Test: Které mimosmyslové schopnosti jsou u vás nejvíce rozvinuté?

9.3.2020 v Spiritualita 19

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké mimosmyslové schopnosti používáte nejvíce? Chcete se dozvědět, v čem jsou vaše nejlepší předpoklady?
Odpovězte ano nebo ne na následujících 15 otázek a zjistíte, které mimosmyslové schopnosti jsou ve vás nejsilnější. Samozřejmě jich může být i více než jedna!Napište si na papír čísla od jedničky do patnáctky a ke každému číslu zapište svou odpověď:

1. Slyšíte zvuky, které ostatní lidé neslyší?

2. Cítíte a rozpoznáváte energii z osobních předmětů, jako je prsten nebo klíče, které patří jiné osobě, i když jste se s ní ani nesetkali?

3. Už jste někdy měli jasnovidné vize o budoucí události?

4. Cítíte někdy bolesti na určitých částech těla, které ve skutečnosti zažívají druzí lidé?

5. Cítíte někdy vůně, které nemají jasný původ? Třeba vůni kokosu, když sedíte v autě, a není tam přitom žádný parfém, nebo něco jiného, co by to vysvětlilo?

6. Slýcháváte v uších zvláštní zvonění, ale žádný zánět vnitřního ucha přitom nemáte a vaše uši jsou zcela zdravé?

7. Máte někdy v žaludku tělesný pocit, že něco není v pořádku, a pak zjistíte, že máte pravdu?

8. Jste citliví na zvuky a velmi hlasitou hudbu?

9. Myslíte si, že barvy jsou obzvláště příjemné nebo důležité? (odpovězte ne, pokud jste o tom ještě nikdy nepřemýšleli sami od sebe)

10. Viděli jste někdy barvy, kouř nebo bílé světlo obklopující lidi, předměty, zvířata nebo rostliny?

11. Zjevili se vám někdy lidé, které osobně ani neznáte?

12. Máte někdy pocit, že vám někdo mluví do ucha, když v místnosti nikdo není?

13. Zažíváte nepříjemné pocity, když slyšíte lidi zpovzdálí, jak se navzájem hádají nebo křičí?

14. Už jste někdy v místnosti nebo prostoru viděli vize věcí a jevů, které jste ještě nikdy neviděli a které jakoby ani nebyly z tohoto světa?

15. Cítíte někdy po svém těle zimu nebo teplo, když se s někým setkáte nebo vstoupíte do neznámého prostoru, jako je místnost nebo budova?

Pokud jste odpověděli ano na otázky 1, 6, 8, 12, 13
Vaše přední mimosmyslová schopnost je jasnoslyšení. To je schopnost, díky které jste schopní zachytit zvuky z jiných dimenzí. Napojujete se na jiné dimenze přes rezonanci, která se vám překládá do podoby zvuků (každá energie je druh vlnění a vlnění lze vyjádřit zvukem).
Pokud prožijete spojení s určitými bytostmi, jejich přítomnost a komunikaci nejsnadněji poznáte podle zvuku. Mohou to být slova, fráze, věty, ale i podivné šumy, jako třeba šustění andělských křídel, nebo nejasný šepot. Jasnoslyšením lze rozpoznávat změnu energií v prostoru, doslova je pro vás možné i slyšet energii.

Pokud jste odpověděli ano na otázky 3, 9, 10, 11 a 14
Vaše přední mimosmyslová schopnost je jasnovidnost. Schopnost jasného zření. Bytosti a energie vnímáte hlavně svým zrakem, máte dobrý předpoklad vidět aury. S jasnovidností se pojí také různé vize a věštecké sny. Mohou vyprávět o minulosti, budoucnosti, ale mohou vám ukazovat i světy, místa a předměty z jiných dimenzí, které ani neznáte. Jasnovidnost vám může zprostředkovat i schopnost vidění na dálku.

Pokud jste odpověděli ano na otázky 2, 4, 5, 7 a 15
Vaše přední mimosmyslová schopnost je jasnocit. To znamená, že jste senzibil. Energie a bytosti vnímáte svým tělem. Senzibilové cítí energii lidí, míst i předmětů a tělesně na ně reagují. Můžou snadno hledat vodu, geopatogenní zóny, rezonanční pole. Také snadno rozlišují destruktivní a konstruktivní rezonance, což jim dává obrovskou výhodu v rozhodování a výběru. Jasnocit je obrovský dar, ale zároveň může být velice zraňující, pokud je váš dar silný a pohybujete se často na destruktivních místech. Buďte opatrní a pozorně čtěte signály svého těla.

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano
Vítejte v klubu předních českých magičů. Za vaše rekordní skóre jste tímto odměněni pomyslným Zlatým bludišťákem, neboť se na vás vztahují všechny tři výše popsané talenty.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (bývalá Ježovka) 2020-03-09 01:57:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no konečně mam toho pitomýho bludišťáka, sakra!!:D hej díky, to je hezký článek 🙂 jen teda, všechny možné schopnosti jsem mívala o moc silnější, když jsem byla malá. což je pochopitelný, no.

„Také snadno rozlišují destruktivní a konstruktivní rezonance, což jim dává obrovskou výhodu v rozhodování a výběru. Jasnocit je obrovský dar, ale zároveň může být velice zraňující, pokud je váš dar silný a pohybujete se často na destruktivních místech.“ – Obří pravda. poznám destruktivní a obecně nebezpečné lidi většinou hned na první pohled. a zatím jsem se ještě nemýlila. Třeba mi jednou přišly, hned od pohledu, velice nesympatické(i energiemi, řečí) tři slečny a ony se začaly spolu bavit a byly všechny proti mně 🙂 instinkt nelhal. také je někdy problém se s tímto přestěhovat nebo začít novou práci/školu… občas fakt potřebujete třeba práci, ale na tom místě je vám tak špatně a dělají tam tak špatní lidé, že musíte utéct, i kdybyste nechtěli páč je vám ráno fyzicky špatně i z toho, že tam musíte, jak destruktivní to tam je. a když tam i přesto chodíte, ohromně vám to ničí psychiku i život… což mi připomíná, jak mi přišlo potvrzení ukončení studia ze školy(půjdu tam pak zpět na obor, na který jsem chtěla už předtím) – a co na tom papíru bylo? ručně dopsané do rohu, z nějakých důvodů, číslo 254!:D:D zatimco skříňku jsem tam, na začátku roku, dostala šestku… tohle jsou jasný znamení, sakra. udělala jsem moc dobře, že jsem poslechla intuici a své pocity – hned po ukončení studia se mi objevila nová vhodná práce jako na zavolanou, hned vedle baráku 🙂 upřímně, já na té škole, v tom oboru, v té třídě, trpěla jak zvíře a hodně mě to ničilo. i mi z toho bylo někdy ráno fakt špatně, jak jsem říkala… nedalo se to. tak jsem se vykašlala na systém, řekla, že takhle si ubližovat teda nenechám a hele 🙂 věci zas fungujou a začínám zas vidět znamení. jen se nedat! jakože máloco mi za poslední dobu ublížilo tak brutálně moc, jako tahle zkušenost. cítila jsem se tam absolutně hrozně a dělalo to ze mě uplně někoho jiného. čtyři roky bych to nedala…

též mi to připomíná zážitek, jak se mi jako hodně malé zdálo o nějaké dovolené a o cca rok později jsme přesně na takovou dovču jeli 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-09 13:09:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Na, tady ho máš: https://data.emimino.cz/emimino/images/240×180/3462900.jpg?2 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-09 14:36:40
Ikona diskutujiciho
sipka

jakože už bych fakt ráda dala s těmi komentáři pokoj dneska . _. ale jen – fakt bych chtěla vidět, co jsi to poslala Aluško, ale bohužel to z té adresy zmizelo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-09 14:41:20
Ikona diskutujiciho
sipka

To byla rychlost teda.. tak tady máš dalšího: https://dz6knj20ch8bg.cloudfront.net/a7e/a82b3/f447/4978/b50a/7802e0c4043e/original/860821.jpg

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-09 22:57:21
Ikona diskutujiciho
sipka

no tak ten je boží, díky:D pamatuju si totiž, jak se u nás na základce vždycky rozdávali pomyslní zlatí blušťáci za to, když člověk věděl něco navíc o probírané látce(:D)a mně ho nikdy nedali ! tak mám tohohle (´・ω・`)

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-09 06:30:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hned u první otázky jsem se zasekl – možnost adepta na psychiatrii…..
Zkrátím to, abych nebyl jako Nirvána – promiň Nirváno…..hodně věcí mi tento testík osvětluje……

Nebyl by takovýto testík více rozsáhlejší/podrobnější?
Až budeš mluvit s tm – měl bych u něj mít tentokrát dvě lahvičky…..

Ikona diskutujiciho nirvana 2020-03-09 14:32:26
Ikona diskutujiciho
sipka

jsou zvuky a zvuky 🙂 člověk s duchovními dary dokáže rozeznat, že to, co slyší, jsou například andělé a prostě ví, že není blázen protože jinak je psychicky v pořádku a má jasné myšlení.

ty „zvuky“ navíc často nepřicházejí jen tak bez zavolání a nenabádají tě k ničemu špatnému(jako to mají schizofrenici), často člověk musí déle odpočívat a zharmonizovat se, aby mohl fakt navázat nějaký kontakt a opravdu jemně něco slyšel… navíc lidé, kteří patří na psychiatrii, nemají povětšinou separovaně pouze jeden příznak nemoci, mají jich víc.

duchovně nadaný člověk x člověk patřící na psychiatrii jsou dva naprosté protipóly. jak je rozeznat? no, to musí sami oni vnitřně a pro okolní lidi platí, že buď na to poznat to cit mají nebo ne(ale tak jako, člověka patřícího na psychiatrii často poznáš na první pohled i bez citu, zato duchovně nadaného člověka na první pohled vůbec poznat nemusíš, často to jsou ty „vzhledově nejobyčejnější“ bytosti, které na sebe zbytečně neupozorňují)… nejde to tolik moc vysvětlit, pokud se ti tohle prostě neděje a necítíš to. pak chápu, že si můžeš myslet, že tito lidé patří na psychinu.

mimoto, zpravidla mívají k těmto darům blíže ženy než muži.

jinak, proč přirovnáváš sebe ke mně, celkově – proč mě řešíš? to je nesmysl. Ani tě nikdo nenutí číst mé komentáře které ani nejsou určené konkrétně tobě, já jsem měla důvod pro to napsat, co jsem napsala. tak promiň, že mám co říct a nejsem prostě někdy schopná napsat jen blbé „dík, hezkej článek“ 🙂 ta moje tendence sdílet své zážitky s druhými lidmi se prostě furt dokola vymstívá, na tom příslový „moudřejší mlčí“ něco bude.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-09 14:38:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Octo je spíš naštvanej že nemá dost bodů na Zlatýho bludišťáka 😀

Ikona diskutujiciho Octomaník 2020-03-09 15:13:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvana: pokud bych napsal při jaké souvislosti jsem zvuky slyšel – byl by to koment obdobné délky jako Tvoje příspěvky (nic víc nic míň) – akorát se to nedá na netu zveřejnit.

Alue: Octo není naštvaný, že nemá zlatýho bludišťáka……. ale pokud chceš můžu Ti poslat na email víc informací…..ale stejně bys asi těžko schroustala poskytnuté informace….asi bys neveřila vlastním očím…….

Ikona diskutujiciho leeth 2020-03-09 10:06:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak na mě sedí vše jen napůl, mám totiž v testu pětkrát ne a vše je skoro rovnoměrně rozdělené 😀 jsem ale na dobré cestě 😀

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-03-09 10:44:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já nemám nic
až občas na ty vůně.A ještě jednu
věc,když slyším jak
jeden člověk druhému za něco
nadává nebo mu něco vyčítá,tak to
prožiju jako by se
to stalo mě.Prostě
jako bych cítila
pocity toho člověka
nebo je prožila
místo něho.
Příjemné to fakt
není,ještě že je
takových situací
málo.
vyčítá

Ikona diskutujiciho romča 2020-03-09 12:34:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si myslela, že som viac senzibil a podľa tohto testu som viac na zvuky… no aspoň ma ukludňuje, že mi vlastne nehrabe keď niečo „počujem“ 🙂 Niečo „cítiť“ a niečo „počuť“ je celkom rozdiel. Zvuk je dosť prekvapivý a musím viac rozdýchavať a viac nad ním rozmýšlať, niekedy ma zvuk tak prekvapí, že mi ujde pointa. Zatial čo pocit je aspoň podľa mňa viac „prirodzený“ .. napadá mi že si to začnem zapisovať, lebo keď tak nad tým uvažujem, zvuky počujem častejšie než si uvedomujem

Ikona diskutujiciho renata369 2020-03-09 13:45:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jasnocit 100% + nieco navyse z inych otazok 😀 ale castokrat som to prikladala svojej prehnanej citlivosti a nezvladnutym emociam, ked som nerozumela, co sa deje.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-03-09 16:06:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A počítá se i to když
mi někdo jemně
fouká do obličeje?
Stalo se mi to už
několikrát,když jsem
si večer lehla a okno bylo zavřené.
Taky mi v bytě občas někdo dýchá
a fakt to nejsem já.
Dokonce jsem
zadržela dech,abych
se o tom ubezpečila

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-03-09 17:28:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já měla body v jasnoslyšení (tam nejvíc), jasnovidnost a jasnocit. Nestává se mi to pravidelně a často, ale stalo se mi to už. Jednou mě ze spánku v noci probudilo velice silné cinknutí zvonečku až jsem se lekla a posadila. Zvonek u dveří to nebyl, ten nám zvoní jinak. Zvoneček měl velmi vysoký tón. Stalo se mi také, že jsem něco v sobě řešila a najednou jsem zaslechla krátkou větu o dvou třech slovech (už si jí nepamatuju), ale okamžitě jsem se rozesmála a v mžiku to změnilo náhled na tu situaci, kterou jsem v duchu řešila. Ta věta byla vtipná a okamžitě mě napadlo se na to podívat s humorem z jiného úhlu pohledu. V duchu jsem uznala, že to je pravda a ulevilo se mi. Nebo se mi také stalo, ale tam už se mi nechce chodit, když jsme byli třeba na prohlídce zámku a šli se podívat do mučírny. No, ono se řekne – mučírna, tak to je jasný, ale lidi co tam byli s námi byli všichni naprosto v pohodě. Mě se tam najednou udělalo strašně špatně – měla jsem pocit, že se pozvracím a tak jsem se otočila a 20 cm za mnou stálo kolo, kterým se lidem lámaly končetiny. Fuj já musela odejít, jinak bych jim ho tam pozvracela.

Ikona diskutujiciho ellie 2020-03-10 00:23:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyšel mi jasnocit. To by na mě sedělo, protože vnímám věci hodně pocitově. Minule jsem psala, když si s někým píšu, tak trochu vycítím jeho energií bez ohledu na to, co píše. V reálu spíš vnímám 6 smysl, intuice, jestli mi přijde falešný apod.

Bolesti břicha nebo když je mi bezdůvodně blbě – stresově, tak se občas něco přihodí co mě rozhodí. Nedávno jsi tu psala článek o čelní čakře – tipla bych to na to, že mám intuici na správném místě a je třeba aktivovat třetí oko, abych na tom byla lépe.

Ikona diskutujiciho angelas 2020-03-18 15:59:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som len na č. 2 a č. 12, dala nie, a istotne mám od čo si pamätám 4 rokov prve …rozhovor z mrtvou starou mamou, v hodine smrti sa so mnou rozprávala a i otec a mama pri tom boli, ja si to pamätám úplne všetko aj ako stála pri mojej postielke, aj ako odchádzala , silný zážitok. A od vtedy vidím, cítim a predvídam …., a ľudí hneď pri stretnutí prečítam kto aký je. Zaujímavé aj je že keď niečo čítam alebo niekto povie klamstvo, alebo ho napíše mi v správe , hneď cítim či a čo….a čo nie 🙂 ,, no niekoľko rokov pozorujem že niekedy, dosť často rozhovory mám s neživými predmetmi keď niečo robím s nimi :-))) sama sa začudujem že …že zas sa „rozprávam „…..

Ikona diskutujiciho gEORG 2020-05-29 20:10:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě to vyšlo 2,3,4,7,9,10,11,12,13,14,15 a to jsem částečně zahlušen alkoholem…

Ikona diskutujiciho Elis 2022-09-12 14:49:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji za článek. Mě teda něco vyšlo, ale nikdy jsem si nebyla jistá… Takže nevím. Ale když někomu nevyjde nic? Co to znamená? V několika článcích si psala že každý má nějaké schopnosti vrozené. Je teda vůbec možné aby nevyšlo nic?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek