Úspěšný harmonizátor Somavedic je napodobením původního výrobku Alcyone, který vynalezli bratři Popelkové: A je skutečně tak skvělý?

31.1.2020 v Zprávy 49

Firma Somavedic s.r.o. dnes u nás ovládá podstatnou část trhu s přístroji na eliminaci geopatogenních zón a dalších, pro člověka nepříznivých energii. Její inzeráty, občas i několikastránkové, se často objevují ve známých a důvěryhodných časopisech. Historie této společnosti se začala odvíjet asi před deseti lety. Tehdy z brány jedné z českých věznic, kde strávil několik let za podvody, vyšel její zakladatel a dnešní majitel, Ivan Rybjanský. Brzy poté si pořídil přístroj Alcyone a také díky němu se uzdravil z vážné choroby.Nedlouho poté se setkal a zahájil spolupráci s vynálezcem přístroje na odrušování geopatogenních zón Alcyone, Bc. Milanem Popelkou. Díky svým schopnostem pracovat s internetem a jednat s lidmi, a také díky tomu, že se vydával za doktora přírodních věd, se brzy stal nejúspěšnějším prodejcem tohoto přístroje. A jak tomu často bývá, s jídlem roste chuť a proto se pan Rybjanský brzy rozhodl postavit na vlastní nohy.

Okopíroval tvar Alcyonu, do kterého jeho vynálezce vložil účinné pojistky proti možnosti napodobení či zcizení principu fungování. Vnitřek naplnil krystaly a vzniklý plagiát začal nabízet a prodávat jako vysoce účinný přístroj. A protože většina dnešních lidí nedokáže přímo vnímat energetická pole a jejich případné poruchy a tedy ani působení přístrojů na tato pole, firma se díky masivní reklamě a dobré propagaci, jejíž součástí je i krásný vzhled přístroje a honosný název firmy, stala velmi úspěšnou.

Na obrázku výše můžeme vidět, že se stará podoba výrobku Somavedic (dříve se to jmenovalo Somatex) nápadně podobá původnímu Alcyone.

Moderní Somavedic později přešel na podobu svítící lampy a diody z boků přístroje odstranil. Každopádně stejný vzhled obou výrobků napovídá, kde se firma inspirovala. Nedalo mi moc práce starý model vyhrabat přes google, každý si to může zkontrolovat.

Na obrázku výše je výrobek Alcyone infra special (nejvyšší řada) s typickými diodami po stranách. Zde by bylo asi vhodné zdůraznit, že nejsilnější (nejdražší) model Alcyone se dnes prodává za 12 900kč, zatímco nejvyšší řada Somavedic za 48 400kč.
Naopak základní (nejlevnější) Alcyone koupíte za 7000kč do domu (nebo za 6000 do auta), a nejlevnější Somavedic stojí 7260kč.

Rok 2018 má (měl) být podle astrologů rokem, kdy vyjdou najevo doposud skryté podvody, možná i proto se vynálezce Alcyonu rozhodl uveřejnit výše uvedené skutečnosti.

Na stránkách www.Alcyone-Popelka.cz najdeme video potvrzující pravdivost výše uvedeného:

Na stránkách Holesovskavyzvasp.cz najdeme článek, jehož autorem je známý profesionální fotograf Oto Nepilý, který se dlouhodobě věnuje alternativě a je velkým příznivcem metody Master Mineral Solution, od Jima Humble. Oto v článku popisuje svou zkušenost s oběma zmíněnými přístroji:

SOMAVEDIC NEBO ALCYONE…?
(řešení negativních zón pomocí přístrojů) info pro členy skupiny CDS
Řada lidí se mne dotazovala v posledních letech na efektivní řešení negativních zón pomocí přístrojů, které jsou u nás na trhu. Dobře znám tyto dva přístroje. I když jsem lidem detailně vysvětlovat fungování, účinnost a pozadí některých přístrojů, tak si lidé nakonec stejně nenechali poradit :-). Mne pak mrzí čas, který jsem předáváním detailních informací ztratil. Proto to píšu zde a budu na článek odkazovat. Na jednu stranu je to dobře, že se lidé sami rozhodují podle svého rozumu. Na druhou stranu mne mrzí, že mnozí z nich, i z těch hloubavějších, se nakonec dají přesvědčit více reklamou a šikovným marketingem, než skutečným fungováním přístroje.
Třeba jen proto, že o tom „napsal“ Milan Vidlák v časopise Šifra, jen si nepřečetli, že je to PR článek – placená inzerce od výrobce. A nebo, že to chválili na Příznacích transformace Ava s Ondrou, kteří neměli čas, v záplavě pořadů, si vše detailně ověřit. To samozřejmě patří k životu a chybami se učíme. Už jen to, že se o tématu, problematice hovoří, nám otvírá nové obzory, poznatky. Teď se to znovu hodně probíralo v souvislosti s mobilní sítí 5G.
Velmi dobře funguje přístroj ALCYONE, který je podle mých poznatků a testování výrazně lepší, účinnější než Somavedic a navíc je na trhu mnohem déle a je levnější. Musím říci, že jsem na základě osobních zkušeností a informací kritikem Somavedicu i pana Ivana Rybjanského. Somavedic samozřejmě funguje, jen z mého pohledu je to za hodně peněz málo muziky. Na přelomu roku 2015/2016 mi ho kamarádka dovezla, zda se nechci stát prodejcem Somavedicu a měl jsem ho tu na pár týdnů na vyzkoušení. Měření mi však ukázalo, že není dostatečně účinný a cena se mi zdála vysoká, tak jsem ho nikomu nenabízel – lze to řešit levněji a účinněji.

Dle informací co mám, je Somavedic napodobenina původního přístoroje ALCYONE od bratrů Popelků z Karpat při hranicích se Slovenskem. Rybjanský byl nějaký čas, asi dva roky, prodejcem přístroje Alcyone a to velmi úspěšným prodejcem. Od bratrů Popelků vím, že Rybjanskému pomohli kdysi se zdravotními problémy a pomohl mu i jejich přístroj Alcyone. Když Rybjanský na sobě zjistil, že to skvěle funguje, stal se velmi úspěšným prodejcem, obchodním zástupcem Alcyone, neboť je obchodně velmi zdatný, což zase bratři Popelkovi nejsou a prostě reklamu a marketing, na rozdíl od pana Rybjanského, moc nezvládají.
Rybjanský sice tvrdí, že přístroj neokopíroval, že chtěl jen vytvořit lepší a účinnější přístroj než je Alcyone, neboť poznal i jeho nedostatky, když ho prodával. Bratři Popelkovi mi zase říkali, že před odchodem z jejich firmy se snažil v jejich dílně získat co nejvíc detailů kolem výroby a různých prvků, které se do Alcyone dávají. To však nemusíme řešit a je to tvrzení proti tvrzení… U toho jsem nebyl. Za mne je fakt ten, že ve výsledku Rybjanský dodnes nevytvořil lepší přístroj. Somavedic je stále o třídu horší než Alcyone.

Rybjanský má velkou zásluhu za popularizaci problematiky negativních zón a svůj výrobek opravdu umí skvěle prodávat a propagovat. Aby výrobek prodal, vydával se jeden čas – dle tvrzení Popelků – za absolventa přirodních věd Karlovy univerzity, kterým prý není a dokonce jsem to v jednom článku o Somavedicu dohledal, že je vysokoškolským absolventem přírodních věd, aby zdůraznil, že tomu rozumí. To také nemusíme řešit. Mne jen vadí způsob jeho reklamy přístroje, kde uvádí, že 99,9% klientů, co si koupilo přístroj Somavedic, je spokojených. Můj osobní průzkum ukázal, že je spokojených asi 70% lidí a ještě tam hodně funguje víra v Somavedic, díky skvělým článkům a rozhovorům o Somavedicu na důvěryhodných místech, jako je třeba kanál Příznaky transformace, časopis Šifra a některá další alternativní média, kam jsem občas i napsal své stanovisko, jen např. u Šifry šlo o placenou reklamu v časopise, tak redakce za text nepřebírá zodpovědnost, tak to neměli potřebu řešit. Přesto mi asi jeden ze tří lidí, co si Somavedic zakoupili sdělilo, že to zcela nesplnilo jejich očekávání. Někteří museli i po pár měsících přístroj vypnout, že už to necítili dobře.

To je samozřejmě subjektivní hodnocení. Sám se však zabývám od roku 2015 měřením GPZ a dokážu si relativně přesně změřit např. účinky přístroje na GPZ. Pokud jsou GPZ silné nebo extrémně silné, tak Somavedic sice sníží GPZ, avšak jen třeba o 20% a stále tam silné zóny přetrvávají v dost vysoké hodnotě, kdy je tam třeba místo 90% už jen 70% negativních zón. Rybjanský je na tyto věci určitě senzitvní, dokáže negativní zóny vnímat a zjistit a nedávno pár lidem přiznal, že Somavedic na silné GPZ nestačí. V reklamě však tvrdí něco jiného, že to vyřeší 99,9%...

Vím o paní v Praze, která měla v RD velmi špatné zóny a tu přesvědčil o tom, že si musí koupit 3 ks Somavediců za cca 50 tisíc korun a nakonec GPZ stejně neměla zharmonizované a nakonec jsem to pořešili věcičkou za dva a půl tisíce. Na druhou stranu je pozitivní to, že Rybjanský lidem, kteří spokojeni nejsou, vrací, myslím, do půl roku peníze za vrácený přístroj. Byl jsme již v několika bytech a RD za poslední tři roky, kdy jsem zjistil, že Somavedic na negativní zóny nestačil. Potvrdil mi to nedávno i Kamil Pokorný z Brna, který se profesionálně zabývá řešením negativních zón, že Somavedic zlepší GPZ jen slabě.
Prozradím, že o min. 30% vám zlepší negativní zóny energetické symboly jako květ života, strom života, triskelion, spirála, Óm, které si skoro zadarmo vytisknete na tiskárně z internetu a funguje to o trochu lépe, než Somavedic za 17 tisíc korun. Na druhou stranu jsem hovořil s několika lidmi, co mají doma Alcyone a mají i schopnosti to vnímat či měřit a tam byla naprostá spokojenost s Alcyone. Na rozdíl od Somavedicu jsem nezaznamenal u Alcyone zklamání a když jsem Alcyone přeměřoval, vycházel mi také velmi dobře. Jedinou kritiku, kterou jsem slyšel na Alcyone, že se jednomu člověku po 5 letech porouchala elektronika uvnitř Alcyone a prý to nejde opravit, rozebrat… Do té doby však naprostá spokojenost s účinky přístroje. Jen těch lidí, co mají Alcyone, znám mnohem méně a spíše mezi lidmi, co jsou na tyto věci senzitivní, nebo si dokážou negativní zóny přeměřit virgulí či kyvadlem.

Somavedic jede ve velkém víc mezi lidmi, co spoléhají na informace z internetu a na své ověřené zdroje, kterým důvěřují a tam je všude reklama na tyto přístroje. I když jsem se rozepsal o zákulisí Somavedicu a Alcyone, nemá smysl tento spor řešit a zjišťovat, na čí straně je pravda a kdo tady lže, podvádí… Pan Popelka mi řekl, že Vesmír to už nějak vyrovná. Jeden z Popelků je léčitel a vynálezce Alcyone a druhý je spíše technický typ, který se stará o výrobu přístrojů, technické zázemí. Jsou to pánové v důchodovém věku ze Strání na jihu Moravy při slovenských hranicích. MNE PROSTĚ PŘIPADÁ, ŽE JE ŠKODA, ŽE SE O ALCYONE TAK MÁLO VÍ !

Všude se mluví o Somavedicu a hodně lidí se nechá tou masivní kampaní přesvědčit o jeho zakoupení a nemusí to být pro každého nejlepším řešením, nehledě na to, že někteří takto zbytečně proinvestují své úspory a pak jim chybí prostředky na efektivnější a potřebnější věci. Přitom je na trhu přístroj výrazně účinnější, levnější a má delší historii, jen jeho autoři nejsou dobří v marketingu a reklamě. Byl bych rád, kdyby se udělal pořad i o ALCYONE, neboť si to zaslouží a zaslouží si to i lidi, kteří v tomto hledají pomoc. Musím poznamenat, že sám nejsem prodejcem Alcyone a nikdy jsem nikomu žádný Alcyone neprodal, ani ho nedostal jako dar, max. jsem Alcyone doporučil k zakoupení bez nároku na provizi 🙂 Jsem v těchto věcech zatím jen amatérským badatelem. Za svými poznatky si stojím a ověřoval jsem si je na více stranách.
Ota Nepily, CZ, Brno +420 777 573 888 mobil [email protected]
(zdroj)


Původ technologie Alcyone

Sudičky byly štědré
Když v horském údolí Bílých Karpat, několik let po válce přišel na svět chlapec, jeho matka viděla tři sudičky, které jí řekly, že tomu děťátku věnovaly vzácné dary. Té ženě nebylo divné, že viděla pohádkové bytosti, protože byla něco jako vesnická vědma. Zvláštní jí připadalo, že u kolébky žádné dary nenašla.
Po letech z chlapce vyrostl muž, který uměl sestrojovat nezvykle vypadající přístroje, měl schopnost léčit druhé a také předpovídat budoucnost.

Když před téměř dvaceti lety sestavil přístroj ve tvaru svítícího disku a začal ho vyrábět a šířit, viděl v polospánku bytost vypadající jako vzpřímený ještěr s dvěma hlavami. A zachytil jeho myšlenku: „Jak tys nám mohl uniknout.“

Před mnoha lety ovládly tyto parazitické astrální bytosti Zemi. Postupně změnily život pozemšťanů výrazně k horšímu. Jejich potravou jsou destruktivní emoce lidí, proto je už po dlouhou dobu vyvolávají. Přístroj Alcyone (Alcyone je jméno centrálního slunce naší galaxie) má schopnost odpuzovat destruktivní bytosti svými vysokými vibracemi. Je schopen při dostatečném rozšíření vyhnat astrální dravce z naší planety. To je také hlavní důvod, proč sem byl poslán.

Alcyon umí též eliminovat účinky geopatogenních zón (i velmi silných a zkřížených) a dalších, pro člověka nepříznivých energií. Příznivě ovlivňuje vše, co je v dosahu jeho působnosti, také vodu a potraviny.

Jeho šíření narazilo na řadu překážek. Např. na malou schopnost vynálezce pracovat s internetem, dělat přístroji reklamu a prodávat ho. Mnoho Alcyonů rozdal zdarma, nebo prodal za výrobní náklady. Přesto množství, které se dostalo mezi lidi, výrazně narůstalo. V té době se jeden z prodejců rozhodl, že okopíruje tvar přístroje a začne ho sám šířit. Tyto málo účinné plagiáty nazval Somavedic. Poté se prodej Alcyonů téměř zastavil.
Přesto bratři Popelkové stále Alcyony vyráběný a je možné si je zakoupit. Pokud vás technologie Alcyone zajímá, podrobnosti najdete na jejich webu: http://www.alcyone-popelka.cz

Moje zkušenost
Tak jako všechny známé webové stránky nebo čtené alternativní časopisy, i mne kontaktovala firma Somavedic už v roce 2016 s dotazem, jestli bych jim vydala PR. Dočkali se předběžného souhlasu. Pak jsem Somavedic potkala u známého v Bratislavě, který měl malé meditační centrum a i přesto, že mi vysvětlovali co to je a říkali že jim to tam krásně harmonizuje, jsem ze svítící lampy příliš velký zážitek neměla. Tím neříkám, že by výrobek nic nedělal. Fungoval a vyzařoval asi na dva metry.
Když mě poté kontaktovali podruhé v roce 2017, i s milou nabídkou osobního předvedení přístroje, PR jsem odmítla. Měla jsem totiž morální problém, inzerovat na svém webu přístroj, který na mě neudělal takový dojem jaký bych si představovala – i když musím uznat, že velice krásně vypadá a má určité kouzlo.
V roce 2019 se na mě také obrátila zákaznice firmy Somavedic, která mi napsala:

Mila pani Alue, chcela by som sa opytat na Vas (Vasich citatelov) nazor/informacie/skusenosti s pristrojom Somavedic. Nakolko aj vy odporucate ako pomoc pri rieseni urcitych problemov vyuzitie napr. krystalov a pod. Pristoj Somavedic Medic (za 500 Eur!!!) som si zakupila, kedze uz som po 9 rokoch uplneho zufalstva vyskusala naozaj vsetko. Necakala som zazraky, ale predsa len som uverila autorovi pristroja a sposob akym vyrobok garantovanim svojej osobnej reputacie prezentuje, vzbudzuje garanciu jeho nazorov. Teda naozaj verim, ze tie pozitivne referencie nie su len reklamny tah. Komunikacia so spolocnostou formou mailu bola promptna a primerana, dvakrat so mnou komunikoval aj samotny pan Ribjansky a potvrdzujem ustretovu a korektnu komunikaciu, po  ktorej doslo k vymene kus-za-kus pristroja. Somavedic mam uz takmer rok (cim som dufam dostatocne preukazala trpezlivost pri cakani na pozitivnu zmenu, aj ked tych negativ je ovela viac). Diody na pristroji  sice svietia, ale autor naznacil moznost zablokovania pristroja v pripade presytenia (preto mi ho pred 9 mesiacmi vymenili).
Moja otazka sa konkretne tyka skusenosti s negativnym vplyvom pristroja z hladiska psychosomatickych zon. Spolocnost pripusta prechodne zhorsenie stavu pocas zaciatku posobenia, ale za mna po 9 mesiacoch musim deklarovat bud ziadny, alebo skor negativny vplyv pristroja. Dakujem. S uctou, Maria

S ohledem na to, že nejsem mluvčí firmy Somavedic a neměla jsem jí jak pomoct, jsem paní odkázala na danou firmu s tím, ať výrobek dle zákona klasicky reklamuje, protože má na to právo a splňuje lhůtu. Je paní Marie ono zmíněné 0,1% nespokojenců? S ohledem na soukromí pisatelky nebudu dále rozepisovat o jaký problém přesně šlo, ale nepřipadalo mi vůbec etické prodávat za 500 euro harmonizátor někomu, kdo očekává, že to vyřeší vztahy v jeho rodině, nebo odstraní závislost. – To nevyřeší žádný harmonizátor na světě i kdyby byl naprosto zázračný.
Nechápala jsem, jak něco takového mohla paní vůbec očekávat, ale firma to skutečně zákazníkům slibuje: ,,Somavedic slouží k celkové harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek.“ (zdroj) To je veliký problém, protože je to nesplnitelný slib, který zákonitě nemůže být založen na skutečnosti. Žádný harmonizátor nezmění vůli problematických nebo drogově závislých osob.
Dále si můžu na webu přečíst: ,,Takřka žádný klient nám Somavedic nevrátil z důvodu nespokojenosti.“ (zde)
Firma sice nemusela vědět jaký problém paní řeší a jeden výrobek zákonitě nebude vyhovovat všem, občasné reklamace jsou úplně normální věc a nemusí to znamenat, že výrobek není dobrý. – Tak ale nebudu psát na web, že výrobek nikdo nevrací, protože to jednoduše není pravda. Firma by rozhodně měla aktualizovat svůj web a neslibovat nesplnitelné věci.

Je celkem těžké najít na internetu přes záplavu PR skutečné nezávislé recenze zákazníků, ale pokud by vás to zajímalo, zde jsou dvě fora, kam nedosáhla reklama. Někdo Somavedic chválí, někdo zase kritizuje. Názory rozhodně nejsou jednotné:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=124859#p124859
https://www.omforum.cz/forum.php?t=513

připravila www.aluska.org vr.2020
všechny použité zdroje:
http://www.alcyone-popelka.cz
http://www.holesovskavyzvasp.cz/cteni-pro-zdravi/
https://www.somavedic.cz
https://tadesco.org/pristroj-alcyon-jeho-moznosti-jak-vlastne-vznikl-a-proc-vznikl/
https://www.youtube.com/watch?v=-8F6_D44VMMKomentáře

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2020-01-31 23:21:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně je mi líto původního autora, kterého Rybjanský zřejmě tímto podvedl a pokud má Alcyone skutečně takové účinky, divím se tomu, že jej prodává za takovou lidovou cenu v porovnání se Somavedic

Ikona diskutujiciho leeth 2020-01-31 23:37:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze stránek:
„Korpus: ručně foukaný křišťálový korpus potažený 24 karátovým zlatem.
Jádro: je vytvořeno na míru konkrétnímu klientovi
Cena je individuální
Gold je tvořen na míru pouze lidem, kterým je souzen.“
To mluví za vše 😀

Ikona diskutujiciho jan 2020-02-07 00:06:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, a je za „pouhých“ 150 000,- /slovy: jednostopadesáttisíc/, fakt síla /Somavedicu?/!

Ikona diskutujiciho Libuse 2020-02-01 21:02:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po precteni a nacteni energii velice citlivou kamaradkou jsem tento tyden zakoupila alcyone, casem dam vedet. Zatim potvrzuji klidny spanek, vice energie a pohody doma. Ukradeny napad bude urcite vyzarovat I majitele a to neni o co stat

Ikona diskutujiciho ketty 2020-02-02 07:46:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, budu ráda za případné info a Vaší zkušenost s Alcyone, dost mě také zaujal, popř. vzpomenete-li si na mě napište na mail [email protected] Moc děkuji Jana

Ikona diskutujiciho ketty 2020-02-02 08:35:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych ale zde zmínila svoji novou zkušenost s ionizátorem ETA, který jsem na základě článku na Tadescu zakoupila. Žádnou zkušenost s ionizátory jsem neměla. V poslední době se mi velice špatně dýchalo i přes inhalování soli ze zvlhčovače a k tomu velká únava. Jen přes noc s ionizátorem jsem tak neskutečně ožila, dýchání se trochu zlepšilo a hlavně jsem vstala brzy ráno opravdu čilá, to už jsem nezažila mnoho let, k tomu s velice dobrou náladou. Trošku mě vadí hlučnost i na noční režim, potřebuji v noci opravdu ticho a tmu, ale i když jsem přístroj umístila na noc do kuchyně, jelikož nemám dveře, měla jsem v bytě ráno vzdoušek, jak na horách. Opravdu tak velký a rychlý účinek jsem nečekala, těším se na další dni.. Líbí se mi velice i barevné osvícení ionizátoru, které jde vypínat a jeho příjemná velikost. Jako bonus byla ještě zaměstnanecká sleva na přístroj zakoupený v Datartu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-02 10:17:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Je super 🙂 Dostala jsem ho před pár dny darem – taky s ním nemůžu spát kvůli hluku – nechávám ho nonstop puštěný v pracovně kde jsem vlastně celý den, přes noc tam funí pod morčata a je obrovský rozdíl v kvalitě vzduchu mezi horním a dolním patrem domu, kde nubelu nemám… fakt super věc, asi by se o tom mohly naházet nějaké články.

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-02-02 17:57:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za recenzi, také o tom přemýšlím. Do panelákovýho bytu by to mělo stačit, i když ho strčím někam do rohu 🙂

Ikona diskutujiciho Jan 2020-02-07 00:15:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu potvrdit super funkci ionizátoru v čističce vzduchu Rohnson, kterou mám asi tři týdny, vzduch je opravdu svěží a čistý, i pejskovi se zlepšila alergie kýchání nevím na co, zapínám dopoledne a večer před spaním, na noc vypínám.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-07 08:17:30
Ikona diskutujiciho
sipka

jaký máte model?

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-02-07 19:27:42
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.vzdusin.cz/Cisticka-vzduchu-Rohnson-R-9500-SAFE-AIR
tenhle se zdá být v pohodě, má i UV lampu a cena dobrá

Ikona diskutujiciho Milan 2020-02-02 11:47:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím zda věřit že přístroj skutečně funguje, celý toto na mne nepůsobí vůbec pozitivním dojmem, věc co má na sobě barevné diody je pro mne stejná jako barevné blikající herní konzole. Asi před 3-mi roky jsem si koupil ionizátor – čistič vzduchu IonicCare na bázi vysokého napětí a musím uznat že to je opravdu jediná věc za poslední roky kterou jsem objevil že dobře funguje, halvně tedy přirozeně a nenásilně ionizuje. jsem citlivý na takové ty marketingové řeči typu koupíte si toto a zdarma k tomu dostanete…. a podobně, pokud by to byl přístroj opravdu hodnotný a funkční, tak nepotřebuje takovéto okecávání…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-02 12:49:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Potřebuje okecávání. Protože pokud máš unikátní výrobek, který nikdo na světě nemá a nevyrábí, tak ho musíš zákazníkovi popsat a srozumitelným jazykem vysvětlit. A to samé platí, pokud máš článek o výrobku, který běžný člověk nezná, musíš v článku výrobek vysvětlit a popsat, aby bylo jasné o čem je řeč, jinak čtenář nechápe… není na tom nic složitého, jednoduchá selská logika.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-02 13:28:14
Ikona diskutujiciho
sipka

pořiď i čističku vzduchu se zvlhčovačem. má to fakt vliv na zdraví. co denně dýcháme je hodně podstatný.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-02 13:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

třeba tahle: https://www.chytry-obchod.cz/cisticka-vzduchu-Stadler-Form-Robert-se-zvlhcovacem-stribrna
– je možná trochu dražší, ale čistí a vzhlčuje až do 80m2

Ikona diskutujiciho Marek 2020-03-25 00:21:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den Milane,
Pokud jste v dosahu, Alcyone predvadim osobně, nebo ho muzete na 2 mesice zkusit a pak se rozhodnout… V kazdem pripade prosim kouknete na recenze na www.sunmight.cz . Marek

Ikona diskutujiciho vanilková 2020-02-05 21:43:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšeli jste nebo máte někdo zkušenosti s tímhletím?
https://www.prirodnicestou.cz/wp-content/files/2013/11/CommuniGuard-info.pdf
Nějaká nálepka, která snižuje elektrosmog…

Ikona diskutujiciho Jan 2020-02-07 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue K. Loskotová 2020-02-07 08:17:30
jaký máte model?
_______________________________________
Rohnson R-9500 Safe Air, zlatá střední cesta mezi modelem 400 a 600:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-07 17:59:22
Ikona diskutujiciho
sipka

gut 🙂 Já mám ETA Ventum 🙂

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-02-08 12:24:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem toho Rhonsona taky objednal, tak jsem zvědavej 😊

Ikona diskutujiciho martin martin 2020-02-20 10:41:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak Rhonson je super, tichej chod je opravdu tichej, vše funguje jak má. Zdá se mi, že mám při chodu víc energie, tak ho před spaním pak radši vypnu 😃

Ikona diskutujiciho Martin 2020-02-08 12:53:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našel jsem zajímavý článek s výpovědí samotného pana Rybjanského. Je potřeba si vyslechnout obě strany, stojím totiž před volbou koupě Somavedicu či Alcyone a pátrám, kde tedy je ta „pravda“? Posuďte sami…

https://www.casopis-sifra.cz/sedm-let-v-tibetu-aneb-vsechno-zle-je-k-necemu-dobre/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 13:13:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Za mě je to Alcyone… mám ten zlatý a jde z něj teplý kužel silné energie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 13:23:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem článek jsem četla, je zajímavý a ano zapadá to do celé věci, doplňuje obraz. Rozhodně nepřehlížet důležitou větu naspod: ,,Tento článek je komerční prezentací firmy Somavedic Technologies, s. r. o.“ Jde tedy o DALŠÍ PLACENÉ PR, nejedná se o žádnou investigativní reportáž, ani reálný rozhovor a časopis šifra za správnost řečeného tímto nijak neručí.

Alcyone není jenom na geopatogenní zony, umí toho víc, ale to samozřejmě v placeném PR na propagaci somavedicu nebudou vyjmenovávat, to je jasné.

Ikona diskutujiciho Marek 2020-03-25 00:27:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Martine,
Podivejte se prosim na recenze Alcyonu na www.sunmight.cz .
Pokud jste v dosahu, privezu vam ho a na 2 mesice zkuste, pak se rozhodněte…
Pripadne obratem posilam.
Osobne jsem velice rad za Somavedic, ale Alcyonek Special je min.3x silnejsi mez Uran a o par tisicovek levnejsi. Marek

Ikona diskutujiciho Achelop 2020-02-08 15:54:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohľadom ionizácie vzduchu dávam do pozornosti nasledujúci článok: https://www.biosferaklub.info/zivy-vzduch-mrtvy-vzduch-uloha-ionov-vzduchu-v-ludskom-zivote/,
alebo trochu viac informácií :
https://optolov.ru/sk/drugie-raboty-v-vannojj/ionizator-vozduha-vred-ili-polza-ot-ispolzovaniya-pribora-v-bytovyh-usloviyah.html
Vyzerá to, že najlepšie sú bipolárne ionizátory. Uvažujem tiež o kúpe ETY, ale našiel som aj jeden bipolárny za prijateľnú cenu.
https://www.biet.sk/p/63698/cisticka-vzduchu-winix-zero

Ikona diskutujiciho Martin 2020-02-08 17:53:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tom článku jsou další odkazy, také na jeden velmi zajímavý o Japonsku a služ. cestě IR tam a zájmu Japonců o Somavedic, to by si přece nevymyslel, i když je to v rámci PR článku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 18:48:21
Ikona diskutujiciho
sipka

neříkám že v článku lže.. říkám, že je to placená propagace firmy, další reklama, další PR

Ikona diskutujiciho Ota 2020-03-06 14:15:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Martine, Somavedic se samozřejmě v Japonsku prodává. Znám japonoložku, překladatelku na japonštinu, která je mimochodem také velmi senzitivní a vnímá dobře energie a nehmotné věci, tak když se dověděla, že se jedná o méně účinný plagiát přístroje, docela ji to naštvalo a říkala, že Japonci jsou velmi citliví na nějaké plagiáty, kopírování nápadů a nepravdivá tvrzení. Psala na japonské zastoupení prodeje Somavedicu a dostala odpověď, že už se jim tato informace donesla, že však uzavřeli s firmou Somavedic smlouvu a nedá se jednostranně zrušit, vypovědět, prý se s tím nedá nic dělat. Prostě pan Rybjanský je velmi šikovný obchodník a umí své zboží nejen prodat, ale i zajistit jeho dlouhodobý odběr v zahraničí. Jeho texty o působení negativních zón a jejich nebezpečí jsou dobře napsané a jistě osloví mnoho potencionálních klientů, nejen u nás, ale i v zahraničí, zvlášť pokud slíbí, že přístroje vše špatné pořeší.

Ikona diskutujiciho Faina 2020-04-04 22:34:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji za clanek a komentare. Mam somavedic uran. Od 08/2019 zpocatku tam bylo vibrace 4 a 7 cakra tak na prvnich par hodin a pote uz nic. V prosinci jsem jej odvezdla k tatovi a ted honnam zase 3 dny doma a nic zvlastniho. Zkusim jej reklamovat. Minimalne 01-02 2020 jsem mela denni bolesti hlavy a zvyseny tinitus (mam 21 let). Ziji v panelaku, nez prijde nejaka sance jit do prirody. Hledam reseni na elektrosmog a nejspis mou senzitivitu. Uvazuji tedy zkusit Alcyone plus. Plus co se deje nyni, nekdy mam pocit ze me sympomy jsouu casto blizko k ozareni/zvysene aktivite 4g, wifi a nevi. Nekdy zimnice, jindy zase necekane navaly horka. A doky za pripomenuti na ionizatory, jak je fajn dychat zdraveji. Dotaz do plena jeste na strankach Matrix-2001 pan Chvatal pise o Titanove pyramide dost informaci. Mate nekdo zkusenost? Nedohledala jsem moc vyrobce Sikorovi. Ceka na na vyrobu par tydnu a nevim zda prijimaly objednavky tento rok. Ale jiny web energietvaru.cz nabizi titanove pyramidy hned. Zaujali me skrze programovani a spiritualni rozvoj jedince.

Ikona diskutujiciho Lenka 2020-05-11 22:45:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všem kdo váhají doporučuji Alcyone, váhala jsem mezi somavedic a Alcyone a naštěstí jsem dala na velmi intuitivní paní. Máme doma GZ, děti se zdravotně zhorsily, nespaly klidně X let, budíky se s křikem atd, doma se,, necítím doma,,, všude jinde pohoda, klidná rodinka🤔, tak jsme zakoupili Alcyone hned od 1.noci co je zaply mi děti krásně, klidně spi😁, a jde i u nás doma citit pohoda.proste jak vyměněny být, bolesti zad vymizely, deprese take😁. Nedělám reklamu, jen sdílím naší zkušenost. Děkuji p. Popelkovi a přeji hodně zdraví a stále tvořivé ručičky 🙋‍♀️

Ikona diskutujiciho benetri 2020-05-20 16:06:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazili ste v článku veľmi zaujímavý problém a to sú siete 5G a ich nepriaznivé pôsobenie na človeka a prírodu. Zaujímalo by ma, ibaže som to nikde nenašiel, ako je to s pôsobením 5G a Alcyonu? Dokáže Alcyon, keďže ruší aj frekvencie GPZ, zrušiť aj frekvencie 5G? Skúšal to už niekto?

Ikona diskutujiciho Míra 2020-05-21 15:34:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu paniku kolem 5G mobilních sítí. Momentálně máme v provozu 4G sítě a nikomu to nevadí. Ty číselka jsou jenom počet generací příslušného software. Staré sítě v podstatě vyčerpaly veškerý volný prostor v přidělených frekvencích. Proto se rozhodlo, že nové 5G mobilní sítě dostanou část určenou původně pro vysílání 2. televiznímu programu. Z toho důvodu se nyní přechází na DVB-T2 (vysílače na kanálech 21-48, frekvence 747-630 MHz). Mobilní sítě budou vysílat na zbytku pásma (původní TV kanály 49-69, frekvence 698-858 MHz). Nikomu to do dneška nevadilo, ale sotva se objevilo označení 5G, nastala v jistých (méně informovaných ) skupinkách panika. Jen pro vaši laickou představu – WiFi jede na 2.4 a 5 GHz (tj. na 2400 a 5000 MHz), tudíž mnohem kratší vlny s mnohem větším účinkem na živý organizmus. Jen tak mimochodem, máte doma mikrovlnku? Její frekvence je stejná, jakou má wifina – 2.4 GHz. Bojíte se jí???

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-21 15:39:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemáš vůbec pravdu. Mně systém 4G vadí velmi kriticky a nejsem jediná. Nesmím do paneláků, do měst. Mám z toho horečku, závrátě, migrény, nespím, buší mi srdce. Stačí multisignál z běžných domácích wifi… absolutně nevíš o čem mluvíš.
Pusť si tenhle film, kde je to vysvětlené: https://www.youtube.com/watch?v=D9jpHhq_gD8&feature=youtu.be

Ikona diskutujiciho ginze 2020-05-21 15:58:58
Ikona diskutujiciho
sipka

No, já si myslím, že hodně čtenářů stránek mikrovlnku fakt nepoužívá 🙂 O tom už Aluška také mnoho napsala.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-05-21 17:06:41
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo ale… tohle je mi divný, že já na tohle vůbec nereaguju, přitom jsem fakt cíťa na kdeco a z kdečeho je mi blbě nebo rovnou zvracím, bolí mě hlava apod… 🤔 a na wifi prostě nereaguju 🤔

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-21 18:12:32
Ikona diskutujiciho
sipka

a nejsi na ni třeba už navyklá? tělo po delším čase vypne varovné signály

Ikona diskutujiciho Míra 2020-05-21 17:38:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně jsem se uklidnil po záchvatu smíchu, když jsem se já, starý elektrotechnik (63), dověděl od jedné esoterické slunečnice, že nevím, o čem mluvím. Děvenko, můžete mi prozradit, kde tedy bydlíte, když nesnášíte elektrosmog ??? Ten je totiž všude. ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektrosmog ) I viditelné světlo je elektromagnetické vlnění. Píšete web, tudíž máte nějaký počítač, asi máte i mobil, jezdíte MHD nebo autem, vše zdrojem el.mag. smogu. Nenamlouváte si ty potíže, protože se to v jistých sociálních bublinách „nosí“ a kdo nic necítí, tak je „out“? Dělám s elektrikou a různými zdroji všemožných frekvencí celý život (v 10 letech jsem začal chodit do radiotechnického kroužku a vysílat na krátkých vlnách do světa), mám elektroprůmyslovku, vojnu jsem prožil v radiolokátoru, přesto jsem otcem dvou dětí, pracovně jsem prosvícený a osvícený všemožnýma frekvencema a furt žiju! Tak kde je chyba? Že bych tu energii čerpal z toho smogu? Jestli to není tím, že člověka vždycky likviduje to, ČEHO SE BOJÍ !!!!!!
Míra
Soukromý komentář – zveřejňovat netřeba

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-21 18:20:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to máte dobře vymytej mozek ze školy dědo, když nepoznáte rozdíl mezi sluncem a mobilem. S takovým blbcem se skutečně diskutovat nedá a film jste si očividně taky nepustil. To že vy nic necítíte, jste starej pařez a myslíte si že to nic nedělá, je čistě vaše vlastní hloupost. Tak si s tím žijte když jste tak spokojenej a přestaňte svoje moudra vnucovat lidem které nezajímají. Mně bylo blbě i ze staré nokie dřív než pořádně začal fungovat internet. Citlivost se vyčíst nedá, ta je vrozená. Víte o tom očividně naprosté ho*no a za tím si stojím.

Ikona diskutujiciho Khira 2020-05-21 18:15:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu potvrdit, mě 4G taky vadí. Když do ruky vezmu mobil, který je připojený na internet, tak mě začne bolet a štípat. Někdy stačí dlouho mobil nepoužívat a po delší době ho zapnout. Já teď když projedu městem, nebo když jsme s bábinou nedávno byli delší dobu v obchodňáku, tak jsme si obě dvě pak museli hodit šlofíka, já byla úplně zničená.
Mikrovlnku taky nepoužívám. Ne, že bych se mikrovlnky bála, ale tyhle „zbytečné nepříjemnosti“, co všechno způsobí, dokážou zkazit a otrávit pak celý den. A někdy i druhý den. Někteří lidi na to jsou citlivější, a musí to snášet a ani třeba neví, že to je tímhle. Představte si, co by se stalo s lidmi, když zapnou 5G (teda raději ani nepředstavujte :D) a jelo by to na plné pecky. To už pocítí každej.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-21 18:25:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně ve městech dělá dobře dát na hlavu čepičku z webu esmog.cz, je to látka se stříbrným vláknem. RF přes ni vůbec neprojde, meřák je na nule a to předtím mohl ukazovat klidně 3giga. Sice je to ,,jenom“ na hlavu, ale ten rozdíl je dost znát a hlava je přece jenom nejnáchylnější.

http://esmog.cz/ochranne-odevy-pred-ucinky-elektrosmogu-c39/cepice-chranici-pred-ucinky-elektromagnetickeho-zareni-a-elektrickeho-pole-i177/

Dostali jsme ji zadarmo k Trifieldům, tak ji nosím v kabelce. Dá se koupit i zvlášť. Když jedu městema a začne mi být zle, tak ji nandám. Jinak se ale snažím přes města vůbec nejedit, teď co se staví 5G. Lidi co u nich bydlí píšou strašný věci.

Ikona diskutujiciho Khira 2020-05-21 21:15:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za doporučení, zkusím ji.

Ikona diskutujiciho Suveren 2020-07-04 15:59:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, jestli mohu: Alcyone je založený na esoterice, což je z pohledu vědy pseudověda. Somavedic je založený na magii, což je vyšší forma esoteriky. Šíří do prostoru informace, které jsou „nahrané“ do kamenů uvnitř. Všechno co uvádějí oba výrobci je tak esoterika a vědeckým výzkumem, a teď mám na mysli adekvátním vědeckým výzkumem, není potvrzeno vůbec nic. Elektromagnetické pole má každý přístroj, který jde do elektriky, tedy, tyto přístroje jsou v souladu s normami, které jsou pro elektrické přístroje. Jenže, veškerá elektrika vytváří elektrosmog, který člověku škodí. Certifikát Alcyone se se týká elektriky a nemá potvrzení od žádného např. geofyzikálního ústavu. Výrobce uvádí, že má 10.000 MG/H (megahertzů) – to je již velmi znatelné elektromagnetické znečištění ( nesprávně „elektrosmog“).
V praxi to znamená, že přístroj přezáří – převibruje ty negativní zóny, ale neeliminuje…zóny jsou tam pořád…Je to elektrika…čili mrtvá energie.
Z duchovního hlediska, také záleží, KDO stojí za nápady oba tyto výrobky vyrobit…v tomto případě evidentně první Alcyone..a také KDO tyto výrobky podporuje. Nic proti Alušce, nikdo nerozumí všemu. Hezký den.

Ikona diskutujiciho benson 2020-08-22 16:57:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké je vaše mínění o údajně zdravé frekvenci 432Hz? Jak se dá tato frekvence, je-li skutečně tak příznivá, navodit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-22 21:19:08
Ikona diskutujiciho
sipka

O léčivé frekvenci 432 hz mám kapitolu v knize Svítání. Můžete si zamluvit výtisk na adrese [email protected] – aktuálně je objednaný dotisk knihy

Ikona diskutujiciho Antimatrix 12 2020-07-05 19:14:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máte pravdu. Jsem vysoce senzitivní člověk a mám osobní zkušenosti s oběma přístroji. Energie přístroje Alycyone, alespoň toho bronzového, byly na můj vkus takové poměrně hrubé…U Somavediku se mi pro změnu několikrát stalo, že jsem v jeho těsné blízkosti našel desítky mrtvých much, včel, brouků a jiného hmyzu. Pokud je mi známo, hmyz je velmi citlivý na elektrosmog. Tak jsem přendal Somavedic do jiné místnosti – do chodby, shodou okolností pod nástěnný kalendář z vlastních fotografií z dovolených. Když jsem si všiml, že se listy kalendáře začaly kroutit, Somavedic šel z domu. Vysoké frekvence prostě není to ono..

Ikona diskutujiciho Eva 2020-09-10 18:20:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem žádný znalec, energetický superman, ani zasvěcenec. Když přístroj Somavedic nefunguje, proč má tolik tuzemských i zahraničních atestů a certifikátů? Proč se vyváží skoro do celého světa a prodává se v USA, Japonsu, Německu a kdovíkde ještě? Na to fakt stačí jen „dobrý marketing“? Tomu nemůžu věřit. U přístroje Alcyone jsem nenašla nic, než horucí slova skupinky několika málo skalních příznivců. To mi fakt nestačí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-10 19:30:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Evo, o jakých testech to mluvíte? Somavedic má pár zaplacených certifikátů z laboratoře v Německu, která vám to dá na cokoliv když dáte peníze a hlavně používá vědecky neschválené metody, tudíž jsou ty certifikáty neplatné. A když se to dalo testovat ve Švýcarsku (i s rozebráním) ukázalo se že to nejenomže nemůže být funkční vzhledem k tomu co je uvnitř, ale opravdu to funkční ani není. Prozkoumejte si co to je za laboratoř od které mají ,,certifikáty“, zjistíte že to má asi takovou váhu jako když někomu zaplatíte aby vám doma na tiskárně vytiskl maturitní vysvědčení se samýma jedničkama. A na internetu jsou o tom články, že ta laboratoř ve skutečnosti nezaručuje nic. Alcyone nějaký test taky má, ten byl dělaný v česku, jakou má váhu to vám neřeknu, protože je to halda grafů ve kterých se nevyznám… Ale Somavedic má prostě dobrý marketing a na tom to celé stojí. Na placebu a důvěřivosti lidí. Osobně mi připadá jako hyenismus prodávat lidem něco, co má údajně likvidovat viry, plísně i bakterie z těla – což naprosto prokázaně nedělá a ani dělat v žádném případě nemůže – ale když je někdo nemocnej a v nemocnici už mu nepomůžou, tak si to koupí. Podle mě je to zneužívání nemocných zoufalých lidí, co mají záněty a bůhvícoještě a místo aby si koupili třeba koloidní stříbro, tak to vrazí do blbosti která má uvnitř pár zalitých šutrů a jedinej elektrickej obvod je tam tak akorát na to aby v tom svítilo světýlko. Prostě strašný. A to vám píšu naprosto nezaujatě jako někdo kdo se o to trochu zajímá, nejsem obchodní zástupce ani jedné z těchto značek, nevyrábím to a může mi být osobně úplně jedno, kdo toho kolik prodá. Ale když už se teda bavíme o těch certifikátech, tak mi to nedá nepřipomenout zjevná fakta dohledatelná na internetu. Anglicky.

Ikona diskutujiciho Ivet 2020-10-16 12:47:24
Ikona diskutujiciho
sipka

https://testovani.zenysro.cz/test/somavedic další negativní recenze 😀

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek