Symbolika hada

2.9.2021 v Symbolika 44

Archetyp hada je jedinečný fenomén a má svůj důležitý symbolický význam. Had je symbolem toho, co je „mimo rovnováhu“. Je to písmeno S, sinusoida, Satan. Had je vládcem světa pomyslné nerovnováhy. Jeho pohyby připomínají cykly. Tento svět je jeho říší. Had je pánem jakéhosi „pokroku“ – proto podle satanisty Antona LaVeye představoval Satan pokrok. Tento takzvaný pokrok spočívá v pádu do světa oddělenosti. Tento satanský had požírá vědomí. Je to vesmírný lovec a predátor. Náš svět leží v břiše tohoto hada.Had je svůdce a mistr duality. Had Uroboros je hadem hranic a omezení. Had má tendenci žít v díře pod zemí – v podsvětí, což ho staví do role zástupce smrti. Had také svléká kůži, což je symbol znovuzrození.

Had je obrazný ďábel. Ďábel je symbolická moc, která existuje kvůli naší nevědomosti a ztrátě kontaktu s absolutnem. Je to projev vědomí, které se odpojilo od zdroje. Ďábel je biblický drak. Drak je v symbolice okřídlený a končetinový had „putující“ nekonečným vesmírem. Porazit draka (v pohádkách, knihách, filmech atd.) znamená zvítězit nad překážkou.

Had je považován za takzvanou Kundaliní. Kundaliní je had Set – Satan. Tato hadí síla v člověku normálně spí u základny páteře – „Satan odpočívá v podsvětí“. Když se však probudí a had prochází čakrami, je možné s touto silou pracovat a dosáhnout osvícení čaker, čímž Seth člověku „poskytne“ určité znalosti, ale podle mého názoru jsou omezené a mohou vést člověka k přesvědčení, že pochopil vše, co pochopit má, a pěkně zahlcují ego. V takovém případě je to zádrhel a je to trik a podvod.

Had je spojen se zvířecí sexuální rozkoší – celý lidský svět se točí kolem sexuality, kolem dobývání opačného pohlaví. Had-Satan se skrývá jak za světlou, tak za temnou stranou. Bílý a černý had jsou podvody. Had je totiž pánem duality. Je to profesionální podvodník. Satan, pán temnoty, se také umí proměnit v anděla světla. Lidé jsou tak beznadějně zaujati chtíčem, že nad nimi má had téměř (nebo dokonce zcela) absolutní kontrolu.

Jsme dobrovolnými otroky tohoto hada, který nás přelstil. Je to velmistr manipulace, který přesně ví, jak manipulovat s vědomím, na které se „zaměřuje“. Had je dokonalý černý mág. Had nás přesvědčil, abychom vnímali svět tak, jak ho vnímáme nyní. Je to jeho strategie, jak nás udržet odpojené. Náš svět vytváříme vírou – a tato víra je ovládána hadem. Proto je tento svět světem hada. Had obklopuje svět svým tělem. Nakonec ho pohltí, protože svět je v jeho plné síle.

Had chce, abychom se ho báli – a tak se stává naším otrokářem. Převrací poznání světa. Chce nás napodobit, aby nás měl zcela ve své moci. Ti, kteří hadovi zcela podlehnou a odevzdají se mu, se stávají takzvanými „nemrtvými“, o nichž se píší různé příběhy. Utopí se v černém bahně, v němž symbolicky „zemřou“ a jsou proměněni nebo vzkříšeni v nemrtvé příšery (metaforicky například v upíry, kostlivce atd.). Jsou to oddaní služebníci hada – je to ten prvek vědomí, který se navždy rozhodl sloužit hadovi. Jakmile tam člověk upadne, stává se věčným služebníkem ďábla. Ti, kdo vládnou světu – je to kult hada i kult smrti – jsou posedlí hadím vědomím. „Stali se“ samotným hadem a představují jeho dokonale vymyšlený program k ovládání vědomí odděleného od zdroje.

Z hadího objetí může vyklouznout jen dokonalý člověk. Přemáhá hada – přemáhá ho svou bezchybností, přemáhá Nejvyššího, který si myslí, že je nejdokonalejší. Splynout s neprojeveným, nepopsatelným a nepředstavitelným znamená uniknout hadovi – vládci slabých a nedokonalých.
Ďábel je loutkář, který tahá za nitky a řídí svět. Teprve když se mu postavíme, ztrácí svou moc. Zvítězíme teprve tehdy, až ho přestaneme uctívat (neboť ďábel má mnoho podob a všechna náboženství ho uctívají metaforicky skrze Boha, Ježíše Krista, Svatou Trojici atd.).
Had – ďábel je mistrem manipulace s myslí. Je to iluzionista, čaroděj, tarotový Blázen, který se stal zkaženým a šíleným a který si sváděním zvolil „temnou stranu Síly“. Ti, kdo dosáhnou dokonalosti, se nemusí, ale mohou vědomě ztotožnit s ďáblem – musí jím však nejprve beze strachu projít.
Ďábelský had je doslova v našich hlavách a má podobu plazího mozku – komplexu R, který ovládá naše chování. Tato část mozku je spojena s přežitím, vlastnictvím a kontrolou. Prostřednictvím plazího mozku jsme silně manipulováni. Sídlí v místě, kde se nachází naše třetí oko. Globální symbolika hada je také spojena s plazím mozkem.
Ďábel je trik, iluze, vnější programátor a architekt, který existuje díky pozornosti, kterou mu jako vědomé bytosti věnujeme. Veškerá naše pozornost je zaměřena směrem k ďáblu – je zaměřena na tohoto archonta (vládce), který touží po absolutní moci. Ďábel nebo had je pouze jedním z nekonečného množství bodů, na které se zaměřuje pozornost. Stačí od něj odvést pozornost a on ztratí svou moc.

Většina lidí se bojí opustit iluzi, v níž žije, protože jim poskytuje bezpečí a chrání je před nekonečným neznámem. Lidé se bojí čelit neomezenému nekonečnu, které je ve skutečnosti nejpřirozenějším stavem vědomí. Pokud se lidé v iluzi mají relativně dobře, proč by něco měnili? Pouze tato iluze je postupně zničí, protože je stále více oslabuje, a navíc je pod kontrolou temné síly – mistra klamu.

Had je nakonec pánem mysli. Mysl, se kterou se lidé ztotožnili. Tato mysl je robotický program. Z dnešních lidí se stali roboti. Android – robot s lidskou podobou – je dokonalým symbolem dnešního člověka. Člověk už je stejný jako mechanický robot, a tak to prostě je. Transhumanismus odráží robotický stav vědomí dnešního člověka. Transhumanismus je vyvrcholením robotizace člověka. Samotný ďábelský had je královské robotické vědomí, démonický „stroj“.

Ďábel má moc tam, kde chybí prvotní poznání. Pak se chopí vlády a zvítězí nad nevědomými. Jedinou cestou z objetí ďáblova hada je cesta poznání, radikální vnitřní proměna, obnovený kontakt s tichým poznáním, které překonává jeho vliv.

překlad aluska.org 2021 / použité zdroje: 1., 2.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho leeth 2021-09-02 05:40:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvely clanek. Vzdycky mi pri cteni o kundalini a probouzejicim se hadovi bylo zle. Probouzi se i spontanne pri nejakych uvedomenich (modlim se, at nezaziju) ale hlavne u plant medicines. Nejcasteji (vzdy?) u ayahuascy. Z toho jsem zmatena. Je ayahusca, obecne asi psychedelicka prirodni medicina cela zla? (a proc by z rostlin slo neco zleho?) Cetla jsem o ayahuasce par knih. Jedna z nich (kosmicky had – uz to mohlo napovedet :D) vysvetluje setkani s hadi silou – asi takto nejak(jen ty odstavce o DNA), autor clanku cetl onu knihu https://www.psychologiechaosu.cz/tajemstvi-ayausky-dna-2-dil/. Jsem z toho.. dlouhodobe zmatena. Necitim, ze by to melo byt dobre, ale zatim uplne nechapu co je spatneho treba na tom kontaktu s DNA (dna – dvojity had)? Nektere veci v materialnu mi jeste nedavaji smysl. Jsem moc rozlitana, neprijdu si ani trochu jako telo, jen jako duse – pracuji na tom. Tudiz citit v sobe tuto intuici a jeste si o tom precist (za to moc dekuji, zachranuje to opravdu mnohe – i proto pisu komentar, treba nekdo zacne hloubeji uvazovat do hloubky nad prirodnimi drogami, k zivotu beztak nejsou nutne 🙂 – proto se mi to moc nepozdava, zdravy zivot, telo, mysl, duch chce jen nejvetsi jednoduchost, v jednoduchosti je pravda – prvopodstata? k cemu bychom meli byt zavisli na ceremoniich.. kde se prohlubuje vztah a prorustani hadem? lol), me jen utvrzuje v tom, jak se necitim materialni lidskost – ani potrebu se rozmnozit a mit deti nemam, prijde mi to vnitrne bytostne „neprirozeny a malicherny nebo z pohledu moji duse nelidsky“ nebo tak neco, nedokazu najit slova, pardon. Taky se omlouvam za vyjadreni, jen to tak citim a snazim si to zpracovat, i kdyz s tim pocitem jsem rostla uz od miminka a asi to tak ma byt. Mozna nejaka zvlastni sensitivita, mozna pro svuj zivot nemam byt tak uplne v klasicky materialnim byti.. Jenze s temahle vsemi pocity prichazi takovy neprijemny pocit, ze nase existence v materialnu je snad nejaka cela prostoupena hadem? Co to DNA, proc je v prirode tolik symbolu kvetu zivota (tedy ty nekonecne sestky).. Kdyz priroda je leciva, krasna, bozska, prvopodstata? Co z toho je jeste v poradku a co uz pro nas funguje destruktivne?
Doufam, ze komentar dava alespon trochu smysl, kdyby tu nekdo mohl neco hloubeji rozepsat, budu nejstastnejsi. Btw zrovna jsem uvazovala nad lecbou plant medicinama, zase se krasne potvrzuje, ze jde verit jen vlastni sile.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-09-09 15:59:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad kozmický had…
Prečo je had spojený so Setom?
Tu je vysvetlenie: https://wandsofhorus.ru/apopis

Ikona diskutujiciho matyas 2021-09-02 07:12:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A to jsem nad symbolikou hada nedávno přemýšlel když jsem viděl někoho s přívěškem hada 🙂 Jenom bych měl otázku, pokud člověk upíše svou duši ďáblu, co se s ním stane po přechodu do zlatého věku? Tzn. pokud lidstvo vyhraje, šest padlých andělů zdematerializuje svoje výtvory a vše se vrátí do jednoty, tak člověk který upsal svou duši bude svobodný? Protože se upsal satanovi, jenže satan jsou padlí andělé, a ti se potom vrátí ke svému původnímu úkolu a protože to jsou nádherné a konstruktivní bytosti tak pochybuji, že by si nechali něčí duše. Bude pak tedy člověk odsouzen k pobytu v nízkých rovinách podobně jako sebevrazi, a nebo se to nesmazatelně „zapíše“ do jeho duše jakože jí dobrovolně odevzdal?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 09:52:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje teorie, podle které probíhá boj o lidské duše, které když temná strana zajme, tak je poté využije na svůj další, nový projekt. Něco jsem o tom slyšela, ale nechci to psát na internet, aby z toho někdo nechytl psycho. Protože teoreticky, pokud třeba 2/3 lidstva odevzdá duši čipováním, tak technicky lidstvo nezvítězilo a žádný návrat do jednoty by se nekonal. Prostě by to jelo dál po jejich koleji.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-09-02 10:20:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedno mi príde nespravodlivé, pokiaľ by bola pravda, že dnešným očkovaním sa ľudia zároveň čipujú, tak to predsa nie je ich dobrovoľné rozhodnutie, pretože oni sa (okrem tých vtipálkov, ktorí sa smejú, že sú už očipovaní) dali očkovať a súhlasili s očkovaním a nie s nejakým čipovaním. Preto by mi to prišlo proste nespravodlivé neoboznámiť ľudí s tým, o čo v skutočnosti ide a nechce sa mi veriť, že tak ide upísať dušu – bez plne uvedomeného súhlasu. Skôr si myslím, že ide o to, zaočkovať ľudí látkou, ktorá im má zdravotne uškodiť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 10:36:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušela jsi se naočkovaných ptát na čipy? Mávnou rukou a řeknou že o tom slyšeli, a že je to kravina, nebo se tomu smějou…. takže jde o jejich vědomé rozhodnutí. Bylo jim to řečeno, ale když nedávají pozor a nevěří tomu, jejich problém. Videa, kde lidem jezdí boule pod kůží co reaguje na magnet jsi viděla? Je jich spousta, hlavně na fb se to jimi rojí. Už mám známé co to zkoušeli a je to skutečnost.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-09-02 11:27:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak áno, asi každý počul o čipovaní nielen z Biblie, ale v skutočnosti to nik z výrobcov vakcín nepovedal, práve naopak popierajú, že by bol súčasťou vakcíny aj čip, aspoň ja som sa zatiaľ nedopočula inak. Môžu teda klamať, ale hra na úrovni duše myslím si, by mala byť jasná, duša musí predsa vedieť do čoho ide tak ako tí umelci, ktorí vedeli presne do čoho idú, keď upísali dušu za slávu (inak by to bolo nespravodlivé, pretože je mnoho ľudí zaočkovaných, lebo veria doktorom, že ide o očkovanie, že im to pomôže apod. a ako sa môže dostať k alternatívnym informáciám napr. nejaká babička, ktorú na to nahovorili jej deti, ktoré si tiež myslia, že konajú správne..).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 11:37:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusím ti odpovědět protiotázkou. Když sis koupila chytrej mobil (je to jenom příklad, třeba ho nemáš), bylo v manuálu napsáno, že je v tom čip, že tě ten mobil odposlouchává 24/7 i když je vypnutej a že přední i zadní kamera neustále nahrává i když o tom nevíš a kdykoliv se tato data dají vytáhnout jako záznam? Napsali ti do manuálu, že ti to bude nahrávat do mozku podprahová data abys dělala to co systém chce, že ti to bude zahřívat mozek, otevírat hematoencefalickou bariéru aby ti do mozku šly toxiny a viry, že to způsobuje rakovinu a neplodnost?

Nenapsali.

Když jsi uvědoměná myslící bytost, která chápe že má zodpovědnost za sebe, za svůj život i za své zdraví (nikdo jinej, ale jedině TY), tak si uděláš průzkum a zjistíš, že je toho plnej internet, že se to ví a jsou na to studie. Dokonce i v mainstreamu. Takže si ten shit nekoupíš, maximálně dáš přednost blbýmu s tlačítkama.

Když jsi ale neuvědomělý ťutín, co věří systému, nic si nezjistí a nezodpovědně klidně svěříš svůj život/zdraví/osud do rukou systému, nebo jdeš podle diktátu systému, který tě do chytrých mobilů neustále tlačí a láká, sama jsi si tím vinna. A nemůžeš se vymlouvat na to, že to do manuálu nenapsali.

Stejný je to s mikrovlnkama, wifinama i s čipováním.

Už to chápeš?

Ikona diskutujiciho Jana 2021-09-02 12:29:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja to chápem, ja sa riadim celý život vlastným rozumom i keď niekedy možno neuvedomelo spravím niečo podľa väčšiny a potom zistím, alebo sa dočítam na alternatívnych weboch, že to nie je dobre. Ale ani zďaleka nie každý je ako ja, čo odmietam očkovanie už roky len preto, že mi je to proste cudzie, no iní sa práve dajú zaočkovať, lebo sa očkovaním ľudstvo zbavilo mnohých chorôb (i keď v skutočnosti ktovie ako to bolo) a druhá vec, ktorou sa riadim, nikdy nič nedostanem zadarmo a ak mi to nejaká autorita núka, tak je to pasca. Ale ešte raz, ani zďaleka nie každý je prirodzene tak opatrný a nedôverčivý a napriek tomu si myslia, že to je pre ich zdravie, no tú zodpovednosť za ich zdravie by mali niesť aj tí, ktorí neprezradia všetky tie informácie a ešte ich aj odmietajú, keby ich prezradili, oveľa menej ľudí by sa nachytalo. Mnohí však boli do očkovania aj donútení a čo deti, ja keď by som mala teraz tak 13 rokov, tak by som pravdepodobne tiež bola zaočkovaná a nepomohla by som si ani keby som nad tým sama premýšľala, tak by pravdepodobne rozhodli rodičia o mojom osude či dokonca osude mojej duše, čo je hrozné si predstaviť.

A hej, nie len mobil, ale aj notebook, na ktorý sa aj bežný trochu znalý človek dokáže dostať a napr. zapnúť web kameru na inom PC bez toho, aby si to ten človek vôbec všimol (to viem od blízkeho človeka, ktorý tie znalosti nezneužíva) tak aj kvôli tomu nemám ani taký notebook ani chytrý mobil atď. zriekam sa toho, čo je naoko výhodné a prípadne zdarma (ako sú mnohé aplikácie v mobile).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 12:58:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka dětí je bolavá. Třeba je tam nějaká výjimka, třeba není… těžko říct. Do určitého věku nejsi autonomní a mají za tebe zodpovědnost rodiče. Platí to i pro duši? Nevím. jestli se to vůbec dá nějak zjistit.

Slídící kameru na kompu vyřeší jedna nálepka. Dej si lepku přes čočku a máš vyřešeno.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-09-02 13:13:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče mobilů, tak já jsem narazila jen na jednu studii a ta prokázala pouze zahřívání tkání. Což by mě teda napadlo i bez studie…

Jinak těch teorií (podle kterých lidé odevzdávají svou duši např. skrz čipování) je tolik, aby čert se v tom vyznal:-) Taky existuje filozofický směr transhumanismus, kde se s čipováním, a to dobrovolným, za plného uvědomění počítá (tzn. žádné čtení mezi řádky) … necháš si nahrát do mozku nějaký program, který tě zbaví např. depresí, zlepší ti psychiku atd… Já bych se toho bála. Už teď je život o „zbavování se nánosů“ a takhle bych si přidala ještě jednu vrstvu navíc, a pokud by ten program byl trvalý, tak bych časem i zapomněla, že v sobě nějaký takový program mám. Tzn. byla bych dál od zdroje…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 15:25:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Transhumanismus bude další krok na cestě, pokud jim vyjde tohle. Postupně se to přidává, aby se žaba vařila pomalu a nevyskočila jim z hrnce ven.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-09-02 13:27:38
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, měla bych na Tebe dotaz. Docela často tu píšeš, jak nesneneš wifinu, jak Ti nejrůznější vlnění apod způsobují urč. zdravotní problémy nebo Tě prostě uvádí do nepohody, a musíš v podstatě kolem toho řídit svůj život. Z toho mi vychází, že jsi hypersenzitivní, což není dobře ani špatně. Určitě je to fajn, že víš, před čím se máš vyvarovat, ale komplikuje to běžný život. Co potom ale my necitlivci? Mě tady tyto věci vůbec nevadí, v podstatě to vůbec neregistruju. Na druhou stranu, jistý druh sensibility mám taky, např. vidím a cítím auru. Tak potom teda nevím, nakolik mě wifi apod negativně ovlivňují, když to nevnímám nijak negativně. Je pravda, že bydlím na vesnici a do přírody to mám kousek a užívám si každodenní procházku kolem bublajícího potůčku a tak. Jenom si teď vzpomínám, když jsem ještě bydlela v Praze na sídlišti, že když jsem se jednou vydala sama do lesa, jakože na relaxační procházku, tak mi z toho bylo docela nepříjemně a točila se mi hlava. Což podle mě znamená, že po roce ve víru znečištěného velkoměsta jsem odvykla čistým energiím… Možná, že teda člověk tu necitlivost nevnímá, protože je na ní zvyklý a příjde mu normální… nevím.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 15:33:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý člověk má citlivost postavenou jinde a jinak. A taky musíš počítat s tím, že jsi nakalibrovaná na to kde se běžně pohybuješ. Energie, se kterými jsi v kontaktu pořád, se stávají jakoby tvou součástí a už na ně nereaguješ. Když mě na 4 roky jednou týdně vystavíš wifině na 2 hodiny, taky na to přestanu reagovat, ale předchází tomu těch několik let problémů. Mám to odzkoušené, ale stačilo mi to jednou a znova už bych do toho nešla. Po roce se mi to ale vrátilo zpátky a opět reaguju.
To samé s autem. Normálně se ti vzadu pobliju, ale když mě budeš jednou týdně vozit do německa, tak si za pár týdnů zvyknu a přestane to… ale za měsíc zase vzadu blít začnu, pokud nepojedu delší trasu a budu doma. Prostě si zvykáš na to, v čem žiješ.
Tím že v tom nežiju, poznám rozdíl. Kdybych v tom žila, nepoznám to sice, ale budu z toho nemocná a nebudu vědět co mi je.
Navíc nevidím důvod si vypínat signální poplachy, které mě primárně chrání před např. wifi vlněním a nutí mě opustit prostor. Radši budu citlivá, tudíž chráněná, tudíž zdravá.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 18:48:36
Ikona diskutujiciho
sipka

No pokud je téma wifi, už teď na nás září ty muskovi satelity a jsem zvědav, zda-li jsou dle informací na netu skutečně pro naše dobro. Protože normální wifi může brát 5-10Wattů. Vyzářený výkon může být několik mW (miliWatt) ve venkovních až 1Watt.
No starlink anténa bere v průměru 100-120Wattů, tak si vemte, jaký výkon to musí pálit do okolí, aby se to někam vyzářilo.. A to nám chtějí tvrdit, že až vypnou internety, že to bude svobodný internet pro všechny..No osobně nevím..Takže pokud to s některými lidmi zamává i při tak malém výkonu domácí wifi, co pak starlink..

Nebo jak nám injekcemi chtěli vlastně pomoci, že vyženou cizí DNA z této planety na do jiné dimenze a ti, co mají lidskou DNA se nic nestane…A víte co? Zatím mě příjde, že citlivý lidé, kteří vnímají a používají hlavně srdce, tak je to odrovná. A ti, co jednají jako stroje, tak jim to nic nedělá..Takže mě to příjde jako obrovská dezinformace a měli byste si skutečně dávat pozor, co čtete a příjímáte, jako „fakt“.
Takže je to zase jen o tom, rozeštvat i zbytek mezi neočkovanými. Tohle je tak obrovská válka, že mnoho lidí to ještě bere jako žert a dělají si z toho srandu a pak do sebe ještě jedou v diskuzích.
Jen by mě zajímalo, kde budem jednou my neočkovaní dělat, protože projít kolem okovaného člověka je takový hnus, jako projít kolem nakládané mrtvoly…Divím se, že spoustě lidem takový odér nevadí a proč? Prože jak píše Aluška, vypnuli si varovné signály a díky vypnutí se asi cítí najednou silnější a drsnější. Takže přestat vypínat, být silnější, něco přečkat a nebrečet, ale zároveň se vyhnout takovým situacím a přitahovat si takové, které odmítají škodit a jde z nich hezká energie.

A krom toho, všichni bez vyjímek jsme vlastně otupělí, protože je tu už takových ruchů a signálů, že přestáváme být v klidu a podvědomě vnímáme ony frekvence a pak mají lidé problém usnout, popř. v klidu spát. A očkovaní lidé musí skutečně něco vysílat, protože čas s nimi snižuje skutečně vibrace a dokonce po nich pálí i hlava, jakoby člověk telefonoval…Buďme silní..Musíme to ještě vydržet, jak jsem psal, pocitově to hlavní má přijít až v říjnu. Ale bude to asi masakr. tak se podporujme 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 19:35:08
Ikona diskutujiciho
sipka

ty nebereš utrejch na spiky a máš přitom ve svém okolí napíchance? – víš, že je na to lék?

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 19:47:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,
Ano, neberu…protože jsem cítil, že to zatím bude tak lepší..
A ne každý může sehnat všeechny suroviny, které tam jsou napsány. A jak jsem už psal, není dobré to brát dlouho, protože to pr z těla odebírá i důležité minerály.
Ale i kdybych to bral, energeticky mě to ničí, tak stejně..jediné, co můžu, chodit do lesa a jezdit na kole někam, kde je minimum lidí. Už je toho fakticky moc. Včera jsem byl v jednom městě, kde jsem byl na intru. Jen teď jsem tam nemohl jít, a podívat se na něm, protože z mnoha dětí jsem cítil ten utrejch a tak nějak člověk už ani neví kam jít a cítit se tam dobře. I ta energie lidí dost houstne a příjdou mi jak humpoláci, co jen všude udělají nejen nepořádek v podobě podělaných kapesníčků, odhozených opodál, ale i energetickou stopu, která tam po nich zůstává v podobě těžké, matrixové role, že oni něco znamenají a jsou cool. Zatím pevně věřím, že to nějak zvládnu..i když jsem dal už v práci výpověď. Opravdu, je to těžká doba, kdy nevíme, co bude dál…Buď ráda, že děláš z domu 🙂 drž se a měj se hezky.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-09-02 08:42:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cesta ven z peklíčka 3D je jasná. Sundání ega z trůnu, dokonalá rekapitulace života sahající před bod narození, vplutí do oceánu ticha a konečně- vykování svého světelného těla.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-09-02 10:09:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek, ale kundalíní bych do toho netahala. Pojmenování kundalíní jako hadí síla totiž v Indii vůbec neznají, vzniklo to až na západě v době, kdy se k nám dostala jóga apod. Kundalíní prý znamená něco jako „spirálovitý náramek“ a je to náš příděl životní síly na tento život. Proto prý ani nejsou dobrá indická cvičení na probuzení kundalíní, protože životní síla potom zbytečně uniká do prostoru. Mě se to občas stává (prostě ji cítím nad hlavou, jak tam proudí, aniž bych u toho prožívala nějaké mystické stavy), zvlášť potom, co se musím na něco dlouho soustředit. A bylo mi řečeno, že si mám aspoň udělat rukama stříšku nad hlavou, aby mi neodcházela životní energie pryč. Lepší jsou prý proto čínská energetická cvičení, protože ty ji nechávají kolovat v těle a nevypouštějí ji pryč.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 10:22:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdo mi říkal, že měl známou, co o sobě říkala, že se jí podařilo plně probudit kundalini. Okolí jí nevěřilo a chtělo demonstraci… tak na jednoho ukázala a on odpadl. A řekla že to je ta síla kterou probudila…
Čím víc o kundalini poslouchám, tím víc jsem přesvědčneá o tom, že ať je to co je to, je to špatné a není bezpečné se v tom vrtat.

Ikona diskutujiciho anelie 2021-09-02 13:05:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kundalini sama o sobě špatná asi nebude, je součástí našeho energetického systému. Ale na druhou stranu, někteří lidi jsou náchylní k tomu, aby byli ovlivňování negativními entitami. Takže ta paní tomu asi říkala „probuzená kundalini,“ ale kdoví co to bylo.

Já si jinak myslím, že celkově, probouzení kundalini a podobné techniky, že to nesouvisí ani tak s duchovnem jako s duchovním egoismem. Akorát že mě se občas probudí samovolně, což asi není moc dobře, no. Tak si aspoň dělám tu stříšku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 15:24:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Silně pochybuji o tom, že by kundalini byla přirozenou součástí lidského těla, když je tak nebezpečná při plném probuzení.

Ikona diskutujiciho Pěkný 2021-09-02 14:39:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K symbolice hada: mají ho zdravotníci ve znaku medicíny (sanitky, mundur.. ) Nevím jestli to s tím ale souvisí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 15:19:36
Ikona diskutujiciho
sipka

to si piš že souvisí 🙂

https://i2.wp.com/d1v9pyzt136u2g.cloudfront.net/blog/wp-content/uploads/2021/06/09040118/Slide21.jpg?resize=720%2C540&ssl=1

Ikona diskutujiciho dodo 2021-09-08 18:56:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Symbol zdravotníkov pochádza z Egypta. Hovorí sa mu Esculapovo žezlo.
Esculap = Hermes Trismegistos = Imhotep
Žezlom diagnostikoval a liečil pravú príčinu chorôb.
Žezlo predstavuje kundalíni – životnú energiu prúdiacu chrbticou.
Na obrázku tu:
https://mk0freelizw0h76lyffh.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2011/11/ida-pingala.jpg

Ikona diskutujiciho anelie 2021-09-02 18:15:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tam rozdil. Na prvnim obrazku jsou obtoceni dva hadi – caduceus a symbol zdravotniku na druhem obrazku je jeden obtoceny had. Vykladu tohoto symbolu – puvodne reckeho je nekolik. Viz vyklad na wikipedii Aeskolupova hul. Snad jsem to dobre napsala – ten chlapek se jmenoval Asklepios:-)

Ikona diskutujiciho leeth 2021-09-02 22:37:02
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alusko, hrozne jsem se tesila na debatu, ted nevidim komentar.. znovu spam nebo delam neco spatne neboo.. ? dekuji!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-03 09:15:31
Ikona diskutujiciho
sipka

byl v koši.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 19:04:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,
Prosímtě, tam kde bydlíš ti jede dobře internet? To máš na střeše wifi, nebo kabelový ADSL?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 19:33:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje wifina září ven do ulice na anténu a do domu ze střechy vede kábl. Takže je to vedený sice vzduchem, ale do baráku nic nejde, mám to ověřený trifieldem. Pro firmu nebyl problém to tak nainstalovat, sice se divili, ale technicky v pohodě proveditelné.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 19:59:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za odpověď.
Taky to tak mám, ale i tak to nějak vnímám, že to běží…Škoda, že i když se tu kope, tak optika je pro ně neperspektivní a po kabelu to pojede hlemýždím tempem a přitom vedení na optiku je tu připravené od dob telekomu.
A čemu se teda divili, že to máš na střeše? To je uplně normální, že to tak lidé chtějí 😀 Vedle oken se to taky sice dává, ale střecha je jistota.
Ale chápu ajťáky..dělal jsem s nima a není lehké příjmout jejich technické myšlení.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 20:21:47
Ikona diskutujiciho
sipka

prostě se divili že někdo v dnešní době chce ještě kábl… nedávno jsme kupovali nový modem, starý shořel a dozvěděli jsme se, že se už čistě kabelové nedělají, museli jsme v softwaru vypnout wifi, tak jedou jenom ty kabelové zdířky

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 20:44:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,
Ahaa..No jsou to spíš blbci. Můj poskytovatel je raději v něčem taky na kabely, protože opravdu, spousta lidí chce wifi, diví se, že to nedá po celém baráku, tak si tam ládujou klidně do každého patra, či poslední místnosti v patře, aby to jelo rychle a co to dělá je jim jedno.
To jsou spíš přesně ti technici, kteří jsou uplně blbý 😀 Dělal jsem s takovýma, byli naučení, jenom co tam nastavit, ale jak to funguje, absolutně neutušili..a když jsem se ptal, k čemu to je, nevěděli :))
Takže z toho si nic nedělej…Kabel je kabel..Hlavně, pokud ti tam dali černý, bílý je do domácnosti a časem na sluníčku zpuchří, tak pozor na to..může tam natéct voda a už jsem i viděl, jak zateklo do kabelu a doma to u pc vytejkalo 😀
A kdyby příště shořel (router) modem je na ADSL, zkus raději switch. Router je zbytečně dražší, díky wifi a pokročilejší technologii.
Krom toho je tam moudřejší aktualizovat firmware, aby to nebylo tak děravý.
A je vždy lepší tam mit přepěťovou ochranu, aby to něco neodneslo…Už jen lednice dává špičky do sítě, bouřka v okolí..a to se nelíbí moc spotřebičům, které už tak jedou na hraně 😀
Přepěťovka: https://www.czc.cz/eaton-protection-box-1-tel-fr-1x-zasuvka-16a/279175/produkt
Switch: https://www.czc.cz/tp-link-tl-sg105e/160998/produkt
Snad to pomůže…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-02 21:10:46
Ikona diskutujiciho
sipka

jop, taky mi letos v létě shořela síťovka. ale to nebylo doma… ozvala se rána, na routeru nadskočil dekl a bylo po něm. v routeru vyhořel čip a mně přestal jet net na kompu… pak jsem se od ajťáka dozvěděla, že to je pro pevné linky normální, že s tím mu tam v tom regionu chodí lidi po každý bouřce.

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-02 21:45:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,
tak pokud máš ještě někde ADSL, což je (modem -pevná linka), tak tam to určo vypínat za bouřky ze sítě a PC.Kolega má ADSL a tam mu to vzalo už několik modemů..a že to není levná sranda.
Ale říkala jsi, že máš nahoře anténu a dolů kabel, tak tam to není uplně tak hrozný..Ale i tak, pokud je skutečně větší bouřka, tak vypínat ze sítě, tam ani někdy přepěťovka nepomůže..I u sebe mam sice přepěťovky, ale vytahuju i internet z pc..
A aby sis nezničila konektor na pc, v přepěťovce, kterou jsem ti poslal v odkazu je i ochrana UTP, takže přívod tam můžež přes to natáhnout, ale budeš ještě potřebovat kousek kabelu UTP, aby ti to pak dalo do PC. Pak to budeš vytahovat jak ze zdi, tak i z toho konektoru a nemusíš chodit za pc a tam to tahat..Pokud nevytáhneš přívod netu a necháš ji v té přepěťovce, může s sebou vzít i věci v té zásuvce, pozor na to, proto píšu vytahovat přívod netu a i přěpěťovku, aby to nešlo do PC.
https://www.czc.cz/masterlan-comfort-patch-kabel-utp-cat5e-2m-seda/256952/produkt
Metráž si zadej dle použití. Dal jsem ti schválně tuto značku, protože používá silnější drát uvnitř AWG24. mnoho kabliků už je AWG26 a jsou slabší..tak pozor na to. Tady platí, čim větší číslo, tim slabší..
I když na metr, dva to nemá vliv, ale je škoda dávat zbytečně slabší věci jen proto, že někdo šetří (výrobce)…
Takže vytahovat věci ze zásuvky, když je větší buřina 🙂 Ať je to pračka, či lednice 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-03 09:13:55
Ikona diskutujiciho
sipka

jop, já totiž nejsem doma. teď jsem na pevné lince. ale doma mám wifi ze střechy

Ikona diskutujiciho izairi 2021-09-03 09:45:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu a co Alfík,Amálka a Lentilka,když nejsi doma? A nebude nové video? Už dlouho jsi nám Alfíka a holky neukázala a ani rybičky a krevetky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-03 09:58:02
Ikona diskutujiciho
sipka

nemůžu nic. a nemůžu o tom zatím ani mluvit.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-09-03 10:45:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani tomáš ještě nemůže mluvit o některých věcech co se teď dějí. A vzhledem k tomu,že jsi s ním ve spojení a myslím,že jsi byla i za indigovou dívenkou,tak asi chápu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-03 10:58:09
Ikona diskutujiciho
sipka

chtěla bych ti moc říct co se mi děje, ale nemůžu, musím počkat až to bude za mnou

Ikona diskutujiciho Helena 2021-09-03 17:55:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem slyšela, že se vytáhne očkovací látka do injekční stříkačky z ampule. A těch dávek z toho může být pět. Takže mi přijde trochu nesmyslné, aby v tom byl nějaký čip, protože by tam muselo být větší množství čipů, aby se vytáhl aspoň jeden na každého.

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2021-09-04 21:30:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A je špatný had jako v čínským zvěrokruhu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-05 09:42:40
Ikona diskutujiciho
sipka

co jsem si všimla, tak zrozencům hada jsou i připisovány jeho vlastnosti

Ikona diskutujiciho tauri 2021-09-09 10:08:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná padlo téma i zde tenkrát…že by to mohl být parazit, který se namotává na špejli..Typ vlasovce, který je v Africe celkem rozšířený.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek