V noci mě navštívila bytost s netopýřími křídly

13.1.2013 v Poradna 16

Dotaz:

Ahoj Aluško,
Přicházím za Tebou s dalším dotazem, protože naposledy jsi mi dokázala nepopsatelně pomoct.
V noci ze soboty na neděli ( z 8.12. na 9.12. – třeba to datum něco znamená) jsem se probudil v 1:31, jsem si tím jistý, protože jsem se podíval na budík, a v hlavě si spočítal kolik ještě naspím, než mi budík zazvoní a já budu muset vstávat do práce.

Zachumlal jsem se pořádně do peřiny, a zavřel oči – jenže v tu chvíli mi něco řeklo, abych oči opět otevřel, když jsem tak udělal, v mém pokoji zhruba 2 metry od mé postele stála “bytost” vysoká tak 130cm s obrovskými netopýřími křídly.

Přepadl mě tak hrozný strach, že jsem myslel, že mi vyskočí srdce z těla, navíc jsem byl celý zpocený ledovým potem a přitom mi byla hrozná zima.


Jen to nehybně stálo, a i když jsem tomu neviděl do obličeje věděl jsem, že se to na mě dívá. Navíc to na mě “útočilo”, i přesto, že se to nehýbalo.

Jak jsem se na to díval, tak jsem vždycky dostal jako ránu do hlavy, bylo to jak když se díváš na nějaký předmět před sebou a hrozně rychle zakroutíš hlavou, a rozostřil se mi obraz – tohle mi udělal 4x, a byl jsem vždycky nějakou chvilku dezorientovaný….

Pak jsem prudce zavřel oči, a začal jsem prosit andílky, ať to ode mě odeženou pryč, ať mě zabalí do svých nádherných křídel, a chrání mě, a následně jsem usnul.

Ráno když jsem se probudil, tak mě šíleně bolela hlava a tekla mi z nosu krev, takže jsem se šel “ošetřit” do koupelny a šel jsem do práce.

A když jsem nad tím v práci přemýšlel, tak jsem si vzpomněl na Tvůj článek o démonech, že pokud na nás mohou zaútočit, tak to musí být někdo z “větších” démonů, kteří mají dostatek energie k tomu to udělat. Ale proč by zrovna mě navštívil takto silný démon?

Nevím co to mohlo být, a co mi to chtělo sdělit, ale dříve jsem byl hrozně negativní človíček – upřímně jsem dobrý člověk nebyl, a teď jsem více duchovní, nehádám se, nepřeji nikomu nic špatného, odesílám lásku a na vše se dívám pozitivně a optimisticky.

Je tedy možné, že se démoni zlobí, protože mě ztrácí, a chtějí mě zastrašit? Nebo to může být tím, že jsem v poslední době přemýšlel nad tím, že třeba žádní andílci nejsou, a tak se stalo tohle, aby mi andílci dokázali, že jsou se mnou? Ale oni by se mi ukázali jinak, než že by na mě poslali démona, aby mě pak chránili, viď?

Opravdu nevím, co to mohlo být, a zkoušel jsem naslouchat intuici, aby mi řekla, kdo byl noční návštěvník, a přesto jsem se nic nedozvěděl. Spí se mi normálně dobře, i před tímhle incidentem a teď i po něm, takže za mnou opravdu “něco” jen přišlo… Třeba mi budeš moct poradit, co to mohlo být, a proč to přišlo.

Děkuji mockrát Aluško, měj se nádherně 🙂
Zdraví Tě Petr

Odpověď:

Ahoj,
Fascinuje mne, jak si často lidé položí v e-mailu otázku a pak si na to i perfektně odpoví 🙂

Bytost 130cm s netopýřími křídly muselo být něco silnějšího. Všechny důvody, které jsi jmenoval, určitě přispěly k tomu, co se stalo. Pamatuj, že všechno ve tvém životě jsou znamení.
Pokud jsi v tu dobu potřeboval potvrzení že andělé jsou a pokud navíc měníš své chování k lepšímu, bylo to vlastně nevyhnutelné.

Temné bytosti umí člověku ubližovat jedině strachem. Když tě zastraší, berou ti energii, kterou potřebují pro sebe. Kde není světlo, není ani energie. Proto je potřeba ji krást ostatním. A lidé, kteří se vydávají ze své pohodlné ulity na hodnotnější cestu, jsou hlavně zezačátku výborný cíl. Protože jsou často nejistí, kolísají, utvářejí si nové názory, poznatky a u toho se bojí všeho nového a zatím neznámého… je mnohem snadnější je tím pádem zvyklat, zastrašovat, svést ze správné cesty pryč a samozřejmě na ně útočit a brát jim energii.

Ja jednu stranu je to špatná zpráva, na druhou stranu je ale potřeba uznat, že kdo opakovaně zažije něco takového, naučí se s trochou snahy spoustu perfektních způsobů, jak se bránit. Párkrát tyto situace zvládne a pak získá jistotu, přestane se bát, zvýší se mu sebevědomí a když už vždy ví co má dělat, bytosti za ním přestanou chodit. Najdou si nějaký jiný snadný cíl…
A pokud tyto zážitky dotyčného člověka odradí a vrátí se raději zpátky do své ulity, je to také v pořádku: Ještě pro něj zkrátka není ten správný čas.

Ty na sebe můžeš být hrdý, protože požádat anděly o pomoc je velmi funkční a jednoduchý způsob. – Proč něco dělat složitě, když to jde takto jednoduše?

Pokud máš pocit, že by se to mohlo vrátit, mluv k andělům před spaním. Zavolej je, řekni jim co chceš a popros je, aby byli přes noc s tebou a hlídali tvůj spánek. Funguje to velmi dobře, člověk se přes noc i méně budí a má mnohem klidnější sny. – Večerní modlitba ti také pomůže posílit tvoji víru.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

• Další obrázky s fantazií: Zde

• Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2013-01-13 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, to bych nechtěla zažít.

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-13 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nahání mi to hrůzu…

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-01-13 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám prožítek… podobného jsem zažila často, ale v poslední několika let už takového nezažiju. Jsem za to vděčná.

Ikona diskutujiciho silentday 2013-01-13 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je strašný…

Ikona diskutujiciho martina 2013-01-13 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou v noci jsem uslyšela smích skupinky dětí. Najednou jsem otevřela oči a u okna stál malý černovlasý klučina.Zničeho nic na mě skočil a místo rukou jsem uviděla velký drápy. Taky nepříjemný zážitek. Ale od té doby se naštěstí nic takového nestalo.

Ikona diskutujiciho mike 2013-01-13 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: asi je to blbost, ale třeba by to mohlo být že si slyšela smích jak nějaké děti zabily toho kluka který se ti objevil… asi je to fakt blbost:D, ale jeden takový případ se stal a ten kluk měl taky černé vlasy… :s

Ikona diskutujiciho martina 2013-01-13 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:at to bylo , co to bylo, málem jsem si stříkla do textilu)) už nikdy více))

Ikona diskutujiciho Karel 2013-01-13 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zní to velmi děsivě a bohužel se to doopravdy stává!

Ikona diskutujiciho Kamila 2013-01-13 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj, úplně mi to nahnalo husí kůži Oo

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-01-13 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zní to děsivě…

Ikona diskutujiciho Vlado von Jesenik 2013-01-13 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V mnoha případech – někteří z rasy šedivých berou různé podoby dokonce i hrůzné aby vyprovokovali a nasáli emocionální energii. "zvuky jsou někdy jen doprovod". Nejde mnohdy o nic jiného než jen o potravu či zastrašit, avšak má to i dobré stránky … viz alue. Andělé a bytosti nakloněné dobru z jiných sfér, si s nimi opravdu dobře dokáží poradit… Procítěné modlitby opravdu zahání nejen strach (důsledek) ale hlavně strašáky. Blaho a dobro všem bytostem přeji, neboť i oni dělají co umějí, nejsou více či méně než mi "pozemšťané". Všichni podléháme zákonům vesmíru: viz: akce a reakce – proto s nimi soucitím.

Ikona diskutujiciho Anatarael 2013-01-13 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den

Ikona diskutujiciho Spyro 2013-01-14 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děsívéé. Já jen vím že se mnou "něco" žije a v noci když někdy procitnu tak slyším jak to na mě šeptem mluví. Cítím kde je, podle chladu a když mu řeknu, ať se ozve mojí kamarádce, tak ji štípne :D ale ze začátku jsem se teda lekala v jednom kuse nějakých zvuků…ale teď jenom řeknu ať toho nechá a je klid :D

Ikona diskutujiciho Karel 2013-01-14 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mě zajímalo, oč se jedná. Taková poslušná noční bytost.

Ikona diskutujiciho Ája 2013-01-14 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde se bránit i dost dobře svépomocí. Stačí si představit, co chceš udělat a pak si představit jak to udělat. Myšlenka toho dovede hooodně moc, ne nadarmo se traduje že je hybnou silou vesmíru. Taky je důležité se nebát. To že u sebe někoho uvidíš ještě neznamená, že jsi v nebezpečí. Několik nádechů na uklidnění a pak hurá k obraně. Myšlenka a představivost jsou mocné zbraně, stačí je použít správným směrem

Ikona diskutujiciho Rikiši 2013-01-20 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připomíná mi to sen, který jsem měl před několika týdny: Nacházel jsem se v pokoji, který zjevně patřil mně, ačkoliv byl zařízený úplně jinak než všechny byty, ve kterých jsem kdy bydlel. Seděl – nebo spíš napůl ležel – jsem ve velmi pohodlném křesle a se mnou byl v pokoji tvor velký asi jako německý ovčák. Neviděl jsem ho úplně zřetelně, protože byl neustále v pohybu a nešlo na něj zaostřit zrak, jako by nebyl úplně zmaterializovaný, postřehl jsem jenom, že má blanitá křídla a čenich, který připomínal psa zkříženého s drakem. Útočil na mne fyzicky – bylo zřejmé, že mi jde zuby po krku – ale byla hračka si ho udržet na délku paží od těla. Strach jsem neměl a vlastně jsem vůči němu ani necítil nepřátelství. Mými hlavními pocity byly zvědavost a rozmrzelost – chtěl jsem si ho důkladně prohlédnout a štvalo mě, že mi to nechce umožnit a že si prostě nedá pokoj a nepřestane útočit. Říkal jsem si, že kdybych ho chytil pevně za krk, určitě bych ho zaškrtil, ale prsty nenacházely patřičnou oporu a tvor se mi pořád vysmekával. Asi to mělo něco společného s tou neúplnou materializací. A uprostřed toho zápasu jsem se probudil…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek