tomáš marný: Jak funguje hra v Matrixu 2.díl

2.12.2019 v Matrix 40

Pro správné pochopení veškerých souvislostí a všeho, co je nutné vysvětlit, je nutné začít zcela od začátku. Nastíníme si potřebné momenty a sekce o pobytu člověka v „HOTELU ZEMĚ.“ Pro správné pochopení psaného je nutné poukázat na důležitá fakta.Dítě, které ještě dnes neexistuje, se v budoucnu narodí. Tak jak jste to všichni v minulosti prožili. Všechno se začíná odehrávat vstoupením energetického kódu, někdy v třetím měsíci těhotenství, do vyvíjejícího se plodu v matčině břiše. Říká se: duše vstoupila do těla nové lidské bytosti, která se na planetě Zemi (v hotelu Země) narodí….

Tím pro každého jedince vše začíná. Vstoupením „duše“ do těla. Každý správně vyvinutý jedinec má dvě mozkové hemisféry. Lidstvo je nazývá pravá hemisféra a levá hemisféra. Pravá hemisféra je intuitivní a levá hemisféra je logická. Po narození začíná u každého jedince skutečný ,,boj“ v rozhodování mezi pravou a levou. Intuice Vám kolikrát říká něco zcela jiného, než logika. Většinou u mnoha lidí vyhraje právě ta levá, o které neustále tvrdím, že patří do koše. Ta pravá, je právě ta ,,pravá“ pro každou lidskou bytost.

Každý jedinec se rodí do systému, který byl v „hotelu Země“ vytvořen. Nyní ponecháme stranou, jestli správný nebo nesprávný, korektní či nekorektní. Momentálně na tom nezáleží.


Ihned po porodu začíná na bezbranné dítě útočit Matrix děsivou sílou. Sílou, která má zablokovat dítěti mozek a hlavně šišinku mozkovou a jeho intuici. Jedná se o údajné očkování pro „ochranu dětí.“ Výsměch a naprostá lež. Všemu je jinak.

Dítě, které se původně narodilo jako naprostý král a suverén, je naučeno rodiči, že je úplně blbé, nesamostatné, nemůže a neumí rozhodovat a všechno je rozhodováno za něj. Když projeví svou nelibost a začne se přít nebo plakat, je potrestáno, zbito, nebo je mu vysvětleno, že je špatné a že jeho chování není žádoucí, ani v pořádku. Takto dítě pochopí, že na tomto světě není místo pro jeho potřeby, pocity, emoce, touhy. Že zde není prostor pro svobodné vyjádření a ztrácí sebedůvěru, protože rodiče a nadřízení ví „všechno lépe“ a dívají se na něj jako na poločlověka. Mluví s ním jako s méněcenným jedincem. „Je to přece jenom hloupé děcko co nic nechápe, nic neumí a nevytváří žádnou hodnotu, tak proč bychom s ním měli jednat v úctě?“
Je to základní přípravný stupeň pro další debilizaci malého člověka, protože, aby přijmul kompletní program od matrixu, musí nejdříve vnitřně popřít sám sebe. Pochopit, že je nehodný, méněcenný, hloupý a zbytečný. Ale ještě že tu máme systém, díky kterému má každý šanci se „zadarmo“ vzdělat, získat maturitu a někým se stát! Ještě, že máme systém, který nám řekne, kým máme být, čemu máme věřit, a co máme dělat se svým životem.

Po několika letech, kdy dítě žije v relativním bezpečí v rodinném kruhu, nastupuje další útok na malou bytost a to je údajný „VZDĚLÁVACÍ PROCES.“ Vzdělávacím procesem uvěznili i Vaše mozky. Může být jenom základní, ten povinný. Většina jedinců, která nebyla okradena očkováním o „potenciál mozku“ se zapojí do systému dalšího „vzdělávání.“ Je nutné „chytnout“ myslící mozky a vymýt jim správný směr úvah, jejich myšlení dát na „správnou úroveň.“

Řeknou vám, že už nemusíte nic nového vymýšlet a nad hotovými poučkami přemýšlet, protože je za vás už dávno předtím vymysleli jiní lidé, kteří tomu prý rozumí mnohem víc než vy, a byla by to ztráta času a zbytečná snaha. Mnoho lidí pak považuje samostatné myšlení za zbytečné, nebo ho dokonce ani není schopno a musí se chodit pořád někoho ptát co mají dělat, protože mají ze školy tak vymydlený mozek, že už si neumí sami poradit ani v základních věcech. Převzetí odpovědnosti za svůj život a za své zdraví se mnozí doslova děsí a snaží se to vždycky hodit na nějakou autoritu nad nimi, co by tomu měla rozumět lépe, než oni. Tak jako tomu byli naučeni ve škole. K velikému prospěchu farmacie, náboženství a jiných sekt, kteří z nich tak vysají energii, čas, zdraví i peníze. Protože tohle přesně po Vás chtěli. Abyste byli poslušné ovce. V kostele vám to říkají jasně, jste označováni za OVEČKY.

Ve škole vás v dobré víře učí, že abyste někým byli a obstáli v systému, musíte mít minimálně maturitu a musíte chodit do práce a mít peníze. Takto se docílí toho, že výsledný „produkt“ systému, který vyjde ze škol, nejsou kreativní svobodní lidé, ale pracovní otroci (též označováni jako pracovní síla) a dříči, kteří se budou všichni chovat stejně. Obětují všechen svůj čas a energii na vydělávání papírků. Jdou do práce, mají děti – nové otroky do systému – a nebudou mít už žádný čas na hledání důvodů, kvůli kterým se sem původně narodili. Jejich svět jsou povinnosti, starosti a čísla. Tehdy nad nimi Matrix zvítězil.

Takto vznikají jedinci, kteří pro systém nejsou nebezpeční, ale sami sebou ho vytvářejí. Bytost je vržena do otroctví a přetvořena na správnou osobu pro systém. Jejich mozky byly totálně zničeny, uvězněny v programu.

Ptáte se nyní, proč je tomu tak? A proč se to tak vytvořilo? Odpověď je jednoduchá: Abyste nemohli z tohoto otroctví uniknout. Možná jste si také poslední dobou či za poslední roky všimli, že systém přitvrdil a začíná čím dál tím více zotročovat lidi penězi a hlavně nesmyslnými produkty, které k životu vůbec nepotřebují. Stále nejnovější mobily a televize. Ty jsou výborné nejen na dokonalé vymytí mozku, ale lidem hlavně MUSEJÍ UKRÁST TAKÉ ČAS. Dnes už neustále opakujícími se re-klamami s podprahovými daty, které na Vás chrlí veškerá média, o nutnosti si pořídit to či ono. Nutí Vás lišácky do půjček tím, že když si koupíte produkt na splátky, je levnější, než když ho koupíte za hotové. Takových nástrah je nespočetně.

Bylo by dobré nyní pochopit psané v souvislostech a hlavně si celý psaný text UVĚDOMIT.

Uvědomit si právě, jak Vás čtenáře tohoto článku, MATRIX vtáhl do jeho hry a neustále Vám nutí pro Vás nepříjemné a likvidační zá-kony a nařízení, příkazy a omezení. Ano nacházíme se na konečné. Proto ke konci časů tohoto systému, ve kterém dochází v geometrické řadě k probuzení nejenom jedinců, ale celých skupin, musí MATRIX zasahovat podlými praktikami s masivním nátlakem, a vy to vidíte kolem sebe.

Všímáte si lidí kolem sebe a pozorujete, že v poslední době se s nikým nemůžete normálně – dokonce ani na jednoduchých věcech – domluvit? Jakoby se lidskost a ochota z lidí vytrácela.

V dalším díle, který bude značně delší a složitější, se dozvíte mnohé podrobnosti, které Vám začnou do mozaiky zapadat.

Prosím Vás, kdo má skutečně zájem naprosto přesně pochopit co se na planetě Zemi či v „HOTELU ZEMĚ“ odehrává, podívejte se také na film Správci osudu:

Správci osudu, The Adjustment Bureau, 2011
Věříte na náhodu? Nebo na osud? A co když je to všechno úplně jinak? Co když naše kroky řídí někdo, kdo s námi má konkrétní plány? A co se stane, když mu je, byť nevědomky, překazíme? Ambiciózní thriller Správci osudu podle povídky Philipa K. Dicka naznačuje, že svět může být místem, kde pro náhodu není místo a s osudy lidí si pohrávají pánové v klobouku.

pokračování příště

napsal tomáš marnýKomentáře

Ikona diskutujiciho Simona 2019-12-02 03:24:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moja otázka znie: Ako v tomto systéme prežiť, keď so mnou neladí?
Keby som sa s niekym začala o tom baviť, budem pre neho podivín. Vždy som bola “tá, čo nezapadala do tabuliek”. Strašne trpím, že som iná, že nesúhlasím s názormi väčšiny. Cítim sa tu ako keby som sem nepatrila, nikto ma nechápe. Keď som raz povedala, že som proti očkovaniu, že si myslím, že príroda to má vymyslené dokonale a my ľudia nemusíme nič “vylepšovať”, skoro ma za to ukameňovali. Nepriateľ spoločenstva!

Musím uznať, že tento článok ma potešil. Že sú aj ľudia, čo majú názory ako ja, že predsalen nebudem jediná, aj keď sa tu tak na Zemi cítim… len ako to tu prežiť bez újmy, keď často nesúhlasím s tým, s čím súhlasí celé spoločenstvo (napr. to očkovanie)?

Jeden známy sa ma zrovna pýtal, čo som si nakúpila počas zliav Black Friday. Vravím mu, že žiadne veci nepotrebujem. Najviac ušetríš, keď nekúpiš nič… a on na mňa nechápavo vyvalil oči.
Som z toho množstva “potrebných vecí, ktoré MUSÍME mať” unavená! Načo nám to je?!

Ikona diskutujiciho Kallis 2019-12-05 11:53:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel roboty ze svých dětí dělají rodiče. Aby si s nimi nemuseli hrát,dají jim mobily,tablety, aby od nich měli pokoj. Sami pak brousí na internetu…Dokonce znám i matky, které pouští telefon svým dětem při jídle, protože ono jinak nechce papat!!!
Moje dítě chodí že školky každý den špinavé od bláta a já jsem za to ráda! Vím,že si to tam užila,běhala venku,vyblnula se.
Přijdu pro ni do MŠ a říkám,že půjdeme na hřiště.Ona víská radostí, holčička vedle se otočí na mámu,že chce jít taky.Ta odvětí,že ne!Musí jít nakoupit a do knihovny!Proč tam nejsou,když je škaredě?Nakoupit stihnou i potom,ne?
Některé fakt nechápu.Chodi pro děti,pozdě,aby si odpočinuli!Pro svoje děti!Proč je mají???

Ikona diskutujiciho Kallis 2019-12-02 10:10:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní Simono, máme to podobně…

Kolikrát se nestačím divit,jak dospělí jednají se svými dětmi.Jdou na hřiště,ale nesmí se umazat, protože mají zrovna nové kalhoty/sukýnku – tak proč tam lezou????
Dítě si celkem šikovně samo učí lézt přes lanový provaz ke skluzavce a maminka ho okřikne – nelez tam!!!!Spadneš!!!…to si pak dítě krásně důvěřuje…
Dítě kreslí obrázek a vstoupí do toho jeho matka – takhle to nebude pěkný,to musíš ještě dokreslit tady a tam….

Je to smutná doba, rodiče tahají své děti do hospod,kde jsou klidně i do půlnoci, křičí na ně, to a tamto nesmí….nevím,co vyroste z takového dítěte?…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 10:36:03
Ikona diskutujiciho
sipka

No to víš, oblíct dítě do hader na lítačku které může na hřišti zničit, nebo mu dělat podporu kdyby náhodou z té průlezky opravdu spadlo, by totiž vyžadovalo myslet, lépe plánovat a pak u něho stát a věnovat se mu… zařvat od lavičky že je lempl a spadne je pohodlnější. Stihneš si u toho i napsat smsku a vypít kafe. 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka 2019-12-03 21:44:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem učitelkou v MŠ a zároveň matkou dvou dětí. To, co zažívám každý den v MŠ s rodiči a s dětmi mě, i mou kolegyni, opravdu, bohužel, znechucuje. Na většinu děti pohlížím jako na roboty. Nepřipadají mi, že to jsou snad ještě děti. Jejich mluva, chování se vůbec nepodobá dětem. Jsou to malí dospělí robolidi nebo co. Přikládám to očkování. Většina dětí chodí podle nejnovější módy. Nesmí se umazat. Běda, pokud má dítě kalhoty od písku či bláta. To dostanou učitelky od rodičů céres. Některé děti neumí ani chodit. Rodiče si totiž pro ně před vchodovými dveřmi připraví kočárek nebo auto. Takže se stává, že když jdeme na procházku do lesa, bojí se šlápnout do jehlečí, na klacek apod. Mají fóbii, hlavně aby se neumazali. Je zvykem, že matky, většinou na mateřské dovolené, nechávají děti v MŠ do 17 hod, proč by si pro ně chodily dříve? Pak je vemou na nákup a odloží do dětského koutku. Jiné matky, které se chvástají, jak jsou úžasné, že mají 3 nebo 4 děti, nám opět děti nechávají unudlené a ubrečené na celý den. „Prostě se mi o ty moje děti postarejte, to je vaše povinnost!“ Kdybyste viděli, jaká zloba v těchto dětech je! Dětem se nevěnují, ty mají pak nejrůznější „poruchy a vady“ a chtějí k dítěti obstarat asistenta. Proč by se mu měly věnovat? My jsme tu od toho! Mohla bych pokračovat dál a dál…. původně jsem myslela, že práce učitelky mne bude naplňovat, ale opak je pravdou. Tato práce mne vysává a přemýšlím, že si budu hledat nové zaměstnání.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-04 09:02:58
Ikona diskutujiciho
sipka

snad máš jenom smůlu na blbej vzorek 🙁 protože co z nich bude až dospějou, to bude děs, zástup adeptů na psychologa

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-04 10:26:06
Ikona diskutujiciho
sipka

tývado. já třeba mám fakt ráda dětskou módu, je to roztomilý, ale přeci bych to tomu dítěti nedala do školky když vim, že je to dítě a potřebuje si hlavně hrát a lítat a je 1000% pravděpodobnost, že se umaže… když vim, že má i jít ven. abych za to pak peskovala učitelku, když nemá dítě k dispozici jiné oblečení? to je sprostý. to snad neni možný. hezky oblečený to dítě může být, když jde se mnou do města nebo na návštěvu, ale přece do školky by mělo mít něco, co smí zamazat, vždyť je to logický. já se někdy chování lidí nestačim divit. tak ať vám ti rodiče dají i nějaké oblečení na převlečení, na hraní ven…
a to druhé – chápu, že rodičovství je náročné, viděla jsem to v praxi. ale že někdo pak těm dětem skoro nevěnuje… 🙁 tak proč je má? osobně jsem typ, že bych se starala i o cizí, neumim si představit, že bych se pořádně nepostarala ani o svoje.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-24 15:09:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Aaa bavíte se tu o očkování….moje babička na něj umřela😓😭

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-24 15:21:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkej, teď???

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-12-02 10:20:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hovoriť pred niekim že sme proti očkovaniu nie je dobrý nápad, ludia sa neočkovaných boja, ako by to boli zombíci čo každého pokúšu a nakazia.

Na Black friday som ešte nič nekúpil, myslím že je to tak trochu podvod, napíšu tam čo najvyššiu cenu a z nej akože zlavu alebo tam predávajú niečo čo nikto nechce alebo to už niekto vrátil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 10:38:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Přitom je to nesmysl, protože každé očkování se musí po určité době obnovit, aby fungovalo. Tetanovka každých deset let. Kolik dospělých lidí se nechává pravidelně přeočkovávat?

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2019-12-02 21:44:14
Ikona diskutujiciho
sipka

To už je v podstatě takový fun-fact. Důležité je vědět, že očkování je škodlivé, způsobuje alergie, autismus a pokud je to navíc neodzkoušená super novinka, může být u dětí vedlejší účinek i smrt…. (http://www.rozalio.cz/o-ockovani/131-ze-zahranii/262-umrti-kojenc-a-batolat-po-hexavalentni-vakcin)

Ikona diskutujiciho Ceneon 2019-12-02 22:52:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně to nedává rozum :-), proč se ti lidi bojí neočkovaných, když jsou sami proti tomu naočkovaní?

Slevy během Black friday jsou v některých obchodech skutečné a dost velké, ale ve většině asi nafouklé. A Alza.cz je naprosto sprostá, ta v podstatě jen vydělává ty obrovské peníze jen díky stádu, které sleduje jejich TV reklamy, je jedna z mála, která na ně má. Tím neříkám, že je to špatný obchod, ale ceny jsou mnohdy směšné, teď nemyslím akce, například Black friday, který v Česku trvá nesmyslně dlouho, mnohdy jsou na Alze vidět ceny o 5%, 10% vyšší než jinde, na palici, vždyť je to obchod s největšími tržbami v Česku. Hele, teď jsem chtěl dát příklad, no jinde se dá dané zboží pořídit mnohem levněji, na Alze tak proti běžným cenám vychází o 55% dráž. V tom obchodě mají slevy Black friday, takže nyní je to zboží v Alze dražší o neuvěřitelných 89%, no fuj. Jedná se o dárek, tak to sem pro jistotu nepíši, ale bylo to první, co jsem omrkl 😀 a rovnou toto. Další příklad: https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s10-dual-sim?dq=5550322, mobil se dá sehnat mimo Alzu za dvou třetinovou cenu, tedy ušetřených 8k: https://www.imobily.eu/samsung-galaxy-s10-g973-128gb-dual-sim-prism-black.html. Zájemci si určitě snadno omrknou další příklady, stačí si najít takřka libovolný předmět a mohou koukat, jak sází na lidskou blbost, lenost či co, asi tu stádovost, přece je to Alza, tam nakupuje každý a jsou v reklamách, tedy opakovaných klamech, jak to v češtině hezky vychází :-).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 08:53:21
Ikona diskutujiciho
sipka

S alza.cz mám výborné zkušenosti, jeden den večer něco objednám, druhý den ráno mi to přijede. Vrátili mi peníze za reklamovanou konvici, co se pokazila po deseti mesících používání – absolutně bez keců a v plné výši, tak jsem hned mohla koupit novou. Naposledy měli akci na věci pro zvířata, koupila jsem u nich za poloviční cenu spoustu steliva pro morčata. To, co mě jindy stojí 2 tisíce, mě tam stálo jeden. I bez speciální akce ale mají stelivo levnější a kupuju ho tam. Takže si myslím, že je to o tom, na jaké zboží tam koukáš. Něco je výhodné, něco není.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-12-03 11:40:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápem prečo všetci nakupujú v Alze, ceny nemá výhodnejšie (až na nejaké výnimky) navyše Alza má zlé recenzie https://obchody.heureka.sk/alza-sk/recenze/
Žeby vďaka tým blbým reklamám so škriekajúcim zeleným škriatkom, možno, aj blbá reklama je reklama.

,,Důležité je vědět, že očkování je škodlivé“ – to by o tom musel informovať mainstream ale to sa asi nestane, je to len na konšpiračných weboch ktoré ,,normálni“ ludia nečítajú.

Ikona diskutujiciho Pavel 2019-12-02 14:16:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většina, hlídají si to obvoďáci aby neměli problémy. Před dvěma lety jsem odmítl. Po půlhodinové přednášce jak je to hrozné onemocnění a co všechno se mi může stát jsem podepsal papír, a mám (zatím) klid.

Ikona diskutujiciho Tom 2019-12-02 20:07:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to znám, po několikaminutové přednášce jsem paní doktorce řekl, že každý jednou umře, a nic jsem jí nepodepsal. Znám jedno staré přísloví, které se na to hodí. „Nažereš se od ..xy… , a také na to zdechneš.“ Za to xy si každý domyslí, co tam původně bylo. Ono se to hodí i na dnešní dobu. A já ty přednášky vlastně absolvoval dvě. A pokaždé jsem se rozešli ne v dobrém. Vakcíny jsou dnes v podstatě už profláklé téma. Jen vymaštěnec může věřit tomu, že to lidem nijak neubližuje. A pravda také je, jak píše „mariankosnac“, že není dobré se o tom s někým moc bavit. Hlavně ne s takovými, kteří jsou líní zvednout prdel, a věnovat hodiny a hodiny hledáním informací o celé této problematice, místo čumění na debilní seriály a hloupého žvanění. Je toho na internetu tolik drtivě prokazatelného, že je to až k „smíchu“.

Ikona diskutujiciho Jarmil 2019-12-02 17:48:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Pavel, tak to máš kliku, protože je dost zaměstnání kde povinné očkováni vyžadují a pakliže odmítneš, tak ti jednoduše pracovní lékař napíše, Že si nezpůsobilí k výkonu práce a si rázem nezaměstnaný. I takhle funguje matrix, no a když se mu upíšeš třeba hypotékou máš hned o čem přemýšlet.

Ikona diskutujiciho Alena 2019-12-02 22:32:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry vecer, mam dvouletou dceru a jeste jsem ji nenechala ockovat. Tlak ze strany doktoru je opravdu narocny…vyhrozovani, zadtrasovani…asi bych potrebovala poradit,? Na jednu stranu mam obavy ze soslnicfk a rezavych dratu…ale ty jejich vakciny??? Je tu nekdo, kdo nenechal ockovat deti?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-02 22:41:20
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/rodice-kteri-nenechali-ockovat-dite-uspeli-u-nejvyssiho-spravniho-soudu-40015589

Ještě tak zjistit, které náboženství zakazuje očkování, říct že do té sekty patříš a dají ti pokoj 🙂 Osobně bych raději zaplatila pokutu, než to riskovala. Kamarád má aspergera – na joalisu mu zjistili, že z očkování. Jiná kamarádka začala mít náznaky epilepsie po očkování, když jí na to dali léky, epilepsii z nich dostala natvrdo. A vnučka dalšího mého kamaráda dostala vakcínu a začaly jí záhadně selhávat ledviny, prý autoimunita, leží v nemocnici, už ani nečůrá a na listině pro příjemce orgánů není, protože by její tělo zničilo i novou ledvinu. A to je jenom pár zážitků z poslední doby. Minulý týden jsem si vyslechla další. O prudké reakci na hexa u jinak zdravého špuntíka. Děkuju jenom za to, že za nás tohle nebylo, že nám to nikdo nepíchnul. Dostávali jsme to po jednom a byli jsme celkem v pohodě. Nechápu, proč se u toho nemohlo zůstat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-02 23:10:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, Aleno. Pokud mohu, maličko se přidám do diskuze.

Nechce-li vaši dceru nechat očkovat, prosím, začněte se, alespoň maličko, vzdělávat v oblasti homeopatik. Jsem toho názoru, že to není tak snadné. Prostě si říct „nebudu očkovat“ a tim to hasne, timhle stylem by se pomalu mohly vrátit i dříve již vymýcené nemoci… Musíte vědět, co dělat v případě onemocnění dítěte, jak tomu předcházet, co na zdravou a kvalitní imunitu(to by měl ostatně každý rodič, jenomže takových aby člověk pohledal, každej se prostě množí páč může… – což není mířené na vás!!). Chcete-li být alternativní, tak musíte OPRAVDU být alternativní a zajímat se o to celostně, ne vytrhnout jeden aspekt a ten praktikovat, to nemůže fungovat.

Mám známou, mají 4 děcka. Žádné z nich není očkované, ale zato má známá několik potvrzení, že se fakt vyzná v homeopatii, takže si to může dovolit. Bála bych se neočkovat bez, alespoň základních, znalostí bylin nebo homeopatie. Chce to řádnou péči o kvalitní výživu dětí, o jejich imunitu, vštípit jim správné hygienické návyky, vařit vhodné bylinkové čaje pro podporu organismu, detoxikovat a tak dál. Prostě si fakt jít za zdravím. U „nebudu očkovat“ to všechno teprve začíná a spoustu rodičů to bere jako konec… Jde o to vychovat zdravého jedince a vyhnout se očkování je podle mě správná cesta, ale jak říkám, to je jen kapička v moři, jeden bod. Musí to být ucelené. Chce to znalosti a hodně péče.

Očkovat a krmit bílejma rohlikama… to vidím nejčastějc a takovým lidem podle mě děti nepatří do pařátů. vždycky mi uplně cuká v oku, když vidim prcka jak žužlá prvníma zoubkama bílý pečivo nebo nějakej smaženej junk – nebo dokonce brambůrky!! vždyť je v tom takovýho akrylamidu!!! boha! kde to žiju!!

Netuším, jak to berete vy/co víte a nevíte, jen tak obecně píšu 🙂 neberte si nic osobně, prosím.

Ikona diskutujiciho Lucka 2019-12-03 07:56:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Alčo, je nás hodně, jen o sobě tolik nevíme, protože o tom před ovečkama nemluvíme. Matrix hází klacky pod nohy, jak může, ale dá se to vykličkovat. Mám pětiletou dceru neočkovanou, čistou, úžasnou. Vydržte, stojí to za to. Dvě starší dcery něco dostaly, než jsme prokoukli, ale teď už ani ony nic. 🙂

Ikona diskutujiciho tm 2019-12-03 10:48:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá alenko,
prosím podívej se na tenhle článek a nemusíš ditě už nikdy nechat očkovat. Vyšel právě na tadescu pro takové lidi jako jsi ty. Kteří se nevyznají a tápají. Dítě rozhodně nenechj očkovat. Ve vakcínách jsou dnes látky, které vyvolají u každého kdo ji dostal RAKOVINU!!!!! !!!!! !!!!! dříve či později. Je to eliminace bílé rasy či všech lidí na světě…..

Zde je článek a prosím dej co nejvíce mladým lidem s dětmi:

https://tadesco.org/ustavni-soud-k-otazce-odmitnuti-povinneho-ockovani-z-duvodu-svetske-vyhrady-svedomi/

Už nikdy nemusíš dítě nechat očkovat, i když ti budou vyhrožovat. Připomeň jim, ŽE NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ ANI DOKTORY…..

tm

Ikona diskutujiciho aston405 2019-12-03 12:54:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: Děvčátku takhle selhaly ledviny a už ani nečůrá…. Dop**ele já už na ty svině nemám slov.

Asi si do budoucna zjistím název té sekty.

Ikona diskutujiciho aman 2019-12-03 17:12:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alenko
také se připojím, takový koktejl jak uvedla Paní Strunecká, dítě nedostane v přírodě dýchacími cestami nebo jídlem, co je ve vakcínách a přímo do těla. Co se týče homeopatik tak i u nás jsou odbornící, kteří Vám poradí.
Dá se zvládat a dobře fungovat např. Sangre de drago- anti septikum, lichořeřišnice, byliny.
Jedeme tímhle způsobem víc jak 20-cet let. Nachlazení, teploty, infekce ale z konzultací našeho doktora.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-12-03 18:31:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2019-12-02 22:41:20: Co se týče té děvčátka – zkusit to podle rad Marie Treben viz kniha Moje léčivé rostliny – dá se říct, že nemají co ztatit……Přeslička, hluchavka, kopřiva, měsíček, celík zlatobýl, vrbovka malokvětá,……vhodné by byly nejspíše koupele a obklady oblast ledvin (ikdyž marie treben v některých případech doporučovala pít čaj a močení se dostavilo avšak v tomto případě je to otázka….) a močového měchýře; lajcky řečeno prasátko ví, co ta vakcina skutečně napáchala……

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 18:48:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Ledviny už nefungují, znekrotizovaly a kompletně filtruje dialýza. Malé je 9, je to tragédie. Tohle žádná bylinka nespraví.

Ikona diskutujiciho irca 2019-12-03 19:19:03
Ikona diskutujiciho
sipka

To je příšerný.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 22:25:07
Ikona diskutujiciho
sipka

prokrista.. to s těma ledvinama.. 😣

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-12-04 17:40:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2019-12-03 18:48:12

Svízel je i spolehlivým prostředkem při velmi těžkém onemocnění ledvin, hnisání ledvin, svraštění ledvin, při připojení na umělou levinu a dokonce i tehdy, když selžou všechny další prostředky. Velmi účinná je směs ze svízele, zlatobýlu a pitulníku žlutého. Touto směsí se velmi rychle dosáhne úspěchu. Hovoří se o čtrnácti dnech. Čaj se jen spaří a z něho se vypije nejprve půl šálku na lačno třicet minut před snídaní a zbytek se vypije během dne po doušcích. Při těžkých onemocněních se mají přes den vypít čtyři šálky čaje.
Čajová směs: Stejné díly hluchavky žluté, svízele a zlatobýlu smícháme. Jedna vrchovatá čajová lžička směsi na 1/4 litru vody, jen spaříme.

Za vyzkoušení by to stálo……..

Ikona diskutujiciho Simona 2019-12-03 07:27:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám kamaráta, ktorý pracuje pre farmaceutické firmy. Vravel, že ten videl čo v tom je by nikdy nenechal pichnúť do svojho dieťaťa. Doktori to vnucujú aj pre to, že z toho majú prémie. Vravel mi, ako ich odmeňujú telkami a exotickými dovolenkami, keď uprednostnia ich lieky a vakcíny. Je to čistý biznis. Vedia, že sa ťažko dokazuje, že niečo vyvolalo očkovanie. Mnoho rodičov ani netuší, že ich dieťa má vedľajšie účinky, až keď je neskoro. Možno na počiatku vakcín bola snaha pomôcť ľudstvu, ale teraz je to čisto biznis.
Stačilo mi prečítať knihu od Virapena. Tá to celé dokonale vykresľuje.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 09:40:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo na tohle téma zkuste knihu jménem „Co s doktorem“, taky moc dobrá.

Ikona diskutujiciho Alena 2019-12-03 13:17:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, moc dekuji za nazory, odkazy a zkusenosti. Zkusim to vsechno precist a najit cestu. Ja ji ockovat nechci, neverim vakcinam a ani doktorum. Me zkusenosti s doktorama jsou priserny…a vim, ze jim na lidech opravdu nezalezi! Jak ale resit, kdyz dite dostane spalnicky? Az se ocitne v kolektivu asi budu resit detske nemoci…tady uz nevim na koho se obratit. Zjistila jsem, ze existuje ockovaci latka – tetanus, zaskrt a cerny kasel. Doktorka tvrdila, ze tato kombinace neni, ze je jen hexa (plus dalsi 3slozky-zloutenka, obrna a influ…neco). Kdyz jsem ji donesla od znameho lekarnika papir, ze tato vakcina je, okamzite otocila, ze o ni vi. Je to tezke, kdyz rozhodujete za dite! Opravdu se bojim, ze se nekde muze skrabnou o rezavy drat…
Nirvana: souhlasim, ty informace chybi…proto pisi o radu. Treba je tu nekdo, kdo byl na tom podobne jako ja a napise sve zkusenosti.
Bile pecivo nejim a maleho ho taky nedavam.
Dekuji vsem

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 14:47:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Alena: to o bílém pečivu nebylo mířené na vás, to já se takhle vždycky rozepíšu a začnu všeobecně konstatovat a vzpomínat 🙂

Ikona diskutujiciho Lucka 2019-12-04 08:23:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Alčo, nebojte, studujte ..
spalničky – normální dětská nemoc, vyrážka + teplota. Dítě si tím projde a hotovo. Není se čeho bát. (V pohádce o šípkové růžence, jak jsou tam dva princové a ten starší bojuje s „medvědem“ . jestli si na ni pamatujete .. ten princ je hrozně rozmazlený, vypráví Růžence, jaké měl jako dítě hrozné nemoce – kašel, rýmu, spalničky .. a ona se mu směje, že to přeci mělo každí dítě, že to je normální). tak asi tak. pohádka asi ze 70tých, 80tých let, nevím už .. (možná se jmenuje Jak se budí princezny)
černý kašel – taky se normálně přežije, jsou na to postupy, velké množství vitaminu C, atd … znám několik lidí, dnes důchodci, tehdy neočkovaní, co ho měli třeba jako miminko, zvládli to ..
tetanus – jednak se tetanus musí do rány dostat, a pak, aby se nemoc rozvinula, je potřeba zanícenou nevětranou špinavou ránu … pokud škrábnutí vydesinfikujete a hlídáte, tetanus nemá šanci
atd … chce to hodně číst, hodně studovat, ale stojí to za to mít zdravé děti 🙂
Nejdůležitější je jim budovat dobrou imunitu. Pak jen tak něco nechytí nebo nemoc dobře zvládnou. Pokud nemají imunitní systém poškozený očkováním a dalšími věcmi, zvládne se to 🙂
Ale nemá na to každý ty koule. Nejhorší je strach. Pokud by se maminka strachovala, že nenaočkovala a teď co všechno dítě může chytnout, to je asi lepší vakcínu dát a být v klidu …
no, to jsem se rozepsala :-))) snad Vám to trochu pomohlo 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-12-03 17:35:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pro změnu já se potýkám s opravdu silným zánětem průdušek začalo to tím že sem před měsícem dostal kašel říkal sem si nebudu si brát kvůli kašli nemocenskou horečky nemam tak sem si udělal zazvorovej čaj na protažení pak sem si ho nalil do 2 litrové flašky a šel kašel odcházel ale nezmizel úplně minulý pátek vše dosáhlo vrcholu kašel se vrátil v mimořádné síle a k tomu se přidali 40 horečky říkal sem si přez víkend se toho zbavím ale opak se stal realitou horečky se nedařilo tlumit aspoň na těch 38 což by bylo snesitelný průdušky mi přípominali ohen pálení průdušek kašel který doslova dusil v pondělí u doktorky ta když mě viděla jak vypadám div že mě neposlala do nemocnice říkala mi že mám na průduškách zánět a že se rozlezá do celýho těla tak mi dala silná antibiotika která zabrala až tedkom kdy opadly horečky i kašel ustupuje a vyplivuji zelený hleny

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 18:14:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemoci se přesně proto nemají přecházet.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 22:56:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

haha. když už je tu řeč o doktorech, tak ještě znovu přidám trošku do mlýna. kdyby tu náhodou byli nováčci.

dneska jsem byla kvůli něčemu u své doktorky a zcela schválně jsem si jí postěžovala na čepy na mandlích, které furt nemám doléčené – jsou to mrchy, odejdou a zas se vrátí, asi budu muset vytrvat. no a ona? vůbec mi neuměla říct proč se tvoří, proč mě ty mandle svědí, proč se to někomu dělá a někomu ne. jen řekla že je to normální a mám to proplachovat. nesmysl! tak proč se mi to dělá až poslední půl rok a proč to tak svědí až bolí? to nemůže být normální přeci! navíc je to hlavně na levé mandli. přijde mi funny, že ona považuje chronický zánět za normální, ty cestičky mě svědí až do uší, upřímně… toto je absurdní! a takovému člověku bych měla svěřovat zdraví svých dětí, kdybych nějaké měla? lol? když mi o chronickém svědivém zánětu řekne, že je to normálka a nejde, ba co nejde, ale nemá! se to léčit? a ani neumí říct, proč se to děje, zatimco Aluška to ví? eh.
c
jako já vim o lidském těle oproti té doktorce houbeles, uznávám, ale stejně… čepy na mandlích přeci nemůžou být normální, takhle zdravé mandle vypadat nemají. a musí mít své důvody, že se to někomu dělá a někomu ne, přeci! čím více poznávám doktory, tím více jsem alternativní. nebo nevim, jestli narážím na špatné nebo co…

– jo taky jsem slyšela od doktora názor, že když se čepy tvoří moc a mandle to zničí, tak se jednoduše vytrhnou. parádička toto!! normálně mam vztek, co to má být?! vždy si vzpomenu na to, že moje prababička uměla vyléčit bylinkami takřka vše, co páni doktoři nezvládali:))) (samozřejmě zlomeniny a nevyléčitelné nemoci jsou zas jiné téma)
cuká mi se něčemu takovému jako zcela dospělá věnovat též, vždyť tahle situace je zoufalá.

…. a říkám to vždy zas a dokola, ale homeopatie mi taky vyléčila to, co doktoři ne ….
jednoduše to neuměli 🙂 řekli, že je to „normální“ a jelo se dál. nejdřív si mysleli, že chronická rýma je nějaká alergie – nebyla. tak přišla na řadu léčba injekcemi(kortikosteroidy, antihistaminika apod.) nebo laserem, na což máma už nechtěla přistoupit, intuice jí totiž řekla jasné ne… a co myslíte? až homeopatie to zcela vyléčila protože mě vyčistila!! a vybírala jsem si ji sama, intuitivně, levou rukou! a budu to řikat furt dokola a budu!! zlatá homeopatie, vyléčila mě.
každej nováček si tohle potřebuje přečíst.

tehdy se mi vytvořil i takový červený flek na kotníku a doktorka řekla, že pokud nemám „žádné jiné obtíže“, tak je to v pořádku a o nic nejde. co to má být!! nějaké důvody to mít asi bude, že, ale ona nevěděla jaké! po poctivém braní homeopatie to samozřejmě zmizelo:) problém doktorů je, že tělo často tak nějak nevidí jako komplexní systém ale jako odděleně fungující orgány, části… to přece nejde. o to hůř, že se pak často řeší jen důsledek a ne příčina.

(jen teda ta paní homeopatička, u které jsem tehdy byla, byla kontakt přes známou, jinak bych se tam nedostala – a zrovna levný to taky nebylo, co si budem, ale fungovalo to. tihle lidé jsou prostě vzácní a schovaní)

Ikona diskutujiciho coccinelle26 2019-12-04 09:14:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nene. Zadnej blbej vzorek deti. Pani Lenka ma pravdu.
Ucim deti plavat. Nas sportovni klub plave cca 20 MS z naseho mesta. Ze je z jedne MS sem tam hrsticka deti prima je primo zazrak. Zbytek je, jak pise pani Lenka. A kazdym rokem je to horsi a horsi. To plati i u prvnacku a druhacku na ZS.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-08 13:19:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Málem, málem sem v MATRIXU uvízla(sem ještě v tom zotročovaní kdy jsem sotva pred horizontem událostí), ale díky tomuto tomu doufam nepodlehnu, a když jo tak si na mne budou muset extra přikleknout…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek