Studie zjistila, jaký vliv má velikost ženského zadku na její zdraví a inteligenci

17.11.2016 v Zdravověda 13

Štúdia Natural News ukazuje, že mať trochu „nezdravého tuku v kufri“ je dobrá a zdraviu prospešná vec.

Podľa vedcov z Oxfordskej univerzity a Nemocnice Churchill vo Veľkej Británii, väčšie pozadie nielenže zlepšuje zdravotný stav, ale viaže sa tiež na zvýšenú inteligenciu a nižšie riziko chronických ochorení.

Odborníci hovoria, že uložený tuk je dôležitý a ak budete mať nejaký tuk, najlepšie je ho mať od pása nižšie, pretože slúži ako ochrana pred srdcovými ochoreniami, cukrovkou a obezitou.

„Je to ochranná úloha dolnej časti tela, t. j. mať tuk na stehnách a zadku.

Ochranné vlastnosti telesného tuku v dolnej časti tela boli potvrdené v mnohých štúdiách uskutočnených u pacientov so širokou škálou veku, BMI a typov ochorení.“ napísali vedci v časopise Obezita (Journal of Obesity).

Tvar jablka verzus tvar hrušky

Porovnaním tvaru vášho tela s ovocím vám môže pomôcť určiť, či ste na správnej ceste.

Vedci hovoria, že pokiaľ máte hruškovitý tvar tela, máte pravdepodobne dobrú polohu. Pokiaľ je vaše telo v tvare jablka, pravdepodobne budete chcieť prejsť na zdravší životný štýl.

Ľudia s brušným tukom majú väčšie problémy s obezitou než tí, ktorí majú extra kilá na svojich bokoch, stehnách a zadku.


„Existuje veľa dôkazov o tom, že uloženie tuku nie je rovnaké v jednotlivých častiach tela.“ povedal Dr. Robert Kushner, profesor medicíny špecializujúci sa na obezitu v Nemocnici Northwestern Memorial Hospital v Chicago.

Kusner tiež vysvetľuje, že brušný tuk je „metabolicky aktívny“, čo znamená, že má väčší vplyv na mozog a celé telo v porovnaní s obsahom tuku uloženým v dolnej časti tela. Tento tuk vedie k vyššej stabilite a vyvoláva menej cytokínov alebo bielkovín spojených s inzulínovou rezistenciou a nábehom na cukrovku.

Dodáva, že existuje celý rad týchto hormonálnych markerov, ktoré sa prednostne uvoľňujú z oblasti brucha.

Regulácia telesnej hmotnosti v mozgu

„Ďalším faktorom vplývajúcim na ukladanie teleného tuku je leptín. Hladiny leptínu, ktorý je zásadný pre reguláciu chuti do jedla, súvisia s väčším pozadím.

Mozog obéznych ľudí celkom prestane reagovať na tento hormón, čo spôsobuje rezistenciu leptínu, ktorá je podobná s inzulínovou rezistenciou.“ uvádzajú v novinách Elite Daily

„Mať veľký zadok tiež v tele zvyšuje hladiny leptínu, hormónu, ktorý je zodpovedný za reguláciu hmotnosti a hladiny adiponektínu, hormónu tukového tkaniva s protizápalovými, cievno-ochrannými a antidiabetickými vlastnosťami.

Tukové tkanivo v zadku zachytáva škodlivé mastné častice a predchádza kardiovaskulárnym ochoreniam.“

Veľký zadok sa rovná veľkému mozgu

Zachovanie si väčšieho pozadia si vyžaduje značné množstvo omega 3 mastných kyselín, ktoré preukázateľne podporujú funkciu mozgu, pamäť a kognitívne schopnosti.

Výskum tiež ukazuje, že deti narodené ženám so širšími bokmi sú inteligentnejšie v porovnaní s chudšími a menej zaoblenými matkami.

Originální zdroj článku: http://www.naturalnews.com/053665_women_large_butts_healthy_bodies.html

přeložit Badatel.net, převzato z: http://www.badatel.net/studia-zistila-aky-vplyv-ma-velkost-zenskeho-zadku-na-zdravie-a-inteligenciu/

Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-17 01:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V článku sa píše o ženských zadkoch, prečo mám pod článkom reklamu na Umělý pánský anál?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-17 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Protože seznam.cz reklama cílí reklamu podle téma článku… Google zase uživateli na míru, protože ho sleduje co dělá a kam chodí.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-17 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

HLASUJTE PROSÍM V NOVĚ ZALOŽENÉ ANKETĚ POD TÍMTO ČLÁNKEM, děkuji

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-11-17 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pořád nedokážu pochopit, proč ženy pokud mají velká prsa, tak si je vychvalují a pokud velký zadek, tak se ho snaží skrývat (ne všechny). Nechápu a asi nepochopím- tento článek navíc ještě potvrzuje jeho zdravotní výhodu. A dolňáků je mnohem víc, než si většina žen myslí https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/235144-prsa-nebo-zadek-co-je-pro-muze-atraktivnejsi.html

Ikona diskutujiciho raja 2016-11-17 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: :D lol

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-17 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Mně to připadá úplně logické. I malá prsa mohou normálně nakojit dítě, naopak příliš velká ukazují na hormonální nerovnováhu. Když ženě naroste něco, s čím se pořádně nedá chodit, ani běhat a z čeho ji bolí záda, není to ok. Bez ohledu na to, že se to mnoha lidem líbí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-17 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ok, je pravda že nedávno som nechtiac klikol na niečo s homo tematikou, bol som tam 2 minúty a hneď išiel odtiaľ preč, no zrejme to Googlu stačilo aby vyhodnotil že som teplý a potrebujem umělý pánský anál, ach jo, a ja som si otvoril aj tú reklamu, len že čo to je za blbosť, teraz mi to bude ponúkať už stále 🙁

Ikona diskutujiciho Lenka 2016-11-17 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když už jsme u těch velkých prsou a zádelí, někde jsem četla (už si nevzpomenu kde), že podle nějakých statistik muži co jsou výrazní "horňáci" tak většinou mají nějaký problém se svou matkou, bývají šovinističtí, se ženami komunikují destruktivním stylem a jednají s nimi jako s bezduchou loutkou a ne člověkem. Pokud je to pravda, lituji ty ubožačky co šly pod kudlu a teď pajdají po světě s obrovskýma koulema pomalu až nad klíčníma kostma 🙂 obzláště když je   tam viditelný nepoměr s ostatními částmi těla (nejčastěji to bývají hubeňoulinké paže a k tomu ty extrémní přefouklé koziska, muhehe :)  Mimochodem všimli jste si někdy že ženský krev a mlíko, co mají větší poprsí od přírody, tak mají k tomu také širší paže ? (on ten tuk se usazuje v těle údajně podle nějakého gradientu hormonů a v těch pažích ve výšce prsou bývá toho hormonu stejné množství jako v těch prsou).  S těmi omega-3 mastnými kyselinami co se týče tuku v pozadí bych byla opatrná. Omega-3 kyseliny jsou i v těch tucích usazených jinde po těle, a proč zrovna ten tuk usazený v zádeli má v těhotenství vliv na vývoj mozku u plodu se neví… jakože je tam sice relativně blízko (blíže než ze stehen anebo ze zad..), nicméně tuk v břiše je k tomu plodu ještě blíže a nemá takový vliv na vývoj plodu… takže…  kdoví ?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-17 19:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ne tady je jenom seznam reklama, ta cílí podle článků… vidí zadek, nahodí anál, to si neber osobně :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-17 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  To s těma prsama jsem četla taky a asi je to pravda.. Na pár prasáků co jsem znala to sedí.

Ikona diskutujiciho [email protected]€k [email protected]$mid 2016-11-19 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoznačně menší pevná prsa, štíhlý pas a pěkný výrazný kulatý zadek, trochu větší, ale ne moc a hlavně pevný no a když se to ještě sejde s podmanivýma očima a dluhými vlasy…tak jaksi zaměření mé mužské pozornosti nemá moc na výběr 🙂

Ikona diskutujiciho Raději Žádné 2016-11-20 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem se rozhodla,že koment nenapíšu,protože budu slušná…ale nevydržela jsem to :D Jelikož mám sžíravý pocit oznámit celému světu,jak moc mě pobavil umělý pánský anál :D :D :D :D :D … uff,ale ulevilo se mi :-)) ps:Moooc se těším na knížku :-)

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-11 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje rada "Šiprzároš".

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek