Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

8.5.2016 v Spiritualita 21

Pokud se každou noc bez budíku probouzíte ve stejný čas, může jít o znamení, kterému byste měli věnovat pozornost. Jste člověk, jehož tělem protékají energie, kterých si nemusí být vědom.

Meridiány jsou energetické dráhy, důležité při praktikování akupunktury a akupresury, a navíc jsou tyto dráhy propojeny se systémem hodin, kdy podle starodávné čínské medicíny dochází v různých denních a nočních hodinách k energetizaci různých částí vašeho těla. Pokud se probouzíte mezi třetí a pátou hodinou ranní, může to znamenat, že jsou energie v odpovídající části těla blokované, nebo slabé.

Potíže se spánkem mezi devátou až jedenáctou hodinou noční

Většina z nás obvykle chodí spát mezi devátou a jedenáctou hodinou v noci. Problémy s usínáním v tento čas jsou spojeny s nadměrným stresem a obavami nashromážděnými během celého dne. Aby se vám lépe usínalo, zkuste pozitivní mantry, meditaci nebo cvičení pro svalové napětí a uvolnění.


Probouzení mezi jedenáctou a jednou hodinou

Podle starodávné čínské medicíny je v tuto dobu aktivní meridián žlučníku. Pokud se v tuto dobu probouzíte, může to být způsobeno emocionálním zklamáním. Učte se bezpodmínečnému sebepřijetí a odpuštění ostatním, abyste mohli opět usnout.

Probouzení mezi jednou a třetí hodinou ráno

V čínské medicíně je tento meridián spojován s orgánovými hodinami a játry. Probouzení v tuto dobu je důsledkem pocitu hněvu a přebytečné energie jang. Abyste si pokojně přes noc odpočinuli, zkuste vypít sklenici studené vody a převzít kontrolu nad situací, která váš vztek způsobila.

Probouzení mezi třetí a pátou hodinou ráno

Probouzení v tuto dobu je spojováno s meridiánem, který prochází plícemi a s pocitem smutku. Abyste mohli usnout, zkuste pomalu zhluboka dýchat a vyjádřete víru ve vaši vyšší moc, která vám pomůže.

Probouzení mezi třetí a pátou hodinou ráno může také znamenat, že se vás vaše vyšší moc snaží upozornit na zprávu, která vám byla zaslána a která vás má navést na správný směr k vašemu vyššímu účelu.

Probouzení mezi pátou a sedmou hodinou ráno

V tento čas protéká energie tlustým střevem. Brzké ráno je čas, který je rovněž spojován s emocionálními bloky. Zkuste si protáhnout svaly či zajít na toaletu a pak si jít opět lehnout.

Funkce mozku při probuzení uprostřed noci

Když se náhle probudíme uprostřed noci, našemu mozku trvá, než se také úplně probudí. Podle serveru NewYorker.com je „jeden z následků náhlého brzkého probuzení jev, který se nazývá spánková setrvačnost. Tento jev byl pojmenován v roce 1976 a popisuje dobu mezi probuzením a plným vědomím, během které se cítíme rozespalí. Čím prudčeji jsme probuzeni, tím vážnější je spánková setrvačnost.“

Když se v noci náhle probudíme, nějaký čas trvá, než se probudí i prefrontální kortex, což je část mozku odpovědná za rozhodování a sebekontrolu. Při takovém probuzení nejsme schopni okamžitého inteligentního myšlení, a neměli bychom proto činit žádná důležitá rozhodnutí.

Probuzení a splnění vyššího účelu

Během spánkového cyklu můžete snít a můžete také přijímat zprávy o své cestě od vyšších bytostí. Sny mohou odhalit detaily o duchovní cestě, kterou kráčíte. Jako lidské bytosti na duchovní cestě musíte věnovat pozornost znamením, které vám vaše vyšší moc posílá.

Stejně jako se emocionální problémy mohou v těle projevit ve formě bolesti, může se v tělesné formě projevit i spiritualita. Božská vnitřní jiskra, která je v nás všech, je povolávána v době, kdy se probouzíme. Měli bychom se naladit na signál naší vyšší moci.

Mnoho lidí věří, že jsme zde proto, abychom se učili a vyvíjeli a abychom se stali svou nejlepší verzí. Někteří tento proces posunu na vyšší úroveň povědomí či vědomí, nazývají povznesením. Uvědomění si svého vyššího účelu, je součástí tohoto procesu.

Zdroj: http://www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/604-spiritualni-probouzeni-mezi-treti-a-patou-rano

Převzato se souhlasem magazínu Energie života

Komentáře

Ikona diskutujiciho aman 2016-05-08 03:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký a povznášející článek. Děkují Alue

Ikona diskutujiciho BE 2016-05-08 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborné, dík.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-08 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co může znamenat, když mě v noci probudí chuť na milování? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-08 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Nerozumím otázce? Já nepoužívám FB, ale vím že mi tak jedna dívčina dělá fanpage.

Ikona diskutujiciho Lukáš Přibyl 2016-05-08 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: zcela jistě nic výjimečného :D

Ikona diskutujiciho BE 2016-05-08 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: a tá fanpage znie ?

Ikona diskutujiciho Kminova Houska-solena 2016-05-08 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To mam taky,to znamena tezkou spiritualitu 8-) :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-08 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  no tak asi to bude název mých stránek, nebo moje jméno…

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-05-09 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem psával básně, tak to nejlepé šlo mezi 3-5 hodinou ráno. Někdy se psali dokonce jako by samy 😉

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-09 03:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: [7]: Možná to je jen tím, že jsem už víc jak 3 roky sám a máme tady květen, tedy Máj, lásky čas 🙂 Přeji všem, ať se vydaří! 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-09 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Kup si morče, lepší než milenec. Neodmlouvá, neotravuje, nepodvádí, nenadává, nevyčítá, neopustí tě :D

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2016-05-09 15:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Včera jsem z nich nemohl, už jsem večer zabíral a oni se musí jít napít a dělat při tom kravál jak přes den a to prosim dvakrát za sebou. :D

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-09 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Morče, jako rovnocennou partnerku?? 🙂 Možná by jsme se časem sobě připodobnili :D Na vesnici jsem míval na zahrádce několik let králíka (samičku) a starala se mi dobře o trávník, byla čistotná, bobky dělala na jedno místo 🙂 a byl z ní cítit klid. Teď bydlím v bytě, tak možná by se mi sem vešel nějaký zakrslík, ale morče je taky zajímavá možnost jak eliminovat chybějící milenku :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-09 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  No tak bylo to řečeno s určitou nadsázkou, ale fakt jestli trpíš samotou a nikdo tě nepomuchlá, tak je jakékoliv zvíře s chlupama velká terapie, která pomáhá odbourávat smutek a frustraci… Vždycky když se mi něco stane a nikdo zrovna není kdo by si mě vyslechl, tak jdu za morčatama. Poslouchají, apsoň mi neskáčou do řeči. :D

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-09 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Rozumím 🙂 Na samotu už jsem si docela zvykl, ale ten Máj přeci jen trochu provokuje, jak vše pučí a kvete… 🙂 Viděl jsem Tvá roztomilá morčata na videu a jsou opravdu k zulíbání 🙂 Dovedu si živě představit, jak pěkně poslouchají, když jim něco říkáš. Mně se nejlépe povídalo vždy po milování, ale to už je pryč, tak si občas povídám sám pro sebe pod vousy 🙂

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-05-11 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: chce to zmenu, čo tak oholiť si fúzy :-),  ešte aj plyšáky pomáhajú, mám takého jedného už 15 rokov.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-05-11 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: To je normální, většina snů je erotických (proto u pubescentů dochází k poluci). Zajímavější se probudit se v noci při milování……..

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-12 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vousy holím každý týden 🙂 Mám tady plyšového buvola a dvě plyšové myši, ale zatím nejeví známky života 🙂 Před usnutím se mi osvědčila spíš fajn kniha 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-12 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  To jsi až tak náměsíčný, že souložíš a nevíš o tom? :D

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-12 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: To je lepší, než výhra v loterii, mít tak vášnivou partnerku :D

Ikona diskutujiciho BE 2016-05-12 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak som našla tvoju fanpage – ale je tam ticho, dievčina nič nedáva od novembra 2015.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek