiciho
sipka

„který se
podílel na stvoření
vesmírů a říkala
jsem si jestli to není
superbůh, víte ne
ten co chtěl Alušce
zaplatit knihu
jemnohmotnými
penězi“

…. mam dost. toto je moc. i na mě. prej jemnohmotný peníze! 😂

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-10 15:25:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jj už to bude tak
7 let,tenkrát jsi o
tom točila vlog.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2020-02-10 16:15:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyvogo, já jsem toto TAK moc chtěl sdílet na facebooku a nemůžu 😂….

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-10 16:50:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vtělení se velmi liší od duchovních mistrů nebo guruů. v rovině pozemských vtělení je to 1. Matsja (ryba), 2. Kurma (želva), 3. Varaha (kanec), 4. Narasimha (napůl člověk a lev), 5. Vamana (trpaslík), 6. Parašuráma (Ráma se sekyrou), 7. Ráma – Jako Ráma, 8. Krišna – Jako Krišna , 9.Kristus, 10. Kalki – . Avatáři (Božské inkarnace) navštěvují Matku Zemi, aby motivovaly a učily lidi o způsobech života. Poskytují nezbytný podnět k sociálnímu vývoji. Obvykle vykonávají roli s ohledem na sklony a tendence lidí v tomto konkrétním časovém období – Yuga. Pak jsou také vtělení, které reprezentují kvality a roviny celého božského těla, tedy pro nás neprojeveného i projeveného jsoucna. ty jsou v člověku také projevené, nebo neprojevené. to už ale závisí na naší volbě.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-11 11:40:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle paní Iši je nejvyšší 15.dimenze,kterou obývají rišiové.
Viz jméno mudrce Ramana Mahariši.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-11 13:11:21
Ikona diskutujiciho
sipka

nesmysl 🙂

Ikona diskutujiciho František 2020-02-10 16:54:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to nikoho nenapadlo vypiť blackgo? A hneď bude viac menej originál Ježiš zo super schopnosťami a to zvládne aj hravo disciplínu poskladat malomocného Sicce za cenu svojej duše a otrok blackgo ale bude Ježiš

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2020-02-11 10:09:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to poslední video mě opravdu rozesmálo 😁

Už se těším, až budeš na ně v dalších článcích vytahovat kostlivce ze skříní. Nebo, že by byli skutečně všichni svatí?

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-11 11:23:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano Bůh (Ježíš)
za nic nemůže,to
všechno ta blbá
ŘKC.To oni udělali
(tedy ti nahoře víš)
z Boha hnusného
despotu,který lidi
trestá za každou
maličkost.Oni
přepsali některá
místa v Bibli,postavili lidské
tradice nad slovo
Boží,zatáhli do
křesťanství pohanské rituály
a klaní se modlám.
Kážou falešné
evangelium a je jim
jedno jak dopadne
ta miliarda lidí co
patří do ŘKC.
Hlavně když oni
mají plná koryta.
Proč myslíš že v
10tém století
zavedli celibát pro
kněze,no aby jeho
majetek šel jim a ne
jeho rodině. Každého kdo se
odvážil žít podle
skutečného evangelia upálili
nebo jinak popravili.
Nejhorší mučení
vymyslela inkvizice.
Proč ale myslíš,že
nám Bůh dal byliny?
Abychom se na ně
dívali? Ne chtěl
abychom je užívali.
Bůh není takový
jak myslíš (a spousta dalších lidí)
to oni pokřivili
pohled na něj. Když
jsem byla katolík,tak jsem se
začala Boha bát a
pak jsem zjistila,že
jejich bůh neni ten
kterého jsem
poznala u protestantů.Promiň
že je to tak dlouhé,ale mě je
z toho co udělali
z milujícího Boha
tak smutno.Kvůli
těm hajzlům teď
spousta lidí nechce
Boha (Ježíše)poznat.
A co se týče
katolíků
(i protestantů)
skutečné děti Boží
jsou ti kteří s Ním
a pro Něho žijí každý den a ne jen
v neděli a pak jsou
sprostí,pomlouvají
a nebo chlastají
v hospodě ve velkém. To Jeho
děti nejsou.
Na yt je film Chatrč
myslíš že by ses na
něj mohla mrknout?
A neboj je to
normální film,Bůh
je až v druhé části
a fakt stojí za to
ho vidět.Snad jsi to
dočetla až sem a
ostatní také.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-11 16:54:05
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, tohle já vím a chápu.. i tak ale děkuji za komentář mně adresovaný 🙂 nicméně já i na samotného Ježíše mám poněkud velmi kontroverzní názor, který bych radši nesdílela. když si to pak ale poskládáš dohromady, dává to celé smysl, ale jak říkám, rozepisovat se o tom veřejně nechci, neříkám to ani blízkým. k tomu prostě člověk buď dospěje nebo ne.

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-11 23:30:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Izairi 2020-02-11 11:23:28. Bůh (Ježíš)… Ježíš není bůh. bůh se projevuje jako trojjediný skrze otce, ducha svatého-matku a syna. tato úroveň je věčná, ostatní další jeho úrovně podléhají změně. ježíšek jako dítě v projeveném vesmíru již dospěl-v lidské formě splnil svůj úkol-stal se dospělým. na východě, ještě daleko před tím, než se ježíš narodil, věděli o synu boha, pro ně to byl ganéša- dítě(ten, který jde střední cestu rovnováhy jako višnu). otce mají jako šivu, a matku mají jako šakti. v astronomické formě je tato trojice v podobě slunce, měsíce a země. v lidské rovině je to muž, žena, dítě. a co my, splnili jsme jako děti svůj úkol a skutečně jsme dospělí, nebo zmatené děti matky země?O:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-12 08:43:18
Ikona diskutujiciho
sipka

s tebou musí být na párty sranda

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-12 17:33:32
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, Ježíš byl syn boží. proboha.. nedávejte tady lidem lekce teologie, nepotřebují to.

Alue: 😀

Ikona diskutujiciho jan 2020-02-11 13:25:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstate sa ani jeden z nich sa nemili. Vsetci prebudeni a tzv hviezne semienka maju v sebe kristovske vedomie s tym rozdielom ze nie sme napojeny priamym kanalom na dany priestor odkial kristove vedomie je ale sme jeho sucastou rovnako ako bol tvz Jezis. Bol to rovnaky clovek ako my vsetci ale bol priamo napojeny na kristovske vedomie ktore potlacilo jeho vlanu dusu. Vysmech nie je na mieste lebo aj ty Alue ho v sebe mas.

Ikona diskutujiciho Choco 2020-02-11 18:01:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A pokud se chcete s Ježíšem vyfotit, tak si v květnu zajeďte do Brna na Animefest, každý rok tam jeden pobíhá 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-13 15:31:50
Ikona diskutujiciho
sipka

ha 😀

Ikona diskutujiciho Ilona 2020-02-11 22:02:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neskutecne jsem se pobavila hned v uvodu pri výčtu disciplin 😂😂😂 Videa nemusim, to mam ke koukani uzitecnejsi..:) Na cirkev ci podobna sdruzeni mam jasny nazor.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-11 22:24:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano,díky za
odpověď.Nevím co
se stalo, a samozřejmě
respektuju,že o tom
nechceš mluvit.
Napíšu Ti ale
pravdivý příběh,který se mi
líbí i přesto,že v něm vystupuje ŘKC.
Starý pán který
zažil koncentrák a
zanevřel na Boha,
umíral.Jeho blízcí
zavolali kněze,a když přišel,tak starý
pán řekl“Okamžitě
vypadněte“
A kněz na to,že tedy
půjde,ale chtěl by
vědět proč. A starý
pán říká-protože
v koncentráku do
nás kopali a mlátili
nás.A kněz se ptá
kněží do vás kopali?
A on- to ne do těch
taky kopali,ti na tom
byli ještě hůř.Je tak
snadné obvinit Boha
ale věř mi ať Ti
ublížil (nebo
komukoli) kdokoli,
tak Ježíš to nebyl.
Ano dopustil to,
stejně jako všechno
ostatní co se na
Zemi děje,ale ne
proto,že by snad
z toho měl potěšení
jak si myslí všichni
co by ho nejradši
znovu ukřižovali.
Ale pro naši
svobodnou vůli,kterou nám dal
a o které třeba ty
tak ráda mluvíš.
Svobodná vůle,
nádherný Boží dar,
ale zároveň něco
co lidé naprosto
zneužívají.Myslíš,že
nevěděl co tím
riskuje? Jistě že
věděl,věděl o všem
co to přinese,ale
přesto nám svobodnou vůli dal.
Stvořil nás k obrazu
svému,chtěl Boží
děti,přátele a ne
roboty.A podívej se
co jsme s tím darem udělali,není
Ti z toho smutno?
Mně tedy ano.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-13 15:38:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Izairi: Já nechtěla mluvit jen o mém názoru na Ježíše(který by byl považovaný za velice kontroverzní) 🙂 to ne kvůli tobě, tobě bych to klidně řekla, ale tenhle web čte hodně lidí a na 99% by to tu rozpoutalo názorovou shitstorm(to už fakt nechci), kdybych to dala veřejně. to prostě nejde. vím, jak lidi nepobírají jiné věci, o kterých mluvívám, a to jsou oproti tomuhle fakt prkotiny.

jinak, to „nedávejte lidem lekce teologie“ bylo na Václava, ale to asi bylo poznat 🙂

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-14 09:38:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano,máš pravdu
že by to nejspíš
vyvolalo diskuze.
Ovšem vzhledem k
tomu,že na tyto
stránky křesťani
zrovna nechodí,tak
nechápu proč. Tedy
jestli to nebude tím,
že všichni víme
o tom,že jsi mladá
holčina,a někteří
mají pocit že tě
tedy můžou poučovat a vyvracet
ti tvůj názor?
Jinak jsem pochopila,že tamto
bylo na Václava.
Řekla bych že jeho
problém je,že neví
co chce.
Křesťanství,
hinduismus nebo
ještě něco úplně
jiného?Tak plete
všechno dohromady
a ještě to cpe lidem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-14 10:11:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo, chodí sem i různě věřící. Akorát neexhibují v diskuzích, případně nemají potřebu dělat tady propagandu své víry a svého boha. Ti spíš píšou maily.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-14 13:03:10
Ikona diskutujiciho
sipka

sem chodí hodně lidí, ta návštěvnost je náhodou velká(co vím). jen minimum píše komentáře.
pamatuju si z minula, jaké diskuze už tu vznikly i z voloviny, nechci to znovu(můj věk v tomhle nehraje roli). navíc bych tak mluvila proti něčí víře a to nechci… říkám, že tohle je věc, kterou nechci sdílet i proto, jelikož to je něco, k čemu buď člověk dospěje sám nebo prostě ne a nepatří mu to do rukou. některý věci ti druzí nepochopí i kdybys jim to sebelíp vysvětlila jelikož k tomu musí sami duševně dospět, jinak tě nebudou ani poslouchat a budou se rovnou bránit.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-14 15:19:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Václav:
až teď jsem si
pořádně přečetla
komentář adresovaný mně,a
napíšu Ti tohle.
Nirvana má pravdu,
nedávej tady lekce
teologie a už vůbec
ne mně.Ty totiž o
křesťanství a Ježíši
víš úplný kulový,tak
o tom pro všechno na světě přestaň
psát ty své stupidní
žvásty.
Děkuji

Ikona diskutujiciho Václav 2020-02-18 22:01:19
Ikona diskutujiciho
sipka

nebudu, ale myslet si, že křesťané mají patent na ježíše, nebo si zprivatizovat přirozené vlastnosti-kvality člověka je nemožné-marné.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-19 09:02:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Václave,křesťané
zajisté patent na
Ježíše nemají,ale
ti kteří jsou skutečně jeho děti
ho znají. Ty ho
očividně neznáš,a
proto mícháš
dohromady jablka
a hrušky,a děláš
z toho zeleninovou
čalamádu.A to,
jak jistě sám
uznáš není možné.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-02-21 09:27:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vas clanek mne opravdu pobavil, obveselil. I ty diskuse nekterych zanicenych pomatencu.
Vsechna nabozenstvi jsou vymyslem lidi, kteri maji touhu druhe ovladat a na nich parazitovat. Vymysleji si k tomu mysticke bachorky. Vsichni Gurus se nejradeji obklopuji bohatstvim a uzivaji si svou moc nad lidmi. Kdyz je Guru neschony, zustava chudy a lidi ho nerespektuji, nezboznuji. Cim je rafinovanejsi, prohnanejsi a znalec lidi, ma vetsi uspech. Jako ten Vysralion v Rusku, o kterem pisete.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-21 10:23:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Vysralion 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-21 18:54:13
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 😀

Ikona diskutujiciho Jan 2020-02-21 09:55:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, ty malovane obrazky nemaji chybu a jsou tak fantasticky krasne, ze pozdvihuji do vyssich sfer. Dekuji Vam za ne i za Vasi praci. Vede lidi k poznani, lasce, krase a zdravi.
Staci si jenom precist dnesni novinky medialni stoky a srovnat je s myslenkami na Vasem webu.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-21 12:26:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu tvému
úvodu bych Aluško
ještě jen chtěla
podotknout:
1)Ježíš nikdy nic
nevykouzlil,není
totiž žádný blbý
čaroděj,ale Bůh.
2)tomu co Ježíš
nosil se říká roucho,
rouno byla taková
předložka ze zlaté
ovčí vlny a v řeckých bájích pro
rouno putovali
Jáson a argonauti.
3)ta bobková
čelenka byla plná
dlouhých ostrých
trnů,které se Ježíši
zabodly do hlavy.
Žes ten svůj úvod
myslela jako
legraci je bezpředmětné,z
některých věcí si
prostě legraci dělat
nelze.
A Aluško víra není
náboženství
a Ježíš není ŘKC.
A možná by bylo
dobré na YT
zkouknout pořad
Sida Rotha-To je
nadpřirozené
díly 19-21 abys
věděla proč Bůh
vyhladil celý
Kanaan a další
města,že k tomu
měl zatraceně
dobrý důvod.
Jan:
Vy víte úplný
velký H malý o
římská V n a o

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-03-09 23:42:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jengus Christler 😂 https://youtu.be/Fh5xcEPPtZk?t=109

Ikona diskutujiciho Truth Seeker 09 2021-07-20 11:15:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte v tom příšernou bramboračku.

1) každý, kdo se „jmenuje“ Ježíšem se logicky hned diskvalifikuje… To je selský rozum. Ježíš tu není od toho, aby dělal komedie. Nejblíže k té Vaší „definici“ má Barron Trump.

2) andělé jsou technicky vzato mimozemské civilizace. Izairi, Kaanan nechal zničit jeden z Elohim (ENKI) poté, co dostal příkaz od ENLILA.

Čili v téhle fázi osídlení Bůh, jak si ho Izairi představuje vůbec nebyl přítomen

Elohim stvořili genetickou mutací místního šimpanze „člověka“ a had z ráje byl ENKI…

ZEMĚ se jmenuje EARTH z důvodu, že EA neboli ENLIL byl „vedoucí expedice“

Takže pokud Vaše znalosti „Života“ na Zemi začínají až Biblickou dobou (Sumerem), tak to Vám asi zkazím den… 😁

Život na Zemi byl zničen už 4* předtím, než se ho ujali Elohim… To jen tak na úvod do problematiky… Samozřejmě pošuky z knižních náboženství (Křesťanství, Korán, Tóra) toto prosté vysvětlení uspokojit nemůže, protože očekávají Apokalypsy a mohu slíbit, že se dočkáte 😁

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek