Tráva pro hlodavce v zimě? Ano! (video)

24.1.2018 v Poselství 6

Zdejší záběry Zlatušky jsou čerstvé. Už je štíhlá a přestěhovaná. 🙂

Dneska si povíme něco o super vychytávce na zimu. Pěstování travičky na okně je výborný způsob, jak morčátku (nebo králíčkovi, křečkovi) dodat čerstvé vitamíny i v zimě a ještě mu udělat velikou radost. Můžete ji používat na běžné krmení, nebo jako pamlsek či pomůcku při ochočování morčátka. Hlavní hvězda dnešního dílu je Zlatuška, která ochotně dělala pasoucí se modelku.

Tráva pro hlodavce v zimě? Ano!

https://www.youtube.com/watch?v=yS_6AUQZX1o&t=3s


Komentáře

Ikona diskutujiciho Atheira 2018-01-24 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Roky, kdy nebyly jen holomrazy, ale skutečně poctivě vždycky nasněžilo (to už teď asi nehrozí), chodily jsme s mamkou morčatům pro trávu i pod sníh. Morčata ji milovala a pokud by to někoho napadlo, rozhodně pro ně není nijak nebezpečná. Babky se dožily dlouhých a vitálních let než odešly. Akorát já je neměla na granulích ani směskách. Jen tak, jak je pro morčata přirozené, skoro samé seno, seno, seno, tráva, lupení, zelenina, občas kousíček ovoce. Žádné obilí.

Ikona diskutujiciho mona 2018-01-24 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-01-25 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Jo no… když krásně nasněží a pak do toho hrábneš tak je pod tím použitelná zelená travička…. to už jsem ale neviděla hooodně dlouho.

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2018-01-25 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc se mi líbí Tvoje nové video morčoseriálu, je vidět hodně práce, jak se posouváš a rosteš. Já asi nikdy mít morčata nebudu, páč mám radši koníky, ale kdybych měl, chtěl bych kupovat osení a možná i zelení od někoho kdo tomu dá takovou péči a recenze. Je škoda, že tyhle věci ještě neprodáváš na svém shopu.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-01-26 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Díky… morčátka jsou moje hobby a seriál nedělám proto abych díky němu prodávala věci pro zvířátka. Hodně lidi píšou ať udělám knížku o morčátkách, to je třeba nápad co by někdy udělat šel a dost by mě to i bavilo, ale je to asi píseň daleké budoucnosti a byl by potřeba profi fotograf abychom tam měli hezké obrázky. Jinak točím prostě pro radost, ono když ti pod video dojde 500 komentů  a všichni ti píšou že tě mají rádi a že se jim video líbilo, tak je to obrovská věc.

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2018-01-26 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Jsem rád, že víš co chceš a zní to dobře. Věřím, že pokud ta knížka jednou vyjde, bude mít úspěch. Peníze nejsou všechno, radost z tvoření je určitě víc, držím palce ;-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek