V krátkém čase jsem hodně spirituálně prozřela. Jak se zorientovat v tom, co vidím a vnímám?

2.3.2017 v Poradna 6

Dopis:

Zdravím tě,Alue.

Mám poslední dobou problémy se svými schopnostmi.

Mám je odmala,vždycky když jsem si o sobě myslela že jsem blázen či pochybovala nebo nevěřila tomu co umím,vím tak se mi mé schopnosti na nějakou určitou dobu přerušily. Ale vždycky,když jsem poté znova po nějaké události začla věřit,tak se ty schopnosti o nějaký stupeň zvětšily.

To ztracení schopností se mi stalo pouze dvakrát,v 11 a někdy teď.Měla jsem teď období,kdy jsem měla deprese volala jsem je a ono nic.Tím má víra upadla,a uplně jsem se odtáhla od spirituálního světa.

Poté,co jsem přestala volat o pomoc a uklidnila jsem se tak se to znova objevilo..,jenže v takové míře až mě to vyděsilo.Uplně mě z toho mrazí,když si na to vzpomenu.


Před pár dny,ke mě přišla nějaká bytost a lehla si ke mě a začla mě objímat.Bylo to tak intimní jako kdyby mě objímal třeba nějakej kamarád bylo to fakt jak kdyby se mě dotýkal člověk.Ale nikdo to být nemohl.Jediné co nevím,zda to byla dobrá nebo zlá bytost.Nemohla jsem to rozpoznat.

Přemýšlím nad tím jestli zlá nebo hodná,z toho důvodu že při tom objímání mi to na chvilku vlezlo do těla.A já se nemohla ani pohnout,hýbalo to se mnou.Ale né že by nějak špatně,ale když to se mnou hýbalo,tak to vzalo mou ruku a položilo jí jinak.Pak to na mě koukalo,a mezitím co vím že to na mě koukalo tak vím že ta bytost věděla že nespím.Cítila jsem že ta bytost měla křídla.První co mě napadlo,že by to mohl být anděl ale proč by mi anděl lezl do těla?

Poté co jsem chtěla otevřít oči tak mě to pohladilo po tváři a odešlo.A podobné zažitky,čím dál tím víc vnímám bytosti a hrozně se toho bojím,nedokážu to ovládat.

A když jsem v astrálu,tak mezi tím vím co se děje tady i to kolik je momentálně hodin,jaké je počasí a dokonce když jsem v astrálu,tak i vím že za chvilku bude takové a takové počasí.Když se mi zdají sny,tak pouze lucidní.Kdykoliv,když mám ale lucidní sen tak mi vždy předpoví budoucnost.

Umím odhadnout na první pohled,jaká je nějaká osoba hned po prvním seznámení nebo hned podle toho co píše.A podobné věci,je toho strašně moc a vubec nevím jak to mám ovládat.

Poradíš mi prosím?

Odpověď:

Ahoj,

Předně ti velice gratuluji! 🙂

Své schopnosti a jejich sílu ovládáš podle toho, jak máš konstruktivní a silné energie. Četla jsi moji knihu Anděl strážný? – Přesně to tam podrobně vysvětluji. To, že žádáš anděly o pomoc a ono nic, neznamená že na tebe kašlou, ale že nemáš dostatečně silný náboj, abys byla schopná spojení cítit.

Tvé aktuální dary si uchováš, pokud si uchováš svoje silné konstruktivní energie a oslabí, nebo o ně přijdeš, pokud tyto energie klesnou a začneš jednat/myslet destruktivně.

Pokud se chceš stabilizovat a cítíš se hodně rozlítaná z toho že každou noc lítáš po vesmíru a ze všech těch vhledů ti jde hlava kolem, je dobré se uzemňovat a harmonizovat. Nejlíp se to dělá venku. Buď můžeš dělat cvičení u stromu

nebo obměna je lehnout si holým pupkem na zem (takže musíš ještě počkat do jara, aby ses nenachladila). Líp to funguje, když je zem vlhká, lépe totiž vodí energie. Můžeš si ji i polít.

Cvičení u stromu není jen o energetizaci, ale perfektně vyladí a srovná energie. Kde je málo doplní, kde je moc, stáhne do země. Uklidníš se a začneš se lépe ovládat. Tvé spirituální dary přímo souvisí s tvou psychikou a myšlením. Čím více jsi sladěná a klidná, tím lépe a srozumitelněji s tebou komunikují tvé dary.

Své spirituální dary ovládneš jedině tím, že se jim nebudeš bránit, nebudeš se jich bát, ale přijmeš je jako svoji přirozenou součást a budeš s nimi podle toho zacházet. Cestuj po astrálu přirozeně a klidně jako dýcháš, přijímej vize o budoucnosti stejně jako se díváš fyzickýma očima kolem tebe. Když je plně přijmeš, neblokuješ, nebojíš se a snažíš se s tím pracovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, schopnosti se ustálí, postupně se v nich zorientuješ a budou tě vést životem a pomáhat ti.

Není na to ale jeden instantní návod pro všechny, je to niterná práce. Pokus omyl. Nekonečné pozorování, zkoušení, ladění, odhadování, které tě bude učit celý život.

Ani já nerozumím všemu, co občas poznám, nebo vidím. Ne vždy to dokážu přeložit, ne vždy tomu rozumím, ne vždy chápu proč se mi to děje. Ale netrápím se tím, protože chápu, že se rozvíjím a čemu nerozumím teď, na to přijdu později. Nesnažím se urvat pro sebe celý chleba naráz.

Své vhledy a vize si piš, pokud to stíháš. Pomůže ti to lépe se orientovat a zpětně analyzovat co se splnilo a do jaké míry. Postupem času se pak ve svých vizích lépe vyznáš. Jsou hodně intimní, osobní a mohou skrývat určitý mechanismus tvé osobní symboliky, který rozklíčuješ, pouze pokud se do toho ponoříš. Buď ráda za své dary, statisíce a miliony lidí po nich touží a nemají je. Protože nejsou tak konstruktivní a moudří, jako jsi ty. Tyto vhledy jsou dary, které sis zasloužila, neboj se jich a nebraň se.

Tvůj zážitek se záhadnou bytostí je záhadný i pro mne. Správná je tvá úvaha, proč by ti anděl lezl do těla. To oni opravdu nedělají. Pokud by to ale bylo zlé, určitě bys to poznala, protože by tě to nenechalo jen tak v klidu. Vzpomínám na svůj relativně nedávný zážitek, napsala jsem ho na web. Jestli se chceš trochu vyděsit, můžeš si počíst: Záhadný astrální škrtič

Když máš tak silné napojení, popros uctivě Konstruktivní sílu Vesmíru, aby tě hlídala, provázela a chránila. A ,,aby ti dala ochranu takovou, abys byla rezistentní vůči všemu destruktivnímu, co by se snažilo tě ovládat, nebo do tebe vstupovat“. Řekni, že ,,dáváš vědomé i nadvědomé svolení jen konstruktivním bytostem, že s tebou jen tyto mohou komunikovat“.

Je dobré pravidelně svoji modlitbu a prosbu opakovat, obnovovat. Protože je to potom o hodně silnější. Nestačí říct to jednou a po letech myslet, že to pořád stejně silně platí.

Že cítíš přes písmo energii a charakter lidí, mě nijak nepřekvapuje, i když jsem to v sobě objevila až po letech praxe a přičítám to hodně letům stráveným za klávesnicí, proč ty bys to v sobě nemohla objevit zcela spontánně. Když jednou jsi vnímavá, a když jednou cítíš energie, cítíš je i přes fotky, filmy, hudbu, písmo. Řiď se tím a snaž se to využívat jako svoji pomůcku. Na pomoc, lepší porozumění a osobní ochranu. Je to cenný dar, když s ním budeš pracovat, zjednoduší ti život a předejdeš dopředu mnoha zbytečným problémům.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2017-03-02 01:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bejvalku v noci či před usnutím taky chodila objímat nějaká bytost, ale neříkala že by do ní lezla, jen jí objímala. Bylo jí to divný, ale v zásadě příjemný.

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-03-02 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda to je radost číst, že jsou mezi námi takoví nadaní lidé. :-) Taky mi přijde dost zvláštní, že popisuje, jak si ta bytost do ní "vlezla" O_O netušil jsem, že by to u andělů nebo jim podobných bytostí bylo možné.

Ikona diskutujiciho konvalinka 2017-03-02 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne anjeli vchádzali do tela – najmä keď som mala depresie – aby ma mohli rozsvietiť z vnútra…

Ikona diskutujiciho Khira 2017-03-02 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Třeba to nebylo přímo že by jí anděl vlezl do těla, ale jakoby jí jeho energií jen pokryl a jí to jen tak přišlo?

Ikona diskutujiciho Jana 2017-03-03 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nieco podobne sa stalo aj mne a aj znamemu, ktory na jednej chate spoznal jedno dievca, s ktorym sa dali dokopy a bola to jeho taka prva opatovana laska. Ona odisla z chaty skor a jemu samozrejme chybala no a po dalsej noci mi hovoril, ze ona tam bola s nim a nespal, ze ju citil ako z masa a kosti ale v skutocnosti bola uz doma. Ja som tiez mala taky zazitok, ako by bol so mnou realny clovek, ale to asi viem vysvetlit, lebo som bola vtedy v kontakte s muzom, ktory mal urcite schopnosti, tiez sme sa objimali, teda aspon pocitovo. Kazdopadne oba zazitky boli prijemne a uvolnujuce.

Ikona diskutujiciho Ykka 2017-03-07 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného zažívám už delší dobu, určitě je to přes rok, kdy jsem si toho začal všímat a víc nad tím přemýšlet. Střídají se období, kdy to zesílí, nebo naopak skoro zmizí. Když nad tím teď přemýšlím, asi to přichází nejvíc v těžkých situacích, například při přetížení prací a nebo delší samotě. Dosud nedokážu posoudit, jestli je to bytost a síla z mého pohledu pozitivní, nebo od ní může hrozit nějaké nebezpečí. Pocity z toho mám dobré, jen mě trochu znejistilo, že do mě vstupuje zezadu, jakoby skrz páteř a cítím u toho smrtelný chlad. Určitě k tomu potřebuje moje svolení a čeká na něj. Vždy si říkám, že tomu nadřazená musí být energie mé víry v matku Zemi a vesmírnou lásku, energie, kterou vnímám, když jsem v lese, nebo pod otevřenou oblohou, pokud s touto souzní, tak je u mě vítána.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek