Sluneční erupce zamávala s mnoha lidmi. Hlásí zdravotní potíže a deformace času (4.díl)

18.2.2019 v Spiritualita 35

Milí čtenáři, vzhledem ke zvýšenému zájmu ohledně poslední pravděpodobné sluneční erupce, přidávám další várku aktualitek a svědectví, která jsem posbírala. Pokud jste předešlé články nečetli, doporučuji se k nim vrátit, abyste znali kontext: 1.díl, 2.díl, 3.díl.

Pokud jste četli třetí díl, jistě si pamatujete na výpis ze zahraničních zdrojů, kde je řeč o obří sluneční erupci, která by údajně mohla zasáhnout zemi a vyřadit z provozu podstatnou část našich elektronických zařízení i satelitů a způsobit tak velké finanční škody. I některá česká média se loni pokoušela tyto zprávy překládat. Například toto je jednoduchý neupravený screen, který mi vyjel z google po zadání hesla:

Hned první článek z webu denik.cz pravděpodobně popisoval podobnou zprávu, kterou jsem překládala ve třetím díle. Mluví o hrozbě sluneční erupce o stejné intenzitě jako v roce 1859. Když však na článek kliknu, zjistím, že stránka je vymazaná: https://www.denik.cz/rodina/slunecni-boure-jako-v-roce-1859-by-odrizla-svet-od-elektriny-i-internetu-20190813.html

Žeby někomu vadila? Někdo si stěžoval? Někdo dostal strach po jejím přečtení a začal vyhrožovat? … Stát se to mohlo a děje se to běžně.


Zato druhý článek už je starý. V roce 2016 Blesk.cz píše:

Vědci se chystají na sluneční bouři, která by vymazala veškerou moderní techniku

Nejzávažnějším případem je jistě sluneční bouře z roku 1859 známá také pod názvem Carringtonova událost. Bouře takového rozsahu by mohla vyřadit z provozu veškeré satelity, narušit systémy GPS a leteckou a lodní dopravu. Údajně by mohlo také dojít k tomu, že by se z pamětí počítačů smazala veškerá data. Náprava by zabrala měsíce a možná i roky a dle odhadů pojišťovny Lloyd’s of London by stála horentní sumu v rozmezí 600 miliard až 2.6 bilionů dolarů. Naštěstí vědci se na tuto možnost už dopředu připravují, ačkoliv je podle nich zatím málo pravděpodobná. Řídí se zřejmě heslem „Lepší pozdě než nikdy“ a vědí, že kdyby k bouři přece jen někdy došlo, měla by ohromný dopad. V Americe se pro nedávno konala konference, kde se tento závažný problém řešil. (zdroj)

Třetí odkaz mapuje sluneční aktivitu a geomagnetické zemské pole. Ke dni 16.2. je obojí v normálu. Dalších několik odkazů jsou zastaralá opakující se data, která už jsme četli.

O něco zajímavější je zpráva z AC24, která vyšla 7.12.2018, cituji:

Podle finanční instituce v Kodani se nadcházející rok na Zemi přiřítí sluneční erupce třídy X, která vyvolá absolutní chaos po celém světě.

Bankovní analytici se domnívají, že 25. cyklus erupční aktivity Slunce začne v roce 2019 a na západní polokouli proběhne sluneční bouře, která zničí většinu družic a povede k neuvěřitelnému chaosu v dopravní a elektrické infrastruktuře, které jsou závislé na GPS. (zdroj) (AC24 překládalo z tohoto zdroje)

Ohledně toho, že by skutečně cca 8.2. 2019 byla silná sluneční bouře, jsem stále nenašla v oficiálních médiích nic a nenašla jsem k tomu ani příslušné tabulky. Takže toto tvrzení nelze potvrdit, ani vyvrátit. Stále je možné, že to bylo ještě málo a že nás teprve to nejzajímavější čeká. Říkala jsem to tm (který psal první díl této série) že stále nejsou žádná oficiální prohlášení ohledně tohoto data. Bylo mi odpověděno, že erupce rozhodně byla, silná jako blázen a že blbě bylo snad úplně všem… (Kromě mě teda :D)

Poslední měření německého týmu praxis-umeria, které se snaží zapisovat bovis energie do tabulek, vypadá následovně:

Oproti předchozímu vývoji je to celkem změna, nemyslíte? 🙂 8.2. v porovnání s předchozími daty vypadá, jakoby se snad tehdy nedělo vůbec nic. Zato 15. je fičák. Bovisy už několik let neustále rostou do nepředstavitelných čísel a jejich růst se stále urychluje, i skokově, jak můžeme vidět na horním grafu.

Je zde trošku záhadná jejich nová tabulka, ,,hodnoty vědomí Gaia“. Říkala jsem si, jestli to není magnetické pole, ale nezdá se. Každopádně tyto hodnoty dlouho stoupaly a jsou vysvětleny jako míra stavu vědomí naší země.

Když se vrátíme zpátky k bovisům, messteam píše v zápisku ze dne 13.2.2019, že aktuálně jde o číslo, které má 190 nul a jmenuje se ,,Untrigintilliarda“.

Dále píšou ohledně hodnoty vědomí Gaia, že nastává pokles, který znamená, že Gaia sbírá sílu na velké očistění. Nastřádanou energii poté použije nárazově… Dále doporučují ideálně veganskou stravu, ,,abychom byli připraveni“.

15.2.2019 mezitím zveřejnilo tadesco.cz e-mail čtenáře ze zahraničí, který si všímá časových anomálií

Probíhají diskuze, jestli se čas opravdu zkracuje nebo ne, jak na to lze získat důkazy atd. (Zkracování času je jeden z projevů konce starého systému a příchodu nového, s tématem Zlatého věku úzce souvisí.) Někdo zažije takový šok, jakoby dostal pánvičkou po hlavě a někdo prostě jenom má pocit, že neustále nestíhá. Zkušenosti jsou různé. Pokud velice zvláštní anomálii zažijete, nebojte se o ní mluvit, někam ji napsat a dejte vědět. Vaše zkušenosti a názory jsou určitě hodnotné a neměly by se zametat pod koberec.

 

Popisoval jsem v minulých měsících mnoho takových pozorování. Sami jste se vyjadřovali k těmto problémům a popsali své pozorování. Největší zážitek s posunem času jsem zažil, jak jsem popisoval, v Německu, kdy jsem šel od pokladny do auta s nákupem asi 60 minut. Ten den byl použit systém BST, který vrátil vše do „NORMÁLU“, dá-li se to tak nazvat. Naštěstí jsem měl s sebou svědka, který zažil PROKAZATELNĚ to stejné co já. Absolutně nevyvratitelně!!!!

Den nato pršel v Itálii kovový prášek, asi nějaký produkt z vodíkové bomby, která byla nad FFM (Frankfurtem, jak jsem psal) v 1 kilometru nad zemí odpálena. Článek nemohu narychlo najít, třeba budete mít větší štěstí.

Dnes jsem dostal další dopis mejlíkem od našeho dopisovatele z Paříže Erika Steinera, kterému se stalo něco podobného. Je nutné se nad tímto pořádně zamyslet, chodit po světě s otevřenýma očima, nedělat vše automaticky a dobře vše pozorovat.

Dobrý deň,
chcel by som reagovať na niektoré veci, ktoré boli uverejnené aj na vašom webovom portáli. Keďže pozorujem svet okolo seba a snažím sa aktívne vnímať javy a prostredie, prichádzam k pozorovaniu určitých anomálií, ktoré sa začínajú ale vyskytovať čoraz častejšie! Pracujem s analýzami dát na rôznych úrovniach a s rôznou špecializovanou technikou, ktorú testujem a pozmieňam, preto ten pohľad je trocha iný ako len servisný.
Naposledy to bolo, keď bolo zverejnené pozorovanie, že zmizlo asi 20 minút času? Ja sám pozorujem za posledného pol roka tieto časové anomálie minimálne 3x! Naposledy dosť veľká v strede januára 2019, kde prišlo k posunu o celý deň naspäť?!?
S tým sú úzko späté aj výpadky elektroniky! Sú to síce drobnosti, ale ak obyčajný stroj nespraví po jednoduchom zadaní úkon, ale na druhý deň áno?
Výpadky sú aj vo funkčnosti, kedy proces, ktorý je automatizovaný vypadne na pár sekúnd až pár minút!
Pri niektorých výpadkoch, alebo skôr posunoch časov prichádza aj k vynulovaniu nastavení! Nie je to úplný reset nastavenie na továrenské, ale napríklad nastavenie z posledného zápisu recovery point? I keď boli už aj také prípady, že prišlo k továrenskému nastaveniu, ale sú to len 2 prípady.
I keď ten posledný prípad z januára 2019 vymazal, všetko a nedalo sa do prístroja 24 hodín dostať ani sa nijako prihlásiť!?!
Verím, že Vám tieto informácie prídu vhod, keďže máte možnosť pracovať s väčším objemom informácií a znalostí a verím, že možno len potvrdia, alebo nasmerujú k niečomu čo bude ako znalosť mať prospech.

S želaním krásneho dňa
a pozdravom Erik Steiner

(zdroj)

 

Ohledně sluneční erupce a anomálií píší dále čtenáři pod články týkající se oznámení od indigové dívky a možném nástupu zlatého věku:

Čtenář CZK:

,,Ze středy na čtvrtek (13.-14.2.2019), když jsem se v noci probudil, tak jsem měl takový divný pocit. Něco jako že nevím kdo jsem a kde jsem. Samozřejmě, že to časem přešlo. Ale trvalo to neobvykle dlouho a běžně se mi to neděje. Ve čtvrtek v práci problémy s elektronikou. Auto hlásilo nedefinovaný problém s motorem, a stroje, které jsme obsluhovali, měly problémy. Nedokončily test připravenosti a stále dokola se restartovaly. Dnes na silnici samá sanita s puštěným majákem. A nakonec problém i na benzince. Načerpal jsem u stojanu, kde jsem si všiml až po natankování, že neukazuje litry ani peníze. Tak jsem si myslel, že to načetlo zařízení u obsluhy, ale to se taky nezdařilo. Tak obsluha volala někam na „ústředí“, kam se ta data přenáší, ale tam rovněž měli nějaký problém s počítačem, takže jsem slíbil, že zaplatíme dodatečně, až budou něco vědět. Včera fyzicky velmi unavený, dokonce odpoledne kolem 16-té hod. se mi udělalo nevolno, ale ustál jsem to a za pár minut to přešlo. Dnes v perfektní kondici.“

Lucie píše:

,,Ze vcerejsi noci na dnesek (15.-16.2.2019) vypadek proudou a zastaveni rucickovych hodin.Pritom tam mame asi max.1 tyden starou baterii..

Intr0naut:

,,Toto potvrzuje nezávisle na sobě vícero zdrojů,že letošní 2019 bude jakýsi „nájezdový“ rok co se oněch energií týče…Zmiňovaná erupce 8 února může být/je dosti pravděpodobně oním pomyslným „startovním výstřelem“

renata369:

,,z piataka na sobotu (8.-9.2.2019) katastrofa spanie, akoby na mna polozili 100 kilov, velmi zle tazive sny, zobudila som sa niekolkokrat , ze mi rychlo bije srdce a vcera v sobotu mi ozaj bolo zle, hlava ako vo zveraku, zaludok, hrozne myslienky.

Sorbon píše 10.2.2019:

,,no, už týždeň neskutočné búšenie srdca a pocit, ako by ma bager prešiel….

Hanka 11.2.2019:

,,Můžu potvrdit, celý minulý týden jsem se cítila nesmírně unavená bez příčiny a bolela mě hrozně hlava, nic na to nezabíralo. Přešlo to až v sobotu 9.2. ráno. Od té doby cítím jen mírný tlak v hlavě, ale je mi mnohem lépe.

Chce to pít hodně vody, zní to jako banalita ale je to tak.

Kalia 11.2.2019:

,,Pár dní předtím, než bylo zveřejněno okénko 5.2.19, mi někdo řekl z ničeho nic, že se bojí samovznícení. Přitom se o tyto věci nezajímá (kdysi o tom někde četl/a). Tento člověk má hodně dobrou intuici, když něco takto řekne bez přemýšlení.

Kolem 5.2. se mi ve snu odhalilo něco špatného z dětství. (pro mě to bylo závažné)

6. nebo 7.2. mě bolely nohy, jako bych uběhla maraton (a to jsem šla jen 15 min do práce a 15 min z práce). Byla jsem totálně vyčerpaná jako po náročném fyzickém cvičení.

8.2. jsem usnula krátce po 8. hodině večer (spadla jsem do postele a spala, nešlo tomu moc zabránit), probudila jsem se někdy kolem 1 nebo 2 v noci a byla jsem chvíli vzhůru = docela čilá, pak jsem ale zase z ničeho nic usnula. Byl to očišťující spánek (jako by mě to čistilo/smazávalo např. traumata z dětství), cítila jsem se dobře/lépe.

9.2. ráno jsem vnímala energie/fotony dopadající směrem k zemi (ty jsem podobně vnímala ale i nějaký den pár let zpátky).

Cítím se lépe při těchto energiích a rychleji mi to myslí.“

9.2.2019 píše hlavní IT specialistka anna, která spravuje web tadesco, vlastní článek o časové anomálii, kterou prožila:

Vážení čitatelia,

konečne, po ako-tak úspešnom dokončení technických úprav sa stalo niečo veľmi zvláštne. Medzi 13. a 14. hodinou zmizlo nie len mne 20-30 minút času.

Po napísaní článku o výpadku tadesca som sa išla pozrieť na novinky, čo sme nemohli posledné dni publikovať. Ešte som kamarátovi napísala správu, takže som 1000% vedela, že bolo 13:05. Rychlo som správy prešla, maximálne mi to zobralo 10 minút. Nakoniec som si pustila video, ktoré malo dĺžku 17 minút. Na konci videa mi kamarát odpisuje a pozerám na hodiny, že je 13:58. Hovorím si, že to nie je možné. Tak som si prepočíala minúty. čo som robila a zistila som, že mi zmizlo 20 – 25 minút.

S rozčarovaním píšem kamarátovi, že to nie je možné ale akurát sa mi vyparilo niekam do vemíru minimálne 20 minút.

Na to si premietol on svoju predchádzajúcu hodinu a potvrdil mi, že sa mu stalo to isté. O 13. jedol polievku, potom si dal hlavné a bolo 13:20. Hneď išiel pre drevo, naložiť. Čo zabere pár minút a potom išiel po schodoch k počítaču a hneď mi odpísal na správu, čo som mu písala 13:05. A výsledok? Približne 20 schodov – cesta k počítaču mu zabrala 25 – 30 minút.

Pravdepodobne sa muselo niečo stať a pretočili čas!

Ako ste na tom vy medzi 13. a 14. hodinou?

anna (zdroj)

Že se nic neděje? Ale ano, událostí je mnoho, akorát je člověk musí sledovat. A pokud je sledovat začne, tak zjistí, že je toho tolik, že to nestíhá ani číst. O případných nových podrobnostech vám ještě napíšu. Mějte se krásně a pamatujte, že nejste sami.

Pokud máte něco na srdci, co si přejete publikovat a říct ostatním, napište.

www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-18 02:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, tak já si taky něco přihodím, jestli se teda máme podělit, jestli to byl celý minulý týden něco … tak přeskočení času jsem tentokrát nevnímala nic, nebo si to nepamatuju.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-18 02:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jestli se to tedy dá nazvat zvláštní anomálií .. 🙂 četla jsem tu, nebo na tadescu, že jde o časový záznam simulace (matrixu) … a občas člověk zahlédne i něco, co tam logicky být nemá … tak to dává smysl

Ikona diskutujiciho Magdaléna 2019-02-18 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tak třeba můj zážitek: 8. února jsem z nicehonic onemocněla a dostala šílený kašel. Další tyden jsem měla hodně energie, ale kašel stále mám. Nicméně 16. “něco” udeřilo znovu a to ve vlnách. Má maminka se úplně zhroutila a malem omdlela (nikdy se jí to nestává, je držák) a ja jsem v jiné místnosti cítila to same. Z nicehonic jsem malem padala ze židle. Pak jsme si o tom povidaly a cítily jsme, ze je nám zle v ty samé chvíle a to velmi nárazově – jednou dobré a za 5 min zase zle a jakoby slabo…je možné, ze zkracování času souvisí i s Mandela Effectem? Hodně jej poslední cca 3-4 roky popisují američtí “zahadologové”, ale i obyčejní lidé, kteří si všímaji, ze věci nejdou jako dříve…

Ikona diskutujiciho Clara 2019-02-18 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může i nějak člověk poznat jestli dopadne špatně a zrovna on se samovznítí a nebo bude ten co zůstane?

Ikona diskutujiciho Jura 2019-02-18 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, 15.02. kde je vidět v tabulce jak křivka letí strmě vzhůru mě nebylo moc dobře. Šlo sice jen o to, že mě jako by chtěla začít bolet hlava, ale nakonec nebolela. Začalo to odpoledne a zbavil jsem se toho až když jsem probudil druhý den. Dnes mám stejný pocit už od rána. Nemáte někdo nějaké info jestli se dnes něco neděje? Díky.

Ikona diskutujiciho Magdaléna 2019-02-18 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

….zapomněla jsem ještě dodat ke svému zážitku, ze se mi minuly pátek zdál sen, kde jsem viděla, jak lidi, kteří smýšlející jinak (napr. čtou Alusku), mají nějaké setkání. V jednu chvíli jsme byli vyzváni na podium a kde se vzal tu se vzal nějaký pán (připomínal mi ochranku, co mívala Hillary Clinton v prezidentské kampani – jakéhosi paramedika, který vždy přískocil, když ji nebylo dobře) a už už podpíral slečnu, která měla dělat výklad a najednou slečna sebou začala skubat a klatit se. Ja to viděla a říkám všem – utečte to je on, ma jehlu! A v tu chvíli mi tu věc – jehlu  (vypadala jako pero, které používají diabetici) přiložil ke krku, cvakl a ja se probudila a silně jsem cítila místo vpichu… Bylo to strašný, už jsem pak neusla…

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-18 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lidi kouknite se na dnešní grafy a blíží další energetická podivej te se energie stoupla snad o tisíc procent a gaya se hluboko propadá odhaduje že dalši pecka nastane do 14 dnu země ted nasává energii to nákou dobu potrvá a už si krasně začínám skládat souvislosti energie ze sluneční erupce měla lidi očistit od traumat a destruktivních vzorců díky tomu ted tělo funguje lépe tedkom kdyz tyto energie přijdou zajistí snadný a přijemný přechod

Ikona diskutujiciho Robert 2019-02-18 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přes ten víkend jsem již od Pátku nepotřeboval jíst a skoro ani pít. Obědval jsem ve Čtvrtek a večeřel až v Neděli. Jsem Vegan a tak jsem v pohodě skoro pořád.

Ikona diskutujiciho Sofi 2019-02-18 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky sem něco přidám ?

Ikona diskutujiciho Nirvana(Ježovka) 2019-02-18 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rychlý komentář: Poslední čtyři dny mě bolí hlava ??? Dvakrát jsem si musela vzít prášek. Netuším vůbec, z čeho to může být.

Ikona diskutujiciho Gréta 2019-02-18 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja přestala ze dne na den kouřit,nevím jestli to nak souvisí,ale přestala jsem na začátku února a už si nezapálila,vůbec mi to nechybí fakt se nechápu ja byla silná kuřačka.

Ikona diskutujiciho Ina 2019-02-18 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Časových anomálií jsem taky pár zaznamenala, ale už dřív, od té poslední je to rozhodně víc než měsíc. Otázka ovšem je, jestli jsem si já nebo kdokoli z lidí v článku prostě nepřekoukli hodiny, že. Na sluneční erupci je nejsmutnější, že máme na Zemi techniku, která dokáže takové jevy předvídat, takže kdyby lidé byli jednotní, co se týká předávání informací, nic se netajilo a veřejný prostor nebyl zaplněný fake news, stačilo by to oznámit dopředu, vypnout na těch pár hodin všechny stroje a nestalo by se vůbec nic. Jenže to uděláme my? Až to přijde, v některých zemích to budou tajit a jinde se toho chytne bulvár a najednou tu budeme mít 10 možných datumů bez možnosti ověřit, který je správný.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-02-18 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od 9.2. jsem se cítila týden dobře, hodně jsem toho stihla. Pak jsem ale dostala menstruaci a to byl z ničeho nic velký propad a šok – velké bolesti břicha a nemohla jsem dva dny skoro vstát z postele. Dnes se z toho nějak dostávám.

Ikona diskutujiciho Lucka 2019-02-18 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: taky mě dnes celý den bolela hlava

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-02-18 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za takové přehledné shrnutí. Upřímně jsem jakýmkoliv změnám k lepšímu ve světě otevřený, jen člověk nesmí sedět s rukama v klíně a čekat, že za něho něco jeho problémy vyřeší.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-19 00:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: ten pocit když se tu všichni duchovně probouzí, mají tlaky v oblasti třetího oka a tak podobně, jen já jsem pořád spící okurek, řešící dokola furt to samé – už pár let :D co už, každý je na jiném vývojovém stupni z různých důvodů.

Ikona diskutujiciho Renata 2019-02-19 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tu citam postupne par dni aj na tadescu rozne scenare od citatelov, co sa ma udiat. Moj znamy mi stale tvrdi /ma aktivivovanu tu kundalini/ ze nas zaleje onedlho  obrovska vlna, splachne vsetko, ako sa to stalo uz x krat, jemu to pravidelne vyjavuje boh, ci bohyna Shiva tento obraz a on sa nato tesi uz a je o tom skalopevne presvedceny….Tiez nechcem zit na takmto svete, kde sme umyselne traveni z kazdej strany, melieme z posledneho niekedy, hlavne z tej ludskej ignoracie, vidiet, co sa deje,  ale nemyslim, si, ze takto  to dopadne, ziadna konstruktivna bytost /ci vedomie/ by nikomu neadresovala nejake katastroficke scenare ani cas udalosti, navyse preco by sa vela dusi tuzilo do tejto doby inkarnovat do tiel ,  ked o tie tela mame naraz prist bez rozdielu ci je niekto "zrno, ci pleva" ? To tie duse mozu kludne cakat v astrali.  Toto je asi nad moje chapanie. 8-O

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2019-02-19 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To už nás nešel proud jen v neděli 3.2., jak napadl ten velký sníh. A další týden v sobotu 9.2. od půl deváté do tří taky záhadně přestal jít. To už mi bylo trochu podezřelé a přemýšlela jsem, kdo chce, abychom byli o víkendech bez proudu. Veškerou důvěru jsem ale ztratila, když proud asi na tři hodiny vypnuli ještě v pondělí 11.2. To jsem zrovna byla v práci. Vedoucí pak říkal, že někam volal a že je to prý proto, že někde ten den vyhořelo vysoké napětí. Ten den jsem přestala brát elektřinu jako samozřejmost. Už si jí jinak vážím. Časové anomálie jsem nezpozorovala.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-19 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já vám řeknu přesně jak to bude očištujici energie už proběhla díky a mam na to kupu dukazů kolega v práci přestal kouřit a pit alkohol i ostatni pocítili změny ve svém co týká zlozvyku

Ikona diskutujiciho Tereza 2019-02-19 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedalo mi to a vyhledala jsem staré zprávy s kamarádkou. 7. února jsem jí ve srandě psala, jestli jí dnešek nepřijde nějaký dlouhý. Nepřišel. Psala jsem jí to v 7 večer, že mám pocit, že by mělo být nejmíň 9. Předchozí den byl taky delší, všechno se táhlo. Co jindy trvá 30 minut, to bylo hotové za 15 a těch zbylých 15 jsme měli k dobru. Divné… Naopak tuhle sobotu 16.2. bylo vše až moc rychlé… Šup, šup a den byl v háji. Stihla jsem půlku toho, co jsem chtěla.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-19 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-19 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  (totiž já teš) tak jsem to myslela

Ikona diskutujiciho Ctenar 2019-02-19 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, kdy přesně to bylo, ale kolem 9-13.2.2019 v 20:15h. byly u nás ve městě dvakráte výpadky el. energie. A kupodivu, dieselagregát nenaskočil. Výpadky byly dva, krátké, cca 1-2min. max. Jinak nic. Tlf. fungoval, světlo z baterky taky…ale nemám pocit, že by to bylo něco mimořádného…změnu zdraví jsem nezaregistroval, časové anomálie taktéž ne e…

Ikona diskutujiciho Jantulka 2019-02-19 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno časová anomália vysvetľuje môj nepochopiteľný zážitok ešte z jesene minulého roka. Idem si po ulici a zrazu vidím jedného dôchodcu, čo ho poznám ešte z detstva. Nešlo mi to do hlavy, však ten chlap je už nejaký ten rok mŕtvy. No pravdepodobne sa mýlim, keď ho vidím. Potom ešte v ten deň som videla jednu známu osobu, teraz si už vôbec neviem spomenúť, či to bola žena, alebo muž, ale tiež som vedela , že tá osoba je už mŕtva. Dve mŕtve osoby za jeden deň? Bývam v malom meste, kde každý každého pozná, všetci sú buď susedia, švagrovci, alebo spolužiaci, je malá pravdepodobnosť, že by som sa zmýlila. Dnes som pre istotu volala mame, spýtala som sa na toho pána, že či ešte žije, či nie a ona mi tiež povedala, že však on už zomrel. Tak si to vôbec neviem vysvetliť.

Ikona diskutujiciho Nut 2019-02-19 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O půl osmé ráno , včera u nás houkala siréna,podívala jsem se z okna před dům,byla velká mlha, a viděla jsem v dálce vylitnou do výšky žluté světelné koule které se rozprskly a vydávaly zvuk jako petardy. Pak jsem se dozvěděla,že tam hoří transformátor…tyhle věci se možná můžou dít častěji, že?

Ikona diskutujiciho Kiyu 2019-02-19 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi, že máme pořád míň a míň času, že to všechno tak rychle utíká. Jsem docela naplněná tvůrčí energií. Mám nápady na obrazy a ještě k tomu mám pořád pocit, že mám psát.

Ikona diskutujiciho Veronika 2019-02-19 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som v tom období pociťovala únavu jednoducho 12.2. večer som zostala veľmi unavená a zaspala som o dosť skôr ako zvyčajne chodievam plus sa mi minulý týždeň snívali veľmi zvláštne sny

Ikona diskutujiciho jirik 2019-02-19 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: příště se zkus zeptat jak se jmenuje, že ti někoho připomíná.

Ikona diskutujiciho Melisa 2019-02-19 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani to vsechno zatim nectu a pridam taky trochu "do mlyna". Dnes jsem jela vlakem a ten mel hodinu zpozdeni, ze pry nebyla štáva v dratech a vedle cela dedina bez proudu. Jinak presne ty data 8.2. a 15.2. registuruji (byl to vzdy patek) myslela jsem si, ze jsem pretazena za cely tyden. Totalni unava, motani a bolení hlavy (a to na to netrpim), stav, ze kdybych lehla, tak hned spim. Uz asi tri tydny skoro nic nejim. Nejvim mi jedou lisovane stavy, zkompotovane broskve a ananas, nekdy se smetanou. Snim dve lzicky a jsem prejezena, jako kdybych snedla rizek s bramborovym salatem.  Ale nehubnu :-( jsem podivne nafoukla. Kdybych jedla normalne, jako ostatni, tak asi prasknu. toho 15.2. jsem videla pravym koutkem oka vlnu – cca. na pul sekundy se rozvlnilo pismo, co jsem mela na nastence.Pak tu o tom nekdo psal. Malé deti na uplnek "blaznily". Jeden pan mi sdelil, ze jeho synek s necim neustale bojoval, ze to byla hrozna noc. Kámoška psala, ze co bylo na baterku, se v SO rychle vybilo a nejaké veci se uplne pokazily. Jo ! a tuto SO meli, co vim, tri lidi krece v brichu vcetne me a vsichni si mysleli, ze to maji z jidla..coz uz je podezrele. Bud to byl vliv te erupce, nebo neco vypustili, bo v SO po poledni zacali vydatne srackovat oblohu. No nic, dojim jeste par slanych tycinek, abych mela pocit, ze jsem jako neco snedla a hura do hajan : ) Dobrou noc vsem !

Ikona diskutujiciho Melisa 2019-02-19 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ja mela prave jeste SO v poho. Me prisla az ta NE, ze strasne rychle ufrnkla. v SO jsem toho stihla daleko vic, nez v NE.. Vikend uz stejne nenazyvam delsi dobu vikend, ale "trapne kratke volno" :-D

Ikona diskutujiciho Silva 2019-02-20 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny.

Ikona diskutujiciho Simba 2019-02-20 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte,ja som od 10ho februára mala vyše týždňa závrate a z toho mierny pocit na zvracanie!!! a nebola som sama, kamarádka šla až na vyšetrenie vnút. ucha čo jej zisťujú príčinu závratí. Tento pondelok som si všimla že zastali hodiny v kuchni, prídem do práce a tam zastali hodiny v pracovni. Náhoda?myslela so m že ano,kym som si neprečítala niektoré príspevky, čo sa aj niektorým z vás zastavili hodiny. Inak hlava bolí skoro denne, odkedy prešli závrate. Tlak mám v poriadku a žiadne lieky neberiem.

Ikona diskutujiciho Monika 2019-02-21 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v noci z 8.-9. jsem zničehonic začala trpět strašnou nevolností, provázenou zvracením a neuvěřitelnými závratěmi, kdy jsem měla pocit, že se pode mnou houpe země a i přetočení na druhý bok ve mne vyvolalo ty samé stavy. Neuvěřitelná únava druhý den, ty samé závratě, drží mne to dosud.Často mne poslední rok bolí nohy, klouby, kyčle,s valy, poslední měsíc se přidala i bolest trapézových svalů…no, snad to všichni zvládneme, držím nám všem pěsti…

Ikona diskutujiciho Tutunka 2019-02-21 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Ano, tak je. Přehodil se mi čas již několikrát, nikdy jsem se zaprvé neztotožnila pod mým občanským jménem, ale spíš dle vibrace období – v letech 2011-2016 jsem pročišťovala pole afrických národů, arabů, tak to jsem přebrala jméno Farah. Dnes je to více k přírodě a samotnému poli Gaia, proto rezonuji pod jménem Tutunka. A hodiny v kuchyni, ačkoliv baterka byla celkem nová, ještě jsme se přestěhovali do vlastního bydlení s mužem, tak se zastavily už před 14dny.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-21 15:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: to je super nápad s tím zálohováním. Provedu :-) zajímalo by mě na co ten alobal? Vím že alobalem se chrání homeopatika před silným polem, ale proč jím obalovat externí disk?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek