Tajemství bílého spodního prádla

15.8.2018 v Žena 12

Naši předkové nenosili barevné spodní prádlo, ani ženy.

Proč lidé, tak jemně cítící krásu, si nezdobili své spodní prádlo a ani ho nepokrývali velkolepými výšivkami?

 

Ukazuje se, že nejoptimálnější vliv na lidský organismus při přímém styku s tělem, má tkanina bílé barvy. Každý už slyšel o terapii barvami – colorterapii, jde o mimořádně účinnou metodu. Každá barva má svou vlastní vlnovou délku a každý lidský orgán také. Například, krvácení zastavovali červenou barvou.

 

 

Když je spodní prádlo bílé, tak náš organismus léčí. Nastavuje náš organismus na zdraví, hlavně, pokud v některém orgánu došlo k poruše. Bílá barva uklidňuje, vzbuzuje emoce radosti a radost prodlužuje život.

 

Pokud je spodní prádlo barevné, tak se jeho frekvence přenáší do nitra organismu a nastává disharmonie. Ještě problematičtější stav nastává při různobarevném prádle, což se odráží hlavně na emocionálním stavu člověka. V současnosti je vidět často podrážděný emocionální stav dospělých.

 


 

 

 

Mimochodem, během druhé světové války bylo spodní prádlo bílé. Lidé byli chráněni a o jejich zdraví bylo postaráno. V současnosti je to pravý opak, naše zdraví ničí za naše peníze. Množství barev a hlavně na dětech, veškeré prádlo, ponožky, oblečení barevné. Přitom spát by se mělo pouze v bílém, protože pouze tehdy dochází k optimální regeneraci. Samozřejmě při dodržení ostatních faktorů.

 

Kolik žen a dívek chodí dnes v tmavých barvách, a to nám všechno postupně vnutili. Černá barva velmi silně potlačuje endokrinní systém a není vhodná pro stálé nošení. V žádné kultuře nenajdete stále nošení černé barvy. Většinou se nosila pouze v době smutku. Do revoluce, v roce 1917, nosily černé punčochy pouze prostitutky, všechny ostatní ženy nosily bílé a dnes se stala černá normou.

 

 

Já jsem začala tím, že jsem ušila sobě a dětem velmi krásné sněhobílé noční košile a ložní prádlo používáme pouze bílé.

 

Milé ženy, postarejte se o své blízké a o děti, je to naše zodpovědnost. Chraňte se, přejděte na bílé barvy a buďte zdraví.

 

Karina Astafeva

 

 

zdroj: Karina Astafeva

přeložil a převzato z: https://www.biosferaklub.info/tajomstvo-bieleho-spodneho-pradla/

překlad do CZ: Alue, www.aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Amálka 2018-08-15 06:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je zajímavé. Vždycky jsem nosila černé prádlo a v těhotenství jsem naprosto automaticky přešla na bílé. A nejen na prádlo, ale celkově i na světlé, hlavně bílé oblečení. Nechápala jsem proč, ale černá mi prostě už nedělala dobře. Jinak ty šaty na obrázcích jsou naprosto top, všecky troje. Ty poslední chci 😉

Ikona diskutujiciho Dexter 2018-08-15 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry, nicmene postaveny na vnimani barev nasi evropskou kulturou. Napriklad v asii je bila barva povazovana za barvu smutecni se stejnym vyznamem, jaky my davame cerne. Stejne tak lze rict, ze treba v japonsku je cerna jako barva obleceni celkem rozsirena.

Ikona diskutujiciho Choco 2018-08-15 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že bílá barva mě přitahuje, ale na druhou stranu se jí vyhýbám, protože, nevím jak to dělám, pokaždé, když si na sebe vezmu bílou, nějakou divnou shodou náhod se do hodiny stihnu ušpinit. Například naposled to byla skrytá kaluž pod uvolněnou kachličkou… už jsem neměla bílé podkolenky xD

Ikona diskutujiciho Václav Benedikt 2018-08-15 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Mimochodem, během druhé světové války bylo spodní prádlo bílé. Lidé byli chráněni a o jejich zdraví bylo postaráno." :-? pozoruhodná myšlenka. Moji prarodiče prožili tuto dobu jako teenageři, dědeček si z ní odnesl tuberkulózu, babička vážné chronické zdravotní obtíže. Tak nevím…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-15 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Člověk samozřejmě musí chápat, že pouze barva prádla není samospasitelná věc. Podobně dlouhé vlasy.. jsou sice ochrana v určitém kontextu, ale taky nejsou samospasitelné. Článek říká že bílá barva je lepší a dál člověk musí věc chápat v reálném kontextu. Jedna věta vytržená z článku, bez zamyšlení nad podstatou sdělení, pak vyzní jako nesmysl.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2018-08-15 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je důvod proč spím v bílém tričku :-D

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2018-08-15 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a volných trenkách ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-15 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Pravdu zná ten, kdo cítí energie. V opačném případě můžeš aplikovat fyziku ze základní školy. Černá barva energii i světlo pohlcuje, bílá barva je odráží do prostoru.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-08-16 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nezbývá než si pořídit bílé prádlo a vyzkoušet, co to udělá. Stejně nemám nic moc pěkného na sebe, takže i kdyby mi to nefungovalo, tak se nic nestane. :D

Ikona diskutujiciho aitan 2018-08-16 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jak je to s dready? Sama je mám k lopatkám. Ne kvůli náboženským důvodům, ale protože mi po druhém porodu začaly vlasy moc padat. I to přes ty všechny biosily a já už nevím co ještě…

Ikona diskutujiciho Vojta 2018-08-21 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bílá barva, stejně jako černá.  Je dobrá v tom že je neutrální (obsahuje všechny ostatní barvy) A tím pádem je vhodná pro všechny orgány atd… Třeba u kamenů má tuto vlastnost křišťál….

Ikona diskutujiciho Jana 2019-02-28 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny barvy jsou krásné a svým způsobem užitečné. Jen vědět, jak a kdy je použít. Také záleží na nastavení konkrétní osoby a situaci. Přemíra bílé nemusí také všem sedět. Na druhou stranu bílou se nic nedá až tak pokazit, může někdy zmást falešnou iluzí čistoty.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek