Shrnutí roku 2022: Když se konspirační teorie mění v očividnou realitu

13.3.2023 v Symbolika 10

Rok 2022 byl intenzivním a zároveň objevným rokem, kdy si mnozí uvědomili, že témata diskutovaná na těchto stránkách jsou až příliš reálná. Přinášíme vám přehled událostí, které rok 2022 poznamenaly.
Když se ohlédnu za rokem 2022 a bizarními událostmi, které ho poznamenaly, okamžitě mě napadne jedno rčení: „Zjevení metody“. Tento obskurní pojem, pocházející ze starých rosikruciánských textů, odkazuje na proces vystavování lidí temným skutečnostem (často zastřeným a pokoutným způsobem) s cílem vyvolat jejich implicitní přijetí veřejností.Jakmile jsou tyto formálně skryté pravdy odhaleny veřejnosti a setkají se s obecnou apatií, lhostejností nebo nedůvěrou, stanou se normalizovanými a zakotví v kolektivním nevědomí společnosti. Někteří okultisté tento proces přirovnávají k alchymistickému „Velkému dílu“, kdy je svět „přeměněn“ podle vůle okultní elity.

Alchymistický princip Zjevení metody má jako svůj hlavní ukazatel klaunský, šklebivý výsměch obětem jako projev své moci a naprosté arogance. Pokud je tento úkon prováděn zahaleným způsobem za doprovodu určitých okultních znaků a symbolických slov a nevyvolá u cíle (u veřejnosti) žádnou smysluplnou reakci odporu nebo vzdoru, jedná se o jednu z nejúčinnějších technik psychologické války a manipulace mysli.

Od nástupu masmédií je Zjevení metody stále zřetelnější. Zatímco v minulosti elita působila v naprostém utajení, nyní se snaží působit přímo na očích.

V počátečních a středních fázích této operace byla klíčem k dosažení těchto cílů metoda oklamání lidí. Obecně lze říci, že dnes už je klamání mnohem méně potřebné. Právě naopak, kryptokracie je ve skutečnosti již nějakou dobu odhodlána odhalit nám světským občanům mnohá ze svých největších tajemství.

Několik událostí z roku 2022 dokonale zapadá do konceptu Zjevení metody. Údajné konspirační teorie se nám přímo před očima mění ve zjevné pravdy. Temná tajemství jsou odhalována, přesto většina světa stále nechápe, co znamenají. A to je přesně to, co elity chtějí.
Bdělý občan se znalostmi symboliky a okultních praktik však umí odhalit to, co se skutečně děje. Proto můžeme místo pasivního přijímání jejich šílenství z důvodu nevědomosti jejich agendu aktivně odmítnout. Zde je pohled na některé odhalující události roku 2022 a na to, co znamenaly ve velkém měřítku.

Taylor Hawkins a Studio 666
Dne 25. března svět šokovala nečekaná smrt Taylora Hawkinse, bubeníka skupiny Foo Fighters. Zatímco okolnosti jeho smrti byly podivné, načasování této události bylo šokující. Přesně měsíc před Hawkinsovou smrtí totiž Foo Fighters vydali hororovou komedii s názvem Studio 666.
Téma filmu: Členové skupiny Foo Fighters jsou zabíjeni jako krvavé oběti satanskému hudebnímu průmyslu.


Ve filmu je Dave Grohl (protagonista skupiny Foo Fighters) posedlý démonem a obětuje (hrůznými vraždami) všechny členy kapely, včetně Taylora Hawkinse.


Celý tento film byl velmi symbolický, zejména s ohledem na to, co se stalo přesně měsíc po jeho uvedení. Byl tento film jenom děsivou náhodou? Nebo prostě odhalilii svou metodu?

Pití krve
Megan Fox v rozhovoru nenuceně přiznala, že při satanských rituálech pije krev. Už léta píšu o posedlosti okultní elity kanibalismem a pitím krve. V okultních kruzích se věří, že získání a konzumace krve za určitých okolností může mít silné omlazující účinky – a účinnost se znásobuje, pokud je oběť mladá. Na těchto praktikách není nic nového, protože existují již po staletí (viz článek o Alžbětě Báthory).

Navzdory těmto faktům se masová média této „konspirační teorii“ vysmívají. Pak to ale Megan Fox přímo řekla během rozhovoru pro Glamour Unfiltered: „Ale ano, občas konzumujeme krev toho druhého, pouze pro rituální účely. Dělá se to z určitého důvodu a je to kontrolované. Každý prolijeme pár kapek krve a ten druhý ji vypije.“

Zkombinujte velmi propagovanou posedlost Megan Fox krví s nespočtem drastických filmů z poslední doby, které se točí kolem kanibalismu, a dostanete jasný případ Zjevení metody.

Anne Heche
Tato americká herečka zemřela v srpnu 2022 kvůli autonehodě, ale za extrémě podivných okolností.

Pokaždé, když si vzpomenu na záběry Anne Heche, jak se snaží vymanit z nosítek, která nese dvojice hasičů, jsem hluboce znepokojen. A napadá mě tolik otázek: Proč ji přikryli jako by už byla mrtvá, když byla na nosítkách? Proč ji na nosítkách řádně nezajistili? A co je ještě důležitější: Proč se jim snažila utéct?

Zde můžete situaci vidět na videu v čase 1:45. Vidíte nosítka, na kterých je zabaleno tělo (zdánlivě mrtvé, má překrytou i hlavu), ale těsně před naložením se Anne vyprostí a snaží se dostat pryč. Hasiče to evidentně nepřekvapilo a pokračovali dál v nakládání.

Masmédia jako obvykle rychle dospěla k závěru, že za její nevyzpytatelné chování v osudný den mohly drogy nebo alkohol, přestože svědci tvrdili opak.
Několik měsíců po vydání článku, v němž webová stránka Bdělý občan vysvětlila, že Heche zjevně před někým utíkala a nebyla jenom sjetá, konečně vyšla pravda najevo. Několik měsíců po její smrti totiž dospěl koroner k závěru, že Heche nebyla pod vlivem drog ani alkoholu.

Pokud tedy byla Heche během onoho dne střízlivá, co se vlastně stalo? Proč se tak chovala? Zřejmě jsme všichni byli svědky obětování další celebrity.

Socha na počest pedo..
V září odhalila univerzita v Indianě sochu na počest Alfreda Kinsey, což byl psycholog, který zemřel v roce 1956. Značnou část života věnoval výzkumu žlabatek. Později se proslavil svou průkopnickou činností na poli sexuologie a sociologie. Jeho sexuologický výzkum byl financován Rockefellerovou nadací a dodnes slouží jako základ sexuální výchovy v Americe.

ZDE je tabulka z jeho knihy Sexuální chování lidského muže. Je to jedna z nejděsivějších tabulek v dějinách vědy. Tabulka 34 totiž dokumentuje „se*uální reakce“ dětí od kojenců až po dospívající, jak je zaznamenali jejich dospělí mužští zneuživatelé. Tito pe***ilové prováděli se*uální experimenty na stovkách dětí tak, že je přiváděli k tomu, co experimentátoři nazývali „or***mus“ (křik, pláč, boj), a tyto reakce měřili stopkami. Tabulka 34 zkrátka zaznamenává systematické ubližování více než 300 dětem ve věku od 5 měsíců do 14 let!! Údaje, které obsahuje, jsou naprosto děsivé, protože popisuje výsledky otevřeného mučení.

Přesto všechno univerzita v Indianě postavila sochu na počest Alfreda Kinseyho. Proč? Protože okultní elita chce, aby jejich zvrácenost byla oslavována.

Symbolická oslava narozenin
Narozeninová oslava americké zpěvačky s pseudonymem Doja Cat byla plná iluminátského hnusu. V říjnu oslavila Doja Cat své 27. narozeniny a při této příležitosti proběhla přehlídka otroků hudebního průmyslu. Oslava byla zjevně ovlivněna filmem Eyes Wide Shut (který je založen na se*uálně magických rituálech okultní elity) a spočívala v tom, že otroci hudebního průmyslu napodobovali své manipulátory stejně, jako batolata napodobují své rodiče.

Důležitější však bylo, že šlo o další případ Zjevení metody, kdy se symbolika okultní elity ukazuje na očích.

A takto výmluvně se mimochodem Doja vymódila na přehlídku v Paříži (leden 2023). Look má název Inferno:

Kanyeho zjevení
Je známo, že mnohé celebrity musely obětovat někoho blízkého, aby dosáhly vyšší úrovně v branži a že jsou pak tyto celebrity extrémě ovládány svými manipulátory. Zatímco tato tvrzení by mnozí dříve považovali za „šílené konspirační teorie“, Kanye West to řekl otevřeně: „Moje máma byla obětována“.

Zmínil také otce Michaela Jordana, syna Billa Cosbyho a syna Dr. Dre – všichni zemřeli za záhadných okolností. Podle něj jsou tyto oběti prováděny za účelem „kontroly a traumatizace“.

Už dříve mimochodem mluvil Kayne také o tom, že byl Michael Jackson zavražděn, a byl označen za blázna.

Týden předtím Kanye označil svého „osobního trenéra“ Harleyho Pasternaka jako manipulátora MK-ULTRA se vším všudy. Dokonce zveřejnil výhružnou textovou zprávu, kterou od Pasternaka obdržel. Pasternak Kanyemu vyhrožoval, že ho za špatné chování zdroguje, umístí do ústavu a že se Kayne „vrátí navždy do Zombielandu“.

Ještě pořád je to konspirační teorie?

Balenciaga
O tom, že elita veřejně oslavuje svou pe***ilii, píšeme už léta a mainstreamová média se usilovně snažila tuto zjevnou skutečnost potlačit. Ostatně článek Bdělého občana na téma Pizzagate napadly noviny jako The New York Times a dokonce zdroj nazvaly „fake news“.
V roce 2022 však Balenciaga vydala reklamní kampaň, která byla tak odporná, že všichni museli zmlknout a podívat se pravdě do očí. Dokonce sklapli i The New York Times.

Géniové z Balenciagy zveřejnili sérii znepokojivých fotografií, na kterých děti drží plyšová zvířátka v latexovém oblečení a okolo nich jsou rozmístěny další vysoce symbolické předměty, jako psí vodítka. A aby toho nebylo málo, některé obrázky skutečně obsahovaly soudní rozhodnutí týkající se dětské p******afie.

Za tuto nehoráznou kampaň dostala Balenciaga velkou sodu i z mainstremových médií a vzedmula se vlna odporu. To proto, že roste počet bdělých občanů, kteří donutili mainstreamová média, aby se tímto problémem zabývala.

Žijeme v turbulentní době, která se neustále mění. Zůstaňte dbělí a pamatujte si, pravdu najdete v nezávislém tisku. Mainstream věci přizná, až když je pozdě, nebo až když nemá žádnou jinou možnost.

připravila aluska.org 2023 / podle článku na webu bdělý občan s názvem 2022 Review: When “Conspiracy Theories” Turned Into Obvious Realities 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2023-03-13 09:55:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak říká Dušek: „Víte, jaký je rozdíl mezi konspirační teorií a pravdou?
Půl roku.“

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-03-13 12:56:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To naložení do sanitky je skutečně děsivé.

Ikona diskutujiciho František 2023-03-13 12:57:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A že Kanye ještě žije po tom co všechno napráskal veřejně. To je taky zajímavé.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-03-13 13:11:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek až děsivě realistický. Vypadá to, že rozdíl mezi konspirací a realitou se brzy z půl roku sníží na půl dne. Jsem napnutý, kdy termín náhlé úmrtí ve spojení s vakcínou přestane být konspirací a stane se realitou. Kolik vlastně těch důkazů budou spáči potřebovat, aby se konečně probrali, toť otázka.
Český velvyslanec v Polsku Dürr náhle zemřel ve věku (46) let, v diplomacii působil více než 12 let.
Náhle zemřel fotbalista FC Hlučín a odchovanec Baníku Ostrava Lukáš Lehnert (24) let.
Cyklista náhle zemřel, jednačtyřicetiletému muži se najednou udělalo špatně a přestože se jeho manželka snažila o pomoc, její snaha byla marná. Na místo byla přivolána také záchranka, ale i prováděná resuscitace lékařem, byla bezúspěšná. (41)
Česko přišlo o významného chirurga. Světově uznávaný lékař náhle zemřel. (65)
V pondělí 29. dubna náhle zemřel specialista na sociální sítě a volební manažer Honza Skoch (26). Po večerním tréninku florbalu upadl na zem a už se jej nepodařilo oživit.
Ve věku (50) let v sobotu náhle zemřela zástupkyně velvyslance v Izraeli Monika Studená.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-03-13 14:15:28
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak na začatku kovidu masírovali lidí, že prodělání kovidu může způsobit v budoucnu problémy. Takže zaryté ovce budou věřit, že ti lidi umřeli na opožděné následky kovida a ne na vakcínu 😀 Stejně jako s filmama, kde je na tvrdo okultismus, kanibalismus, satanismus, tajné společnosti, atd. My, co víme, víme. Ale ovce to budou furt brát jako fikcí – „přece by to nebylo ukázané ve filmech, kdyby to bylo tak tajné a nedělali by si z toho srandu“. Prostě úhel pohledu. Někteří si 2 a 2 dohromady prostě nedají.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-03-13 22:05:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak poukazujete na filmy s takoto tematikou, dávam do pozornosti film: Doctor sleep od Stephena Kinga. Také niečo ste ešte nevideli. Únos a kuchanie dieťaťa nožom za živa za účelom nasatia jeho životnej enerie a to v detaile, ktorý je len ťažko zhliadnuteľný. Potom, že prečo sa toľko detí stráca, že.

Ikona diskutujiciho Xind 2023-03-14 08:20:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekny clanek diky. Jinak dr dre je nejvetsi podrazak znicil eazy e a doted vydelava na tom co eazy vymyslel stejne jak vsichni reperi chudak easy e, ani snoopy neni o moc lepsi

Ikona diskutujiciho kiana 2023-03-18 13:10:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je docela drsný článek a zároveň bohužel realita.

Ikona diskutujiciho TiGeR 2023-03-24 11:36:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný článek. Takové detailní rozbory tolika informací málokde na internetu bývají. Cením zmínění filmu Eyes Wide Shut! Jeden z filmů mého oblíbeného režiséra Stanleyho Kubricka, jehož filmy u mě způsobily, že jsem začal nad věcmi přemýšlet a postupně vnímat svět úplně jinak, než dřív a zajímat se o duchovno.

Ikona diskutujiciho Jamiii 2023-04-01 00:01:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto byla taky zajímavá akce:

https://www.latimes.com/entertainment-arts/music/story/2021-11-06/at-least-8-dead-and-several-injured-at-music-festival-in-houston-officials-say

https://edition.cnn.com/2021/11/06/us/houston-astroworld-festival/index.html

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1Sf4jaynrK1RjSsziq6xptpXa1/Astroworld-Summer-Men-s-Short-Sleeve-O-Neck-T-shirt-Casual-Streetwear-Tops-Tee-astroworld-Funny.jpg

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek