Silná žena, která vyniká nad ostatními

22.5.2022 v Žena 6

Všichni vynikáme svým jedinečným způsobem, ale někteří lidé září více, než ostatní. Jsou to lidé, kteří inspirují svět a vedou lidi kolem sebe k lepším výkonům.
Silné ženy jsou jedinečné a obdivuhodné. Takové ženy si všimnete dříve, než kohokoli jiného v místnosti. Jde si za svými sny a je jí jedno, co si o ní myslí ostatní. Níže najdete seznam obdivuhodných vlastností, které najdete u ženy, která je skutečně mocná a je si své moci vědoma.Neřeší, jestli jí věnujete pozornost. Není tu od toho, aby s někým bojovala o pozornost. Ví, kam směřuje a co musí udělat, aby se tam dostala. Vaše pozornost ji neposune tam, kde potřebuje být.

Umí pozvednout náladu lidí kolem sebe. Nenechává druhé lidi, aby zůstali na dně. Pokud je někdo rozrušený, udělá, co může, aby ho utěšila. Je velmi laskavá.

Dbá na to, aby ji ostatní lidé respektovali, a snaží se jim to oplatit. Dbá na to, aby se lidé v její blízkosti chovali tak, jak mají. Solidně a profesionálně. Netrpí kolem sebe flákače, nebo lidi, kteří nedělají to, co mají.

Svou zranitelnou stránku ukazuje jen lidem, kterým důvěřuje. Je mnohem výjimečnější než většina lidí, svoji jedinečnost si uvědomuje a chápe jak je soukromí cenné. Své slabosti před vnějším světěm a cizími lidmi efektivně skrývá.

Je laskavá a velice chápavá. Umí odpustit i velkou chybu. Pokud však něco pokazíte až příliš, nebo projedete novou šanci kterou vám dala, nenechá vás dál ve svém životě.

Je upřímná a nemá potřebu lhát. Nebojí se říkat pravdu, i pokud je nepříjemná. Když je potřeba někoho okřiknout, prostě to udělá.

Ví, kdo je a co chce. Hodně se vynasnažila, aby se dostala tam, kde je dnes. Před tím, kam směřuje, ji nikdo nemůže zastavit. Prostě mu to nedovolí.

Nikdy ji neuvidíte trpět. Nedává nikomu najevo, jak moc je rozrušená, a vždycky bere věci s nadhledem. Neuvidíte ji plakat. Udržet si klid je něco, co se naučila dělat a dělá to moc dobře. Vypláče se, až když má soukromí.

Neztrácí čas pomstou, pokud se proti ní někdo proviní. Pokud ji někdo silně zklame, nebo jí vrazí kudlu do zad, skončila s ním a od té chvíle je pro ni dotyčný v podstatě mrtvý.

Je jí jedno, co si o ní myslíte. Hlavně že ona sama ví, kdo je, a díky tomu je schopna ignorovat věci, které by jiní lidé nerozchodili. To, že o ní řeknete něco špatného, neznamená, že ji to bude trápit, nebo že by se s tím ztotožnila.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Zdenka Ch. 2022-05-22 09:48:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že tyto typy mouder dneska zejména ve výchově chybí. Je velká výhra když si mladá dívka najde jako svůj vzor někoho slušného s tím co média předhazují.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-05-22 09:49:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznal jsem se v mnoha bodech a celkem mi to polichotilo. Tak můžu večer v klidu spát že bych byl i skvělá žena. 😀

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-05-22 12:51:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šalamoun jednou řekl. „Žena moudrá a prozíravá je dar od Boha a žena svárlivá je jako když ti teče do baráku a nevíš jak to zastavit“.

Ikona diskutujiciho infinity mind 2022-05-24 07:42:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové ženy rozlišují rozvněž mezi svým vlastním a cizím. A pokud je jim z vás úzko, až se z vás doslova dusí, neřeknou vám to a vy nic nevíte. Jen pociťujete od nich zlost, které nerozumíte.

Ikona diskutujiciho Emily 2022-05-26 15:05:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek se mi moc líbí. 🙂 Hlavně bod, že si jde za tím, co doopravdy chce a kašle na to, co říkají ostatní. Se mi hned vybavil tenhle klasický obrázek: https://thumbnails-4.fotky-foto.cz/400/10/60/33/FotkyFoto_pop-art-background-we-can-do-it-iconic-womans-fistsymbol-of-female-power-and-industry-advertisingpop-art-girl-protest-meeting-feminism-woman-rights-woman-protest-girl-power-yes-we-can_106033520.jpg

Ale proč ne, silná žena může být i elegantní. 😀

Jinak Aluš, zaznamenala jsi tuhle novou pohádku? https://www.youtube.com/watch?v=QvNKXgINTxM

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-26 18:27:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Námět vypadá hezky, škoda že tam zase budou záporáci. Mě by bavil film kde budou jenom ty lesní bytosti žít svůj běžnej život.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek