Test: Je vaše telefonní číslo šťastné?

11.7.2021 v Zajímavosti 12

Numerologie je starověké umění věštění. Je založena na víře, že tento svět je postaven na vzorcích. Síla numerologie vychází ze skutečnosti, že vše souvisí s čísly. Proto se každé číslo rovná určitým vibracím, energiím a všechno má svůj vlastní číselný a vibrační podpis. Někdy dobrý, někdy ne.
Takže otázka, jestli je vaše telefonní číslo šťastné, spíš znamená, jestli je numerická vibrace vašeho telefonního čísla harmonická ve vztahu k vám.Zda vaše telefonní číslo je nebo není šťastné, záleží (podle numerologie) na jeho numerické hodnotě. Nejprve tedy musíme vypočítat jeho číselnou hodnotu.
Dělá se to sečtením každé jednotlivé číslice.

Příklad:
Pokud je vaše telefonní číslo 531 251 674, musíme nejprve sečíst každou číslici. Takže: 5 + 3 + 1 + 2 + 5 + 1 + 6 + 7 + 4 = 34
Ještě jsme neskončili. Musíme se dostat na jednociferné číslo. Číselná hodnota vašeho telefonního čísla je po součtu číslic 3 a 4 = 7.
Sedm je číselná hodnota tohoto telefonního čísla. To znamená, že toto číslo vibruje na energii čísla 7.

Teď si sečtěte vaše telefonní číslo a podívejte se, na jaké energii rezonuje:

1:
Vaše telefonní číslo vibruje v duchovních vibracích Slunce, zdroje života a světla. Je to mužské číslo, dominantní, silné a kreativní. To znamená, že je to skvělé číslo pro ředitele, vedoucí, nebo šéfy. Nebo, samozřejmě, pokud chcete být jednička.
Navíc je to vynikající číslo, pokud se vaše práce týká show-businessu nebo managementu. Je to číslo moci, slávy a věhlasu. Přináší inspiraci, naději a světlo.

2:
Vaše telefonní číslo vibruje na energii Měsíce, velké noční dámy. Jedná se o ženské číslo, vnímavé, intuitivní a magické. Je to vynikající číslo, pokud se vaše práce týká nemovitostí, vaření nebo pohostinství. Měli byste však být pozorní, pokud potřebujete hodně komunikovat, protože někdy můžete být až nežádoucím způsobem svůdní, nebo nečekaně nepochopeni.

3:
Vaše telefonní číslo vibruje na energii Jupitera. Je to mužské číslo, projektivní a mocné. Toto číslo je spojeno s nějakým typem štěstí, pokroku a příležitostí – společenských i profesionálních. Navíc přináší pocit optimismu, naděje a všude vám otevírá dveře jako zlatý klíč.

4:
Vaše telefonní číslo vibruje na energiích Marsu. Je to mužské číslo, projektivní a trochu nepředvídatelné. Jedná se o číslo, které může přinášet náhlé změny, dobré i špatné. Obvykle není považováno za příznivé, je to však velmi silné číslo, které vám může pomoci dojít ke štěstí a překonat překážky. Dodává energii, kterou potřebujete pro zásadní průlom. Proto je vaše telefonní číslo spojeno s hodně nepředvídatelnou silou.

5:
Vaše telefonní číslo vibruje na energii Merkura. Jedná se o univerzální číslo, vzdušné a populární. Proto je to velmi důležité číslo pro každého, kdo má zájem o obchod a dopravu jakéhokoli druhu. Navíc přináší štěstí a požehnání všem, kteří potřebují komunikovat s větším množstvím lidí, i přes internet. Pamatujte však, že když je Merkur retrográdní, může se to zvrtnout.

6:
Vaše telefonní číslo vibruje na energiích Venuše, která je spojena s principem lásky, krásy a míru. Jedná se o ženské číslo, plodné a smyslné. Proto je to velmi důležité číslo pro každého, kdo má zájem o kosmetiku nebo cokoli, co souvisí s krásou, léčením, nebo dokonce s výukou. Kromě toho vyzařuje šarm a harmonii, takže je vynikající pro romantiky, protože funguje jako magnet. Toto číslo je ideální pro všechny vztahy související s flirtováním a manželstvím.

7:
Vaše telefonní číslo vibruje na energii Měsíce. Je to číslo intenzivní magické síly a moudrosti. Proto se nepovažuje za příznivé pro všechny lidi, ale pouze pro ty, kteří pracují v profesích spojených s léčením, léčivy, chemií, pro akademiky a také pro mystiky a vědce. Pamatujte, že vaše komunikace je ovlivněna fázemi měsíce (buďte velmi opatrní během úplňku a novoluní).

8:
Vaše telefonní číslo vibruje na energii Saturnu. Je to číslo intenzivní síly, trpělivosti, vytrvalosti a moudrosti. Proto se obecně nepovažuje za příznivé, protože souvisí s povinnostmi, osamělostí a trpělivostí. Je to však číslo, které může jednotlivci pomoci překonat VŠECHNY překážky tím, že přináší mnoho uvědomění, seberealizace a mystického probuzení. Toto číslo nabízí to, co všechna ostatní čísla nedávají. Skutečnou sílu, která přichází v čase, kdy je jedinec připraven.

9:
Vaše telefonní číslo vibruje na energiích Marsu. Jedná se o číslo instinktivní síly a transformace. Toto číslo jednotlivci přináší schopnost vydržet na všech možných pracovních místech, také mu žehná ve vývoji a v dosažení vyššího sociálního a profesního postavení. Proto to vypadá, že je štěstí na vaší straně, ale ne příliš okatým způsobem.

Je vaše telefonní číslo šťastné konkrétně pro vás?
Vaše telefonní číslo, které vibruje na stejném jednociferném čísle, jako jedno z vašich důležitých čísel, pro vás bude šťastné.

Pro zjednodušení, v numerologii například existuje pojem ,,životní číslo“, které se získá součtem všech cifer ve vašem datu narození až do fáze, kdy se dostanete k jednomístnému číslu. Postup je stejný jako u telefonního čísla. Pokud máte například životní číslo 2 a v dnešním testu vám také vyšla dvojka, znamená to, že vám vaše telefonní číslo bude nosit štěstí.

Šťastná bude i shoda s jednocifernou číselnou hodnotou jména, které obvykle používáte. Může to být vaše křestní jméno, umělecké jméno, duchovní jméno, přezdívka, nebo jiné jméno, které používáte v každodenním životě. Na numerický výpočet jména je speciální tabulka a také se v ní sčítají čísla. O tom vám povím zase někdy příště 🙂

Stejně tak bude šťastná i shoda jednociferné číselné hodnoty vašeho celého jména. To je jméno, které se objevuje ve vašich oficiálních dokumentech, je to křestní jméno a příjmení.

Pokud se tedy vaše telefonní číslo rovná některému z výše uvedených, pak i když se jedná o složitější číslo, setkáte se výhradně s jeho příznivými účinky.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana 2021-07-11 09:51:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cítím se trochu divně a přeji si, abych si vymýšlela, ale hodnota mého jména je 6, součet všech písmen ve jméně (podle numerologie) je 6, datum narození 6, a teď telefonní číslo zrovna tak. Asi jsu teda Satan, nebo fakt nevím.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2021-07-11 13:48:14
Ikona diskutujiciho
sipka

6 je prostě číslo související s hmotou, v některých případech jsou šestky za sebou schopny svým zjevením upozornit na nebezpečí, ale jinak šestka souvisí s krásou a láskou, jak je zde psáno. Mrkni například sem: https://www.enumerology.eu/cislo-6/

Ikona diskutujiciho Diana 2021-07-12 13:49:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Ceneon: Páni, děkuji moc. Z toho, co je tam napsané, na mě sedí hlavně smysl pro nestrannost. Snažím se číst věci trochu s odstupem, abych předešla Forerově efektu, ale až na pár drobností ten text víceméně sedí.

Ikona diskutujiciho mif 2021-07-11 13:22:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jo. Vyšla mi dvojka, což plně koresponduje s mou „oblibou“ stříbrné magie. Životní mám čtyřku – taky se to docela shoduje (navíc jsem pisces). Nikdy jsem moc numerologii (narozdíl od astrologie) nevěřil, ale něco na ní bude :-). Jak pravím jinde – synchronicita…

Ikona diskutujiciho Petra N. 2021-07-11 18:26:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle většiny numerologických systémů trojka rezonuje s Merkurem, čtyřka s Jupiterem, šestka se Saturnem, sedmička s Venuší… tady je to nějaké zmotané je tam dvakrát Měsíc, dvakrát Mars, ale chybí Země, Uran, Neptun… odkud je tento článek převzatý ?

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-07-11 21:18:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mi vyšla 6, no ale já jsem také člověk, který se prac s hmotou nejen živí, ale i baví. Tak nevím, když sečtu třeba čísla z roku mého narození, tak mi vyjde 24.což je zase 6.

Ikona diskutujiciho mif 2021-07-12 00:15:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue:
Synchronicita v avatarech. V příspěvku jsi mi dala kočku. Jsem kočkofil (máme doma Rózičku a Habinku, obě z jednoho vrhu, naprosto rozdílné povahy). Teď tam mám vlka – moje dcera je Vlková. Vnuci vlčata. Onehdy jsem tam měl sovu. Do.pr, sova si sedla na strom před ložnicu a hučela do rána. Co si na mě nachystáš příště? 😀

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-12 18:32:52
Ikona diskutujiciho
sipka

mif:
Tak dcera je vlčice? To za mnou asi před 38 lety došel bratranec,jemu bylo 5 a mě 17 a povídá:“Představ si že mám na chatě kamaráda a on se jmenuje Vlk. Jeho táta je taky Vlk,a maminka je vlčice“. Na to nikdy nezapomenu,od té doby každá Vlková je pro mě vlčice. Jo a sestra bratrance si toho jeho kamaráda Vlka vzala za manžela,takže máme doma jednu velkou vlčici a 2 malé.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-07-12 15:49:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tel. č. sa dá zapísať dvomi spôsobmi napr. 421944000000 alebo tiež 0944000000 tak ktorý formát sa počíta ale běžnější je asi ten druhý.

Ikona diskutujiciho mif 2021-07-18 23:46:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

izairi:
Je to až šílené, co s námi Vesmír dělá, což 🙂 ? Vše se točí do kruhu (Uroboros), nikdo neunikne. Karma? Možná. BTW: když spočtu roky, které udáváš, jsi cca ročník mé nejdražší. 1966? Omlouvám se za impertinenci… 🙂

Ikona diskutujiciho izairi 2021-07-19 13:05:08
Ikona diskutujiciho
sipka

mif:
Druhá polovina roku 1965 :).

Ikona diskutujiciho mif 2021-07-19 16:19:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

izairi:
Tak to jsem se moc neseknul. Moja je leden 66 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek