V novém bytě se objevili poltergeisti, co dělat?

26.8.2016 v Nezařazené 12

Po delší době jedna opravdu kuriózní situace z poradny. V Americe už dneska není neobvyklé, že se nájemci/kupci mohou s původními majiteli domu/bytu i soudit a žalovat je za to, že nebyli předem upozorněni, že v domě straší. Něco podobného by mohli zavést i u nás. Jenomže jak se jednou něco takto silného dostane do domu, bývá velmi těžké to nějakým způsobem řešit, když člověk neví, kde leží prvotní příčina.

Dopis:

Dobrý den Alue

Mám 12ti letou sestřenici, které se dějí divné věci. Na úvod bych začala tím, že se to začalo vše dít po tom, co se nastěhovala do nového bytu.

Začalo to tím, že někoho slyšela v kuchyni, jak vytahuje šuplík. Otevřené okno v kuchyni a lednička. Blikalo světlo v koupelně. Vyhazovali jí věci že skříně, věci doslova lítaly vzduchem. Našla bílé tričko ve skříni, které nebylo její a na obou stranách dětský obtisk ručičky. Vyskládané příborové nože na posteli.

Říká, že vidí dvě holčičky. Jednu tmavou a jednu světlou. Přicházejí kolem 2-3 hodiny ranní. Jednu slyší jak přijde, zuje se a chodí po bytě a odejde. A ta bílá sedí u ní na posteli.

Naposledy když se vzbudila, její mobil byl v uplně jiné místnosti na bobíku a uprostřed pokoje byl plyšák.

Prosím, co s tím máme dělat?. Jsme už zoufalí. Teď jsme ji z bytu odvezli. Poraďte nám prosím.


Odpověď:

Dobrý den,

Ideální řešení je se z bytu zase rychle odstěhovat, nevíte co se tam dělo, co za duchy to je, kdo je přivolal a pokud se rozhodnete je odvést pryč, může se vám to sice podařit, ale taky se naopak můžete dostat do problémů, které původně nejsou vaše.

Tohle jsou vážné věci a jsou nebezpečné. Pokud se tam pohybují věci, není dobré v tom bytě kohokoliv nechávat, aby to na něho nevlezlo a neolivnilo ho to. Poltergeist může člověku ublížit, to není normální strašení, že si zapálíte párkrát svíčku a je hotovo.

Lidé co tam bydleli předtím, mohli vyvolávat duchy, mohli to být satanisté, mohla se tam kdysi stát vražda, ten dům může být klidně nový, ale postavený na nějakém místě kde byla špatná minulost, prostě nevíte… Pokud možno byt prodat, nebo zrušit nájemní smlouvu a jít od toho co nejrychleji pryč.

Snažit se přímo vyhánět duchy na vlastní pěst nedoporučuji. Když už, tak sehnat někoho, kdo se tím opravdu zabývá a kdo se specializuje.

Dočasně by mohlo pomoci vykuřování, to je bezpečná metoda. Nebudete během ní však oslovovat dotyčné problémové duchy, ale pouze Konstruktivní sílu Vesmíru. Mělo by to zmírnit projevy. Obávám se však, že na takto silný problém to nebude stačit. Můžete to ale vyzkoušet, stejně jako návod se svíčkami, ale dávala bych si pozor a neodcházela od toho. Mohli by se naštvat a svíčky třeba převrhnout.

Ať už podniknete cokoliv, na duchy nemluvte přímo, nesnažte se s nimi komunikovat, neprovokujte je a v bytě ať se pokud možno nikdo nezdržuje, zejména ne přes noc, když víte, v kolik tam chodí.

Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Návod na odstranění destrukce z určené místnosti

Pokud byste uvažovali o tom, že byt nechcete (nebo rodina sestřenice) pustit, možná by vám mohli pomoci tito lidé, kteří se odváděním duchů zabývají:

https://www.youtube.com/channel/UCiJ80pFZW1RcDzoScW9hBCw

http://eprv777.cz/clanky/novinky.html

Mladou tam také nenechávejte spát, když ty duchy vidí, znamená to, že je na ně svým způsobem napojená. To znamená, že pokud by časem chtěli ublížit, mohla by být první na ráně. Vždy ten nejcitlivější je nejvíc ohrožený. Teď je ta situace relativně nová, ale útoky mají tendenci se postupně stupňovat, začne to tričkem, chozením a postupně přituhuje. Nenechte to zajít dál.

s pozdravem
Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho FA 2016-08-26 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohu se zeptat ? Lidé kteří se odváděním duchů zabívají. Nemívají pak z toho nějaké problémy? Jak se chrání? Musí mít u sebe určitě něco hodně silného přeci . Nebo jak to dělají?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-26 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já bych tuto práci nedělala, protože určitě k problémům a k napojení na tyto bytosti dochází i přes kvalitní obranu. Ale pokud se s tím někdo rozhodl vypořádat, své služby přesto nabízí a vnímá to jako službu společnosti, proč si nenechat pomoct.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-26 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V Americe už dneska není neobvyklé, že se nájemci/kupci mohou s původními majiteli domu/bytu i soudit a žalovat je za to, že nebyli předem upozorněni, že v domě straší. -to by ma zaujímalo ako dokazujú to strašenie.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-26 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pristroj proti duchom a negat. energii, detekuje elektromag. pole a znici ho v sekunde

Ikona diskutujiciho FA 2016-08-26 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: No musí to být strašně riskantní. Je potřeba nějaké zvláštní nadání na tohleto?

Ikona diskutujiciho Fellien 2016-08-26 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Je zajímavé, že na všechno je v dnešní době nějaký přístroj. Já bych tomu rozhodně nevěřila, z logiky věci se člověk s nehmotným nemůže vypořádat něčím hmotným, nějakým přístrojem. Bůhví jak přesně ten přístroj pracuje a jestli by si tím člověk nepřivodil akorát větší problémy.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-26 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: To není pravda. Přístroje na to skutečně existují, ale musíš znát správná data. Otázka tedy jenom je, jestli dotyčný člověk skutečně ví, nebo jestli je to šarlatán. Ale každý podfuk se pozná časem, lidi si to mezi sebou řeknou, jestli něco funguje, nebo nefunguje. Takže vždycky je dobré pohledat zkušenosti zákazníků s danou věcí.

Ikona diskutujiciho Fellien 2016-08-26 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Je možné že je můj pohled zkreslený, já se setkala s různými přístroji na všelijaké věci, ale právěže to většinou byl jen nějaký podvrh nebo to nefungovalo jak mělo. Já přístrojům prostě nevěřím, ono hlavně v mojem okolí téměř veškerá technika kolabuje :(. Třeba je to nakonec mnou, ale kam vlezu, tam všecko spadne. Nedávno jsem byla s kamarádkou řešit něco v T-Mobilu a říkala jsem jí to zrovna s tou technikou, jak všechno kolem mě padá. Přišly jsme na řadu, řekla jsem chlapovi co chci a on: "Jo. Bude to trva trošku dýl. Zrovna mi tu spadnul systém a já teda absolutně netuším proč." :D Ale stejně bych vždycky spoléhala na lidi co ví přesně co a jak než na přístroje.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-08-26 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tým prístrojom bolo niekde v diskusii o duchoch:

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-26 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Že něco stojí moc peněz, neznamená automaticky kvalitu, to je fakt potřeba si zjistit zkušenosti lidí… Ale když prodejce respektuje zákony, tak bych se toho nebála, zreklamuješ, pošleš mu to zpátky a je to v pohodě.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-08-28 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, to je děs. Moc by mě zajímalo, jak to nakonec dopadlo.

Ikona diskutujiciho Jita 2016-08-30 18:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek