Utajené technologie, které by mohly úplně změnit svět

3.2.2024 v Zajímavosti 23

Existuje mnoho skvělých vynálezů, o kterých se tvrdí, že byly potlačeny různými organizacemi nebo mocnými jednotlivci, z nichž mnohé mohly dramaticky změnit svět, ve kterém dnes žijeme. Některé z těchto vynálezů byly dobře zdokumentovány, zatímco jiné jsou zatím spíše záležitost zvěstí a teorií.Zařízení na volnou energii 
V roce 1893 poháněl Nikola Tesla světovou výstavu v Chicagu zařízením na volnou energii.
F
inančník J. P. Morgan následně oslovil Nikola Teslu s dotazem, jak by mohl lidem naúčtovat tuto energii. Tesla mu na to řekl, že jde o volnou energii, kterou nelze regulovat, tudíž ji nelze zpoplatnit. Elitář Morgan se proto postaral, aby se tento vynález nedostal k lidem, protože věřil, že „Kdo ovládá energii, ovládá sílu“. J.P. Morgan byl jedním ze zakladatelů největšího světového Ponziho schématu, Federálního rezervního systému.

Nikola Tesla byl nedostižný génius. Mnoho z jeho vynálezů, jako je přijímač volné energie a smrtící paprsek s dlouhým dosahem, byly údajně potlačeny za účelem ochrany zájmů elektrotechnického, uhelného a ropného průmyslu, nebo z důvodů ochrany národní bezpečnosti.

Tesla se také pokusil o experiment, ve kterém chtěl použít zemské jádro jako „ladičku“ k vedení volné elektřiny, což vedlo k roztavení generátoru v Colorado Springs. Ve stejné době došlo na Sibiři k nevysvětlitelné explozi s odhadovanou sílou 15 megatun, která tam srovnala se zemí stovky čtverečních mil borových lesů. Tato událost je často maskována jiným vysvětlením jako dopad komety či meteoru.
Po jeho smrti v New Yorku zabavila FBI Teslovy dokumenty, poznámky o paprscích smrti i všechno ostatní. Některé z dokumentů byly později uveřejněny podle zákona o svobodném přístupu k informacím a jsou dostupné na internetu, ale rozhodně ne všechny.

Auta na vodní pohon
V roce 1987 vynalezl Stanley Meyer auto, které dokázalo přejet od pobřeží k pobřeží Spojených států s pouhými 22 galony (83,3 litrů) vody v nádrži. Mohla to přitom být jakákoli voda: slaná voda, voda z jezera, voda z vodovodu, roztátý sníh atd.

Meyerovi byla nabídnuta 1 miliarda dolarů od automobilového průmyslu, ale odmítl ji, protože chtěl, aby se tento vynález dostal k lidem. Krátce nato byl otráven a zemřel.

Od konce roku 1800 jsme měli mít elektřinu zdarma. Od 80. let 20. století jsme mohli používat auta na vodní pohon.

Antigravitační technologie
Mnoho lidí věří, že Velká pyramida byla postavena pomocí antigravitační technologie a že Egypťané si připsali zásluhy za něco, co už tam stálo dávno.

Zajímavé je, že se našly pyramidy také na Marsu.

obr. nahoře: Vysvětlení antigravitačního pohonu UFO vznášedla.

Léčebné zařízení Dr. Royala Raymonda Rifeho
Dr. Royal Raymond Rife by mohl být velmi dobře otcem veškerého holistického výzkumu v léčbě rakoviny. Rife, narozený v roce 1888, byl jedním ze zakládajících průkopníků v mnoha technologiích, které se dnes běžně používají, a byl hlavním přispěvatelem v oblasti optiky, elektroniky, radiochemie, biochemie, balistiky a letectví.

Rifeho vynález měl údajně schopnost zničit infekční organismy, viry, bakterie i plísně. Byl úspěšně použit k likvidaci 52 různých mikroorganismů a patogenů, včetně rakovinových buněk, tuberkulózy, streptokoků a lepry.
V rámci svého výzkumu v roce 1934 Rifeův přístroj během dvou měsíců vyléčil 14 z 16 nevyléčitelně nemocných pacientů s rakovinou. Zbývající dva byli vyléčeni během následujících 6 týdnů, což znamenalo 100% úspěch jeho metody.


20. listopadu 1931 se Rife spolu s 34 svými nejvýznamnějšími kolegy z medicíny zúčastnil banketu s názvem „Konec všem nemocem“. V roce 1939 stejná skupina lékařů v podstatě popřela Rifeovu existenci.

Studená fúze
Studená fúze je druh jaderné reakce, která probíhá při relativně nízkých teplotách. Termín byl vytvořen v roce 1989 vědci Martinem Fleischmannem a Stanleym Ponsem, kteří oznámili, že úspěšně dosáhli studené fúze v laboratorním prostředí. Tvrdili, že byli schopni generovat značné množství tepla a hélia, což jsou oba produkty jaderné reakce, fúzí atomů vodíku, v procesu známém jako „fúze deuterium-deuterium“.


Tvrzení o studené fúzi se setkalo se skepsí vědecké komunity, protože by to znamenalo změnu v chápání jaderné fyziky a schopnosti vyrábět energii levně a bez radioaktivního odpadu.

Léčebná lůžka Medbeds
Léčebné a regenerační lůžko, které využívá pokročilou umělou inteligenci a skalární pole k zajištění optimálního zdraví člověka, nebo jiného živočicha. Toto lékařské lůžko umí provést podrobné skenování celého těla pro rychlou diagnostiku a následnou léčbu nemocí. Údajně dokáže diagnostikovat a léčit neurologické, kožní, krevní, DNA, orgánové, kostní, svalové, žlázové a hormonální potíže, stejně jako opravit dědičné markery, které vedou k predispozici k určitým onemocněním.
Využívá rezonanční pole k regeneraci orgánů a tkání. Může dorůst celý orgán, nová kůže, nebo chybějící končetina. Konkrétně MedBeds patří mezi potlačené technologie, které zatím zůstávají v oblasti teorií a zvěstí.

Replikátory
Replikátor, také známý jako replikační systém nebo molekulární syntezátor, je zařízení, které využívá technologii přeměny hmoty a energie k výrobě široké škály předmětů, či materiálů. Tato zařízení mohou produkovat jídlo, které je stejně čerstvé a chutné jako nereplikované tak, že je vytvoří z předem uložených vzorů zadaných uživatelem. S existencí replikátorů odpadá potřeba peněz, práce a jakékoli jiné formy materiální směny, protože je lze použít k vytvoření čehokoli, co je potřeba.

Replikátory, stejně jako medbeds, zatím nejsou veřejně známy, ani nebyly předvedeny v podobě existujících vynálezů, či dokumentů. O jejich existenci informují zatím pouze alternativní média a mnoho lidí doufá, že se to v blízké době změní. Na videu výše je hypotetická vize, která představuje, jak by taková technologie mohla fungovat.

Komunikace
Li-Fi, která byla poprvé vyvinuta Haroldem Haasem z University of Edinburgh v roce 2011, využívá komunikaci ve viditelném světle (VLC) k odesílání dat extrémně vysokou rychlostí. Funguje tak, že se rozsvěcuje a zhasíná kontrolka, takže se zprávy přenášejí v binárním kódu. V laboratorních experimentech byla tato technologie schopna přenášet až 224 gigabitů za sekundu, což je výrazně rychlejší než Wi-Fi s rychlostí kolem 600 megabitů za sekundu.


Vynálezce elektrické žárovky, Thomas Edison, asi nečekal, že jeho vynález bude jednou sloužit nejen k osvětlování domácností, ale také k přenosu dat, která lidem umožní přístup k informacím ze satelitů na malých ručních zařízeních.


Technologie Li-Fi je 100x rychlejší než dnešní Wifi. Místo radiových frekvencí používá LED světlo.

Bonus: Archeologie
Nejsou to vždy jen pokrokové vynálezy, které se potlačují, ale také myšlenky. Zajímavým příkladem je archeologie.

Ralph Glidden, archeolog-samouk (někdy také označován jako vykradač hrobů), údajně objevil starověká pohřebiště na ostrově Catalina na počátku 20. století.

Podle historických zpráv vykopal více než 800 hrobů, odkryl tisíce artefaktů a také našel 4000 lidských koster.

Glidden údajně tvrdil, že na ostrově Santa Catalina a jeho okolních ostrovech kdysi žila prastará rasa „obrů“ se světlými vlasy. Dospělí muži měřili mezi 7 a 9 stopami (2,1-2,7 metrů) na výšku.

Důvody, proč jsou důležité vynálezy potlačovány
Ekonomické: Vynálezy, které ohrožují zisky zavedených společností nebo průmyslových odvětví, mohou být potlačeny, aby byly tyto zájmy chráněny.
Politické: Vynálezy, které by mohly být použity pro vojenské nebo jiné strategické účely, mohou být z důvodů národní bezpečnosti potlačeny.
Sociální: Vynálezy, které zpochybňují společenské normy nebo hodnoty, mohou být potlačeny, aby se zachoval status quo.
Právní: Vynálezy, které porušují stávající patenty nebo ochranné známky, mohou být potlačeny soudní cestou.
Technické: Vynálezy, které nejsou plně vyvinuty nebo mají významné nedostatky, mohou být potlačeny, dokud je nelze zlepšit.
Osobní: Samotní vynálezci se mohou rozhodnout potlačit své vynálezy z různých důvodů, jako je nedostatek financí nebo zdrojů na jejich další rozvoj.
Většinou tyto důvody nejsou v nejlepším zájmu lidstva, jsou potlačeny spíš v zájmu korporátní chamtivosti.

© aluska.org 2024 / Veškeré informace uvedené v tomto článku mají pouze informativní charakter.Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2024-02-03 07:11:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden z prvních, kdo sestrojil funkční reaktor na studenou fuzi v Rusku, sestrojil ho v době, kdy byl zavřen ve vězení…..je to zmíněno v jedné jeho knize….

Narodil se v Uljanovské oblasti, absolvovat Oděsský elektrotechnický institut. V roce 1964 se stal kandidátem věd a akademik Sacharov, kterého zaujala Bolotovského myšlenka studeného jaderného reaktoru, jej přihlásil na doktoranturu. 15.3.1983 byl zatčen s následnými psychiatrickými expertýzami a odsouzen k odnětí svobody na 8 let. Oseděl si z nich sedm, načež byl v květnu 1989 rehabilitován а 7.4.1990 mu Ruská akademie přiznala titul národní akademik. Nyní ve své práci pokračuje. (zdroj životopisu: https://www.livelib.ru/author/182331-boris-bolotov

Ikona diskutujiciho Jitka 2024-02-05 08:14:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Boris Bolotov byl skutečně prvním, kdo sestrojil atomový reaktor studené fúze a studeného štěpení. Získal tím elektrickou energii cestou řízení jaderné reakce, ale bez ionizujícího vyzařování do prostoru. Tím získal teplo pro věznici, kde byl vězněn a kde mu bylo umožněno pracovat na svých vynálezech. Říkali mu tam „Prométheus XX. století“.
Něco málo z toho je popsáno i v jeho knize „Zdravý člověk v nezdravém těle“.

Ikona diskutujiciho Eva 2024-02-03 07:47:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, Alue
Tak nestačím koukat, pár věcí už jsem někde četla. Nechápu chamtivce, kteří stále potřebuji bohatnout Už tu mohl být ráj ,kam to dnes spěje, nevím. Nejvíc mi vadí násilí a mrzačení lidí , no i zvířat.Pokud někdo zemře, jeho duše odchází, ale žít v těle zničeném , to je utrpení. Aspoň já to tak cítím.Jem doufám, že se to tu jednou změní, k lepšímu.A děkuji za naději , kterou nám dáváš.

Ikona diskutujiciho octomaník 2024-02-03 11:17:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Evo, nejde je o bohatnutí finanční, ale i hmotné, protože mnoho z těchto objevů prospěšných pro lidstvo je utajeno, ale našli se takoví, kteří pro DS provedli následnou realizaci těchto objevů….
a taky pokud by se lidstvo těmito objevy osvobodilo od různých druhů otroctví – např. energetické, zubní, cestovní,… a z toho, že by se lidstvo dokázalo osvobodit z otroctví mají tyto „entity“ největší obavy a strachy. Technologie, které by lidstvo mohlo používat lze vidět v různých sci-fi filmech.

Ikona diskutujiciho Pavel Blaheta 2024-02-03 20:22:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Eva – tyto lidi nejde pochopit. Ale je dobré si přečíst povídku od Jiřího Wolkera – O milionáři, který ukradl Slunce. On naprosto přesně popsal chování lidí o kterých se zmiňuješ.

Ikona diskutujiciho sylvie 2024-02-03 08:57:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, díky za příjemný souhrn nevšedností.
osobně mi dlouho nedává smysl s tím N.Teslou a volnou energií.
existovala-li -důkazů je víc než málo- v Tartarii ji požívali běžně. a jestliže Tartarie byla vymazána okolo 1820,tak určitě ještě i o té volné energii infa nějaký čas existovala. neumím si ten celosvětový „delete“ vědomostí představit.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-02-03 12:50:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veď elektrárne na studenú fúziu či voľnú energiu a autá na vodu atď mohli už byť zavedené v rámci zníženia uhlíkovej stopy a elity mohli zaviesť dane a poplatky, napríklad za použitie ciest resp. by sa platilo za počet najazdených kilometrov, ceny energie určujú elity aj keby to išlo na studenú fúziu, takže nejaké peniaze by z ľudí vytiahli tak či tak, no jedine ropné rafinérie by ostali na suchu. Takže buď to blokujú boháči od ropy alebo je problém v tom, že tieto vynálezy proste nikdy poriadne nefungovali. Preto ani nemôžu byť ,,uvoľnené“.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-02-03 14:10:04
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím.. jak chceš někomu zmrvit šanci natankovat si zadarmo nádrž vodou z láhve. Že mu nainstaluješ elektronický tacháč a po vyčerpání km musí zaplatit kreditkou aby mohl jet dál? – První věc, co tvoji zákazníci udělají je, že přestřihnou ten blbý drátek, nebo si to všichni koupí u konkurenční firmy, která jim možná prodá to auto dráž, ale tacháč jim tam nenainstaluje.
Proč by se měli spokojit s pouhou silniční daní a pojištěním vozidla, když tě můžou každý týden klidně ohnout o další tisícovku za benzín? 🙂 A co kdyby někdo řekl, že bude lítat na vodu? Aj aj aj, představ si všechen ten kerosín co se neprodá.

Ikona diskutujiciho sm 2024-02-03 14:49:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Marian: Ono je to opravdu trochu složitější. Veškeré dopady nelze jen tak z fleku popsat. Samotného by mě to zajímalo. Aktuálně, pardon za ot, ale například uvolnění AI. Ta technologie tady musela být minimálně desítky let. Proč to pustili zrovna v současnosti? Co tím kdo sleduje? Chtějí snad zlikvidovat intelektuály? Zbavit se jich aby byli bez práce a zůstali jen dělníci? Nevím. Nechápu a zatím nepřichází vysvětlení…kromě teda rozpoutání superkrize.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-02-03 15:02:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Mobily prý taky pustili až desítky let poté, co je už dávno sami používali. Dávají veřejnosti naředěné technologie, když už jsou pro ně zastaralé a nehrozí, že by je s tím nějaký podnikavec předběhnul, nebo doběhnul. Takto si možná drží svou moc.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-02-03 16:01:06
Ikona diskutujiciho
sipka

@sm:
A.I. je náhradou za maistreamové médiá, ktoré začínajú mať slabú sledovanosť a ONI to vedia. Samozrejme pre seba používajú A.I. trénovanú na vzorkách z celého internetu a nielen na tých filtrovaných, navyše s vyváženým algoritmom. Pre nás ostatných je algoritmus nastavený tak, aby dával tie „správne“ výsledky.

Zatiaľ sa hodne robí vo výskume a vývoji horkej fúzie pre fúzne elektrárne. Ak všetko pôjde dobre tak, prvá skušobná elektráreň s fúznym reaktorom o výkone 1000 MW má byť daná do prevádzky v .r 2060. https://www.youtube.com/watch?v=hcSD32_GMVY

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-02-03 18:35:38
Ikona diskutujiciho
sipka

,,mu nainstaluješ tacháč a po vyčerpání km musí zaplatit kreditkou aby mohl jet dál?“ – Áno. A tacháč neošidíš, veď pravidelne sa musí chodiť s autom na technickú kontrolu a tam ti skontrolujú všetko, auto bez tacháču ani nepustia na cestu a takisto keď zistia že bolo s tacháčom manipulované. A úplatky sa dnes už asi nedajú dávať lebo všade kamery.

A ktovie ako by dopadlo také odčerpávanie vody ,,navyše“, lebo ani tej vody nie je hneď nekonečne veľa ale ,,tvorí sa“ a musí sa odoberať s rozumom. Aby nám nepomizli jazerá. Aj keď mne by ani nechýbali ale mnohí si v letných horúčavách radi zájdu na kúpaliská a možno už nebudú mať kam 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-02-03 18:49:57
Ikona diskutujiciho
sipka

tak se začnou svařovat vlastní prckolety na vodu. jak naši dědové vždycky ze sekačky udělali vozítko 😀

Ikona diskutujiciho sm 2024-02-05 18:53:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Dodo: přesně! Už v okamžiku kdy AI pustili ven, aniž bych si to zjišťoval předem, věděl jsem na 100% že to bude pro veřejnost velmi, velmi pečlivě, až superpečlivě osekaná verze. A taky že jo..na spoustu otázek se vůbec nechytá 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-02-06 11:22:04
Ikona diskutujiciho
sipka

… ale maluje překrásné obrazy. To se musí AI nechat.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2024-02-03 12:57:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkujeme za zajímavý článek Aluško. Ráda bych přispěla svou troškou do mlýna. Pozoruhodný je i vynález ruského doktora Vladimira Frolova. Se svým kolegou vyvinul dýchací trenažér, který by měl člověku pomoci přejít na endogenní dýchání (o kterém napsal i knihu) a tím mu umožnit významné prodloužení života. Ještě před pár lety se u nás trenažér prodával, dnes už se ale dá sehnat pouze přes kontakty. S knihou to samé. Zajímavé také je, že o samotném Frolovovi není nikde na internetu ani zmínka, přestože se svým trenažérem léčil lidi z rozličných nemocí. Možná by se však daly dohledat informace v ruštině.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-02-03 18:03:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je excelentní shrnutí. Tyto články mi dodávají opravdu velkou naději. Díky Aluško.

Ikona diskutujiciho klara 2024-02-03 20:42:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andromeda54 Volá sa to aj Jašteričie dýchanie a tu je videopostup:

https://www.google.com/search?q=je%C5%A1teri%C4%8D%C3%AD+dech&client=firefox-b-e&sca_esv=c3f7936c6fd1a8dc&sca_upv=1&ei=hZW-Zb2_DYn67_UPkpevgA4&udm=&ved=0ahUKEwj9lYCo9Y-EAxUJ_bsIHZLLC-AQ4dUDCBA&uact=5&oq=je%C5%A1teri%C4%8D%C3%AD+dech&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEWplxaF0ZXJpxI3DrSBkZWNoMgoQIRgKGKABGMMESMYNUKkFWMgIcAF4AZABAJgBkAGgAegBqgEDMS4xuAEDyAEA-AEBwgIKEAAYRxjWBBiwA8ICCBAAGIAEGKIE4gMEGAAgQYgGAZAGCA&sclient=gws-wiz-serp#fpstate=ive&vld=cid:6fb1e49e,vid:RIzeRR125oM,st:0

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-02-04 11:09:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za moc zajímavý článek. Většinu už znám, nebo o nich spíš jenom vím. Ale lifi je novinka a to mě upřímně nadchlo. Byl by to skvělý způsob jak se zbavit nezdravého wifi záření.

Ikona diskutujiciho Samuel 2024-02-05 08:09:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti, kteří dnes popírají tyto technologie budou první, kteří se na ně vrhnou a budou je využívat v momentě, kdy se dostanou na světlo. Ti, kteří o nich nepochybují klidně vyčkají. Protože ví, že budou pro všechny dostupné po celé planetě. Zachovají klid a budou pozorovat menší šílenství těch, kteří to dneska zesměšňují. A zase budou mít hromady výmluv, víte no my jsme si mysleli….. a bla bla bla bla. Ale to je jedno, kdo má v sobě víru a klid, ten jí bude mít pořád a kdo se dneska chová jako šílenec, bude se chovat dál jako šílenec. Ať s technologiemi nebo bez nich.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-02-05 13:55:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je jeden v rôznych materiáloch často prezentovaný fúzny reaktor ako prevratná novinka, ktorá údajne poháňa pozemské plavidlá typu UFO. https://www.twz.com/30256/scientist-behind-the-navys-ufo-patents-has-now-filed-one-for-a-compact-fusion-reactor

Niektorých možno sklamem, ale revolučný je len v tom zmysle, že sa pokúšajú zmenšiť jeho rozmery, ale inak sa jedná o reaktor pre horkú fúziu. Ide teda o termojadrový reaktor s teplotami vyššími ako na povrchu Slnka. Nakoniec to aj v patente uvádzajú, hneď v bode [0002] https://patents.google.com/patent/US20190295733A1/en

Samozrejme ešte nie je hotový, prebieha len testovacia fáza, kde sa skúša či vôbec bude fungovať. S energiou vyrobenou pomocou termojadrových fúznych reaktorov sa nepočíta, že bude zdarma. Celý výskum, ktorý beží už nejakých 50 rokov stojí stovky miliárd US$. Sám Bill Gates prispel na výskum a vývoj termojadrových fúznych reaktorov sumou 1 miliardy US$.

Ikona diskutujiciho HleDutch 2024-02-05 21:21:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakmile na to Noví světoví neřádi nemůže dát metr a účtovat vám vysoké poplatky, budou bránit rozšíření mezi širokou populaci. To by tak hrálo, aby je lidé nepotřebovali a žili dlouhé, šťastné, zdravé životy bez nich. Na kom by pak cizopasili?

Ikona diskutujiciho Dalimil 2024-02-07 11:50:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za skvělý článek.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek