Tajný program CIA a výzkum cestování v čase

28.1.2024 v Zajímavosti 7

Časoprostorové portály se objevují v mnoha knihách, sci-fi filmech a videohrách. Některé portály spojují dvě vzdálená místa, jiné portály přesouvají v čase zpět nebo vpřed a ty nejmocnější portály přemosťují dvě různé dimenze.
Většina lidí předpokládá, že tyto brány existují pouze ve filmech a fantazii, ale existují stopy svědčící o tom, že takové portály fungovaly na naší planetě ve starověku a dost možná jsou zde i v současnosti.Podle dvou amerických informátorů z Národní bezpečnosti USA, vyvinulo ministerstvo obrany technologii pro cestování v čase už před více než 40 lety. Údajně již v roce 1967 používala americká vláda plně funkční zařízení pro cestování časem postavené na kvantové technologii podle vynálezů Nikola Tesly.

Tato technologie byla používána k utajení výstavby vojenských zařízení a také k poskytování politických a ekonomických výhod tím, že věděli, co přinese budoucnost. Někteří říkají, že CIA zabavila Teslovy dokumenty o teleportaci krátce po jeho smrti.

Michael Relfe, jeden z těchto dvou informátorů, je bývalý člen amerických ozbrojených sil. Tvrdí, že byl členem přísně tajné americké operace.
Byl naverbován v roce 1976 a dalších 20 let strávil tak, že udržoval a rozšiřoval jednu ze dvou amerických kolonií na Marsu. Tyto základny sloužily jako strategická výzkumná a obranná místa. Pro zachování jejich utajení byly vybudovány v budoucnosti.

Michael Relfe řekl, že poté, co sloužil 20 let v kolonii na Marsu jako součást vzdáleného týmu, mu byla provedena věková regrese a byl poslán zpět v čase. Tvrdil, že to byl obvyklý postup. Členové personálu mají před propuštěním zablokované nebo vymazané i určité části paměti.

(ilustrační obrázek)

Dr. Andrew D. Basiago byl účastníkem projektu DARPA Pegasus (1968-1972), který se zaměřoval na cestování časem v časoprostorovém hologramu. Tvrdil, že CIA aktivně školí skupiny nadaných amerických školáků, aby se stali první generací průzkumníků v čase.
Děti byly pro tuto misi vhodnější z několika znepokojivých důvodů. Byly považovány za ideální kandidáty kvůli své čisté mysli, kvůli nedostatku předpojatostí nebo předchozích zkušeností.
Americká vláda se zajímala o účinky cestování časem na mladá těla a mysli. Dospělí dobrovolníci se totiž obvykle po několika cestách zbláznili. Ale naivní děti měly málo dřívějších zkušeností a přesvědčení, které by je mohly přivádět k šílenství.

Další využití kvantové technologie bylo nalezeno v politické kontrole. Podle Dr. Basiaga jsou budoucí politici včas informováni o rolích, které budou v budoucnu hrát. Řekl, že na začátku 70. let v Albuquerque v Novém Mexiku byl přítomen u oběda, na kterém byli George H.W. Bush a George W. Bush informováni o svém budoucím předsednictví.
Prezidenti Jimmy Carter a Bill Clinton byli také navštíveni přes technologii cestování v čase.
V roce 1982 se říkalo, že byl prezident Obama osloven ještě jako student na UCLA.

Aby toto tvrzení podpořili, existuje mnoho výpovědí svědků, kteří s Obamou navštěvovali vysokou školu. Dosvědčili, že se na večírcích často opíjel, a pak tvrdil, že je budoucím prezidentem Spojených států… Byla jeho jistota založena na předpovězených znalostech?

Basiago také tvrdí, že si už v roce 1971 prohlížel snímky z útoku na Dvojčata z 11. září 2001. Byly získány z budoucnosti a přivezeny zpět k analýze. To znamená, že americká vláda věděla o 11. září tři desetiletí dopředu.
Podle informátorů je tato technologie držena v tajnosti, přestože ji financuje veřejnost.

překlad © www.aluska.org 2024 / zdroje: -1.-, -2.-

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2024-01-28 04:15:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cestování v čase mě vždycky fascinovalo. Kdybych mohla, už to udělám několikrát 😀

Ikona diskutujiciho Q 2024-01-28 10:41:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po tom co jsem četl o Wingmakers a ACIO mi tohle dává absolutně v pohodě smysl. Jiná labina, jiní lidi, ale jedou to všichni podobně.

Ikona diskutujiciho loc 2024-01-28 11:31:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobré, potřebné, cestovat do budoucnosti. Nepíše se o tom, ale jde to. Rychlostí 1 den/den.
Ovšem způsoby jiné, bez legrace, existují.

Ikona diskutujiciho Ellie 2024-01-28 15:30:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na to jsem vždy věřila i bez filmu. Jinak dost lidi popisuje, že zemřeli, doslova to cítili, ale nenastal jejich čas, tak jejich vyšší já je vtáhlo do jine paralelni reality kde neumřeli. Takže cestovat se dá a troufám si, že se to lidstvo jednou naučí samo. Taky je pár lidi, co se propadli v časove smyčce, prožívali pak jinou realitu atd…nic noveho

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-28 15:32:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri pripojení na strálne pole je možné mať náhlad na niečo z budúcnosti a to je aj základ takéhoto cestovania v čase hojne využívaného armádou ako diaľkoví pozorovatelia.

Ikona diskutujiciho Xind 2024-01-29 21:49:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi oficialne nevi ani naznakem jak funguje gavitace,vesmir, cestovani casem je mozne urcite stejne jako jsou jine dimenze,akorad ze co z toho nejdulezitejsi je soucasnost rodina, sebelepsi vynalezy neprinesou vetsi stesti to jen kdyz je spolu rodina pratele na tom zalezi

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-01-31 19:39:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavý článek. díky 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek