Skye Prince: Co MedBeds umí a na kdy se plánuje jejich zprovoznění

30.1.2022 v Léčba 19

V listopadu vyšlo video o MedBeds, kde ,,mluvčí“ za MedBeds Skye Prince vysvětluje o jakou technologii se jedná, jak má probíhat léčba a kdy má být technologie uvedena do provozu. Jak už jsem psala i v předchozím článku, Skye ve mě vzbuzuje určitou důvěru jako jediná osoba, která o MedBeds mluví, nebo píše. Ostatní zdroje se ukázaly být podvodníci nebo vyšinutci co si vymýšlí nesmysly o laserech a dálkovém nahlížení do minulých životů. Nemám sice Skye nějak speciálně ověřenou, takže je to bez záruky, ale myslím si, že jestli má smysl od někoho něco překládat, tak je to ona, protože mluví normálně, střízlivě a souvisle. Žádný lepší veřejný zdroj o MedBeds v současné době neexistuje a věřte, že jsem ho opravdu hledala.Než se dostanu k samotnému volnému překladu z videa Skye, dobré je upozornit, že sleduji co se kolem ní děje, co píše její komunita. Skye se zřejmě dostala k určitým datům co se plánuje, ale plány se neustále mění a posunují. Skye v určité míře ,,doplatila“ na velkou sdílnost a udávání termínů, to je věc, která se člověku nakonec pokaždé vymstí, když se ohlásí termín něčeho, co nemá sám přímo v rukách, ale je pouze zprostředkovatelem zpráv. Jakmile začnete dělat něčemu mluvčího a nemáte to ve svých rukách, ve chvíli kdy udáte termín co pak nevyjde, se na vás lidé, kterým jste původně chtěli pomoct, sesypou jako sršni a omlátí vám to o hlavu. Takže si komunita stěžuje, že k uvolnění v daném termínu nedošlo.  – Není to však vinou, ani rozhodnutím Skye. Z toho co říká to na mě působí tak, že dostává od někoho zprávy, nemá však žádný vliv na průběh akce. Nijak to ani nevyvrací její tvrzení, že má na to školení. V podstatě to dohromady dává smysl. Co se týče potíží, které si Skye způsobila uvolňováním dat o MedBeds, tomu bych věnovala nějaký další článek, protože i toto téma je velice zajímavé a výborně dokumentuje mentalitu dnešní společnosti. I vy berte s velkou rezervou termíny, které jsou zde přeložené a nefixujte se na ně.

Celý překlad je založen na tomto videu: Skye Prince: MED BEDS NOVEMBER 1ST! Je to volný překlad, video má půl hodiny, nepsala jsem to slovo od slova. Pod videem je v popisku následující prohlášení:

„Ahoj všichni, při pohledu na náš současný časový plán bylo doporučeno zpřístupnění zdravotnických lůžek MedBeds kolem 2. nebo 3. týdne v prosinci (2021). První blok pacientů, kteří budou lůžka využívat, by měl být v lednu (2022), přičemž plné zavedení by mělo proběhnout v prosinci příštího roku (2022). Toto načasování vychází z našeho současného časového plánu podle zasvěcených osob v rámci aliance. Doufám, že se tím vše vyjasnilo.“

Skye tedy v popisku uvádí, že by první lůžka mohla být zprovozněna v lednu 2022. Tak uvidíme. Skye ve videu dále říká:

MedBeds budou uvolněny v roce 2022. Tato tajná technologie není nová, byla používána po tisíce let a tajný vesmírný program ji používal po desetiletí. V každém velkém městě má být léčebné centrum s lůžkem MedBed. Možná vám to připadá málo, ale 95% lidí ani neví, že tato technologie existuje. Až se tato technologie uvolní pro lidstvo, budou lidé pozváni, aby se stali součástí tohoto projektu a seznámili s ním ostatní. Je možné udělat dohodu o léčbě na MedBed a zúčastnit se osvěty. Má to probíhat tak, že se stanete asistentem pro dobro lidstva. Součástí vaší dohody bude dokumentování vašeho postupu. Zdokumentujete jak se vám daří před léčbou, pak obdržíte léčbu a následně dokumentujete své pokroky. Duševní a tělesné. Vaši zkušenost byste pak měli sdílet veřejně prostřednictvím sociálních sítí a jiných médií. Aby ostatní lidé, kteří tuto technologii neznají, viděli, že to existuje, funguje a co to všechno umí. MedBeds nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

Pochopte, že až se to uvolní veřejně, tak MedBeds nezpůsobí kolaps zdravotnického systému. Ten bude fungovat dál, ale změní se postupy. Do nemocnice se bude chodit hlavně s akutními potížemi. Není možné nárazově odříznout klasický zdravotnický systém, lidé ho potřebují a mnozí navíc nebudou věřit pro ně nové a ,,experimentální“ technologii. Má to odstartovat v polovině ledna 2022. Tehdy má odstartovat projekt představení MedBeds lidstvu. Asistenti ale nemají nic nadiktované striktně, je potřeba, aby se jednalo o jejich osobní autentické svědectví a životní přiběh. Aby uklidnili a inspirovali úzkostlivé lidi, kteří se této nové technologie mohou bát a nedůvěřovat jí.

MedBeds mohou léčit rakovinu, úrazy mozku, střelná zranění, poškození po vakcinaci. To vše může být vyléčeno, nebo odstraněno z vašeho těla. Někdo, kdo se narodil zdravý a poté mu začal autismus díky vakcíně, může být na MedBed vyléčen. Člověk, který přišel k úrazu v rámci výkonu své profese, třeba voják který přišel o nohu, nebo měl autonehodu, může být na MedBed vyléčen a může mu dorůst končetina. Někdo, kdo má špatná játra, také může být zcela vyléčen. Orgány i poškození tkáně mohou být kompletně obnoveny, orgány mohou znovu dorůst, plíce. A člověk bude opět kompletně zdravý. I člověk, který je jinak zdravý a jen mu nerostou vlasy, si je může nechat znova narůst. Po léčbě také postupně odejdou z těla všechny jedy.

Chápu, že pro některé lidi to může být hodně těžké, pokud mají nemocného příbuzného. Chtěli by ho tam hned dát. Ale musíte respektovat volbu jiného člověka. Oni na to nemusí chtít jít a nemusí technologii důvěřovat, protože je pro ně neznámá. Nelze nikoho nutit. Respektujte svobodnou volbu druhých lidí. Čím více lidí v rámci dohody o MedBeds bude sdílet příběhy o svém uzdravení, tím lépe postupně zbytek populace pochopí, že jsou MedBeds bezpečné a přijmou je.

Máme ještě jeden problém. Jsou mezi námi lidé, kteří dělají špatná rozhodnutí. To jsou ti, co nežijí zdravě. Necvičí, špatně jí, kouří, pijí alkohol, berou drogy a jiným způsobem poškozují své tělo. Tito lidé vyžadují speciální přístup. Protože když takový člověk se špatnými návyky a špatným myšlenkovým nastavením dojde na MedBed, sice může být napraven fyzicky, ale jeho duševní nastavení a návyky mu zůstanou. Není zájem léčit někoho, kdo jen co vyleze z MedBed, vrátí se zpátky k alkoholu a drogám. Tito lidé sice dostanou možnost jít na MedBed, ale bude od nich požadováno, aby si první vyřešili duševní problémy, kvůli kterým poškozují své tělo. Musí na sobě první začít aktivně pracovat a musí přestat se svými sebedestruktivními návyky. Tito lidé budou požádáni, aby se s tím první vypořádali, než budou léčeni.
Lidé, kteří k tomu přišli následkem vážného traumatu, například viděli smrt, budou mít speciální přístup, bude jim pomoženo vrátit se k původu traumatu, aby ho mohli pochopit, přijmout a vyléčit se z něj. Budou k dispozici odborníci na duševní zdraví.
Ale ti, kteří jsou zkrátka moc líní na to, aby začali jíst slušně a začali cvičit? Ti musí jít do sebe a změnit své návyky. Hlavně je potřeba vyléčit svou mysl, protože když je nemocná mysl, pak je nemocné i tělo.

Jako příklad uvedu PTSD (posttraumatická stresová porucha). Tito lidé budou nakonec fyzicky vyléčeni, ale bude od nich vyžadováno, aby nejprve pracovali na svém duševním traumatu. Pro léčbu PTSD budete doporučeni do spřízněného blízkého centra, kde budete pracovat na vašem duševním zdraví. U někoho to bude otázka měsíce, někdo bude potřebovat víc času. I ženy, které prožily potrat, budou doporučeny k léčbě tohoto psychického traumatu. K tomuto účelu budou speciálně přeškolení odborní poradci.
Až když člověk postihnutý těžkým traumatem projde terapií a bude duševně dostatečně v pořádku, teprve poté dostane doporučení na léčbu MedBed.
Co se týče poradců, vybírat se budou lidé podle jejich charakteru, ne podle toho, jestli dělají v prádelně, nebo někde jinde. Tito charakterně kvalitní lidé budou potřební a tito budou speciálně školení pro tato léčebná centra.
Centra také budou potřebovat zdravotní sestřičky. Někdo například musí tlačit vozíček s nemocným. Budou potřební i lékaři, kteří budou speciálně školení k obsluze lůžek MedBeds, aby je uměli správně používat. Někteří však budou odmítnuti, pokud budou příliš indoktrinovaní a zaujatí.

V každém státě bude určeno telefonní číslo, na které zavoláte a přes něj se budete moci objednat na vyšetření. Vstupní vyšetření probíhá tak, že vás nahé kompletně proskenuje počítač. Výsledky zhodnotí lékař, který s vámi zkonzultuje, co budete léčit, nebo opravovat. Můžete si určit, co se bude v rámci léčby dít. Podle vaší potřeby vás umístí na seznam.
Pokud si chcete jenom nechat dorůst plešku, dají vás na konec seznamu. Pokud jste těžce nemocní a urgentně potřebujete léčbu, budete dáni na začátek jako prioritně důležitá osoba. Jako první budou léčeni těžce nemocní lidé. Rozlišovat se bude podle toho, kdo to víc potřebuje, nebude možné, aby někdo někoho přeskočil na základě společenského postavení. Bude to určovat kvantový počítač a ten bude neúprosný, neúplatný. Zařadí vás jen podle vašich zdravotních potíží, nic jiného ho nezajímá a nedá se to změnit. V MedBed bude postupný seznam pacientů uložen, takže i kdyby si tam místo vás lehnul někdo jiný, MedBed se ani nezapne. Pozná, že ten člověk tam nemá v tu chvíli být.

Jak MedBeds vypadají? Nijak strašidelně. Vypadá to jako skleněná průhledná ,,rakev“. Je prosklená a bílá. Je to podobné jako MRI, ale je to průhledné a všechno zevnitř vidíte. Možná design trochu změnili, ale tak to vypadalo v době, kdy jsem dělala pro tajný vesmírný program. Je to plochá postel, materiál na ní má šedou barvu. Nejste v tom nahatí, máte na sobě nemocničního anděla, nebo něco podobného, co v daném léčebném centru preferují. Jak dlouho tam jste, záleží na vašem zdravotním stavu. Jestli potřebujete jenom dorůst jeden zub, tak tam budete 45 sekund. Ale u vážných případů to může být i 15-19 hodin. Celou dobu spíte a nevíte, co se děje. Pak se probudíte v zotavovací místnosti.

Budou centra, kde se budou nabírat vhodní lidé na školení, kde budou vzděláni k obsluze MedBeds. Na začátku to bude celé provozovat kompletně armáda, ale postupně se nabere a zaškolí personál z lidu. Každé léčebné centrum plánuje souběžně provozovat také „wellness“ centra, kde budou tělocvičny, bazény a meditační místnosti. Budou to komplexní centra a bude se tam zajišťovat komplexní péče o člověka, ne jen o jeho tělo, ale také bude pečováno o jeho duši. A tak je to správně.

Léčebná centra a personál budou také mezi sebou kolovat a měnit se, vzájemně tak budou sdílet znalosti a zkušenosti. Takže v blízké době mají být zváni lidé, aby se zúčastnili projektu a začali veřejně dokumentovat příběhy svého uzdravení. A technologie tak bude postupně představena lidem, abychom se mohli posunout dál od starého zdravotnického systému.

Řeknu to narovinu, děje se to. Uvidíme, jak se to vyvine dál, ale čekají nás dobré časy. I když je to pro mnohé z nás teď velmi těžké, ale nic netrvá věčně. Dobré i zlé. Užívejte si život, žijte pro přítomný moment a nežijte budoucností.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jara 2022-01-30 02:35:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá zpráva,dobře podaná.I upozornění na nebezpečí při začasování hned v ůvodu,protože přesně začasovat nic nelze a rozhodují spíše události.Kdy jedna událost rozhoduje o té příští.Čas zde nerozhoduje,důležitější je událost,která právě proběhla a my ji pak zpracovaváme intuicí i rozumem,hodnotíme a předvídáme tak událost příští,stáváme se spolutvůrci .Ale bezčasoví,pro nás datovat a časovat je těžké,alespoň zatím a zbytečně se dostáváme do konfliktů s ostatními,kteří neumí oddělit čas od událostí,které probíhají na jiném principu.Článek se mi moc líbí,přeju si aby taková lůžka přišla a uzdravovala.

Ikona diskutujiciho asdf 2022-01-30 04:30:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čte se moc hezky a nakonec proč by to nemohla být pravda… ale teď je to stejně skoro jedno,
pokud se schválí „pandemický zákon“ (zajímavé jak je to formulováno jako kdyby naopak měl pandemii způsobit…) a za nepodvolení se opíchání experimentálním genocidním roztokem bude na základě nařízení nějakého úředníka pokuta 1 milion korun, tak tu moc lidí kterým by medbeds pomohly nezbyde… doufám že jste aspoň podepsali petici (https://www.petice.com/signatures/petice_ans_za_zrueni_pandemickeho_zakona/)

Ikona diskutujiciho ketty 2022-01-30 09:37:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, díky moc za články o medbeds, úplně je hltám a moc se na ně těším. Dále je posílám svým starším neočkovaným přítelkyním v důchodu pro povzbuzení v této náročné době a ty jsou také nadšené a těší se.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-30 11:16:01
Ikona diskutujiciho
sipka

díky 🙂 taky jim moc držím palce 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-30 11:57:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povedzme že jedno ležanie bude trvať priemerne 1 hodinu a budú tam chcieť ísť všetci Slováci teda 5,5 mil. ľudí. Vypočítal som že Slovensko by potrebovalo takých 70 postelí a aj to sa bude čakať priemerne 4 roky kým sa človek dostane na radu, nezávažné prípady ktoré budú chcieť len nejaké vylepšenie budú na konci rady čakať až 8 rokov. Ak by mohli ísť iba neočkovaní tak by sa počet čakateľov výrazne znížil a stačilo by aj menej postelí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-30 12:14:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo nebude diskriminován, ale spousta lidí tam nebude chtít jít, protože to neznají a bojí se toho. Nával dychtivých Slováků tudíž není příliš pravděpodobný.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-30 12:39:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Toho bych se neobával..Když mohou získat zase zdraví díky posteli, tak proč by čekali a báli se, když většina lidí vědomě věděla o následcích očkování a přesto do toho šli. Proč by se báli něčeho, co je vytuní tak, jako je naposledy vytunila vakcína..
Lidé se víc bojí vlastního chování, než cizí technologie, nebo vakcíny..

A jak píše, než na nás dojde řada…i kdyby to byl milion slováků, nebo čechů, může to trvat roky..I kdyby to bylo zatím jen pro neočkované..
Ale moc díky za článek 🙂

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-01-30 16:07:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou čím dál lepší zprávy! Slyšel jsem, že jsou 2 typy medbedů – americký medbed prý umí „pouze“ uzdravovat, kdežto ruský má možnost zpřístupnit pacientovi všechny jazyky světa a další schopnosti, včetně omlazení na vizuální věk okolo 20 let.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-30 16:18:55
Ikona diskutujiciho
sipka

a kde jsi to slyšel? ráda bych překládala dál, tohle téma mě baví

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-01-30 17:55:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Carsten to na Tadescu psal do jednoho z komentářů, napsal:

„ruské medbed, i když podobný název, jsou naprosto odlišné od amerických. Mají možnosti jakýchkoliv jazyků a hlavně jsou kompetentní na vision. Vím od toma, který data dotáhl z Ruska: Po aplikaci omlazení z ruských medbed, trvá asi 20 roků než bytost, (i když jí bylo třeba 100 let), bude postupně vypadat jako 23 letá. Dožívají se 999 let. Ale nic jsem tu nepsal….
carsten“ – https://tadesco.org/medbeds-lekarska-luzka-se-rozmistuji-po-cele-evrope-na-co-se-muzete-tesit/comment-page-1/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-30 17:58:57
Ikona diskutujiciho
sipka

paráda… škoda, že je to jenom takovej krátkej koment. bylo by fajn se třeba dohrabat k něčemu v azbuce. zkusím se taky podívat jestli rusové něco nedali na net, třeba najdu

Ikona diskutujiciho armag 2022-01-30 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přestaňte se dívat na pořady, kde údajní „insideři“ popisují, jak si létají ve vesmíru a raději se dívejte kolem sebe, vždyť to, co se zde děje je v přímém rozporu s tím, co ti žvanilové povídají.

Ikona diskutujiciho Choco 2022-01-31 11:48:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem si teď jistá, ale myslím, že tahle technologie byla ukázaná i v Avengers Age of Ultron a potom něco podobného i v Černém panterovi.

Ikona diskutujiciho neviditelna 2022-02-24 07:46:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím jak to máte vy, ale já jsem na to připravená a těším se na to, vizualizuju si to a jeste se me nestalo, že bych si neco fakt hodne přala a soustredovala se na to a ono by to nedopadlo, vždycky se to po nějakém čase zhmotní, poslední přání mě sice trvalo několik let protože to nebylo malé, ale opravdu velké přání, ale zhmotnilo se. Určitě přeživším bude pomoženo a jsem ráda, že zde bylo jasně napsáno ohledně destrukcí, aby lidé pochopili, že chlast, drogy, cigára a jiné zhovadilosti nebudou zkrátka zelenou pro léčbu. Jsem 20let abstinentka, nekuřačka, drogy ani omylem a mám důvod proč taková jsem, rozhodně ne kvůli med beds, ale protože se věnuji léčení velkou část svého života. Posldení věcí, ke které jsem za posledních 10let přičuchla je diacom, ten je skvělý, není dokonalý, ale pracuje s frekvencemi a jako domácí pomocník už naší rodině s hodně věcma, na které byli i bylinky krátké pomohl. Idealní je, když člověk spolupracuje a děla více věcí najednou, pak je uleva jistá.Uprava jidelnicku, méně stresu, bylinky, koupele, telove svice, akupunktura a diacom jsou skvělými pomocníky i ještě než přijdou med beds. Vizualizujte si to přátelé, bude to tady rychleji.Přeji to hlavně těm, kteří mají opravdu vážné potíže, aby nepřišli o život zbytečně, když mají před sebou ještě tolik práce 🙂

Ikona diskutujiciho Zdenka 2022-02-24 10:34:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně se to čte, ale realita je v současné době úplně jiná. Tak ráda bych to celé absolvovala co nejdřív. Snažím se, aspoň tím, co je zde dostupné, ale bez skutečných odborníků, kterým jde o člověka a né o peníze, to prostě nejde. Líbí se mi film „náš domov“ , kde se věnují, ale až duším po smrti. Sním o skutečné klinice, kde nás dají skutečně dohromady. Zatím je to prostě scifi. A moc se mi líbí myšlenka, že do toho budou zapojeni „lidé“ bytosti s morálním kreditem a že to bude přístupné bez toho, jestli na to člověk peníze má.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-24 14:29:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

@armag: Konečne niekto, kto má triezvy pohľad na dianie okolo nás všetkých…
Má to niečo s tým o čom nemá nikto vedieť. Mnohým aktérom covid šialenstva boli ponúknuté lístky do DUMBs pre nich a celú ich family za vakcinačnú loby. Zistili totiž, že DUMBs im budú nahouby, pretože ich majú postavené na nesprávnom mieste, takže potrebujú ďaľšie money. Až zistíte načo tie DUMBs sú a prečo boli postavené, docvakne vám, že mnoho vecí treba otočiť 2x o 180 stupňov. Žiadna flotila Aštar Šerana neexistuje, Elon Musk nebol pri Jupiteri, D.Wilcock zarobil na TV Gaia 15 mil.US$ za príbehy na odpútanie pozornosti, CIA zámerne vypustila dezinformačný dokument „The Adam & Eve story“, Zem niej plochá a američania na Mesiaci skutčne boli pre zopár kamienkov.

Ikona diskutujiciho Muriel 2022-02-25 14:43:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě Medbed jsou fajn, ale nejdřív je to o celkové změně poměrů na planetě, bez kterych by to zavést nešlo. A jestli to má být už tento rok tak proč ne. Na prosinec se predikuje ten sluneční záblesk, tak by to po navýšení vybírací a vědomí lidstva a následným odhalení bylo možné.

Ikona diskutujiciho Marie Nepasická 2022-02-26 21:40:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se moc těším, zdravím.

Ikona diskutujiciho Jana 2022-02-26 23:14:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě lůžka med bet budou a budou jich tu tisíce,aby pomohly všem..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek