Technologie návratu

19.12.2015 v Poselství 16

Přináším velmi zajímavý článek o speciální technologii, který byl sepsán na prvopodstatě, ale jistě by vám neměl uniknout. Jsou to totiž skvělé novinky, které mohou vyřešit současné problémy v Evropě!

Data, která Vám nikdo zatím neřekne, stejně jsou neuvěřitelná… ale možná taky reálná!!

Měl jsem možnost zúčastnit se schůzky, ze které Vám rád předám data, ke kterým se člověk jen tak nedostane. Jsou přímo neuvěřitelná, mystická a hlavně nepochopitelná pro lidi, kteří mají naprogramovaný mozek ze škol. S dotazem, který jsem na skupinu „skalních lidí“ ke konci střetnutí učinil, jestli nebude vadit, když aspoň určitou část konzultovaných dat zveřejním, mně bylo řečeno, že jsou tak pokroková a neuvěřitelná, že tomu stejně nebude nikdo věřit. Ale záleží prý tentokráte na mém rozhodnutí.

Jak neustále říkám: Ke konci časů lidstva se lidé musejí dozvědět pravdu!!!!!

Technika je dnes úplně někde jinde, než byste mohli jen domyslet.

Tak jsem se tedy rozhodl:

Sešli jsme se na nejmenovaném místě v nejmenované zemi. Několik „skalních lidí“, kteří se scházejí už od nepaměti. Zajímavý rozhovor, na několik témat probíhal mnoho a mnoho hodin a nikdo nepocítil ani hlad. Pila se jenom voda. Dnes Vám Vážení čitatelé provopodstaty uvedu jenom jednu část a jedno téma, o kterém se zde hovořilo.

Rozhovor začal u téma, které bylo na prvopodstatě zveřejněno. Jednalo se o zajímavý projekt, který se jmenuje JEMEN a klíč k lidstvu. Nemohu vysvětlovat mnoho podrobností, stejně jsou pro mnohé nepochopitelné, zveřejním to nejdůležitější pro Vás. Data o Jemenu a linky na prostudování jsou uvedeny dole. Nebudu se k nim vracet. I zde jsou ty stejné technologie použity.


Hned na začátku byla konstatována fakta o dnešní době, co všechno je připraveno a pravděpodobné vyústění dnešní situace právě v Evropě. Bez „jiného“ zásahu. Evropa je totiž v současné době „pod lupou“ těch nejmocnějších bytostí planety Země. Zde se strhává každodenně neustálý boj o provedení vytyčeného programu, do kterého zasahují dokonce i jiné entity. Aby neskončilo vše, tak jak je dnes v televizi a novinách popřípadě na nespočtech internetových stránkách zveřejňováno, je nutné určitým způsobem zakročit. Ptáte se jakým způsobem? Rozebereme si situaci, kterou jste slyšeli a kterou znáte.

Mimo jiné byl konstatován Putinův výrok kde se vyjádřil, že prvně se postará o Sýrii a potom o utečence v Evropě. Také bylo probíráno jeho vyjádření, že v žádném případě nedovolí potápět lodě ve středozemním moři, které se nechtějí otočit a plout zpět, tak jak to navrhl někdo v europarlamentu. Nedovolí zabíjet nevinné lidi. Zatím se tedy od tohoto experimentu ustoupilo.

Jenom minulou sobotu a neděli přijelo do Řecka 45.000 uprchlíků. Každému musí být jasné, že pro Evropu to znamená nenávratnou katastrofu…..

Diskutovali jsme mnohé situace, které se mohou za týden, či za pár měsíců v Evropě odehrát a proměnit ji v peklo. Každému jedinci, který se PROBUDIL a OTEVŘEL OČI, začíná být vše nadmíru zřetelné. Klasickým způsobem je stav způsobený politiky a následně uprchlíky NEŘEŠITELNÝ.

Jeden ze skalních lidí hovořil o možnostech, které mají celý bod nenávratnosti Evropy zvrátit a opět uvést do normálních kolejí.

Říkáte, že to není možné?

Pro mnohé lidské bytosti to může být naprostý šok. Ano, šok šoků….. Je to ale pouze a jenom jejich problém.

V tisku a na webech bylo uvedeno:

Před několika dny jste četli nejen na prvopodstatě, ale i na jiných webech či novinách, že se začínají v Německu dít divné věci. Mnoho uprchlíků zmizí přes noc bezestopy z hlídaného tábora policisty, či jinými složkami. Nejsou k nalezení. Ano moc divné. Rovněž tak před pár týdny někteří němečtí občané se divili, že po menším městě, kde byli také ubytovaní, denně chodilo spousty „uprchlíků“ a v jeden den skoro všichni zmizli a už se neobjevili. Neumějí si to vysvětlit. Jak je to možné????? Že by všichni přes noc někam odešli????

Před několika lety se objevily na bývalém ruském cvičišti ve východním Německu u Görlitzu snad tři divize tanků, které viděli dva rybáři a neuměli si to vysvětlit. Hned to šli oznámit na policii. Obratem se vrátili s policií a když tam přijeli, nic tam nebylo. Zůstaly tam jenom čerstvé stopy po pásech vryté do půdy, do trávy a na betonu byly také stopy. Nikdo si to neuměl vysvětlit. Byl to důkaz o jejich pravdomluvnosti.

A co se na planetě Zemi tedy odehrává?????

Byli jsme upozorněni v tisku a na internetu, ruskými vojenskými složkami v minulých dnech, že mimo klasických zbraní, které byly předvedeny vlastní také skalární zbraně. Není to ale všechno. Mají daleko lepší technologie, dle jejich slov, než jsou zbraně skalární.

Potud tisk.

Opakuji mají daleko lepší technologie, než jsou zbraně skalární. Odkud je mají je úplně jedno. O těch zatím nehovoří. Byly ale pravděpodobně odzkoušeny.

Poodhalíme Vám následující možnosti, které jsme diskutovali.

Interdimenzionální transfokátor.

Představte si člověka, který vlastní tak zvaný interdimenzionální transfokátor. Vypadá jako hodinky na ruce. Hodinky to ale nejsou, i když vypadají skoro stejně. Při zmáčknutí určitého tlačítka bytost vlastnící tuhle „hračku“ se rozkmitá na jiné frekvenci a lidské oko ji nevidí. Má naprosto jinou frekvenci a hmota není pro něho překážkou. Může procházet čímkoliv. V případě že zmizel před Vašimi zraky, nachází se v místnosti, může Vás pozorovat, slyší Vás. Vy ho ale nevidíte ani neslyšíte.

Telemetrický teresterický laser.

Existují tak zvané „zbraně“, i když v podstatě to zbraně nejsou, nikoho nezabíjí. Jmenují se dle druhu určení:

1) Telemetrické interdimenzionální lasery nebo také

2) Telemetrické teresterické lasery.

Ptáte se co dělají?

Telemetrický teresterický laser Vás může dle určení nastavení pomocí morfogenetických polí přenést na místo určení, po zemském povrchu, které v něm bylo nastaveno. V případě že je nastaven v paprsku i reverzní chod na určitý časový úsek, třeba na tři hodiny, za tři hodiny po vykonání určené práce jste přenesen na původní místo ze kterého jste byl vyslán. Opakuji, vše se odehrává pomocí morfogenetických polí.

Ptáte se co dělá Telemetrický interdimenzionální laser?

Ten může kohokoliv nebo cokoliv přenést do vesmíru do nejvěších vzdáleností buď s návratem nebo bez návratu. Popisoval jsem právě u článku co se děje v JEMENU s koráby, které přilétají z vesmíru s rasou ANIMUS či ANDROID.

V Jemenu je právě na Zemi umístěn speciální laser na odražení kolonizátorů planety Země. Má speciální ochranu a nikdo ho nemůže zlikvidovat. Nebudu se dále rozepisovat, prosím v níže uvedených článcích máte vše popsáno.

Popsané lasery můžete mít v zařízení podobné samopalu nebo pistoli. Může mít paprsek rozmítaný (podobný samopalu) nebo bodový (podobný pistoli). Rozmítaným laserem, kterým osvítíte skupinu lidí, z daného místa zmizí a objeví se v místě určení. Pistole je určena pro jednotlivce.

Ochrana osob vlastnící zařízení je dokonalá, nemůže je nikdo a nic ohrozit. Pokud by někdo získal zbraň kterou určitá bytost má u sebe, zbraň nebude fungovat. Je naprogramovaná pouze a jenom na určenou bytost a její HOT SPOT, který se nachází v jejím těle. U druhých nefunguje. Tím je zabráněno zneužití těchto zařízení.

Pojem morfické a morfogenetické pole.

Tato pole se nacházejí po celém vesmíru v každém bodě. Veškerá data všeho co se odehrálo v minulosti v hmotném i nehmotném světě, v živém i neživém (zákony vesmíru, stavba hmoty, stavba všech živočichů a bytostí od atomu, myšlenky lidí, vědění lidí, jejich životy, jednání, každý krok jednotlivců celého vesmíru je zde uložen). Částečné vysvětlení najdete také ZDE.

Každý člověk zanechává v morfogenetických polích vlastní otisk všeho co způsobil a udělal po celý jeho život. Můžeme to také nazvat věčná paměť vesmíru. Ano, je zde navždy uložená od každého jednotlivce.

Uvedeme si tedy příklad, jak takový Telemetrický teresterický laser (TTL) funguje. Je to jednoduché:

Představte si obrazně následující příklad. Určitý voják je teleportován pomocí telemetrického teresterického laseru (TTL) třeba z Ruska do Německa na určité místo s dobou návratnosti 1 hodina. To znamená že za jednu hodinu jeho mise končí, měl by dokončit práci, a navrátí se zpět na místo, odkud byl vyslán.

Přenos se uskuteční pomocí morfogenetického pole a to během asi 1 vteřiny. Tam i zpět. Objeví se na místě určení a není vidět. Projde místo a zhodnotí situaci. Podívá se kde jsou lidé, které má nechat „transportovat“ na místo určení. Před akcí se zviditelní a použije horizontálně rozmítaný laser, který při doteku té či oné bytosti způsobí přenos (teleportaci).

U každého jednotlivce toto cílové místo bude jiné. (dle jejich morfogenetických polí). Jeho telemetrický teresterický laser (TTL) je například nastaven na místo jedince kde bydlel před 5 lety od tohoto momentu.

Rovněž tak může být „transportovaným lidem“ vymazána paměť zpětně na celých pět let (od tohoto okamžiku) a nebude si pamatovat co vlastně po celou dobu dělal a kam došel. (Můžeme konstatovat, že jsou to hromadné úpravy). Vše se nastavuje do paprsku.

Dejme tomu, že se ocitne v místě svého bydliště, pozná ho, ale 5 let paměti mu chybí. Nemůže se tedy navrátit tam, odkud byl „transportován“ telemetrickým terestrickým laserem (TTL) pomocí morfogenetických polí. Vůbec neví že v Evropě byl a paměť je navždy smazána. Takto dotyčný voják může přemístit najednou i několik tisíc lidí, kteří spí v posteli či na zemi jsou ve spánku či v bdělém stavu, popřípadě se pohybují a jdou po cestě.

pro uvedení příkladu: Na obrázku vidíte horizontálně rozmítaný paprsek. V telemetrických teresterický laserech se používá paprsek rozmítaný vertikálně pro zasažení všech bytostí nacházejících se v dané lokalitě. Stačí dotek několika fotonů na lidskou bytost z laseru a akce je aktivována.

Snímek obrazovky 2015-11-06 v 1.10.03

Podobná situace, která zde byla popsána, se dá na určité seskupení lidí použít i ze satelitů a jiných létajících objektů.

Jak tedy vidíte, je to humánní přenos bez poškození jedinců.

…..

Pozn. Alue: 23.7.2017 dodatečně připisuji ještě 4. díl, který tm dodělal o něco později, aby byl článek zcela kompletní:

Původně jsem nechtěl dnes popisované téma rozebírat dopodrobna, ale bude to taková malá satisfakce vůči veškerému lidstvu. Krátké vysvětlení:

Pro lepší objasnění a následné pochopení je důležité si uvědomit skutečnost o fotonu. Je to nejlepší paměť která se pohybuje vesmírem. Například jeden jediný foton který letí k lidem ze slunce na planetu Zemi nese 10 na 38 dat. Co to znamená? Za desítkou je 38 nul. Tolik DAT jeden foton obsahuje. Nejlepší paměť jaká kdy existovala. Proto do paprsku laseru se dají zakódovat nespočetná data s různými variacemi.

A nyní k tématu.

Hovořili jsme o možnosti teleportace bytostí díky paprsku, jinak řečeno přemístění osoby na jiné místo na planetě Zemi. Jednotlivě nebo hromadně. Další reverzní možnost těchto zařízení přenosu pomocí morfogenetických polí, kterou si nyní vysvětlíme je daleko více zajímavější než byste si mohli myslet.

Představte si, že potřebujeme najít bytost, o kterou máme zájem. Nevíme kde je nebo kde se skrývá. Stačí mít její DNA, nebo plně postačuje také fotografie hledané bytosti. Musí být na fotografii sama. Z určitého důvodu nesmí být z hromadné fotografie (třeba se svými přáteli) odstřižena. Zařízení, které je umístěno v naprosto černé místnosti s černými zdmi a má před paprskem umístěnou fotografii hledané bytosti, můžeme říci, je to její (elektromagnetický otisk) pak pomocí rezonance morfogenetického pole, přeneseme hledanou bytost právě do této černé místnosti před laserový paprsek přes morfogenetické pole. Asi se nebude dotyčná bytost stačit divit, kde se ocitla. Bude to pro ni šok. Je zcela jedno kde se nachází na planetě Zemi nebo ve vesmíru. Zpětné přemístění i z letadel, a rychle se pohybujících dopravních prostředků jako je UFO nebo z ponorek, je zcela bezproblémové.

Z řečeného Vám je tedy jasné, že stavění jakýchkoliv bunkrů a schovávání se kdekoliv pod zemí či nad zemí či v moři, je tímto pádem zbytečné. Dnes se už nikdo nikde neschová.

Možná by bylo dobré, kdyby si politici, kteří prodali svůj národ řečené uvědomili. Odedneška vědí, pokud se psané k nim donese, že se nebudou mít kde schovat a mohou být „násilně“, pro dobro lidstva, teleportováni zpět na místo určení a…..

Zbytek si domyslete sami.

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-19 07:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

T uprchlíci nezmizeli, jen utekli do některé z "no go" zón. kde žijí jejich příbuzní nebo známí, takže teď už je nikdo nenajde. Nehledě na to, že mají často falešné pasy a jména, takže nikdo vůbec netuší, kdo jsou.

Ikona diskutujiciho Václav 2015-12-19 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako beletrie dobrý, jinak kdo tomu věří, ať tam běží.

Ikona diskutujiciho Eliška 2015-12-19 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zajímavé, ale pořád musím přemýšlet, kde ty informace berete, když jsou skryté veřejnosti?

Ikona diskutujiciho Jenny 2015-12-19 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Taky tomu moc nerozumím…

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-20 07:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:O těcj informacích píše, že jsou skryté, protože na běžných TV stanicích s nejvyšší sledovaností nebo novinách nejsou k dispozici.

Ikona diskutujiciho Míša 2015-12-20 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Armagu, ne vše co se děje TEĎ, je takový, jak to na první pohled vypadá. Dočkej času 😉

Ikona diskutujiciho Pavel 2015-12-21 00:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem v USA mají speciální oddělení zaměřené na propagování a šíření polopravd. Právě toto oddělení je zodpovědné za spoustu "tajných" informací, které "náhodou" unikly.

Ikona diskutujiciho armag 2015-12-21 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Ono není na co čekat, protože to zcela jednoznačně směřuje k válce, kterou sice Rusové vyhrají, protože je nikdo ve válce neporazí.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-22 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli autor ovládá všechno tak dobře jako češtinu a písemné vyjadřování, o něčem to napovídá.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-22 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Čeština je totiž jeho druhý jazyk, jeho první jazyk je němčina. Musíš uznat, že na cizince umí naprosto perfektně. Kdo umí plynně dvěma jazyky? Po těch letech už mu skoro nic nemusím opravovat, jenom vyloženě překlepy.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-23 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Dík, Aluško. To dost vysvětluje. Na cizince je to opravdu velmi dobré (o dokonalosti bych se však raději nezmiňoval). Stejně by si to však zasloužilo korekturu někým, komu je čeština bližší. Na jednu stranu se snažíme probudit v lidech jakési vlastenectví a národní hrdost a divíme se, že si ničíme naši národní a slovanskou čistotu a na druhé straně kazíme svůj jazyk. Zejména když tvůj blog čte tolik mladých lidí.

Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-23 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě jednu připitominku bych měl, Aluško. (Jen pro tebe, nezveřejňuj komentář.) Už poněkolikáté jsem ve tvých článcích narazil na pojem mystika, mystický na místě, kde by spíše mělo být mystérium, mysteriózní. Je to něco docela jiného a potom to působí trapně jako v tom vtipu o tom policajtovi. Člověk, který ví, oč jde, si pak udělá obrázek o odbornosti/vzdělání/úrovni autora nebo redaktora. Když už používáme cizí slova, měli bychom vědět, co znamenají a ne plácat makarónštinu ať se děje, co se děje.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-12-23 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Efs 2015-12-23 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Mě prostě ty chyby ruší při čtení (ať už jsou k tématu mebo mimo) a hůř se soustředím na obsah. Je to matoucí, chvíli v tom marně hledám smysl, posléze zjistím, že jde asi o chybu, že třeba autor myslel halogén a napsal heligón… Tím mi z toho naskakují všelijaké pochybnosti. Asi je chyba na mé straně, že nerozumím pokrokovým metodám v písemném vyjadřování. Nemusíš to brát osobně.

Ikona diskutujiciho Rava 2016-03-06 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Stačí dotek několika fotonů na lidskou bytost z laseru a akce je aktivována."

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2024-04-05 19:08:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu se dá věřit i nevěřit. Jen podotýkám, fotony neexistují…a Země není koule. Jsou nesmysly vědy.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek