Temná symbolika černé krychle: Na co ve skutečnosti odkazuje?

2.5.2021 v Symbolika 13

Symbolismus je jedna z důležitých, možná nejdůležitějších metod, jak působit na podvědomí lidí. Ilumináti využívají napříč celým spektrem svých aktivit symboly, které mají souvislost s okultismem a satanismem. Symboly jako například pyramida s okem, pentagram, hexagram atd. reprezentují něco zvláštního a nezřídka temného. Jsou to prakticky vysavače naší energie. Kam směřuje pozornost, tam směřuje i naše energie.Elitní tajné společnosti mají k dispozici okultní znalosti, které jsou obyčejným lidem neznámé a jsou před nimi skryté. Ilumináti jsou mistrní černí mágové, kteří pomáhají jakýmsi temným silám držet lidstvo v kleci, v níž se (někteří) lidé kupodivu cítí být svobodnými bytostmi. Ve skutečnosti jsou však zotročení. Tito temní čarodějové využívají různé rituály a symboly, aby upevnili smou moc nad lidstvem.

Podívejme se blíže na symbol černé kostky, který s tímto úzce souvisí:

Co se týče Saturna (Saturn je Satan), je to zároveň i prastarý padlý anděl Lucifer (Světlonoš). Symboly a barvy jsou stavebními kameny reprezentujícími ,,božskou“ energii už od úsvitu lidstva. Obě mají velký vliv na podvědomí lidí.
Kostka, či čtverec, reprezentuje soudržnost. Je to statická, světská dokonalost a symbol hmoty. Představuje údajnou spolehlivost, čestnost, bezpečí, jistotu, pořádek ve vesmíru a rovnováhu protikladů. Kostka reprezentuje v pytagorejské, indické, egyptské a platónské tradici zem.
Pro zednáře je kostka posvátným symbolem. Opracovávání kamene do podoby kvádru v zednářské terminologii znamená ‚zdokonalování‘ zasvěcence zednářské společnosti.

Kostka je jedním ze základních stavebních bloků přírody spolu s Tetrahedronem (pyramidou), oktahedronem, icosahedronem a dodecahedronem.

V tradičním okultismu se s kostkou či čtvercem spojuje číslo 4, které reprezentuje fyzický svět.
Trojúhelník, další symbol hojně využíván v různých formách v okultismu, představuje číslo 3, které reprezentuje duchovní svět.
Kostka představuje třídimenzionální verzi čtverce, což vyjadřuje fyzickou říši, materiální svět. S tímto uspořádaným světem se spojuje číslo 4. Máme zde čtyři roční období, čtyři elementy, čtyři skupiny znamení zvěrokruhu, čtyři světové strany atd.

Tetraktys, neboli tetrad, je trojúhelníkový tvar, který se skládá z deseti bodů. Je to mystický pytagorejský symbol. Zobrazuje se v různých formách – jednou z nich je forma, kterou využívá kabala. Deset sefirot kabaly odpovídá deseti bodům tetraktys. Pokud pospojujeme určité body v kabalistickém stromu života, dostaneme kostku. Má to zobrazovat tzv. Černé slunce (Saturn). Černá kostka je symbolem Saturna.

O patro níže je i druhá krychle. Kabala je nejvyšší forma židovské černé magie. Přečtěte si také související článek: Pozor na tyto destruktivní symboly: Květ života, Metatronova krychle, Merkaba

Tato kostka symbolizuje třídimenzionální svět, ve kterém žijeme. Je to svět hmoty.

Sonda Cassini udělala fotografie z pozorování pólů planety Saturn:


Na severním pólu Saturnu se vytváří šestiúhelníkový tvar – vír, bouře. Je to vibrační radiace a má zásadní dopad na naše vědomí.


Tento šestiúhelníkový tvar (hexagon) ohraničuje tvar třídimenzionální krychle. Kostka jako symbol je uctívána po tisíce let, proto starověcí mágové museli mít znalost o tomto jevu již v dávných dobách.

,,Saturnská“ krychle představující fyzický svět reprezentuje vibrační žalář, ve kterém jsou lidé vězněni prakticky po celý život. Je to neviditelná cela celoživotního nevědomého zadržení.
Obrys černé kostky se nachází i uvnitř Davidovy hězdy, která je rovněž je symbolem Saturnu.

Černé slunce alias Saturn souvisí s tzv. Velkým dílem (Opus magnum). Velké dílo je cestou, jak dosáhnout božství. První krok k dosažení osvícení, nebo nesmrtelnosti, představuje Alchymické Černé slunce. Cesta Velkého díla je zakončena stádiem Kamene mudrů. Pointou této cesty je, že se neušlechtilý kov promění ve zlato. Tím neušlechtilým kovem je olovo. V planetární asociaci olovo představuje Saturn, zlato představuje slunce. Alchymickým procesem Velkého díla je přeměna Saturna na slunce. Saturn je trpasličí hvězda, která má být „přeměněna“ na Světlonoše – Lucifera.

Kába, či Kaaba, je ústřední svatyně muslimů. Je cílem účastníků pouti do Mekky. Pro muslimy představuje Kába Dům boží. Kába je čtyřhranná budova ve tvaru černé kostky. Nachází se na nádvoří Velké mešity v Mekce. Muslimové neustále krouží kolem Kaaby, čímž nevědomě znázorňují bouři odehrávající se na severním pólu Saturnu. Uctívají krychli, která z nich vysává životní energii jako kosmický energetický upír. Jde v podstatě o masivní satanistický rituál maskovaný jako posvátná islámská náboženská tradice.


V zednářství je černá kostka symbolem rozsudku. Ve starověkém kabalistickém spise zvaném Sefer Jecira (Kniha stvoření) je zahrnuto učení o prostorové kostce. Dvanáct hran kostky je zformovaných z dvanácti dvojpísmen hebrejské abecedy, které jsou připisovány i znamením zvěrokruhu. To má znázorňovat astrologický koncept mystického znázornění vesmíru. V prostorové kostce jsou zobrazeny vztahy dvacet ti dvou hebrejských písmen a deseti sefirot (čísel).

krychle Sepher Yetzirah

Ve starověké okultní symbolice černá kostka reprezentovala egyptského boha temnoty, chaosu, zla, války a konfliktů Setha (Satana).
Saturna představuje i řecký bůh Kronos, který pohltil/žral své děti. Mládež dnešního světa je neodvratně pohlcena materialisticky orientovaným systémem ovládaným hrstkou mocných, kteří slouží planetárnímu bohu Saturnovi. Jsou pohlceni materialismem vysokého stupně. Honí se za materiálními statky a zaprodávají své duše korporacím, aby uspokojili v tomto nekonečném slavení své touhy po spotřebě. Jsou doslova obětováni bohu hmoty, Saturnovi.

Symboliku Saturna potkáme i ve školách, kdy na sobě promovaní studenti nosí oblečený černý talár a čepici ve tvaru tenkého čtverce (připomínající plochou kostku).

Symbolické zakončení studia s černou kostkou na hlavě symbolizuje vítězství systému nad myslí člověka, který už nebude myslet nezávisle, ale podle toho, co mu stanovili ve škole. (Má z mozku od školy kostku)

V soudnictví máme černé taláry. Černá je důležitou barvou v satanismu (saturnizmu). Justici (soudnictví) astrologicky vládne Saturn.
Symboliku kostky jako symbol Saturna najdeme záměrně použitou ve všech možných odvětvích systému. V posvátné geometrii máme i Metatronovu krychli.

Obchod firmy Apple

Mramorová krychle v New Yorku

Článek je založen na upraveném překladu článku autora Mária Oláha, v originálu ,,Saturn a čierna kocka”, připravila aluška.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho Radek Hamršmíd 2021-05-02 08:20:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže bacha na kostkový cukr! Má sice bílou barvu, ale to je jen rafinované maskování ( od toho vznikl název rafinovaný cukr) 😂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-05-02 10:05:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem prečo mám pocit že i v Bratislave je nejaké nákupné centrum v podobe približne čiernej kocky, možno ani nie je, len sa mi zdá že tam niečo také je, možno to na mieste kde kedysi boli kúpele Central aspoň keď som išiel okolo tak mi to zvonku tak pripadalo a ani vnútri som sa necítil dobre. Tí čo krúžia okolo tej čiernej kocky v Mekke keby vedeli že sú účastníci satanistického rituálu, tak by išli radšej do ,,Mekáča“ a to ich náboženstvo by padlo.

Ikona diskutujiciho kiko 2021-05-02 12:15:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď už bola spomenutá tá Astrológia, máš na ňu aj nejaký názor, môže byť prínosné si niečo o tom prečítať alebo myslíš že to je komplet hovadina? Pretože ja v tom moc logiku nevidim 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-02 12:18:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že to má v jádru nějaký smysl – jinak by to nepřežilo tisíce let a nestudovali by to velcí učenci minulosti. I magie ji využívá… ale v moderním světě je pro laika těžko rozlišitelné, co je zrno a co už jsou ezoblbinky.

Ikona diskutujiciho Modrokocka 2021-05-02 13:13:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy přemýšlím nad tetováním lilie khousnoutdinove. Stejne si nechal udělat i její partner. A ty samé tvary mají v nábytku doma, nad posteli, poličky. Působí jako krystal, ale…. Něčím je…. Zvláštní.

Ikona diskutujiciho Albiii 2021-05-03 23:15:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak a teď nevím, jestli ta krychle šungitu co mám doma (která je logicky černá) je jako dobrá, nebo není 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-04 09:27:52
Ikona diskutujiciho
sipka

hmmmm 😀

Ikona diskutujiciho klara 2021-05-08 18:42:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Platónske telesá sú súčasťou prírody a stvorenia, všetky sa dajú aj zneužiť – podobne, (ako iné symboly) vznikol hákový kríž, ale v zásade sú to prvky Stvorenia – sú neutrálne. Pozor na to.

Ikona diskutujiciho jura 2021-05-09 12:00:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice trochu pozdě po vydání článku, ale…
https://gab.com/CandaceOwens2024/posts/106203591667558451
Přežila jsem vysokou bez toho abych se stala liberálkou.

Ikona diskutujiciho Klarisa 2021-05-15 10:42:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Mám dotaz. Dostala jsem dvě pyramidy z polodrahokamů, syn si s nimi hrál a uštípnul jim špičky. tak si říkám, že je zakopu do rohů našeho pozemku. Otázka, nebo spíš otázky zní: Je dobré mít doma pyramidu s ulomenou špičkou? Nenarušuje to nějak její sílu(nebo jak to říct)? A je dobré si ty obité pyramidy zakopat do země na rozích zahrady?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-15 10:51:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Pyramida je tvarový zářič, když se naruší, přestává jako tvar fungovat. Ale záleží na tom, jak moc jsou rozbité. Nějaký milimetr nevadí. Zakopat je můžete libovolně kam chcete.

Ikona diskutujiciho peca 2021-05-23 08:36:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,pro ty co o tom chtějí vědět více posílám skvělou přednášku: David Icke – 2014; Satan(Saturn)-Min(Měsíc)átský matrix (české titulky) https://www.youtube.com/watch?v=DhvZax8tbm0

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-07-26 15:02:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co zkusit prozkoumat tajemsrvi Amenti a MCEO FREE LEARNING?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek