Synchronicity, které byste neměli ignorovat

12.5.2022 v Spiritualita 6

Synchronicity jsou v podstatě „náhody“, které dávají smysl, nebo na sebe dějově navazují. Vesmír je pro nás vytváří záměrně, abychom věděli, že jsme na správné cestě.
V našem životě se mohou vyskytnout spousty různých druhů synchronicit, a některé jsou mnohem nápadnější, než jiné. Synchronicity se nedějí pořád. Měli bychom si jich vážit, když se objeví. Jsou to znamení, která říkají, že jsme v souladu se svým vyšším Já.Zde jsou uvedeny některé z nejčastějších synchronicit, které se dějí všímavým lidem. Už jste je někdy zaregistrovali také?

Potkáte stejný druh zvířete znovu a znovu
Synchronicita může mít podobu zvířat. Pokud stále dokola vidíte stejné zvíře nebo stejný druh zvířete, možná byste se měli podívat, co to symbolicky znamená. Většinou se jedná o dobrá znamení a vesmír vám chce zjevně něco sdělit. Koukněte třeba na tento seznam, možná ho tam najdete: Seznam Totemových zvířat a jejich význam

Déja vu
Pokud máte pocit, že jste již něco udělali nebo zažili těsně předtím, než se to stalo, může to být vize, kterou vám předtím ukázal Vesmír. Třeba ve snu, nebo je to náhlý vhled. Je to vlastně chyba v matrixu. Víte něco, co byste za normálních okolností vědět neměli. Tyto signály vám posílá vaše vyšší vedení. Může k tomu mít různé důvody. Například ten, abyste si uvědomili, že svět ve kterém žijete, není takový, jak se na první pohled tváří. Abyste se probrali a začali hledat pravdu. Nebo tím na sebe vyšší vedení zkrátka upozorňuje.

Myslíte na nějakou píseň a hned poté ji slyšíte v rádiu
Myslíte na nějakou píseň, nebo si ji v duchu stále dokola přehráváte, jen abyste pak zapnuli rádio a zjistili, že zrovna hraje? Takto se vám Vesmír připomíná.

Náhodné setkání s někým, kdo vám poradí
Když něčím těžkým procházíte, nebo se zaseknete na těžkém rozhodnutí, může to být nesmírně stresující. Možná sedíte v autobuse, řešíte co teď a člověk sedící vedle vás náhle naváže konverzaci. Tento rozhovor pak vede k rozhodnutí a vyřešení vašeho problému. Nebo náhodný kolemjdoucí pronese větu, která odpovídá na co, co řešíte, aniž by si toho byl vědom.

Na někoho si vzpomenete a on se ozve
Už se vám někdy stalo, že jste na někoho mysleli a pak vám od něj přišla zpráva, nebo vám zavolal? Je to předtucha, synchronicita, nebo spíš telepatie? Asi od každého trochu.

Všímáte si opakujících se čísel
Uvidíte čísla jako 1111 nebo 222 a podobně. Bývá dobré v takovém případě nakouknout do symboliky čísel.

Dokonalé načasování
Stane se vám, že cestou do práce minete všechny červené semafory a máte celou dobu zelenou vlnu. Nebo dojdete do obchodu akorát včas, abyste si vzali poslední balení něčeho, co nutně potřebujete. Všechno vám prostě vychází a vaše perfektní načasování se zdá být až neskutečné.

Myslíte na někoho a pak ho venku potkáte
Možná jste se neviděli celé roky a možná jste se tehdy ani nerozešli po dobrém. A najednou jste se potkali. Vesmír vám tuto osobu přivádí. Možná si máte něco říct, něco dovysvětlit, nebo jeden druhému pomoci.

Najednou jste dostali to, po čem jste toužili
Představte si to: Sedíte u stolu, pracujete a pak k vám přijde kolega a dá vám dárek. Pokud je tento dárek náhodou něco, co jste si přáli, ale neměli jste na to prostředky, jedná se o synchronicitu. Nikdy jste se o tom dotyčnému nezmínili, ale on věděl, že to bude něco, co by se vám líbilo. Mohou říci: „Viděl jsem to a věděl jsem, že to prostě musíš mít.“ nebo „Tohle mi tě připomnělo.“.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiko 2022-05-12 10:59:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tým číslam, má 606 nejaký špecifický význam?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-13 11:17:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto číslo, pokud by se mi zjevovalo opakovaně a pořád stejné, bych chápala jako špatné znamení.

Ikona diskutujiciho Julka 2022-05-12 13:33:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, tyhle drobné “náhody” se mi dějí často. Že na něco nebo někoho myslím a pak toho někoho potkám, nebo to něco někde slyším nebo vidím. Jednou se mi stala taková náhoda která mě až trochu zaskočila. Bylo to před pár lety. Jela jsem večer nakoupit do jednoho supermarketu na kraji Prahy, a tak nějak úplně bezděčně mi vytanula v mysli myšlenka na jednoho po čr známého člověka, kterého jsem tehdy občas sledovala na youtube. Prostě jsem nějak pomyslela na to, že bych ho jednou chtěla někde potkat, nemyslím přímo ho oslovit a mluvit s ním, to by mi moje zdrženlivá introvertní povaha úplně nedovolila a asi bych to ani nechtěla 😄 ale jen tak vidět ho někde na vlastní oči. No a ten večer jsem ho fakt potkala v tom samém supermarketu…zní to tak banálně, ale mě to přišlo až neuvěřitelný 😀

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-05-13 11:19:32
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krásný. Podobná věc jako třeba pomyslet na někoho a on zavolá.

Ikona diskutujiciho Lydia 2022-05-13 11:18:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za pěkný článek 🙂

Ikona diskutujiciho abbies 2022-05-23 10:14:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa často stávalo niečo ako dejavu, ale v zmysle, že nastane nejaká situácia, napr. ležím na posteli, čítam knihu, zrazu ide okolo člen rodiny a ja viem, že ak poviem určitú vetu, celá situácia sa zvrhne na hádku, alebo niečo iné negatívne. Ak ju nepoviem, neviem čo sa stane. Pripadá mi to ako nejaké varovanie, ako sa vyhnúť konfliktu. Vidím vždy len líniu, čo bude ak urobím to, čo vidím v hlave. Nie, čo sa stane, ak to neurobím. Bohužiaľ čím som staršia, tým menej sa to stáva. Predtým som u určitých ľudí vedela, čo povedia, ako sa zachovajú, čo si myslia. Teraz už nie. Buď mi varovania netreba, alebo som stratila schopnosť to „vidieť“ alebo nemám okolo seba správnych ľudí, alebo a to je asi najpravdepodobnejšie, mám hlavu preťaženú tým, čo sa z každej strany na nás valí, aj keď to vedome nesledujem…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek