Takto vypadá automatická kresba aury Sri Swamiho Vishwanandy a Sai Baby: Hrůza a děs, píše čtenářka

30.11.2019 v Čtenáři 63

Dorazila mi zkušenost čtenářky, která již dříve odhalila skutečnou podstatu ,,duchovního gurua“ Sri Swamiho Vishwanandy prostřednictvím automatické kresby. Čtenářka velmi přesně odhalila nejenom Vishwanandu, ale dokonce sama přišla i na skutečnou podstatu velmi nebezpečného démona Sai Baby, jehož meditace dodnes poškozují jeho příznivce, kteří pak zoufale hledají pomoc, aby se tohoto zla zbavili. Držte se dál od všech falešných guru, skutečný bůh sídlí ve vašem nitru, nepotřebujete nikoho a nic uctívat.
Následuje dopis čtenářky:Dobré odpoledne Aluško, ráda bych ti poděkovala za zveřejnění informací ohledně sekty swami Vishwananda.
(čtěte zde: Vůdce sekty Bhakti Marga obviněn ze znásilnění bývalým členem: Sri Swami Vishwananda má nejraději mladé muže)
Zaobírám se kreslením aurického systému, zpočátku spíše pro zhodnocení aktuálního zdravotního stavu, stavu energetického pole. Nejsem v tom ještě úplný profík, ale už jsem se slušně zdokonalila.

Byla jsem požádána ze zvědavosti, jestli bych mohla nakreslit auru právě tohoto svatého muže, jelikož dost lidí které znám, k němu jezdí na „požehnání“ a v ČR je poměrně častým hostem.

Byla jsem naprosto překvapená a zdrcena, když jsem kresbu dokončila, protože jasně vykazovala naprosto něco jiného, než auru „avatara“.
Kreslila jsem to stále dokola, jestli se nepletu a bohužel… stále stejný obrázek. Je to pochopitelně pouhá kresba a nikdo jí nemusí důvěřovat, ale po tom šoku jsem si dohledala všechny možné informace ze zahraničních zdrojů a kromě krádeží relikvií z kostela (Swami je znám jako vášnivý sběratel ostatků svatých), jsem našla mnoho témat o sexuálním zneužívání a obtěžování. Bylo mi jasné, že v tomto případě kresba přesně poukázala na reálný stav věci. Samotné se mi tomu nechtělo věřit, protože ten člověk má opravdu půvabný zjev a mnoho lidí mi řeklo, že se do něj „zamilovali“ na první pohled.

Falešný guru Sri Swami Vishwananda zneužívá mladé muže a podvádí své následovníky, kterým předvádí pouťové triky a rozdává sušená lejna v podobě prášku vibhuti. Kvůli sexuálním skandálům se jeho sekta v roce 2008 téměř rozpadla, ale díky fanatismu jeho nejbližších přežila do dnešní doby.

Bohužel ačkoliv jsem se na to snažila upozornit, nikdo mi nevěřil a lidi, co k němu jezdí byli samozřejmě velmi pohoršeni tím, co si dovoluji tvrdit, byla to nejhrubší urážka člověka, kterému z celého srdce věří.
Byla pouze jedna žena, která tuto variantu akceptovala jako reálnou možnost… a nyní je za to ráda.

Poté jsem zjistila, doufám že z věrohodného zdroje, že Swami pobýval v mladém věku v chrámu Sai Baby, jako jeho učeň. Z toho jsem vyvodila, že bude pouze oběť přenášející zlo, které na něm bylo pácháno, dál.
Protože Sai Baba, ač doteď uctívaný jako vtělený bůh, vůbec nebyl člověk – tedy alespoň podle mých kreseb. Jeho aura vykazovala znaky, které jsem viděla u pár veřejně známých osob – patří mezi ně současný papež, a také ten rusák z AllatRa – to nejsou lidé… ani jeden. Troufám si použít slovo „démon“, ačkoliv nevím, do jaké míry je přesné, protože má kresba neumí zobrazit tváře parazitů, pouze kvalitu energie, která je přítomna u toho daného jedince.

Jsem moc ráda, že pravda vychází najevo – a to i díky tobě!

Posílám obrázky, které mám uložené. Konkrétně Swamiho a Sai Babu i s popisky, protože z těch čáranic by asi nikdo nic nepochopil.  Vyvinula jsem si postupem času specifický styl kresby a trvalo mi, než jsem pochopila, co znamená který znak. Přidávám pro srovnání i vzor pěkného zdravého pole člověka.

Také jsem už jednou kreslila Swami Nithyanandu a matku Ammu a oba bohužel vykazují taky tyhle podobné znaky.

Swami Nithyanada, další povedený ,,guru“

U té Ammy by mě to třeba vůbec nenapadlo – a pak jsem četla, že její spolupráce s OSN generuje tak příšerné peníze, že si to nedovedeme nikdo představit. Zároveň se údajně poblíž jejího ášramu našlo v řece tolik mrtvých těl, že se o to začala zajímat policie + tam proběhlo velké množství sebevražd jejich oddaných.

Matka Amma – nepřipadá vám divné, že jsou všichni indové? Nějak se tam s bohy roztrhl pytel.

Jak moc jsou tyto zdroje věrohodné nevím, ale velmi elegantně se to očividně zametá pod koberec. Samozřejmě jsou i možnosti, kdy se veřejnost snaží pošpinit některá jména veřejně známých osob, ale v těchto případech se obávám, že veřejné útoky jsou oprávněné.

Na prvním obrázku je zdravá aura
Uvnitř je nakreslený panáček a jednotlivá pole jsou řazená od spodních základních čaker, po ty horní – mentální a spirituální.
V reálu samozřejmě takhle aura nevypadá. Jednotlivá pole do sebe zapadají jako matrjošky – tato kresba je názorná a plošná, aby bylo zřejmé, která vrstva konkrétně nefunguje, nebo je třeba jen oslabená.


Jak lze vidět, u zdravé aury jsou barvy jasné, husté tak akorát, kompaktní, a celý obrázek připomíná pěkné uhlazené vajíčko. Někdy se z oblasti srdce vytváří po obvodu pole taková barevná spirála – tu mívají často lidé, kteří umí od přírody léčit druhé. Málokdo má ideální stav, ale to nevadí, stačí když se tomu kvalita aury alespoň přibližuje. Každý člověk má svá těžká období, a energetický systém poctivě reaguje na všechny změny ve vašem životě.
Občas se u některých jedinců můžou vyskytnout výraznější defekty na energetickém poli – tedy cizorodé energie, paraziti.

Na druhém obrázku je model narušené aury
Tady je očividná přítomnost dvou parazitů u hlavy, je to docela častý jev. Často naruší auru při tíživém životním období, jelikož cítí slabost, ale jakmile se dá člověk dopořádku, sami postupně zmizí, protože žijí výhradně z destruktivních emocí, které se pokouší v člověku živit. Jakmile se nemají čím „krmit“, opustí hostitele sami.

Na kresbě je zřejmé, jak přítomnost škodlivého vlivu auru „tříští“ a rozkládá. Jsou samozřejmě i situace, kdy parazit žije ze škodlivého chování člověka, třeba když někdo vědomě poškozuje druhé lidi, ale pozor – i když poškozuje sám sebe!

Parazité mohou být různě velcí a tvarovaní (záleží samozřejmě na individuálním stylu kresby) v mé kresbě v podstatě všichni připomínají hmyzí formy. Platí, že čím větší (obvykle postupně živený), tím silnější vliv na hostitele má.

V momentě, kdy jsem se začala zaobírat i kresbou spirituálně aktivních lidí, kteří vykazovali jakkoliv nevhodné chování a řekněme i zneužívání svých schopností, narazila jsem na další parazitní formu, kterou jsem do té doby neznala.
Tento parazit připomíná svým tvarem pijavici, která má velikou sílu a snahu ovládnout ducha člověka a je téměř pravidlo, že kde je pijavice, je přítomna zároveň i nějaká forma zhoubné magie, nebo manipulace na opravdu vysoké úrovni.
Tento jev je ale poměrně vzácný… Lidé, kteří jsou tímto parazitem napadeni, mívají někdy až psychopatické chování a své schopnosti užívají proti ostatním.

Postupem času se v kresbách objevil ještě další symbol, kterému jsem nejdříve nerozuměla, než mi došlo, že je to oko – všichni víme, jaké oko. Toto oko se v malé velikosti objevovalo v auře lidí, kteří se potýkali se spirituálními útoky od jiných osob (spirituálně zdatných útočníků), ale i to je dost vzácné. Každopádně symbol oka považuji za dosavadní čas kdy kreslím, za jakýsi svrchovaný symbol ničivé energie, která je dokonale a přesně cílená.

Třetí obrázek je aurická kresba Swamiho Viswanandy, o kterou jsem byla požádána
Čekala jsem něco docela jiného a nechtěla jsem věřit, že je to možné, proto jsem kresbu několikrát opakovala.


Představujete si takhle auru avatara? Co tam dělá pijavice a proč je pole roztříštěné a agresivní?

Poslední obrázek je aura gurua Sai Baby, u kterého se Swami údajně v mládí vyučoval
Můžete vidět, že jednotlivé vrstvy aurického pole nejsou vůbec přítomny! Existují jen základní čakrové body, které jsou lemované velikým okem… Vypadá to, jako by toto nebyla ani lidská bytost, pouze tělesná schránka pro….koho???..


Vím, že mnohdy jsou veřejně známí lidé neprávem napadáni a hanobeni, ale v těchto případech jsem se skutečně pozastavila: Ke komu se lidé po celém světě modlí?

napsala čtenářka V.

 připravila Aluška.org © www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-30 01:29:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aha.. no jo 😀 instinkt a cítění nekecali. jako vždycky.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-30 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jako prostě.. ze Sai Baby se mi udělalo, na první pohled, skoro až fyzicky špatně. a to mam fakt z málokoho. nešlo o vzhled, ale o tu hnusnou energii, která z něj vycházela. uplně mě to praštilo, bylo to takový divně lepivý a prostě odpudivý, ještě snad nikdy jsem to necítila takhle silně, jen z Eminema šlo podobný zlo, ale z toho je cítit navíc ještě dost hustá agrese… upřímně řečeno nesnesu delší pohled na tuto bytost(heh, jak na Eminema tak Sai Babu, hádám), natož s ním někdy přijít osobně do kontaktu jako jiní – potěš koště, ne dík. jeho aurická kresba je sakra děsivá, nejde z toho vůbec nic dobrého.

„Držte se dál od všech falešných guru, skutečný bůh sídlí ve vašem nitru, nepotřebujete nikoho a nic uctívat.“ – no tak ne asi!

hele díky za článek. fakt neskutečně zajímavý, nikde jinde na netu takovéhle informace neseženeš. je to hodnotné.

jinak, tato paní dělá aurické kresby na přání všem? taky bych nějakou brala, samozřejmě bych zaplatila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-30 09:12:46
Ikona diskutujiciho
sipka

paní nové lidi bohužel nebere 🙂

Ikona diskutujiciho Luk 2019-11-30 17:17:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no, ten Sai baby je úplně divný, podíval jsem se na něj včera a dost je to podobný pohled na zvláštního člověka, co tady v článku V. nakreslila. Prostě je kolem něho něho divného, nějaká řízená realita, jako kdyby byl její hlavní herec 😀 jako kdyby kolem něho byla nějaká neviditelná místnost a on? Skoro žádná lidská energie, jak bylo nakreslené jen nějaký malí sosík taková bytost obsahuje. Nechápu jak může připadat nějakým stoupencům jako člověk. Stačí se podívat na oba dva a už to jde ohmatat o čem jsou.

Ikona diskutujiciho Mikuláš Gera 2019-11-30 07:45:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uf uf …..

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-11-30 09:31:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned jak jsem četla, také jsem chtěla napsat o kontakt na paní, s tím, že bych zaplatila. Má opravdu úžasný dar.
Článek je až děsivý, ale ukazuje velice zajímavé informace o tom, jak to je.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-11-30 10:13:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji! Nesmírně zajímavé téma. Bylo by zajímavé takto nakreslit vysoko postavené politiky….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-30 10:45:11
Ikona diskutujiciho
sipka

…. to je zbytečné, výsledek je jasný 🙂 tam nikdo normální nepoleze

Ikona diskutujiciho elbar 2019-11-30 16:03:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímala by mě aura Ježíše,matky Terezy,pany Marie,současného papeže a případně takzvaných
indigových dětí a světlo vyzařujících bytostí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-30 19:37:25
Ikona diskutujiciho
sipka

automatická kresba jde v tomto případě pouze na osoby které prokazatelně skutečně žily nebo žijí a je k dispozici jejich fotka… ježíš kreslit nejde

Ikona diskutujiciho Dani-el 2019-11-30 21:07:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jistě, ze jdou nakreslit, akáša😉 Např. Agape Brno, nakladatelství, již dávno toto vydalo…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-01 07:41:07
Ikona diskutujiciho
sipka

já mám právě d agape jednu kresbu a je to volovina… naopak mě pak hodně mile překvapil tento zveřejněný dopis, kde je kresba jasná

Ikona diskutujiciho Luk 2019-11-30 17:04:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tenhle článek je úplně bezva 😀 to je prostě normálně ironie, vlastními duchovními schopnostmi se člověk snaží varovat další lidi, co chtěj koupit duchovní schopnosti u jiných, než aby u varování jim bliklo (aha, pokud madam se dopracovala sama k schopnostem můžu taky)
Fakt asi hledat a dělat duchovní schopnosti je rozdíl 😀 ohromnej. Dělat je může prostě kdokoliv a hned na místě, s tím kým sami sebou jsou, grátis a pouze hledači co prostě chtějí hledat duchovno, jsou asi líní toto udělat?
I v Česku jsou bohužel černí mágové u kterých se lidi dostali na pokraj sebevražd a hromadně do psychiatrie. Jeden takový se mi s tím osobně chlubil, že jeho medicína je tak mentálně náročná, že lidi to sotva vydrží do konce?? Ale u něj konečná byla, když se jeho zákazníci dostali do psychiatrie a začali být na jeho kontaktu závislí aby vůbec psychicky přežili, to fakt ty lidi chtěj? Ždímat se zebe prachy za skázu sebe? Toto je ta verze duchovna co hledaj a chtějí?
Fakt radši to chtít jednoduché, subjektivní a tím pádem zodpovědné a je to především zadarmo (mimo platbám v tomto světě). To že se tu vymyslela něco jako platba, je už podvod matrixu sám o sobě a myslet si že duchovno, které naopak žije bez metrixoveho asistování, vede cesta přes metrix, tak to je ale blbost pořádná.
Platby v tomto metrixu nejsou jen peníze, je to i naše energie, pozornost, čas co v životě máme a td.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-11-30 21:15:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud madam V. nemá čas 😀 tak jsem se pustil do automatické kresby sám (nebylo mi předtím jasné, zda je to bezpečné) tak pokud někdo chce může sám, když je o lidi co dělají automatickou kresbu nouze 😀

Ikona diskutujiciho madam V. :-) 2019-12-01 16:28:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Luku (díky za přezdívku:-)), a zdravím i všechny ostatní! Jsem autorka obrázků aury.
Pokud se chce někdo naučit kresbu, je to činnost velmi zajímavá a užitečná, ale obávám se, že sednout si a rovnou kreslit jako profík je velmi vzácný jev. Z mé zkušenosti je nezbytná poctivá a dlouhodobá praxe. Nejde ani o schopnost kreslit, ale především si vypěstovat naprostou emocionální neutralitu, aby nebylo kresbu možné ovlivnit a nebyla zavádějící.
A jestli je to bezpečné? Není:-))
Každá spirituální metoda nese svá rizika, pokud se týká diagnostiky čehokoliv. Kresba ukazuje dobré i špatné a kreslíř se „napojuje“ na objekt, který kreslí. Tudíž je v té chvíli v kontaktu s polem dobrého, či zlého na vlastní riziko.
Velmi důležitý je také morální kodex. Samozřejmě lustrovat aury jiných je vždy do určité míry zásah do jejich soukromí, proto vždy kreslím jen auru žadatele, popřípadě další osoby jen, v případě, že by toho dotyčného nějak zásadně ovlivňovala, či napadala. U známých osobností se zaměřuji tedy na samozvané guru, protože zde se takový člověk oficiálně pasuje do role lídra a může ovlivnit obrovské množství lidí, popřípadě jim ublížit. V případě politiků snad ani nemá cenu plýtvat pastelkami..to už tu bylo řečeno:-) Ráda bych upozornila, že mám za sebou stovky kreseb a vcelku bych mohla říci, že skutečně dobří učitelé vyučují v menších skupinách, nesrocují tisícové davy, a jejich práce má konkrétní rámec, podložený bohatými zkušenostmi a praxí. Lidé si představují, že ideální aura je v kresbě nějak abnormální, nezvyklá, s čímž nemohu souhlasit. Aura může být klasická a velmi zářivá a zdravá a je to aura velmi pokrokového člověka, co dá lidem mnoho dobrého. Naproti tomu jsou opravdu nezvyklé aury – například lidí, co jezdí na ayahuascové dýchánky a věří, že jim to otvírá ducha, nebo lidí ve spirituálním úletu:-)) ..no to je samostatné obsáhlé téma..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-01 16:56:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo tě, že bysme mohly na tohle téma udělat rozhovor? Já budu zpovídající a ty budeš zpovídaná ,,celebrita“. Myslím si, že je v tom hodně věcí, které stojí za to popsat podrobněji. Otázky mě napadají jedna za druhou.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-12-01 23:56:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle to zní velmi úžasně madam V. a zajímavě, čekal jsem že ono napojování spíš bude intuitivně na místě nějaké čerpání vjemů, něco jako když se člověk dokáže jen podívat na danou auru, proto jsem to ani nevnímal jako zásah do soukromí. S tou emocionální neutralitou to zní, jako kdyby se člověk musel napojováním pomalu i vciťovat a bezpečné to není, právě z toho že lze, aby nějaké emoce přeskočili na člověka, než aby ním prošli a byly zpracovány na papír? Tak jak jsem na začátku popsal zde v komentáři, mi přišlo že je člověk pod větší ochranou a i bez ovlivňování dotyčného 😀 něco jako setkat se s někým a podívat se na něj, přece také není zásah do soukromí.
Rozhodně je dobré pochopit všechny rizika a přijmout tak bezpečnou zodpovědnost, pokud bych to chtěl provádět. To už mne i napadají otázky, kde je váš individuální přístup k věci a pak kde začíná samotná tato technika. Celkem mi i přijde důležité oddělit, kde je váš přístup zpracování techniky a pak samotná technika která je dána, protože jednak je inspirující poznat další osobnost skrz článek a jak originálně pracuje se svými jasnozřivými schopnostmi. Protože náš přístup spirituální složce, je složitá otázka pro každého z nás a kolikrát se snažím vydumat z článků od Alušky, kde je její přístup k věci a kde je pak samotná věc 😀 no protože, konec konců, i ve svém přístupu se snažím vyznat a na čem funguje.
Na Aluščiném blogu, který je převážně o spiritualitě, by bylo dobré mít zde článek o dalších osobnostech, které své dovednosti ovládají. Už i celkově by bylo zajímavé mít více osobností jako příklad, dalo by to čtenářům větší možnost pochytit, jak takoví lidé fungují.
S tím psaním o učení jedním učitelem na méně žáků, je i za mne nejkvalitnější věc. Takhle to dává smysl a bylo by to pěkné, protože učitelé si nemají jak šlapat do zelí, práce je určitě jednodušší a žáci dostanou více. Kdyby se něco takového dělalo na školách 😀 přirozené to takto je i z pohledu, rodičů a dětí. Také kdyby nebyli hnáni do práce a měli čas více pro sebe a své dovednosti předávat svým dětem. Jedovaté mi přijde to duchovno, když se to bere jako nějaký úlet, potom je tedy sympatická zdánlivě jednoduchá zdravá aura. Pečovat o sebe a mít aspoň základ, je tak akorát pro to tvořit zde to svoje, co chceme 😀 tak proč nebýt spokojený, když je to takto spravedlivé. Proč chtít víc, no ne? 😀
Za takový nápad o rozhovoru jsem rozhodně pro a nadšen 🙂

Ikona diskutujiciho Renáta 2019-11-30 21:24:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem za potvrdenie mojho vnimania tychto bytosti….Podobne to mam aj s Oshom a Sri Chinmoy – pri prvych skusenostiach s meditaciou mi kazali vysielat k nim lasku, zevraj mi ju vratia aj s „bonusom“ naviac, ale okanzite ma to zastavilo,ze nebudem posielat energiu bohviecomu, co sa skryva za tymi usmiatymi tvarami. Cas a pozorovanie ich stupencov mi len potvrdzovali moje prvotne citenie….

Ikona diskutujiciho Dayananda 2019-12-01 15:23:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímal by mě Tvůj názor na Svámího Maheshwaranandu (vede systém „Jóga v denním životě“).
Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-01 16:13:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo toho znám, ten zase pro změnu ve velkém zneužívá ženy, v zahraničí je k tomu hromada materiálů.

Ikona diskutujiciho renata369 2019-12-01 17:36:14
Ikona diskutujiciho
sipka

skoro rok som chodila , ale uz davno pred rokmi na jogu v dennom zivote. nieco ma tam „napadlo“ a dlho som sa z toho spamatavala, prvu pomoc som dostala od liecitelky, ktora tych privtelencov zo mna dala dole a neboli to ziadne laskave duse, ale silno destrukcne. doslova mi zachranila zivot, tie stavy boli neskutocne, neopisatelne zle. ani som netusila, ze na mna na dialku uz posobila, ale neskutocna ulava z nicoho nic, hned potom mi volala, co som mala za problemy . ..zacalo to po cviceni na joge v dennom zivote , kedy som tam sla po mesacnej dlhej chorobe vystavena a oslabena fyzicky sa trocha „nabit“ … tak neviem, co to sposobilo, ci som nieco chytila od ludi pocas meditacie, alebo neviem. uz by som tam nikdy nesla.

Ikona diskutujiciho madam V. :-) 2019-12-01 17:20:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško – jistě, to bude moc fajn..:-) mám k dispozici i spoustu obrázků – modely aur různých typů, když bude potřeba..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-01 19:23:41
Ikona diskutujiciho
sipka

paráda 🙂 něco sestavím a pošlu

Ikona diskutujiciho petra 2021-09-08 10:34:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to již delší doba, proto asi ani odpověď neočekávám, ale zeptat se musím. Kdo neriskuje nic neztratí, ale ani nezíská.. Takže bych se chtěla zeptat, zda bych mohla poprosit o kresbu své aury? a zároveň zda třeba nepořádáte semináře, dneska jsou velmi populární, proto se ptám, ohledně nauky automatickeho kreslení? … petra

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-09-08 10:45:05
Ikona diskutujiciho
sipka

autorka článku nedělá kresby na objednávku, to jsme řešily v době vydávání jejího textu

Ikona diskutujiciho Simona 2019-12-02 03:03:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Automatická kresba je úžasná vec. Dokonca pomáha, keď sa z nejakých nepríjemných pocitov vykreslíme a potom ten papier spálime.

Už len z fotky toho “Guru” je cítiť, že tam niečo nesedí. Aj keď sa usmieva, je mi maximálne nesympatický, až falošný.
Každého duša sa vyvíja svojim vlastným tempom aké zvláda a nepotrebuje k tomu žiadneho Guru. Môžeme mať niekoho ako inšpiráciu, ale normálny človek sa “Guru” proste nenazve, len taký, čo potrebuje viesť stádo a manipulovať.

Mne napr. bohate stačí čítať knihy. Vždy mi príde do ruky tá, čo je najvhodnejšia. Posledne som bola v saune a tam v odpočivárni bola úplne nedotknutá kniha o pyramídach. Nemala som samozrejme čas si ju celú prečítať, ale aj tak mi dala veľa. Dozvedela som sa presne to, čo ku mne malo prísť. Doma mám dokonca knihy, ktoré som nedočítala, alebo také, ktoré si len nalistujem a vyskočí z tadiaľ pre mňa odpoveď. Je to úžasné, ako to funguje.

Madam V, myslíš, že by si mohla skúsiť nakresliť auru Drunvala Melchizedeka? Zaujímalo by ma, či úplne všetci, čo niečo “prezentujú”, sú do niečoho namočení, alebo nie. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho madam V. 2019-12-02 11:11:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Simčo bohužel neumím nakreslit auru člověka, u kterého nemám fakticky podloženou jeho existenci, takže s historickými osobnostmi po celku mám v tomhle problém, spojení nemusí být přesné a jasné. Nejlépe mi jde kresba když vidím fotku, popřípadě i datum narození a něco málo o tom člověku vím.
Chápu, na co se ptáš – Už jsem kreslila některé zasvěcovací energetické systémy – což Asi Drunvalo představuje a někdo „prodává“ jeho údajné učení za účelem duchovního pokroku ostatním lidem, jestli dobře chápu? Byla bych velmi opatrná ohledně zasvěcovacích systémů, protože upřímně neznám jediného člověka, kterému by to opravdu pomohlo, naopak jsou tito lidé labilní a v zasvěcení hledají zázračnou změnu. Ale nic se nemění, jsou labilní dál, možná více, když je zasvětí nějaký echt „specialista“. Duchovní pokrok se nedá koupit penězi. To není možné..musí tam člověk dozrát vnitřně sám a poctivě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 11:35:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš tím, že se dá nakreslit systém jako takový, nebo spíše jsi kreslila konkrétního člověka, co v tom systému byl a to jak se to projevilo na jeho energetickém poli? Kolik těch systémů jsi takhle kreslila? Je jich totiž strašná hromada a pořád se vymýšlejí další.

Ikona diskutujiciho madam V. 2019-12-02 12:09:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pokud dám kresbě příkaz, dokáže vykreslit symbol, nebo jiný obrazec, pod jehož záštitou kterým daný systém funguje.
Někdy kreslím ale symboly, kterým nerozumím, co znamenají. Už je to dýl, ale kreslila jsem myslím reiki systém a shamballu, možná i ra-sheebu a u všech jsem skončila v polovině.Byly to podivné klikyháky a bylo mi to nepříjemné. Musela bych to zkusit znovu, už si to pamatuju jen matně..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 14:03:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavé 🙂 … mně se taky stává, že vidím věci které nechápu, třeba obrázky ve tmě. Mění se strašně rychle a vědomě znám jenom část těch obrazů. Poznám pomeranč, květinu, člověka, cestu, vlak, stromy… ale většinou jsou to hrozně složité vzorce co vypadají podobně jako když člověk kouká do přesýpajícího se kaleidoskopu. Má to geometrii, je to krásné a harmonické, ale nedokážu v tom souvisle číst.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-02 14:56:13
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé je, že to nevidíš se zavřenýma očima, ale normálně. kdyby jsi to viděla se zavřenýma očima, věděla bych, o co jde. ale takhle to asi fakt bude jasnozřivost.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 17:17:50
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli to bylo mířené na mě, tak já to vidím stejně se zavřenýma i otevřenýma, ale musí být tma, protože na světlém podkladu to zanikne, ztratí barvy

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-02 17:40:24
Ikona diskutujiciho
sipka

to tě nemělo urážet, jestli jsi to tak vzala. teď si nejsem jistá.
já jen přemýšlím o všech možnostech, vždycky mě baví o věcech zjistit co nejvíc a pak zvažovat, která sedí.

je to jako opak vidění prány, ta je pro změnu vidět hlavně na světlém podkladu. ale každopádně je to zajímavé, já původně myslela, že to vidíš jen s otevřenýma očima. osobně jsem to v životě neviděla nebo možná jako hodně malá, ale to si nepamatuju. moje skoro jediné zážitky byly ty, že jsem vždy jako škvrně slyšela někoho mile volat moje jméno, byl to takový jemný, strašně milý hlas – vždy jsem to říkala dospělým a ti nic neslyšeli, pochopitelně, takže to časem zmizelo, přestala jsem na to věřit. dodnes to mám za jasnoslyšení. kdybych byla nemocná, tak by to přeci samo neodešlo. mám dojem, že to samé se dělo i tobě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 18:36:18
Ikona diskutujiciho
sipka

No se zavřenýma očima mám ještě variantu vidění přes třetí oko, přes světelný bod uprostřed, co se postupně otevře a pak z něho jdou konkrétnější obrazy, kterým většinou i rozumím. Ale když se zaměřím na ty obrázky, vidím prostě obrázky i se zavřenýma. Ono jde hlavně o tmavý podklad, na kterém to vynikne, víčka v tom nehrají roli. Tím třetím okem by to šlo taky i s otevřenýma, ale nemám v ložnici tak dokonalou tmu, aby mě nerušily obrysy a stíny v pokoji, protože to na nich opět rušivě zaniká a ještě to odvádí pozornost, protože na ten bod třetího oka je fakt potřeba se plně soustředit. Naopak obrázky jedou samy, to nevyžaduje práci.
Co se týče prány, nebo obecně energií, tak se mi opět osvědčit tmavý podklad, dát černou desku a koukat ve dne, ale funguje to i v noci.

Ikona diskutujiciho madam V. 2019-12-02 14:14:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, to se mi také někdy stává:-) a je to krásné. Tyhle kaleidoskopické obrazce se domnívám že jsou vyvolané aktivitou třetího oka.
Když máš tyhle harmonické projevy vnímání, je vždycky určitě dobrá známka zdravého vnímání na jemné úrovni.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 14:19:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo mi řečeno, že je to jasnozřivost. Tak prostě na to koukám, prohlížím si to a říkám si, že když ne já, tak asi moje podvědomí či nadvědomí z toho něco mít bude. Nebo je to vedlejší produkt jiných hlubších dějů. Co ale poznám je, že mám problém, když obrázky mizí a blednou – když mám narušenou energii, třeba mě někdo vysaje, nebo rozhodí, nebo něco podobného. Nejkrásnější jsou, když jsem hodně venku. Příroda to zesiluje, nebo doslova léčí.

Ikona diskutujiciho madam V. 2019-12-02 15:59:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

určitě je – akorát ještě neřízená. a máš pravdu, že tyhle vjemy se oslabují, když je člověk v nepohodě.
ty krásné obrazy a vjemy – i vůně, barvy a zvuky nevím přesně k čemu jsou, ale uvědomuju si při tom, že oblažují celý energetický systém, jakoby to byla určitá psychická výživa pro duši a smysly..když jsi oduševnělá, tak na tebe útočí mnoho destruktivních podnětů a tohle je kusek soukromého nebe, co člověka potěší a osvěží
mě se i stalo třeba že jsem zavřela oči(nespala) a náhle jsem se ocitla v neznámém městě -normálně v současnosti, připadalo mi to jako v irsku(nikdy jsem tam nebyla) a byla tam taková stylová hospůdka a parta kluků se smála a šli do ní. z nějakého důvodu mi bylo jasné, že to byli to sportovní fanoušci a šli se tam pobavit o sportu. taky jsem věděla že takových hospůdek jen tam celá řada po ulici..a viděla jsem to naprosto jasně..a nevím proč, ten zážitek neměl další smysl:-)..
každopádně je to dar otevřeného vědomí a je mi líto, že chybí zkušení lidé, kteří by mohli ty mladé a nadané učit, jak s tím třeba cíleně pracovat pro nějaký skvělý účel.

Ikona diskutujiciho Johny 2019-12-03 12:33:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste by me zaiimalo, co jsou ty cerny stiny bytosti na obazcich, a potom bytost cloveka je potlacena a po smrti se uvolni , nebo pisete ze to nema cakry a vteleni neni tedy člověk, a vubec da se rict astralni bytosti, tedy me 🙂 , clovek nebo jako člověkem se mysli bytost v tele ? 😉 DIKY POKUD UMITE NEKDO ODPOVEDET

Ikona diskutujiciho madam V. 2019-12-04 11:24:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím přesně co myslíš? ta otázka není úplně srozumitelná..
jestli tím myslíš co jsou ty přivtělené bytosti na auře – paraziti, zřejmě astrální entity nízkého charakteru. Hodně se mluví o přivtělených duších zemřelých, ty se dle mojí kresby ale nevyskytují tak často. zatím jsem je zjistila jen u pár jedinců.
A aura, která nemá čakrový systém neexistuje – ten obrázek, kde jsou jen čakrové body, ale chybí zbytek polí obrazně naznačuje, že uvnitř tohoto těla žije ničivá bytost nelidského původu a lidská duše není v těle zřejmě vůbec přítomná, nebo je možná pohlcená touto ničivou energií, to si nejsem jistá. Pokud jde pouze o parazita, který je „přisátý“ na lidské auře, ten ovlivňuje člověka částečně, ale pokud ho ten jedinec vyživí do velké síly, parazit postupně „proroste“ celým energetický systémem a může úplně umlčet duši člověka, stává se tak „pánem cizího domu“ a začne řídit tělo, mysl a pocity – tedy pocity často úplně umrtví (v některých případech) a pak se jedná o psychopatické osobnosti, které necítí vůbec nic, mají nulovou empatii a emoce prožívají třeba jen ve chvílích, kdy někomu ubližují.

Ikona diskutujiciho Johny 2019-12-04 13:33:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za odpověď na nezvyklou otázku 🙂
Astrální bytosti – jsou různé – jsou také asi různé úrovně – paraziti – lidé – asi jako duše nemusím být vždy člověk – zálží na tom co jsi vyberu – a co je mi možno vybrat – což znamená že to nekdo řídí 🙂
Ještě k těm parazitům – jak se nalepí takový parazit – jak to poznat – a jak ho odlepit
A ten parazit se nalepí na strální úrovni – tudíž asi dokud ho nestrese tak je s nim furt.
ty paraziti jsou tedy protipoly naší duše ? A když se necháme ovládat nízkými pudy – čili né láskou tak sme napadeni. Může existovat i bytost bez duše ? S emocemi nebo pouze logika bez intuice. A intuice je tedy přímé spojení s duší. Existují i astrální bytosti pro delfíny nebo pro plejádany nebo reptiliány.
Asi vím že jako člověk se težko dostanem k těmto odpovědím a přesto velké díky za Váš směr a případnou odpověď. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-04 15:38:43
Ikona diskutujiciho
sipka

No tyhle všechny věci jsou spíš na samostatné a dlouhodobější studium. Konkrétně tady na webu je na skoro všechno už článek. Jestli tě vyloženě zajímají energetičtí parazité, tak si přečti například tohle:
https://aluska.org/aura-a-astralni-paraziti/
https://aluska.org/energeticky-svet-supermarketu-vite-co-na-vas-ciha/
https://aluska.org/238-dotaznik-jake-jsou-rizikove-faktory-pro-obdrzeni-energetickeho-parazita/
https://aluska.org/vedci-poprve-vyfotili-astralni-parazity-doporucuji/
https://aluska.org/jak-se-zbavit-energetickych-parazitu-doporucuji/

Ikona diskutujiciho K. 2019-12-07 08:50:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, v poslední době jsem narazila na několik případů v ČR, kdy jsou nemocní lidé v nouzi lákání do sekty Kruh přátel Bruno Gröninga. Na těchto údajně uzdravujících setkáních se vyvolává duch zemřelého léčitele, ale tváří se to hrozně sluníčkově. Už jen z pohledu na jeho fotku se mi ale dělá fyzicky špatně a je jasné, o čem to celé je. Zajímal by mě tvůj názor a možná článek na toto téma, už jen kvůli osvětě, aby se fanatikům tohoto spolku trochu ztížilo lákání oveček. Všechny negativní informace na netu prý pečlivě mažou. Více o tom zde: http://revue.theofil.cz/revue-clanek.php?clanek=1556

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-07 18:43:34
Ikona diskutujiciho
sipka

gröning byl nebezpečný černý mág, od toho ruce pryč

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-08 00:47:34
Ikona diskutujiciho
sipka

mno, asi tak. jde z něj kentus energie.

což píšu protože mám hroznou radost z toho, jak se mi tahle schopnost za poslední půl rok vylepšila a zostřila. parádně poznám koho brát a koho ne. fakt mám radost:)) je to spolehlivé. a to jsem to ani nijak netrénoval, jen čtu Alušku.org a nebavím se s každým(nemam potřebu zůstávat s lidmi, co se ke mně nechovají dobře, kdo by taky jo).

Ikona diskutujiciho armag 2019-12-08 07:25:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebyl to černý mág. Uměl se napojit na zdroj vesmírné energie a ten šířit kolem sebe.
Léčil tím lidi, kteří se shromáždili kolem jeho domu. Nechtěl za to peníze ani nic jiného.
Systém jej nakonec utrápil k smrti.

Dokonce jej odsoudili za to, že se nějaký z jeho pacientů nevyléčil. To, že se vyléčily stovky jiných už u toho soudu nevzali do úvahy. Žádný západní doktor nemá úspěšnost léčby, jakou měl on.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-12-08 10:41:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Armagu,Nirvana má
pravdu.Když jsem
viděla na google
fotky toho člověka,tak mi přejel po těle
takový mráz až
jsem se celá otřásla
a to jsem co se týká
cítění energií
v plenkách :). A ty
tvrdíš,že to byl
konstruktivní člověk? To že léčil
zadarmo nic
neznamená,to mohl
být jen krycí
manévr. Jo a při
pohledu na něj
(na jeho krk) mě
napadlo,jiné léčil
a sám sobě pomoct
neuměl a nebo ani
nechtěl (nesměl?)
protože si to
démoni nepřáli?
Protože ať už se
napojoval na cokoli
tak konstruktivní
síla vesmíru to
podle mě nebyla.
Jasně,neznala jsem
ho,ale jak napsala
Nirvana,jde z něho
kentus energie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-08 11:07:10
Ikona diskutujiciho
sipka

armag to totiž sám nepozná, ale věří tomu, co si přečetl na internetu

Ikona diskutujiciho armag 2019-12-08 11:10:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznám to velice dobře, protože jsem empatik.
On černý mág nemohl být už jen z toho důvodu, že nikdy nikomu neuškodil, ani ho nepřipravil o energii.
On dokázal rozvířil kosmickou energii kolem sebe a ta energie léčila.

Spíše byste seměli zamyslet nad sebou, proč někoho, kdo neškodí a pomáhá považujete za temného mága.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-08 13:00:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždyť nepoznáš slepici, ani kdyby stála přímo před tebou 🙂

Ikona diskutujiciho armag 2019-12-08 13:06:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové primitivní poznámky bych od tebe teda fakt nečekal.
To je jen známka toho, že ti došly normální argumenty, protože i kdybys ses kdovíjak snažila prostě nenajdeš příklad, kdy se zachoval jako temný mág.
V takovém případě je lepší přiznat omyl, než napsat o někom, že nepozná ani slepici. To bych čekal od nějakého primitiva v politické debatě, tam je takových, kteří se na nic lepšího nezmůžou spousta.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-08 14:57:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Já stejně vím že jsi troll armagu a že tvůj jediný úkol je to tady rozhádat. A i když jsi už víckrát dostal ban, tak sem stejně lezeš a pořád něco píšeš. To že komenty kde mě vulgárně urážíš mažu neznamená, že ti to nemůžu vrátit. Proto nemám důvod ti nic dohledávat ani vysvětlovat. Protože buď máš v popisu práce nás tady nonstop s**t, a nebo jsi aluškou.org tak posedlý a tak moc mě miluješ, že i když tě všichni pošlou někam, stejně se vrátíš. Podle hesla vyhodíš ho dveřma, vrátí se ti oknem. Ty nejsi normální diskutující a proto je úplně jedno, jak se s tebou kdo baví.

Ikona diskutujiciho armag 2019-12-08 15:06:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Když si nebudeš dodatečně dohledávat informace, tak se nic moc nedozvíš, ale to je tvá věc.
Jinak bys měla vědět, že někoho veřejně z něčeho křivě obviňovat je dost hrubé porušení vesmírných zákonů.
Já nikoho neurážím, jen upozorňuju na vaše chyby…
Děláte jich docela dost.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-08 15:18:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Porušení vesmírných zákonů je trollit lidi na netu a pak ze sebe dělat chudáka. Najdi si lepší práci, budeš mít špatnou karmu a v příštím životě se narodíš jako žížala 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-08 15:47:50
Ikona diskutujiciho
sipka

armagu děláš si srandu? teď nám tady budeš vykládat naší víru a navíc urážet člověka, který tu „víru“ začal? 😀 tyo pal někam. to je jak přijít do kostela a říct, že všichni porušují přikázání vírou v ježíše a že je ježíš debil. logicky, že věříme Alue a ne tobě… žádné chyby neděláme, jen věříme své intuici a člověku, co nám i mnoha dalším lidem pomohl 🙂

Ikona diskutujiciho K. 2019-12-08 13:49:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky mě pobaví, jak armag něco s jistotou tvrdí. Já mohu maximálně říct, že z toho člověka je mi zle už od pohledu, ale netroufla bych si říct, že nikdy nikomu neuškodil. I z toho, co je o něm k dohledání z veřejných zdrojů, je jasné, že nešlo o napojení na Boha. Naopak se v mnoha svědectvích uvádí, že některým lidem sice dočasně pomohl, ale jejich stav se později ještě výrazně zhoršil, někteří skončili v blázinci. Ale pak je tu spousta jeho fanatických stoupenců, kteří mávají jen s těmi zdánlivě pozitivnímo případy, aby nalákali další ovečky do sekty.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-12-08 14:40:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Armagu,a ty jsi ho
znal osobně,že
s takovou jistotou
tvrdíš to co jsi
napsal a doporučuješ nám
abychom se nad
sebou zamyslely?
Jistě,můžeš
argumentovat tím,že ani my ho
neznaly. To je sice
pravda,ale my ty
zlé energie cítíme.
Aluška na 1000%,
Nirvana k tomu
jistě brzy dojde,no
a já zatím málo,ale
věřím,že se to taky
bude lepšit.
Ty ale věříš tomu co
se píše na internetu
a ten toho snese.
Ostatně jak říká tm,
člověk musí
přemýšlet,nesmí
být bezmozek.
Ps:můžeme se
zeptat na názor
ještě jednoho
člověka,který určitě
cítí energie.Kiano
jestli tohle čteš, prosímtě co ty si
o tom člověku
myslíš?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-08 15:43:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 co se to tu zas děje?

jinak že se mnou někdo nesouhlasí je mi osobně fuk, s tim se musí počítat, když napíšu něco na internet… naopak jsem ten typ, že se s tim sice neztotožňuju, ale ráda si přečtu názor druhého, když je napsaný slušně.

nemyslím, že se Aluška s armagem mezi sebou mohou dohodnout, oba mají kompletně odlišné pohledy na svět… osobně mi Aluška snad nikdy neporadila špatně, takže jí dost věřím, navíc osobně citlivost na energie opravdu mám. a je to tím, že si k sobě nepustím každého, pak je člověk citlivka… a přijde mi, že hádky mezi Alue a Armagem jsou vždy jak intuice vs. logika, upřímně 😀

že mám z někoho špatný pocit nepíšu protože by to Alue řekla, ale protože ten pocit opravdu mám. z Alušky mám naopak pocit od začátku dobrý. A já jdu podle intuice, nikdy se totiž nemýlila. Takhle špatný pocit jsem měla i ze Sai Baba(i lidí v real životě a nikdy z nich nic dobrého nevyezlo) a pak jsem se dozvěděla, že je nebezpečný… v rodině jsme měli několik lidí, kteří byli velice nadaní jak na léčbu druhých tak i jeden byl jasnovidec, takže vlohy bych pro to teoreticky mít snad měla, není to můj výmysl. proto věřím sobě, nikoliv informacím na internetu.

ps: u intuice nepotřebuješ argument jako u logiky, intuici prostě buď máš nebo nemáš.
odkud Aluška ví věcí které ví netuším, ale věřit jí můžeš z následujícího důvodu; ona napsala 3 knihy o něčem, o čem nikdo nikdy předtím. A funguje to, pomáhá to. Odnikud to neopsala(a spoustu těch věcí opravdu nikde jinde nenajdete, jen u ní!) a očividně opravdu „vidí a slyší“ a má kontakty. Proto jí věřím, když řekne, že je někdo černý mág. Navíc proč by to jinak psala?? Nesnaží se záměrně očernit všechny kolem sebe, třeba Braca doporučovala – a z toho jsem špatný pocit neměla! ani trochu, jeho videa navíc fakt pomáhají. do prčic armagu, jestli tohle nepoznáš a jdeš furt po logice, běž místo tohohle sledovat Zvědátory.

navíc se o Gröningovi psaly jisté nehezké věci a pochybnosti i na netu, už to mi smrdí. a přijde mi absurdní se tu hádat o někom, kdo už dávno zemřel a je z obliga…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-08 15:52:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice zemřel, ale bordel dělá pořád. Těm, kteří se na něj nějak energeticky napojí.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-12-08 17:48:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uf, Nirvano to mi
prosím nedělej. Ty
ses tak rozohnila
právě pod mým
komentářem,že jsem se na chvíli
lekla,že to myslíš
na mě a říkala jsem
si,že by Nirvana
můj komentář
špatně pochopila?
Vždyť jsem napsala
že Aluška cítí
energie na 1000%.
a ona tam určitě
brzy taky dojde.
Já si Alušky moc
vážím a to že jsem
před 9ti roky
„náhodou“našla její
web považuju za
obrovský dar od
Konstruktivních
Duchů Vesmíru.
Hned jakmile jsem
Aluščin web začala
číst,tak mi přišlo
jako bych jí znala
roky a byla mi prostě strašně
blízká. Ty jsi na tom
byla asi podobně
nebo úplně stejně
viď.Proto mě tak
jako tebe rozčilují
lidi co sem lezou
jen aby trolili a snažili se nějak
pošlapat důvěryhodnost toho
co Aluška na svém
webu píše.Naštěstí
osobně tedy vím
jen o dvouch,ale i to
bohužel stačí na to
aby to narušilo tu
krásnou konstruktivní energii
která tu panuje.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-08 19:26:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 promiň. jinak teda… když se rozohním, tak to vypadá ještě mnohem hůř, tohle byla spíš upřímnost, psala jsem to uplně v klidu.

Ikona diskutujiciho Marcela 2019-12-08 23:46:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska chcela som sa ta spýtať či poznáš a aký máš názor na knihy a osobnosť Franz Bardon dakujem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-09 08:13:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Dvě jeho knihy jsem četla, ale už je to hodně let a nepamatuju si z toho skoro nic, jenom že se mi líbily.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-12-21 23:44:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.homosignum.cz/cakry-politiku/

(sedí to)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek