V našem domě řádí duch. Co dělat?

21.9.2013 v Poradna 17

Dotaz:

Ahoj Aluško,
Přítelovi rodiče vlastní bývalý statek se dvěmi 3 patrovými baráčky, které odděluje velká zahrada. Chtěli jsme mít svuj klid, tak jsme se nastěhovali do toho druhého baráku do přízemí naproti rodičum.. Před námi tam bydlel pár.. V pohodě lidi, ale jakoby něco viděli..

Byt máme kolem 2 měsíců.. Máme dva psy.. Začaly se nám dít divné věci.. Jde nejvíce ale o koupelnu.

Máme 4 okna a před 2 dny byla bouřka.. V pul 1 ráno spadly všechny záclony a otevřely se dveře.. V tom oba psi začali vrčet a štěkat.. Nejak jsme to neřešili a šli spát.. Byla to jen bouřka..

Nedávno jsem si přečetla na internetu, že děti 2 leté až 3 leté mohou něco vycítit.. Chodit na jedno místo.. Asi před 2 týdny jsem měla v tomto bytě 3 letou neteř. Hlídala jsem ji..

Malá se celý den neodtrhla od koupelny.. Jako malá nesahla na nic.. na voňavku na nic.. Jen byla v té koupelně..

Muj pes ( fena ) začala být také divná.. Vždy když se jdu koupat, jde se mnou a sedí v koupelně na zemi a dívá se na mě.. Jako kdyby mě hlídala..


Když u mě přespala jeden den mamka.. Tak ve 12 odpoledne rána jako blázen. Jako kdyby někdo do okna hodil obrovský šutr.. Ale nikde nic.. Probudilo nás to.. A vchodové dveře byly vylomené.. Nešly zkrátka zavřít..

Včera jsme šli s přítelem spát ve 23:00 hod.. Ráno když se chtěl přítel podívat na facebook , tak mu to psalo že je změněno heslo..Že heslo z tohoto počítače bylo změněno v 00:15 hod.. z toho jediného počítače. MY jsme ale spali..

Dnes jsme našli v telefonu nahraný záznam ze dne 28.7. v 03:03 jak někdo dýchá do telefonu, otevírá a zavírá dveře a nakonec s nimi někdo bouchne…

Já tu noc v bytě nebyla, ale přítel ano.. Vstávál ráno do práce a v noci spí.. Není náměsíčný nic..

Nevíte co s tím? …. Na ty lidi co tam bydleli před námi kontakt máme, ale řekli nám, že sám odejde..dále to nerozebírali…,

Díky za radu…. MOC DÍKY!! 🙁

Odpověď:

Dobrý den,
Problémy s duchy v domě řeším v poradně poměrně často a ve většině případů si majitelé domů při správném postupu poradí i sami, takže hlavu vzhůru.
Máte na výběr z několika postupů na očistu domu. Můžete je zkombinovat a dělat jeden po druhém, anebo si vybrat podle toho, co máte doma dostupné.

Doporučuji napřed preventivně celý dům vykouřit.
Seženete si kadidlo, příp. jinou vonnou pryskyřici, nebo sušenou šalvěj. Vložíte do keramické misky, a zespoda podpálíte, aby to začalo čoudit. S tímto potom obejděte každou místnost v domě zvlášť. 5x pravotočivě (po směru hodinových ručiček).
U toho proste (v duchu nebo nahlas) ,,konstruktivní síly Vesmíru“, aby z domu odvedly vše špatné a pokud se v domě zdržují duchové, aby odešli do světla, našli posmrtně klid a už se nevrátili.
Pokud se to dobře provede, efekt rituálu může být někdy i permanentní, ale někdy se stává, že se duchové do domu třeba po týdnu vrátí, a to je nutné postup zopakovat. Je to efektivní hodně podle toho, kdo ten rituál dělá, jak silnou má myšlenku, jak dobře to obejde a také je důležité, co to je za ducha a proč vlastně v tom domě je. Podle toho se vrací, anebo nevrací. Je to buď a nebo.

Také bych to zkombinovala se svíčkovým rituálem na očistu místnosti:

Návod na odstranění destrukce z určené místnosti
Předně to proveďte v koupelně, ale bylo by dobré dát si na tom záležet a vyčistit všechny místnosti.

Také se zaměřte na prevenci. Duchové do domů nejvíce vstupují přes zrcadla. (Proto možná máte problémy právě v koupelně.) Někdy odstranění zrcadla problém vyřeší. Problémová bývají zrcadla větších rozměrů, malá a příruční jsou celkem v pohodě. Není dobré mít velké zrcadlo v ložnici a na chodbě, pokud zrovna řešíte problémy s duchy.
Z domu odstraňte všechny kříže a svěcené věci, pokud nějaké máte. Přitahují destruktivní energii, která může lákat to, co vás v domě obtěžuje.

Změna hesla na FB a záznam v mobilu je sice mrazivý, ale pochopitelný. Duchům se dobře projevuje přes elektronické věci. Hodně lidí, kteří mají doma duchy zažilo, že jim třeba hlasitě práskne ve vypnuté televizi, anebo se jim zničehonic zapne elektronická hračka. Vaše zkušenost tedy dává smysl, je to asi snaha ducha, vás kontaktovat. Rozhodně se nepokoušejte tohoto ducha vyvolávat, nebo nějak jinak dráždit. V naprostém klidu udělejte doporučené rituály, dejte pryč z domu jmenované věci a počkejte, co se bude dít dál. Přímá konfrontace není vůbec nutná, aby to odešlo.

Je dobré se i večer preventivně pomodlit a poprosit své ochranné anděly i konstruktivní sílu vesmíru, aby byli u vás doma, odvedli z domu vše špatné a aby vás chránili. – Dá se to dělat i v kombinaci s tímto postupem:

,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi?“
Když se rozhodnete to dělat, hodně tím umocníte kýžený efekt. Za prvé to urychlí odchod ducha a za druhé to funguje jako preventivní ochrana, aby se nevracel.

Ještě bych vám doporučila pročíst si na webu předchozí uveřejněné dotazy z mé poradny, které se týkají stejného problému:

Jak očistit byt od nepříjemné minulosti?
Moje dcera se každou noc budí. Co dělat?

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Duchové“ – ZDE

Další obrázky koček – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-09-21 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je síla…

Ikona diskutujiciho Charlotte 2013-09-21 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Elektronika, jo? Tak to všechno vysvětluje! Když večer zapomenu poprosit anděly aby mě chránili, tak když se v noci vzbudím, začne blikat televize jako by se zapínala ale pak už nic. Poprosím andílky aby mě chránili a tu noc se to už (většinou) nestane. Určitě to na té televizi není naprogramované, protože se to poprvé stalo mé sestře (která na takové "nesmysly" jako jsou andělé nevěří) asi po roce od zakoupení té televize. Taky v koupelně když se dívám do zrcadla, tak vidím za sebou takové černé "něco"… No uvidím, zkusím tvoje rady. Velice ti za ně děkuji!

Ikona diskutujiciho Míša 2013-09-21 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A proč se s nimi nezkusit nejprve domluvit?

Ikona diskutujiciho lili 2013-09-21 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nám sa často zapína sám od seba v noci počítač,nikto nám to nevie vysvetliť,ani odborník na PC, hovoria, že to nie je možné.

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-09-21 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho vojta 2013-09-21 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokonce pokud budete oslovovat duchy nebo různé tvory a entity,můžete je zaujmout a nechtěně si je vzít k sobě domů.Pak máte dost pěkný problém je poslat zpět.

Ikona diskutujiciho David 2013-09-21 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bych se asi posral.

Ikona diskutujiciho mariankosnac6 2013-09-22 01:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Netreba mať obavy, duch to nebude. Dal som vygoogliť samozapínanie počítača a píše o tom viacero ľudí, sú to obvykle chyby hardwaru alebo softwaru. Ak by to bol duch diali by sa aj iné veci, nielen zapínanie PC. Tiež sa mi na pár počítačoch stávalo že sa náhodne cez deň aj noc zapínali, skúsil som všeličo (nastaviť bios na defaultné hodnoty, vyčistiť pc programami typu Advanced system care, spybot…) musel som ich nakoniec vytiahnuť zo zásuvky, potom to prestalo.

Ikona diskutujiciho Kiko 2013-09-22 03:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě se jednou stalo, to, že jsem nemohla usnout a jelikož mám v pokoji televizi přímo před sebou, tak ve tmě vidím i její kontrolku – takové modré světýlko (ráda bych se té televize co nejrychleji zbavila… ale rodiče zas nechcou… -.-").

Ikona diskutujiciho Venëa 2013-09-22 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týýbrďo, teď jsem si uvědomila, že jednu dobu se mi přes noc sám od sebe zapínal počítač. Vždy jsem se probudila a slyšela, jak se načítá a nebo jsem ho večer vypínala a ráno byl zapnutý. Tehdy jsem se začala zajímat věcmi "mezi nebem a zemí".

Ikona diskutujiciho Jimi 2013-09-24 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koupil jsem starý dům, a jak usínám přecházím do jiné D. slyším často od zřejmě bývalého majitele. Vypadni už odsud…! Podotýkám je jich – duchů všude plno, není se ale čeho bát, pokud člověk správně žije, je silný, nic se stát nemůže, pokud ne, může dojít i k tragedii.

Ikona diskutujiciho jirka 2013-10-14 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobry den,prosim vas co mam delat kdyz mi padaji veci ze skrini ktere tam dou hodne dlouho a v noci i kdyz jsem vzhuru treba jdu na zachod a lehnu si promluvi na me zenskej hlas a rika mi ja jsem tady…me uz z toho vazne hrabe a nechci ze sebe delat nejakyho blazna pac vim ze byse mi kazdej vysmal…delal jsem 8 let hrobare myslite ze to muze byt tim nebo neco spolecnyho?vazne uz nevim…nesjem alkoholik,nepiju nehulim travu ani drogy…proste jen uz mi to neprijde moc legracni…bydlim sam a uzmi to leze na mozek…dekuji za odpoved a popride za kazdou radu co kontakt na nejakou pomoc…a prosim o odpoved na email…

Ikona diskutujiciho Bulit 2014-10-23 22:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: pokud je pocitac pripojen k internetu je vysvetleni celkem proste jde o funkci wake on lan  v oblibe to maji operatori mobilnich internetu jedna se vlastne o sadu bitu kterou vyslou a ta prez sitovou kartu pripadne usb modem probudi pocitac, reseni je celkem jednoduche bud zkuste na noc odpojit pc od internetu nebo v zadu je vypinac sitoveho napeti, pokud nemate internet tak bych zvazil servis u opravdoveho odbornika protoze se muze jednat o vir kterym si jeho autor pomoci wake on lan probudi pocitac v dobe kdy je pravdepodobne ze u nej nikdo neni a taha si vase osobni data k sobe

Ikona diskutujiciho ilona 2014-12-27 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobry den,ráda bych se zeptala na jednu otazku.před par tydny zemřela maminka od přítele,a před tydnem se začali dít divné věci u nich ve starém domě,kde spolu žili s manželem.Byla hodně zlá na všechny a s manželem se moc hadali a říkala,že až umře,tak se vratí a bude ho strašit.Je to možné že by její duch se vratil a začal tam schvalně strašit?např.její manžel odešel do druhé mistnosti a z ničeho nic spadl kryt od světla od stropu,nebo umřel kanarek bez důvodu,spadl vanoční stromek jelikož ji tam nedal její vlastnoruční pletené ozdoby,jakmile je tam dal,už nikdy nespadnul,a slychavá kroky za sebou ikdyž tam nikdo není,urnu s popelem má dole v pokoji kde ona byvavala,má vyvěšenou její fotku asi 13h.před smrtí na zdi v kuchyni i v pokoji a byla věřící.umřela po těžké nemoci.Rada bych mu nějak pomohla,děkuji za rady co dělat

Ikona diskutujiciho Erika 2016-08-26 05:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den já se jen chci zeptat bydlíme v České Lípě a někdo tu straší nechodí ze nikým jen za mnou nenechá mě spát a já nevím proč a když sním mluvím tak mi neříká nic :/ a já nevím co mám dělat

Ikona diskutujiciho Ze Světla a Tmy 2016-09-20 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždy se nemusí jednat vyloženě o ducha. V domech se častěji vyskytují různé škodlivé entity, které lidi také dokáží pěkně potrápit. Obvykle je vycítí spíše vnímavější osoby.

Ikona diskutujiciho vojtech pompa 2018-04-16 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobry den mame  doma ducha a mame  s nim i fotky a soustavne  nam narusuje souziti a posila  nas  do stareho komina o kterem nam kartarka rekla  že  je tam zlato a nějake  dokumenty .my  jsme  sice hledali  ale nic  nenasli .oslovuje  nas  a dokonce  ho  videla i sousedka  se svym partnerem .dum jsme koupily asi pred rokem a neco

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek