Slyšela jsem křik a kroky na chodbě při polospánku. Co to bylo?

23.9.2010 v Poradna 8

Dotaz:

Ahojky Alue:)


konečně jsem se odvážila ti napsat…) Tvé stránky znám už asi 2 roky a za tu dobu mi byly a pořád jsou inspirací. Líbí se mi tvůj přirozený projev, ve kterém je volnost a svoboda) Na internetu moc takových stránek není…všude jsou jen samí duchovní xxx, kteří propagují různé systémy. I já mám tu zkušenost s energetickými systémy, naštěstí jen dočasně….Než jsem se poznala se s lidmi, kteří mi svým projevem, tak jako ty byli inspirací. Nyní zkoumám už jen vlastní vesmír. Poznávám samu sebe a nepotřebuji k tomu žádný energetický systém. Ten totiž zase odvádí pozornost od nás samotných, jsme na něm závislí což popírá svobodu vyjádření nás samotných. Důvod proč jsem se rozhodla ti napsat je prosba o rady…


Před 2 dny v noci jsem měla zážitek v podobě jasnoslyšení. Stalo se mi to podruhé, poprvé to bylo před 3 roky. Tenkrát to bylo velmi nepříjemné, do levého ucha mi pronikal odporný řev, který se stále zesiloval. Pamatuji si, že jsem to zastavila tak, že jsem chtěla říci slovo dost, ale ze mě vypadlo úplně něco jiného, znělo to jako zavrčení, pak byl klid.

Druhý zážitek probíhal tak, že jsem ležela v posteli v ložnici a na chodbě bytu jsem začala slyšet kroky. Byly stejné jako když chodím po bytě já v pantoflích. Na podlaze je lino a občas to vrže. Bydlím sama, takže kroky někoho blízkého jsou vyloučeny…Ten zvuk se stále opakoval dokola, z jednoho konce chodby kolem ložnice na druhý. Chtěla jsem to zastavit, ale cítila jsem jak je mé tělo ztuhlé, moc se mi to nedařilo. Cítila jsem ale v sobě dost energie a tak jsem začala ze sebe vytlačovat a vyzařovat bílé světlo do celého bytu, vše bylo oslněno…okamžik na to jsem procitla úplně. Ležela jsem v posteli ve své ložnici a vše vnímala konečně plně, jako po probuzení. Na budíku bylo 23.45. Všude ticho…tak jsem přemýšlela co to mohlo být. Mohla to být nějaká návštěva? Nebo je to nějaké propojení realit a já vnímala pohyb z jiné reality? Zajímalo by mě co to mohlo být za jev a jaký byl jeho záměr?

V obou případech to bylo vždy kolem půlnoci. U obou zážitků jsem byla těsně před procitnutím, jakobych vnímala vše kolem jen nějak vzdáleně.

Alue prosím pomohla by jsi mi to nějak vysvětlit a také poradit, co příště dělat? Necítím se u toho zrovna fajn….(


Můj druhý dotaz je ohledně vnímání energií ve svém těle. Když na svém těle pozoruji píchání a bolest, znamená to, že mohu stát v nějaké destruktivní zóně? Nebo to patří ke mě a něco se ve mě mění? Normálně nemívám žádné bolesti. Například jsem byla na návštěvě u kamarádky v domě a všude kde jsem se hnula, tak mě v různých částěch těla píchalo, někdy i tupá bolest. Když jsem ale vyšla ven z domu, tak píchání přestalo. Mohla by jsi mi s tím prosím poradit?


A jako poslední přikládám fotografii, na které je pravděpodobně orb. Fotka je z června, tehdy jsem o orbech četla poprvé na tvých stránkách. Pak mě napadlo checknout fotky a docela jsem čubrněla:D Tak to jen tak…:) Fotky byly focené hned za sebou, ale asi jinými foťáky.


Omlouvám se za tak dlouhý mail, ale nějak se mi nedaří být stručná…( tak snad mi promineš……


Jestli budeš moct, budu za tvou odpověď ráda)


Přeji ti, aby jsi byla taková jaká jsi…

Orb od Lucie

linka

Odpověď:

Ahoj,

Když je člověk rozespalý, tedy napůl ve snu a jednou nohou v realitě, často se stává, že zažívá podobné zkušenosti, které jsi popsala. Bývá to kromě astrálního cestování i zjemnění mimosmyslového vnímání, nebo napojení na minulost, či budoucnost.
Řev, který jsi slyšela, by mohl mít hned několik zdrojů. Mohla jsi slyšet destruktivní energii z nějakého místa. Opravdu to zní zvláštně, ale často se slyšení destrukce projevuje jako řev. Možná jsi se na nějaké místo napojila. Také je možné, že u tebe byla temná bytost, která křičela. To ony dělávají a vybírají si právě tu dobu, kdy je člověk citlivý, protože z nás potřebují brát energii. A tu vezmou, když nám ublíží, nebo nás vystraší.
Pokud ty kroky, co jsi slyšela, byly určitě tvoje, tipovala bych to právě na napojení do minulosti. Každé místo má paměť, na kterou se dá napojit vědomě, nebo náhodou, jako se to stalo tobě. Pokud máš pocit, že ty kroky byly tvoje, ničeho se neboj. Duch by to byl, kdyby jsi během těch kroků něco nepříjemného zažila. Třeba pocit chladu, neopodstatněný strach, tlak, bolest, nebo kdyby na tebe někdo sahal, nebo na tebe křičel. Také pocit tlaku na hrudi bývá projev temné bytosti, to je ta pověstná černá kočka, nebo had na prsou.
Neschopnost pohybu, nebo mluvení, doprovází přirozeně tyto stavy ,,napůl bdělosti”. Jsi totiž částečně odpojená od hmotného těla, v té době mnoho lidí opouští tělo a astrálně cestuje, nebo je v transu. Trans je snížení mozkové aktivity a je to znovu takový před-stupeň AC, nebo odpojení od těla. Zkrátka podobná napojení a zjemněná vnímání cítíš, protože tvá duše se částečně odpojila od hmoty a tím se ti odhrnuly závěsy, které ti podobné schopnosti blokují za bdělého vědomí.
Pokud tě neotravují temné bytosti, vůbec bych se toho nebála, naopak by bylo dobré podobné zkušenosti zapisovat a analyzovat, protože se z nich můžeš mnohé naučit.
Co se tvého názoru na různé energetické systémy a životní cestu poznání týče, přesně takhle to vidím i já. Snaha se škatulkovat, nebo zapadnout do nějaké skupiny, která něco hlásá, je vždycky škodlivá. Nikdy jsem nezažila, že by to někomu prospívalo, nebo že by z toho nemagořil. Jít sám za sebe je prostě nejlepší řešení.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Josephine Wall

Další díla od Josephine Wall – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-09-23 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto mi připomíná, co se mi kdysi přihodilo. V noci jsem se vzbudila a chtěla jsem dál spát, ale něco jako by mě táhlo ven z postele. Tak jsem (trochu proti své vůli)vstala, šla jsem do koupelny a zpátky, pak následovala nějaké doba, kdy vůbec nevím, co jsem dělala…potom jsem stála před zrcadlem a nakonec chodila po pokoji…poté jsem se vrátila zpět do postele a v momentě jsem spala….

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-09-23 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomíná, jak jsem (taky v polospánku) koukala na šedé odlesky vody – asi jako v bazénu. pak mě trklo: vždyť jsem přece zavírala oči, tak proč je mám otevřené?! a vzbudila jsem se úplně – naprosto odpočatá 🙂

Ikona diskutujiciho Vee 2010-09-23 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek…:)

Ikona diskutujiciho Eleenia 2010-09-24 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem se jednou setkala s démonem a bohatě mi to stačilo :)…

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-09-24 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá se mi tohle dělo často.. ale že jsem byla .. já nevím.. astrálně venku a moje tělo spalo a mě strašil jeden démon.. pak se přidala noční můra, když jsem spala a zdálo se mi, že za mýma zády je nějaká čarodejnice (ošklivá a zlá – byla jsem malá) a ona mě strašně silně píchla rukou do zad…

Ikona diskutujiciho Ondra. 2010-09-25 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco na tenhle způsob se mi ještě nestalo, ale jinak zážitků s polospánkem, nechtěným AC apod. mám nepočítaně. Škoda, že si je všechny nepamatuju, udělal bych z toho velký článek :D

Ikona diskutujiciho Daniela 2011-06-06 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám tiež podobný zážitok asi spred roka keď som nemohla zaspať. Len som tak ležala a zrazu som počula šušťať nejaký sáčok, potom kroky a za chvýlu som cítila dych pri mojom uchu. Chcela som sa pohnúť alebo zakryčať nech to odýde ale nedalo sa mi ani pohnúť. Len som pocula mužský hlas ako hovorí .. Ach dievča, dievča .. snažila som sa zo všetkých síl pohnúť a skrýknuť po ňom až sa mi to podarilo, odkryla som perinu a izba bola prázdna nic tam nebolo. Mám z toho zmiešané pocity neviem či som spala alebo nie ale bolo to také živé.

Ikona diskutujiciho Anna 2015-02-04 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noooo,tak nevim…ja nikdy na nic neverila,ale vcera v noci jssm se tak vylekala jako jeste nikdy…dcera i pritel uz spali a najednou jse uslysela kroky v obyvaku tri!! nemohla jse se pohnout,promluvit,nic!!!! po chvili znovu a blize jako by sel nekdo z obyvaku do koznice,byli to kroky lidske,stejny zvuk jako kdyz chodim ja,dcera nebo muz..mela jsem husi kuzi vsude,strach velky taj,ze jsem se nemohla pohnout,promluvit nic..bala jsem se usnout a rano kdyz jsem se vzbudila tak znovu!!!! nevim co mam delat..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek