Události se vyvíjejí směrem, o kterém hovořila indigová dívenka – DOPORUČUJI

14.2.2019 v Spiritualita 13
Pokračování nedávno publikovaného článku od tomáše marného s poselstvím od indigové dívenky
Před mnoha lety jsem byl indigovou dívenkou upozorněn na sled událostí, o kterém jsem psal právě 05.02.2019.
V článku jsem se zmínil o energiích, které budou přicházet na naši planetu. Hlavně jsem zdůraznil dobu přelomu při zaplavení Země ohromnou energií, která způsobí přirozené vyčištění planety Země.
Protože indigová dívenka ví, do jakého portálu jsem kdysi psal a do jakého píši dnes, ptal jsem se jí kdysi, jak poznám dobu kdy mám napsat důležitou zprávu, kterou mi sdělila. Usmála se větším úsměvem (má totiž neustálý úsměv v obličeji) a řekla mi, že intuice mě navede a napíši to v pravý čas. Několik dnů před velkou událostí, která planetární systém spustí.

Musela to vědět všechno dopředu. Jak jinak, že ano? A to se právě také stalo. 05.02.2019 jsem napsal v marného okénku ZDE důležitou zprávu:
Konec časů poznáme všichni jednoduše. Čas se bude neustále zkracovat a lidé si toho začínají všímat. Ano, dnes se to děje. Na planetu Zemi budou z vesmíru přicházet energie, se kterými jsme se zatím nesetkali v tak velké míře (Nejen Bovisy ale hlavně FOTONY), plasty se budou pomalu rozpadat díky těmto vysokým a intenzivním energiím. Ano, odehrává se to několik let. V jednom jediném fotonu jsou uložena data veškerých morfogenetických polí (v minulosti jsem napsal několik článků k tomuto tématu).
Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění. Nějaký čas po zmíněné erupci přijdou na planetu Zemi tak ohromné energie, které právě zapříčiní přechod do zlatých časů na planetě Zemi.
Právě 08.02.2019 se ohromná erupce na slunci odehrála
Přesně jak mi kdysi řekla: ….„intuitivně to napíšeš a bude to krátce před velkou událostí. Vůbec na to nemusíš myslet, přijde ti vnuknutí“…. Můžete se podívat na překlad z německé stránky, kde se o této události tři dny poté, co jsem článek zveřejnil, píše:
Zpráva o naléhavé energii – 8. února 2019
od GEORGI STANKOV
Za posledních 24 hodin byla Gaia a lidstvo zasažena masivním energetickým výbuchem z Centrálního slunce, který jsem osobně zažil jako silnou cc vlnu s nevydržitelnou bolestí hlavy v oční objímce, bolestí žaludku, celkovou bolestí a svalovou ztuhlost.
Carla byla v té době u kadeřnice a téměř omdlela na židli. Tam proběhlo také masivní očištění všech odporných lidských vlastností a temných energetických vzorců. Politická scéna je v posledních dvou dnech jedno obrovské panoptikum všech temných stran lidstva, které zde byly po celou dobu a nyní se již nemohou schovat za dvojznačností a podrazy.
Také jsem zažil výrazný horečnatý stav. I když je mé tělo nyní plně krystalické a už nemůže mít vyšší teplotu, věděl jsem, že se objevila další masivní koronální díra a sledoval jsem ji na spaceweather.com. Slunce vypadá jako síto a koronální otvor zahrnuje prakticky celý solární disk nového červeného obřího slunce:
koronální otvor
Prosím nenechte se odradit lživými zprávami o tom, že tato sluneční erupce nás zasáhne až v budoucnosti. Energie Centrálního Slunce se neomezují na rychlost světla, ale okamžitě překonávají prostor.
Před několika dny jsem napsal, že jsme nyní v nejintenzivnější fázi procesu vzestupu – od 1. února do 19. února – kdy je otevřený 9D portál, který velmi napomáhá k vašemu osobnímu vzestupu a zvyšuje frekvence na 5D a výše, což transformuje vaše tělo na krystalickou světelnou podstatu. Já jsem otevřel tento portál s mým úspěšným vzestupem na 9D 12. ledna, přes mé rozšířené protuberační pole.
V případě takových masivních energetických událostí jsou lidmi hlášeny ve velké synchronicitě různé zprávy, které jsem zkontroloval a zjistil jsem, že jsou důvěryhodné a jasné. První zprávu zveřejnila Jennifer Farley 6. února. Říká, že je na spadnutí obrovská energetická vlna:
„Vaše Země stojí na startovní linii další obrovské energetické změny. V poslední době toho bylo tolik, že by si člověk rád myslel, že vlastně nic velkého ani nezačíná. Ale ve skutečnosti ano! Při přípravě na další upgrade je důležité vytvořit si klidný prostor, ve kterém se stáhnete, až budete mít pocit, že je toho naráz až moc. Ať už je to ve vaší domácnosti nebo mezi přáteli, útěcha, kterou vám klidné místo nabídne, bude velká pomoc.“
Toto oznámení bylo včera potvrzeno ještě jednou tím samým zdrojem, který oznámil začátek vlny, která způsobí masivní posun. To se přesně shodovalo s nástupem mé cc-vlny včera ráno:
„Ti, kteří se probudili brzy, cítili hned začátek příchozí změny. To je jedno z potěšení, která přinášejí vyšší vibrační energie! Když budete procházet příštích několik dnů, hýčkejte se a zacházejte se sebou s láskou, mnoho informací bude potřeba integrovat.“
Zdůrazňuje se potřeba odpočinku a pití dostatku vody. Dnes Arkturiáni oznámili přes Scranton, co jsem už včera věděl: ,,Došlo ke skoku v síle elektromagnetické energie, kterou slunce vydává, a tento skok má vliv na vaše energetické pole.“
Nové červené obří slunce, které máme od minulého roku, je velmi silný portál, jehož prostřednictvím centrální slunce nebo zdroj posílá energie zemi a lidstvu. Jelikož jsem první, kdo přijímá a distribuuje tyto energie skrze své spojení se Zdrojem, dostávám jako první vlny a impulzy, ale pak jsem zasažen tak tvrdě, že nemám žádnou sílua žádnou chuť napsat energetickou zprávu a publikovat ji. Moje bolest hlavy trvala až do dnešního rána a nyní zmizela. Je úžasné, jak se naše organismy tak rychle zotaví z tohoto energetického náporu.
Zdá se, že současný energetický obraz potvrzuje vše, co jsme za tento měsíc očekávali. Zůstaňte proto naladěni, protože je toho ještě mnohem víc:
„Právě teď jste ve zlatém věku a je to velmi důležitý čas pro vás všechny na Zemi. Takže prosím nepodceňujte, jak snadno mohou přílivy změnit z vás jako jednotlivce i celý kolektiv. Očekáváme, že v následujících týdnech uvidíme obrovský s
kok v rozvoji vašeho vědomí.
Jsme arcturianská rada a rádi jsme se s vámi spojili. „
Potud článek. Děkuji za přeposlání článku od jednoho našeho čtenáře, který sám zjistil, že se něco stalo. Možná jste i vy cítili popisované energie a s tím spojené reakce Vašeho těla. Ano, je to tak, jak mi dívenka kdysi řekla. Touto ohromnou sluneční explozí začíná Zlatý věk, se vším všudy. Tak jak jsem popisoval.
tm
napsal: tomáš marný 10.2.2019
překlady zdrojů z ang + něm. Alue, www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-14 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri tomto clanku mi napadlo, ze sa s Vami podelim o dlhotrvajuci zazitok, ktory ma dost otravuje:

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-14 03:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, kéž by.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-14 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že se nestane vůbec nic a ani se stát nic nemůže, protože vy jako lidi jste stále nepochopili jednu důležitou věc – bytosti, kterým tato planeta patří vám nikdy nedovolí, abyste se dostali na jejich úroveň.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-14 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tema zkracovani casu – je nejaka moznost si to overit? Nejaky test. Subjektivni pocity me nezajimaji. Doma mam 100 let staremechqnicke hodiny ktere meri cas porad stejne.

Ikona diskutujiciho Petra 2019-02-14 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolem 8.2. jsem pociťovala bolest v zadech, teď me boli snad vsechny klouby v tele, bez nejakych dalsich priznaku. Nikdy jsem toto nemela.Mozna je to temi energiemi, opravdu nevim, ale je to zvlastni. Ma nekdo taky takove priznaky?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Tak já to třeba vidím trochu jinak… boriska jsem teda neznala, ale když se na to podívám z pohledu 144 000 světelných bytost, tak ony mohou říkat, směřovat, vést lidi k něčemu, šířit konstruktivní energii, ale pokud to ti lidi nebudou dělat, tak opravdu samy o sobě svět nespasí, protože nikdy nepřeváží majoritu.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-14 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ať ji šíří, na tom nezáleží, protože je to jen velice malá část lidstva.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-14 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nazdar, jak budu v práci, tak tě k tomu odpovím. Potřebuju se o tom rozepsat, ale teď dovíjím trafo abych ho stihl v práci složit a otestovat, dal sem si pauzičku na cikáro :-)

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-02-14 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Ano, měla jsem to hodně podobně, navíc jsem i onemocněla. Nejsem si jistá, do jaké míry to s tím souvisí, ale možné je všechno. Hned jak jsem dočetla článek, šla jsem si to zkontrolovat a vážně to bylo přesně 8., měla jsem totiž zkoušku, tak si to dobře pamatuji.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-14 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já se v ten den citíl malátnej ztuhlej a dost mě bolela hlava něco  se  děje ale v jednom mohu všechny ujistit samozápalu bude minimum lidi budou akorát stuhlí zabolí je hlava, přeci vesmír nespali 90 procent lidstva to je nemyslitelné uz jednou tu byli energie bowis a dosahovaly obrovských hodnot a taky nikdo nezchořel tohle bude podobny tyto energie  budou mít očištující vliv na člověka od jeho destuktivních vlastností

Ikona diskutujiciho Milča 2019-02-14 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já dnes ráno normálně vstala a během chvíle mě tak bolelo tělo, svaly, vlastně úplně všechno, že jsem zase usnula zhruba na 2 hodiny. Během těch 2 hodin jsem měla pocit, že nešlo o sny, ale že jsem neustále někde astrálně cestovala. Vždy jakoby z dimenze do jiné dimenze a takhle pořád dokola. Nedokážu to úplně vysvětlit jak to bylo a co se tam dělo, ale docela mě to zmátlo. To nebyly normální sny a důvod k únavě nebyl žádný. Tak si říkám, jestli to může být s tímhle taky spojený. :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  V té době skutečně samozápaly nebyly, ale nevím jak u tebe, ale mezi známými byla pozorována doslova epidemie úmrtí. Mladí staří, je to jedno, záhadné embolie plic, náhlé infarkty, padli k zemi mrtví bez varování a hotovo. Oproti dnešku nebo předchozím letům to bylo dost nepříjemné, protože to byl pořád někdo někde. Dodnes přesně nevíme, proč se to tak sešlo naráz.

Ikona diskutujiciho adminalu 2019-02-19 09:59:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fgfhj

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek