Studie vlivu vyzařování věží mobilních sítí na zvířata potvrzuje souvislost s rakovinou

6.7.2021 v Prevence 2

O 5G je již známo, že způsobuje neobvyklé zdravotní problémy. Nový výzkum nám poskytuje hlubší vhled na dopady, které má záření věží mobilních operátorů na naše zdraví. Tato technologie není ani zdaleka neškodná a protože vědci diskutují o možných škodách z různých hledisek, shromažďuje se stále více důkazů o tom, že by bylo rozumné přehodnotit naši závislost na mobilních technologiích a síti 5G.,,Hasiči v San Francisku tvrdí, že začali po zavedení 5G zařízení poblíž jejich hasičských stanic zaznamenávat několik neobvyklých vedlejších účinků. Mezi symptomy údajně patřily problémy s pamětí a zmatenost. Hasiči tvrdí, že příznaky ustaly až poté, co byli dotyční přesunuti na jiné hasičské stanice, kde nebyla věž s 5G.“

A bohužel nejen hasiči mají problémy. Aktivista Mark Steele tvrdí, že v anglickém Gatesheadu došlo ke zvýšení počtu problematických porodů a dalších zdravotních problémů poté, co byla ve městě nainstalována nová bezdrátová světla.
Potraty, mrtvě narozené děti, krvácení z nosu a nespavost patří mezi další symptomy, které zjistil při shromažďování údajů z města.
,,Vidíme stále více dětí, které umírají v děloze, po instalaci retranslátorů za okny ložnic místních obyvatel. Toto je humanitární krize,“ uvedl Steele, který se dostal kvůli tomu i do sporu s radnicí města.

Další důkazy, naznačující možné poškození, pocházejí z nedávné studie Ramazziniho institutu, ve které vědci potvrdili to, co už mnozí dlouho tušili: Záření z věží bezdrátových technologií má skutečně vážně následky na živé organismy.
Studie provedla testy na krysách, umístěných v těsné blízkosti věží mobilních operátorů, čímž se nakonec vytvořil jasný vztah s rakovinou.“
Vědci z renomovaného italského institutu Ramazzini oznámili, že rozsáhlá studie laboratorních zvířat vystavených během celého života normálním úrovním záření věží mobilních operátorů, u nich nalezla rozvoj rakoviny.

Mikrovlny z mobilu a jejich vliv na mozek (rozdíl teploty) u pětiletého, desetiletého a dospělého člověka.

Studie amerického Národního toxikologického programu, zaměřená na mnohem vyšší hladiny radiofrekvenčního záření, také oznámila objevení vzácné formy rakoviny zvané Schwann (neuroma) v srdcích samců potkanů ​​při zvýšené dávce záření.

Studie Ramazziniho institutu navíc zjistila zvýšený výskyt maligních (gliových) mozkových nádorů u samic potkanů ​​a prekancerózních stavů včetně hyperplazie Schwannových buněk u samců i samic potkanů.
Podle této studie je typ rakoviny, zjištěný u potkanů, ​​podobný typu spojenému s účinky používání mobilních telefonů.

,,Tyto nádory mají stejný histotyp, jako nádory pozorované v některých epidemiologických studiích mezi uživateli mobilních telefonů. Tyto experimentální studie poskytují dostatek důkazů na revizi závěrů Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny týkajících se karcinogenního potenciálu vysokofrekvenčního záření na lidské zdraví.“

,,Tato studie vyvolává obavy, že už jen samotné bydlení v blízkosti věže, by už představovalo hrozbu pro lidské zdraví. Vlády musí podniknout kroky ke snížení expozice záření z věží mobilních operátorů. Věže by neměly být umístěny v blízkosti škol, nemocnic a domů, kde žijí lidé. Zdravotnické organizace musí vzdělávat veřejnost v oblasti snižování vystavení všem bezdrátovým zdrojům vysokofrekvenčního záření – ať už jsou to mobilní věže, mobilní telefony, nebo Wi-Fi ve školách,“ uvedl David O. Carpenter, MD, bývalý děkan University Albany School of Public Health.

,,Toto je obzvláště naléhavé při dnešních plánech na instalaci malých 5G věží každých 300 metrů na každé ulici po celé zemi. Větší vystavení jejich působení zvýší riziko rakoviny a jiných chorob, jako je přecitlivělost na elektromagnetické záření.“

Podrobnější přehled o tomto výzkumu naleznete ve studii Ramazziniho institutu o radiofrekvenčních emisích z mobilních telefonů.

překlad www.aluska.org 2021 / ze zdrojů: -1.- a -2.- 

Komentáře

Ikona diskutujiciho milan 2021-07-10 19:09:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všem. Souhlasím. Je otázka co s tím. Je to horší než pandemie chřipky, kterou lidská rasa nazvala covid. Počátek scénáře byl napsán, jenomže oni nevědí jak dál. Někdo to ale ví. Co mohu poradit je otevřít mysl a dýchat s láskou. Nepoužívat smart telefony a nesnažit se o to. Snažit se kreativně a rukodělně a setkávat se s lidmi face to face. Váš Marťan

Ikona diskutujiciho face to face 2021-07-10 22:17:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Život jde líp s humorem…
https://www.mykoreanhusband.com/wp-content/uploads/2012/11/twilight.jpg

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek