Symbolický rozbor videoklipu: Miley Cyrus – Can't Be Tamed / Doporučuji

25.10.2017 v Symbolika 39

Milí čtenáři, když jsem připravovala článek o vyjádření Miley Cyrus ohledně Satana a její zaprodané duši, trochu jsem se namátkou prošla v jejích videoklipech. Jeden mě tam speciálně zaujal svým tématem a když jsem si ho pustila, byla jsem z něho celkem paf. Text písně není extra zajímavý, hudba taky nic moc, ale OBRAZ. Ten nám řekne víc než tisíc slov.

Na úvod si ukážeme celý videoklip. Je z roku 2010 a měl by vyprávět o Mileyně potřebě být sama sebou. Což je dobrá hovadina, když si uvědomíte že je pro více pozornosti schopná dělat například TOHLE. (Jestli je tahle twerkující vyžle přirozená a sama sebou, tak já jsem čínský bůh srandy.)

Skutečné pozadí klipu je o něčem úplně jiném a dneska si to ukážeme. Abyste nemuseli klip pauzovat, dále v článku najdete screeny zajímavých momentů a můj doprovodný komentář k nim.

Miley Cyrus – Can’t Be Tamed

https://www.youtube.com/watch?v=sjSG6z_13-Q


Klip začíná sešlostí podivně vyšňořených snobů, kteří se sešli v muzeu přírodní historie, aby si představili výjimečnou bytost, jedinou svého druhu. Při zahajovací řeči můžeme vidět ženu s účesem alá bílá cukrová vata, která jí zabraňuje cokoliv vidět jako neprůhledná mlha.

Má hlavu zavřenou v kleci. Před obrovskou klecí stojí, a sama ji má zároveň na hlavě. Ukazuje to na ovčana, který si myslí že je vně klece, ale ve skutečnosti si ji nosí všude s sebou ve své hlavě, podle toho jak je domestifikovaný:

00:10 min

V čase 00:13 je zajímavý pohled na uvaděče, za ním je vidět 2x dualita. Dvě velká světla, dvě malá světla. Ta dvě velká jsou dokonce mezi názvem muzea umístěna zrcadlově. Ukazuje to, že klip obsahuje speciální sdělení.

00:14 (viz, obrázek níže) Vidíme snoby, jak jsou v řádku. Což je zcela nepřirozené rozestavění osob, které jsou na nějaké předváděčce. Ukazuje to opět na domestifikované ovčany, kteří stojí před velkou klecí. Klec jsou pověstné ,,chléb a hry“ pro tupé lidstvo, které je poslušně konzumuje. Klec je opět dvojitě osvětlená zleva a zprava, opět zrcadlově. Další upozornění na symboliku v klipu.

Prakticky celý obraz je duální a zrcadlový.

Dva červené plakáty, dvě světla nad každým plakátem z obou stran, 2x dvě okna po stranách klece, dva sloupy po stranách klece, 2x dvě světla osvětlují klec ze stran.

Před klecí stojí uvaděč, který je viditelný, ale přitom stojí trochu na straně. Přímo uprostřed obrazu však stojí postava, která je celá v černém a až na obrys není vidět. V dokonale zrcadlovém obrazu je ta nejdůležitější osoba uprostřed. Že posunuli uvaděče na stranu, není náhoda. Ukazuje se tím, že všechno dění je pro domestifikované ovce řízeno skrytými mocnostmi, zatímco ti které vidíme a považujeme za vůdce, o ničem nerozhodují, jsou pouze jejich loutky. Odstraněním viditelného vůdce se nic na světě nemění, jelikož stínová vláda není vidět a nemáme na ni žádný dosah, ani vliv. Jsme účastníci divadla, kdy nevidíme skutečné tvůrce a žijeme v iluzi, že si vůdce volíme. Ve skutečnosti jsou nám JIMI zvoleni a dosazeni uměle.

00:14

00:20 (obrázek níž) Je detailní záběr na domestifikovanou osobu. Na hlavě nosí klec a v ní má vycpaného ptáka. Ukazuje to, že je vězněm sama v sobě a jelikož je úplně slepá a nevidí realitu kolem sebe, kouká přes omezený úzký průzor, přes kukátko. Symbolicky tím ukazuje, že člověk vidí jen velmi málo co se kolem něho děje a prakticky se pohybuje v matrixu v zajetí svého vnitřního programu, zcela oslepený. Místo aby odhodil svou klec a rozhlédl se pořádně kolem sebe očima vidoucího, kouká přes ohraničený průzor, přes který je mu povoleno vidět. Víc nezná a nevidí. Celkem se usmívá, jelikož kdo se narodil do zajetí, ten ho už ani nevnímá, vlastně mu i vyhovuje a z plného rozhledu má strach, většinou se mu i brání (,,už mi nic neříkejte, to je hrozné, už nechci nic slyšet“).

00:20

Uvaděč předvede ,,Cyrus“ jako nejvzácnější bytost na světě a pak se odhalí plachta. Slepí snobové dělají ,,ooooch, oh.. ááá..“ A poslušně žerou ,,chléb a hry“.

V kleci je záběr na Miley, která sedí v obrovském hnízdě, jakoby čapím a vše je temné. Symbolicky tím ukazuje odkud pochází. Z hnízda samotného ďábla.

00:34

Miley je opět v zrcadlovém obraze. Předvádí ,,chléb a hry“ ovcím, které netuší, že tyto hry pro ně připravil ďábel a ona je jeho posel. Opět je všechno duální. 2x dvě světla osvětlující Miley ze dvou stran zrcadlově, 2x dvě větve ,,stromu“ uprostřed trčící do stran, ale jsou uřezané, mrtvé. Za klecí jsou opět dva plakáty se symbolem pavího pírka.

00:41

Posel ďábla vylézá ze svého hnízda a jeden fotograf dělá snímek s bleskem. Miley se zakrývá černými křídly a tím opět potvrzuje to, co už bylo ukázané. Že je to černý anděl – posel ďábla.

00:49

Poté začíná hudba a černý anděl rozehrává svoji hru pro domestifikované ovce. Roztahuje křídla a začíná zpívat.

00:56

Zpod svých křídel zhmotní bytosti, které jí v klipu posluhují a kroutí se jak ona chce:

01:01

01:15 – Znova upozornění na Miley vylézající z ďáblova hnízda, jako jeho posel.

01:50 Miley a její poskoci vylézají ven z klece a podívejte se, kam běží, kam je Miley zavede:

01:50

Všichni běží zleva doprava do tmy. Zezadu jsou osvíceni světlem a vpředu obrazu je vyzutá lodička na vysokém podpatku. Vyzutá bota je symbol smrti. Osobám které náhle zemřou se i při autohaváriích vyzouvá záhadně bota. Mrtví lidé ležící na ulici například po nějakém bombovém útoku nebo neštěstí, mají často jednu botu vyzutou. Je to symbol, že odložili boty, které už nikdy nebudou potřebovat.

Miley a její příznivci následují smrt. Světlo vzadu je symbol přechodu do jiné dimenze, mimo tuto hmotu.

01:53

01:54: Detailní pohled na světlo, které předtím bylo v pozadí. Černá figura v něm, která připomíná postavu, korunu, nebo černý trůn (v tomto případě je to celkem jedno), ukazuje, kdo čeká v té druhé dimenzi, do které jednou ti všichni přejdou. Temná bytost. Nejde o přirozený přechod do nebe, ale do pekla, protože odevzdali svoji duši ďáblu. Ten na ně čeká na konci přechodu a takto v pozadí je zatím hlídá.

01:54

02:06 – Poté klip dál pokračuje v kontextu muzea přírodní historie, kdy Miley a její poskoci pokračují dál a v prostředí jsou vidět jednotlivé vitríny zobrazující prostředí na Zemi. Jednu z nich rozbijí, a za ní je lední medvěd. – Ukazují tím, že nepřišli na tuto planetu něco budovat, ale jen ničit.

Povšimněte si pohybů při ,,tanci“. Jsou to velice podobné démonské tance, jaké předvádí i Lady Gaga ve svém slavném videoklipu Bad Romance.

02:10 – Miley leží na pavích pérech. Páv je symbol temného hlídače, který doprovází celý tento klip.

02:10

02:46 – Miley a její zástup. V popředí sešlosti je vycpaný muflon s velkýma zatočenýma rohama. Další upozornění, komu slouží. Vše ve jménu ďábla. Logicky byste si mysleli že tam to zvíře nepatří, v záběru jiné druhy zvířat nejsou a celý klip obsahoval hlavně symboliku pavích per, tak by člověk čekal zase nějakého ptáka. Tak co tam najednou dělá rohaté zvíře? – Samozřejmě, že tam není náhodou! Za Miley je pro jistotu ještě druhý větší muflon, pro zdůraznění duality. Také to ukazuje, že už je ďáblem hlídaná z obou stran a neuteče mu žádným náhradním zadním vchodem, kdyby si svou službu náhodou rozmyslela.

02:46

03:04 – Všimněte si, jaké prsteny má Miley na pravé ruce, když se pohladí na krku. Pravá ruka – levá mozková hemisféra. Ozdoby jsou tmavé, černé a zakončené do tvaru pařátu. Ukazuje to, že levá logická polovina mozku je to, co ji likviduje. Co vlastně likviduje všechny.

Podruhé je to vidět o pár vteřin později, v čase 03:06, kdy si Miley těmito kovovými pařáty symbolickým gestem podřezává krk.

03:06

Klip končí návratem všech poskoků včetně Miley do klece, kde se dál kroutí.

V čase 03:32 si Miley a všichni její poskoci znova symbolicky podřezávaní gestem ruky hrdlo.

03:46 – Miley končí opuštěná, uvězněná v temnotě a destrukci. Toto bude její posmrtný život.

Závěr

Neposlouchejte hudbu od Miley Cyrus a jiných celebrit, které se obklopují satanistickou symbolikou. V jejich hudbě je mnoho podprahových dat, která pak působí na psychiku posluchače. Mění jeho chování a myšlení na destruktivní, způsobují posedlost sexem a odvádí ho pryč od jeho skutečné spirituální cesty.

….. s láskou a úsměvem Alue ….

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-25 01:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tenhle rozbor mě opravdu potěšil, vždy se něco nového naučím, díky. Víš, Aluško, jako malá jsem hodně koukala Disney a hodně poslouchala Miley, Selenu a tak. Tehdy jsem ještě neměla ponětí, co v tom všechno je – a z té posedlosti sexem se bohužel léčím ještě teď, stále to na sobě poznám, ač je mi z toho trapně :-( pořád to tak je a já moc dobře vím, z čeho to mám. Je hrozně nepříjemné když jste na veřejnosti a jediné, co se vám vynořuje v hlavě, je sex s lidmi okolo, se kterými ani nic takového nechcete, ale prostě se vám to z neznámých důvodů objevuje v hlavě a vy to zní nemůžete dostat, všechno vám stále připadá sexuální a na lásku nevěříte, všichni přeci chtějí jen sex a peníze… – ano, přesně tak to se mnou bylo, když to bylo asi nejhorší. Nikdy jsme o tom nikomu neřekla, ale "vnitřek mé hlavy" se takhle vážně choval, bylo to jako hrozně silný program. Ještě, že už je to lepší. Na střední jsem si to vůbec neuměla vysvětlit, připadala jsem si jako úchyl když do třídy vstoupil učitel, který se mi ani nijak nelíbil nebo tak něco, a moje hlava mi předhazovala samé takovéhle představy, z naprosto neznámých důvodů. Všechno jsem stále viděla hrozně sexuálně, shazovalo mi to vibrace dost nízko. Píšu to sem proto, abych dala důkaz a potvrzení, jak tyhle svinstva umějí ovlivnit. Teď už to neposlouchám skoro vůbec a je to o mnoho lepší, naštěstí.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-25 02:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

03:04 je to skorej pravá ruka.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-25 02:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čakal som že to bude vo forme videa podobne ako bol rozbor Muži v čiernom ale takto je to vlastne asi lepšie.

Ikona diskutujiciho ketty 2017-10-25 08:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta ruka je ale prava ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-25 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-25 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za rozbor, tyhle věci mi přijdou hodně zajímavé. Miley už neposlouchám hezky dlouho, v dětství jsem koukala na Hannah Montanu, ale její další tvorba se mi pak přestala líbit. Myslíš, že ona sama ví, že co v tom klipu předvádí? Jako to, že je posel, ví určitě, ale jestli ví i to, že je hlídaná, nemůže utéct a skončí špatně?

Ikona diskutujiciho Renata 2017-10-25 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vynikajuci  rozbor, tu je vidno, ako ti "tvorcovia" klipov maju vsetko premyslene do poslednych detailov a co su zac /klipy tejto aj Gaga/, skoda len, ze konzumne ovecky im to papaju aj s navijakom. mne tato baba bola vzdy nesympaticka, taka presexuakizovana svojimi pohladmi, gestami, akoby chcela "vojet" celu zemegulu, zkratka psychicky chora. Ked som ju raz zazrela , ako si sla na podium po nejaku cenu v bielych vykrojenych  nohavickach az po pas, kozusok pod prsia len a s jointom v ruke, to uz fakt prekrocilo uplne vsetko a dufala som, ze sa o par dni dozviem, ze sla slecna na liecenie, nie byt vzorom pre mladez, ale nic takesa nestalo ..Inak telku moc nepozeram ani hudobne stanice, takze ani nepoznam nejak ake klipy tito magori maju,  zacujem len v aute v radiu nieco, vacsinou ani nepoznam, kto spieva. Ten detsky serial Montana som s nou nepozeravala, to som bola nato uz velka , tam neviem, aka bola v detstve.

Ikona diskutujiciho Renata 2017-10-25 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak som si pustila aj klip, je to vazne psycho ako aj ta hudba nelahodiaca uchu, kto toto moze pocuvat..musela som to len preklikat. 8-O

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-25 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: tyjo – to na tebe vážně takhle působilo?..docela koukám. můžeš to ještě rozvést víc – zajímá mě to. A jsi si jistá, že to bylo těmi klipy a hudbou? Nebyly to jen hormonální změny?..tedy zajímá mě, jestli to přešlo úměrně tomu, že jsi tuhle"hudbu" odvrhla?

Ikona diskutujiciho hanka 2017-10-25 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za rozbor. Tyhlety kreace nepovažuju za hudbu, přijde mi to neskutečně nudné a ploché takže nemám vůbec přehled co lidi poslouchají a pokud jde o videoklip tak na první pohled upoutá rychlost, s jakou se střídají obrazy. To člověk zhlédne a ani mu nedojde co všechno vlastně viděl. Musela jsem vypnout zvuk a projít video stopováním po vteřinách, aby mi došlo, co tam je za symboly. Odhadla jsem správně, jaké obrazy nesou symbolické sdělení, ale jejich význam jsem dokázala rozšifrovat asi jen z poloviny, takže moc děkuji za poučení!

Ikona diskutujiciho Jooly 2017-10-25 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý rozbor a za něj moc díky. Je důležité na to poukazovat.

Ikona diskutujiciho bed 2017-10-25 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hmm, dobrá práca alusko. – Lež i toto je potrebné, dovolené, lebo ako inak si vyberieme

Ikona diskutujiciho Monisek 2017-10-25 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim,pekny rozbor :-) Ac nejsem zrovna na popove odvětví,tak se mi driv libila tvorba Taylor Swift..v jejich začátcích,jako písničkářky v satickach,pusobilo to na me příjemně,pohodove…Kdyz tet vidim co z ni taky udělali v True Blood..dominu v latex oblecku z bicikem apd… Ikdyz v novych pocinech Tarji T. Taky vystupuje jako dark angel..ale ja ji narozdil od Nightwish nikdy moc nemusela.Uznavam a respektuji ji jako vynikajici umelkyni,ale citim zni energii,ktera ve mne okamzite vzbudi rezistenci.Ale vyrustala jsem na ni,tak jsem delala,ze nic :-D Ale tenkrat to nebylo tak energie nebyla tak markantni.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-25 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Mě by zas zajímalo jestli to ví její okolí. Třeba táta(nic o něm nevím) nebo ten její přítel, ten mi přijde celkem normální.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-25 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle rozbory mam moc ráda. Myslím, že by ti nic nevymazali, kdyby si udělala video. Sleduju spykitten a ta dělá rozbory a normálně ji to nechávají.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-25 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych ráda zmínila Lady gagu s tímto novým klipem, kde nechápu, co se vlastně snaží říct. Vše se točí okolo černé hmoty.  https://www.youtube.com/watch?v=KrSczoluF4g

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-10-25 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za rozbor, Alue :-)

Ikona diskutujiciho Shairin 2017-10-25 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miley si symbolicky podřezává krk v 3:06… Náhoda? Jinak moc děkuji za poučný článek! :-)

Ikona diskutujiciho Verča H. 2017-10-25 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ráda, že tyhle pop music obecně (nebo jak to nazvat) jdou mimo mě.. sem tam si neco poslechnu, ale moje krevní skupina to neni. Miley se mi nikdy nelíbila ani jako zpěvačka, ani jako člověk. Mě táta vychoval na starém dobrém rocku a děkuju mu za to.

Ikona diskutujiciho Danny 2017-10-25 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Její otec je country zpěvák, takže se v hudebním průmyslu vyzná. Podle mě ji do šoubyznysu protlačil on. Kdesi s ním byl rozhovor, kde říkal, že lituje, že tam Miley přivedl a něco v tom smyslu. A myslím, že ta holka je chudák, co neví, co dělá a je totálně zmanipulovaná (ať už je posedlá, na drogách, nebo má vymytý mozek, nebo všechno dohromady).

Ikona diskutujiciho Renata 2017-10-25 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:len som to preklikala bez zvuku, silna kava fakt. ANi nad tym nepremyslaj, je to ciste psycho, normalny clovek nemoze porozumiet dusi psychopata,  /chvalabohu/ktory ten uzasny klip vytvoril a o spevacke,uz ani nehovorim, je to jednym slovom HNUS. Toto ani nemoze byt ludskeho plemena, je to len ludsky obal a vnutri hnis.

Ikona diskutujiciho Danny 2017-10-25 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Ten klip od Swiftové mě dorazil ještě předtím, než jsem viděla a četla nějaké rozbory o tom, co tím vlastně chtěli říct. Dobře o symbolice v klipech píšou na Vigilant Citizen – taky tam zmiňují, co většinou znamená, když je v klipu (nebo aj filmu) vana, zrcadlo, diamanty…

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-10-25 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Neplánuješ to video dát třeba na ulož.to? Odložila jsem ho,že se na něj podívám po zhlédnutí filmu…Jenže potom už najednou nebylo :-( . Mělo mi dojít že ho odstraní, ale doufala jsem,že ne tak brzo.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-25 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  v článku o tom rozboru je proklik na web  TADESCO a tam je proklik na server kde je to uložené…. přímý odkaz sem nejde dát kvůli podmínkám serveru.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-10-25 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Já se domnívám, že to bylo hudbou a z dětství zarytými podprahovkami od Disney(jako dítě jsem si na něm vybudovala silnou závislost, klidně jsem tupě zírala celý den do televize na díly nějakých stupidních Disney seriálů, které už jsem viděla stokrát za sebou). Jelikož jestli jsem něco jako pubertu někdy měla, bylo to tak v 10-13 a od té doby hormonální změny nepociťuji, resp. já si třeba pamatuju, jak jsem vždycky seděla na střední ve třídě a chtěla si psát, učit se a všechno, ale pak třeba přišel učitel a mně se v hlavě vynořovaly různé sexuální nesmysly, nebylo mi to příjemné ani nic, chtěla jsem se toho zbavit, ale jako bych viděla jen to. Neumím to moc popsat, ale z té doby si pamatuju, jakoby všechno bylo zaměřené na sex. Třeba byla chyba někde jinde ve mně, nebo to fakt byly hormony, ale nevím… Prostě mi připadá, že dokud jsem poslouchala tuhle hudbu, měla jsem fakt nízké vibrace a kvůli tomu tohle všechno. Můžu říct asi tolik, že teď populární hudbu poslouchám minimálně a takovéhle problémy nemám, takže nevím.  Hlavně jsem ráda, že to přešlo – tehdy byť jen sedět vedle chlapa byl problém, jelikož mi moje hlava hned předhazovala jen sex, sex, sex… A mně bylo fakt trapně. Přitom nejsem štětka, ani nymfomanka, ani nic podobného. Jeden chlap mi stačí.

Ikona diskutujiciho anet 2017-10-25 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: to je jen art video, které stvořili fanoušci, písnička je stará 🙂

Ikona diskutujiciho aneta 2017-10-25 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jak to dopadně ted reálně s těmi tanečníky? i když vlastně jen hráli ve v klipu

Ikona diskutujiciho bnt 2017-10-25 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: taky jsem jen proklikala bez zvuku, na víc nemám žaludek a dost mě to šokovalo (asi nejsem zvyklá na trendy pop music), ale to video podle mě patří na jiný Tube. Z fleku by to mohlo být na p*rno webu v rubrice bizzare. Omg, kam ten svět spěje… vemte si, že cílovka Gagy jsou nejspíš děti a teenageři!

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-26 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: aha.děkuju za odpověď! Je pravda, že na Disney jsem se taky koukala, ale nezaujalo mě to tak moc..stejně, jako tu psala Hanka – i ta mainstream hudba je pro mě total nuda, takže ji neposlouchám. Ale musím ti dát za pravdu, že možná na tom něco je, když vylítlo Twillight (asi ty podprahovky má taky), tak na to jsem se koukala pořád dokola, závislost! – a všichni lidi, co znám taky:-D a v tom období jsem měla neustálé myšlenky na sex. témata, i když jsem na něj neměla vůbec chuť:-) no díky za podnětný komentář!

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-26 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: A co ten její chlap, ten herec snad?

Ikona diskutujiciho Danny 2017-10-26 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: S kým chodila nebo chodí nevím, ale třeba je ten přítel taky jen chodící loutka a co se děje Miley neovlivní. On Hollywood a celkově zábavní průmysl je dost divný, takže ve skutečnosti může být všechno jinak, než se prezentuje v televizi a v časopisech. My do toho nevidíme. Já jen vím to o jejím otci.

Ikona diskutujiciho Kuník 2017-10-26 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

trochu problém ale je, že (sice asi ne v takové koncentraci) tyhle odkazy jsou dnes úplně všude. V seriálech, v pohádkách pro děti, v kinech, v muzice, v reklamách, v knížkách. Prostě všude. Pak je dost těžké nebýt tím ovlivněn. Člověk má pak i obavu a strach se podívat na film. Jenže přistupovat k tomu se se strachem ještě dopad těchto věcí zesiluje. Je to takový začarovaný kruh.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-26 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: I tak díky za odpověď :-)

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-10-26 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už dříve jsem zaregistrovala, že ona by ráda nějakou dobrou partii. Snad před dvěma lety chodila se synem Arnolda Schwarzenegera – Patrickem, ale pochopitelně se to rodičům nelíbilo a tak se rozešli, protože táta měl klukovi údajně pohrozit tím, že mu nedá ani vindru. A teď by myslím měla chodit s Liamem Hermsworthem (jeho brácha hrál Thora). Oni ti kluci Hermsworthovi jsou tři a jsou to takoví statní a pohlední chlapi, proto mě nemile překvapilo, že s ní Liam chodí. Je to čůza. :-D

Ikona diskutujiciho Zuzana 2017-10-27 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho vanilková 2017-10-27 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: no a nemá se to třeba číst jako zrcadlo? Mam takový pocit, že TM to tak někde dělal…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-27 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  ANO, JE TO TAM ULOŽENÉ. A DÁ SE TO STÁHNOUT. musíte se tam akorát prostě proklikat a dočíst dolů, je to zelená poznámka dole.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-27 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Viem, to ma tiež napadlo ale v tomto prípade asi nie

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek