Existuje mnoho skvělých vynálezů, o kterých se tvrdí, že byly potlačeny různými organizacemi nebo mocnými jednotlivci, z nichž mnohé mohly dramaticky změnit svět, ve kterém dnes žijeme. Některé z těchto vynálezů byly dobře zdokumentovány, zatímco jiné jsou zatím spíše záležitost zvěstí a teorií.
Zařízení na volnou energii
V roce 1893 poháněl Nikola Tesla světovou výstavu v Chicagu zařízením na volnou energii.
Finančník J. P. Morgan následně oslovil Nikola Teslu s dotazem, jak by mohl lidem naúčtovat tuto energii. Tesla mu na to řekl, že jde o volnou energii, kterou nelze regulovat, tudíž ji nelze zpoplatnit. Elitář Morgan se proto postaral, aby se tento vynález nedostal k lidem, protože věřil, že „Kdo ovládá energii, ovládá sílu“. J.P. Morgan byl jedním ze zakladatelů největšího světového Ponziho schématu, Federálního rezervního systému.
Nikola Tesla byl nedostižný génius. Mnoho z jeho vynálezů, jako je přijímač volné energie a smrtící paprsek s dlouhým dosahem, byly údajně potlačeny za účelem ochrany zájmů elektrotechnického, uhelného a ropného průmyslu, nebo z důvodů ochrany národní bezpečnosti.
Tesla se také pokusil o experiment, ve kterém chtěl použít zemské jádro jako „ladičku“ k vedení volné elektřiny, což vedlo k roztavení generátoru v Colorado Springs. Ve stejné době došlo na Sibiři k nevysvětlitelné explozi s odhadovanou sílou 15 megatun, která tam srovnala se zemí stovky čtverečních mil borových lesů. Tato událost je často maskována jiným vysvětlením jako dopad komety či meteoru.
Po jeho smrti v New Yorku zabavila FBI Teslovy dokumenty, poznámky o paprscích smrti i všechno ostatní. Některé z dokumentů byly později uveřejněny podle zákona o svobodném přístupu k informacím a jsou dostupné na internetu, ale rozhodně ne všechny.
Auta na vodní pohon
V roce 1987 vynalezl Stanley Meyer auto, které dokázalo přejet od pobřeží k pobřeží Spojených států s pouhými 22 galony (83,3 litrů) vody v nádrži. Mohla to přitom být jakákoli voda: slaná voda, voda z jezera, voda z vodovodu, roztátý sníh atd.
Meyerovi byla nabídnuta 1 miliarda dolarů od automobilového průmyslu, ale odmítl ji, protože chtěl, aby se tento vynález dostal k lidem. Krátce nato byl otráven a zemřel.
Od konce roku 1800 jsme měli mít elektřinu zdarma. Od 80. let 20. století jsme mohli používat auta na vodní pohon.
Antigravitační technologie
Mnoho lidí věří, že Velká pyramida byla postavena pomocí antigravitační technologie a že Egypťané si připsali zásluhy za něco, co už tam stálo dávno.
Zajímavé je, že se našly pyramidy také na Marsu.
obr. nahoře: Vysvětlení antigravitačního pohonu UFO vznášedla.
Léčebné zařízení Dr. Royala Raymonda Rifeho
Dr. Royal Raymond Rife by mohl být velmi dobře otcem veškerého holistického výzkumu v léčbě rakoviny. Rife, narozený v roce 1888, byl jedním ze zakládajících průkopníků v mnoha technologiích, které se dnes běžně používají, a byl hlavním přispěvatelem v oblasti optiky, elektroniky, radiochemie, biochemie, balistiky a letectví.
Rifeho vynález měl údajně schopnost zničit infekční organismy, viry, bakterie i plísně. Byl úspěšně použit k likvidaci 52 různých mikroorganismů a patogenů, včetně rakovinových buněk, tuberkulózy, streptokoků a lepry.
V rámci svého výzkumu v roce 1934 Rifeův přístroj během dvou měsíců vyléčil 14 z 16 nevyléčitelně nemocných pacientů s rakovinou. Zbývající dva byli vyléčeni během následujících 6 týdnů, což znamenalo 100% úspěch jeho metody.
20. listopadu 1931 se Rife spolu s 34 svými nejvýznamnějšími kolegy z medicíny zúčastnil banketu s názvem „Konec všem nemocem“. V roce 1939 stejná skupina lékařů v podstatě popřela Rifeovu existenci.
Studená fúze
Studená fúze je druh jaderné reakce, která probíhá při relativně nízkých teplotách. Termín byl vytvořen v roce 1989 vědci Martinem Fleischmannem a Stanleym Ponsem, kteří oznámili, že úspěšně dosáhli studené fúze v laboratorním prostředí. Tvrdili, že byli schopni generovat značné množství tepla a hélia, což jsou oba produkty jaderné reakce, fúzí atomů vodíku, v procesu známém jako „fúze deuterium-deuterium“.
Tvrzení o studené fúzi se setkalo se skepsí vědecké komunity, protože by to znamenalo změnu v chápání jaderné fyziky a schopnosti vyrábět energii levně a bez radioaktivního odpadu.
Léčebná lůžka Medbeds
Léčebné a regenerační lůžko, které využívá pokročilou umělou inteligenci a skalární pole k zajištění optimálního zdraví člověka, nebo jiného živočicha. Toto lékařské lůžko umí provést podrobné skenování celého těla pro rychlou diagnostiku a následnou léčbu nemocí. Údajně dokáže diagnostikovat a léčit neurologické, kožní, krevní, DNA, orgánové, kostní, svalové, žlázové a hormonální potíže, stejně jako opravit dědičné markery, které vedou k predispozici k určitým onemocněním.
Využívá rezonanční pole k regeneraci orgánů a tkání. Může dorůst celý orgán, nová kůže, nebo chybějící končetina. Konkrétně MedBeds patří mezi potlačené technologie, které zatím zůstávají v oblasti teorií a zvěstí.
Replikátory
Replikátor, také známý jako replikační systém nebo molekulární syntezátor, je zařízení, které využívá technologii přeměny hmoty a energie k výrobě široké škály předmětů, či materiálů. Tato zařízení mohou produkovat jídlo, které je stejně čerstvé a chutné jako nereplikované tak, že je vytvoří z předem uložených vzorů zadaných uživatelem. S existencí replikátorů odpadá potřeba peněz, práce a jakékoli jiné formy materiální směny, protože je lze použít k vytvoření čehokoli, co je potřeba.
Replikátory, stejně jako medbeds, zatím nejsou veřejně známy, ani nebyly předvedeny v podobě existujících vynálezů, či dokumentů. O jejich existenci informují zatím pouze alternativní média a mnoho lidí doufá, že se to v blízké době změní. Na videu výše je hypotetická vize, která představuje, jak by taková technologie mohla fungovat.
Komunikace
Li-Fi, která byla poprvé vyvinuta Haroldem Haasem z University of Edinburgh v roce 2011, využívá komunikaci ve viditelném světle (VLC) k odesílání dat extrémně vysokou rychlostí. Funguje tak, že se rozsvěcuje a zhasíná kontrolka, takže se zprávy přenášejí v binárním kódu. V laboratorních experimentech byla tato technologie schopna přenášet až 224 gigabitů za sekundu, což je výrazně rychlejší než Wi-Fi s rychlostí kolem 600 megabitů za sekundu.
Vynálezce elektrické žárovky, Thomas Edison, asi nečekal, že jeho vynález bude jednou sloužit nejen k osvětlování domácností, ale také k přenosu dat, která lidem umožní přístup k informacím ze satelitů na malých ručních zařízeních.
Technologie Li-Fi je 100x rychlejší než dnešní Wifi. Místo radiových frekvencí používá LED světlo.
Bonus: Archeologie
Nejsou to vždy jen pokrokové vynálezy, které se potlačují, ale také myšlenky. Zajímavým příkladem je archeologie.
Ralph Glidden, archeolog-samouk (někdy také označován jako vykradač hrobů), údajně objevil starověká pohřebiště na ostrově Catalina na počátku 20. století.
Podle historických zpráv vykopal více než 800 hrobů, odkryl tisíce artefaktů a také našel 4000 lidských koster.
Glidden údajně tvrdil, že na ostrově Santa Catalina a jeho okolních ostrovech kdysi žila prastará rasa „obrů“ se světlými vlasy. Dospělí muži měřili mezi 7 a 9 stopami (2,1-2,7 metrů) na výšku.
Důvody, proč jsou důležité vynálezy potlačovány
Ekonomické: Vynálezy, které ohrožují zisky zavedených společností nebo průmyslových odvětví, mohou být potlačeny, aby byly tyto zájmy chráněny.
Politické: Vynálezy, které by mohly být použity pro vojenské nebo jiné strategické účely, mohou být z důvodů národní bezpečnosti potlačeny.
Sociální: Vynálezy, které zpochybňují společenské normy nebo hodnoty, mohou být potlačeny, aby se zachoval status quo.
Právní: Vynálezy, které porušují stávající patenty nebo ochranné známky, mohou být potlačeny soudní cestou.
Technické: Vynálezy, které nejsou plně vyvinuty nebo mají významné nedostatky, mohou být potlačeny, dokud je nelze zlepšit.
Osobní: Samotní vynálezci se mohou rozhodnout potlačit své vynálezy z různých důvodů, jako je nedostatek financí nebo zdrojů na jejich další rozvoj.
Většinou tyto důvody nejsou v nejlepším zájmu lidstva, jsou potlačeny spíš v zájmu korporátní chamtivosti.
© aluska.org 2024 / Veškeré informace uvedené v tomto článku mají pouze informativní charakter.
Poslední komentáře
-octomaník Zhruba od roku 2019 na aluska.org přebíraný obsah…
-Alue K. Loskotová Koukám, že tento web se poslední rok nějak…
-AMD Článek fajn, jen jsem možná přehlédl, nebo ta…
-Marfuška Neviem, či neznášam reggae (nikdy som ho nepočúval)…
-mariankosnac