Ve snu mě navštívili andělé. – Nevymýšlím si to?

5.12.2011 v Poradna 15

Dotaz:

Ahoj Alue,
…jednou k ránu se mi zdál sen (ale bylo to jako skutečné), z ničeho nic jsem najednou stála, přede mnou se objevilo světle modré světlo a přibližoval se ke mně ze středu nějaký zvláštní muž v bílém s blonďatými dlouhými vlasy..

Pomyslela jsem si, že už jsem ho někde viděla a kdo to asi je a on mi odpověděl: ,,Jsem archanděl Gabriel.“

,,Co tady dělá“, pomyslela jsem si, nic jsem nevyslovila.

Četl mi myšlenky a odpověděl: ,,Můžeš se vrátit se mnou jestli chceš, máme tě rádi, čekáme na tebe, celá rodina….“

Říkala jsem si ,,proč se mám vracet?“ a on odpověděl: ,,Nemusíš dokončit ten úkol ( v tu chvíli jako bych si vzpomněla, že jsem chtěla zachránit svět ), sama sis ho vybrala, přijmeme tě rádi zpět, nemusíš to dělat, pojď se mnou…“


A začal se přibližovat a jako by mě vtahoval s sebou, do toho modrého světla a v tu chvíli jsem věděla, naprosto jasně, že nechci s ním odejít, i když to bylo strašně lákavé.

Jak se přibližoval, cítila jsem nesmírný klid a mír (nikdy bych nevěřila, že tohle někdy napíšu..cítit mír, ale bylo to tak a těžko se ten pocit popisuje slovy) a věděla jsem že musím rychle pryč, jinak neodolám a tak jsem se probudila a vztyčila na posteli…
Další hodinu jsem nemohla myslet na nic jiného, bylo to tak zvláštní a pořád jsem si zkoušela říkat , že to byl jen sen, ale marně… Nebylo to vůbec jako normální sen.

Nemám, komu bych se svěřila, kdo by mi pomohl to pochopit a vysvětlit, co se mi to vlastně zdálo. Proto když jsem objevila tvoje stránky, rozhodla jsem se, že tě poprosím o radu – vysvětlení.

Je možné, že mě opravdu navštívil archanděl Gabriel – a co ten úkol?

To mi docela dlouho vrtalo hlavou a pak jsem si vzpomněla, že jako malá (mohlo mi být tak 5 let), jsem seděla na louce, foukal vítr a mě napadlo, že bych chtěla zachranit svět (taková dětská idea 🙂 )… mohlo se to nějak promítnout do mého snu dnes?

Jo a taky jsem potom jednou večer řekla, že chci, aby se mi můj anděl strážný objevil ve snu, abych ho viděla…

A zdálo se mi, že za mnou přišla milá mladá blonďatá paní, měla na sobě takové divné oblečení s různě barevnými trojúhelníky (bílá, žlutá, červená a modrá).

Vzala mě za ruku a posadila na židli a já jsem si říkala, to není možné, takhle že vypadá anděl? Vždyť nemá křídla?

A chtěla jsem se začít ptát, ale mamka mě zrovna vzbudila…potom se mi ještě párkrát stalo, že jsem spala a slyšela jsem jak na mě někdo volá jménem, tak jsem se vzbudla, myslela jsem že mamka, protože to byl ženský hlas, ale byla jsem v domě úplně sama…

Může anděl vypadat takto?? Nebo to byl jenom výplod mojí fantazie, protože jak archanděl, tak ta paní měli stejné vlasy?? A co ty hlasy??

Moc děkuji předem za odpověď a přeji pěkný zbytek dne

Odpověď:

Ahoj,

A hele, vypadá to, že jsi prošla jakousi změnou svého osudu, to je velice zajímavé, nicméně tento tvůj zážitek je hodně autentický, není důvod pokládat ho za nějaký blud.

Netrap se tím, ty jsi dala jasnou odpověď, že tu chceš zůstat, přestože už tento tvůj úkol neplatí. – A vybrala sis dobře, protože čekáme na převibrování, kdo se toho dožije, ten hodně získá, takže Gabriel si na tebe ještě bude muset počkat.
A neboj, mezitím určitě stihneš nějaké jiné zajímavé úkoly, svět je rozmanitý a iniciativě se meze nekladou. Zvládla jsi to perfektně.

Podobou andělů se vůbec netrap, protože oni nemají jednu podobu. Ve skutečnosti jsou to mlhavé, neohraničené bytosti a určitou konkrétní podobu na sebe sebou v interakci s člověkem, se kterým se chtějí spojit, aby se nebál a aby mu byli bližší. Tvůj anděl mohl být stejně tak blond, jako černoch, nebo jednorožec. Oni nejsou omezení žádnou formou.
Ani nemusí mít za každou cenu křídla, nebo jednolitý oděv. – Opravdu zde neexistuje omezení. Existují určité principy, rámce, ve kterých to bývá nejčastěji, (třeba černocha jsem ještě nepotkala, ale slyšela jsem o tom) ale vždy se setkáš s něčím novým, co tě nadchne a ohromí, nebo i zaskočí.

Vůbec o těch zážitcích nepochybuj, takhle je to perfektní. I hlasy jsou v pořádku, jsi na dobré cestě.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-05 07:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se stalo něco divného, související s osudem. Nějaké děsivé postavy se snažily, abych si vzpomněla, proč tu jsem. Chtěly mi to připomenout. Nedovolily mi se pohnout a smály se. Nešlo se vzbudit. Když se mi to povedlo, vzbudila jsem se do jakoby jiného snu a stále se nemohla hýbat. Hodně dlouho potom jsem se bála jít vůbec spát. V tom snu jsem si vzpomněla, že už se mi to jednou zdálo.

Ikona diskutujiciho Farah 2011-12-05 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Jo sen ve snu jsem prozila taky a nic prijemnyho teda- vydesena jsem byla tak, ze po probuzeni z toho jsem byla cela zlita potem- me se zdalo, ze me chce nekdo zabit, chtela jsem utect a to neslo, tak sem chtela kricet, to vylezl jen sipot, pak me teda zabil a…to spustilo si myslim moji serii astralnich cestovani. Taky jsem pak byla v necem divnem, kde nahore bylo dole a vpravo melo byt vlevo…a po probuzeni, nez jsem pak z netu nasledujici dny odhalila, co to mohlo byt, taky nechtela usnout. Kdyz clovek ma se pozdravit s neznamem, prirozene se boji…

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-05 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Jo, taky jsem nemohla ani křičet, tomu by se nedalo říct ani sýpat. Děsivý. Vlastně mi to celé připadlo tak živé, jako žádné jiné sny. Taky si nemyslím, že to bylo jen tak. Ke všemu se mi před tím snem nějaký ten týden děli "divné věci". Vlastně asi od té doby se zajímám o esoteriku, andělíčky a podobné věci.

Ikona diskutujiciho marryangel 2011-12-05 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám ve snech takový divný stav. Mám tam jiné vzpomínky než ve skutečnosti. Třeba se mi něco zdá a já mám takový pocit dejavu a je to hodně časté. Co byste mina to řekli?

Ikona diskutujiciho Krasivija 2011-12-05 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já zas dnes měla podivné kombinace čísel. Počet článků za listopad 30, počet článků za prosinec 3. A za oba dva je to 33. A mě právě nejvíc zaujalo to 3 a 33, ačkoliv si takovýhle věcí nikdy nevšímám.

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2011-12-05 19:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:co se podobných snů týče, o únosech se mi zdálo už asi dvakrát. V jednom z nich jsem vyšla na balkon našeho bytu a pozorovala bouřku. Hromy jsem slyšela, ale blesky nikde, veškerý zvuk jako by kamsi unikl a já viděla, jak se z oblohy stále níž a ní snáší klouzavými pohyby nějaké podivné červené válcovité těleso. Kdybch jej měla popsat, nejspíš by mi to připomínalo ten hlavolam, ježka v klecy, ale tam, kde u hlavolamu jsou otvory, byly jen černé lesknoucí se ovály. Zespoda Na nějaké tyči bylo připevněné jediné kolo, díky němuž se nějakým způsobem ono těleso pohybovalo po obloze. Čím to bylo blíž, tím tiššeji jsem mluvila. Nemohla jsem se hnout, nějaká mocná sila mě držela na místě a já chtěla křičet, ale slyšea jsem jen tichoulinký šepot. Teprve když se ta věc snesla konečně až na balkon a táhla mě k sobě jsem se dokázala probudit. V druhém jsnu jsem pro změnu byla u nás na chalupě. Byl večer a já se vracela a zas mě ta síla táhla. Tentokrát to nebylo žádné podivné těleso, ale ten klasický létající talíř, co známe z filmů. Opakovalo se totéž, co v minulém snu. A nedávno mě pro změnu pronásledovali nějaké mrtvoly. Zase na chalupě. Zase večer, zase se vracím. Tam nikdo. Jdu tedy na zastávku. U kapličky se odkudsi vzaly nějaké hroby. Ve skutečnosti tam nejsou, ale ve snu byly. V hlavě mám prázdno, jediná myšlenka : ,,Jdi k těm hrobům" Jdu a opět, jak ve filmech se z hrobu začíná vyhrabávat mrtvola. Pomalu se ke mně šourá, ale já tentokrát můžu hulákat třebas z plných plic, ale nikdo mě neslyší. Utíkám, co můžu. Vylezu na strom a on se jen rozchechtá a vyskočí. Kdoví, jestli za života nebyl atlet. Ale já najednou mám také neomezené schopnosti. Můžu skákat jak daleko a vysoko chci. Skáču ze stromu na strom. Podklouzne mi noha a jsem na zemi. On vedle mě. Tentokrát stojí, poulí na mě ty ohavné oči a říká něco o nějaké listině. Odkudsi si záhadně vzpomenu na tu listinu a zjistím, že jí mám v kapse. Nedám mu to ani za nic. Hurá. Jdou tu lidi. Křičím "Pomoc!" plných plic a běžím co můžu. Když začnu vyprávět, nevěřícně na mě zírají a kouknou se na místo, kam ukazuji. Žádná mrtvola, žádné hroby. Tak podobně to pokračovalo, dokud jsem se neprobudila.

Ikona diskutujiciho Míša 2011-12-05 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ty jo. Ty první dva jsou celkem divné. Asi bych je nebrala na lehkou váhu. Ne vždy je sen, co se snem být zdá. A co se týče únosů UFO, často se to původně zdá být jen sen. Když si to tak vezmu, sen to být mohl. Jak říkáš, že ses hned vzbudila, to by mohlo vypadat jako sen. Kdyby sis ale na ten sen vzpomněla až ráno, trochu bych se toho bála 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-12-06 01:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto sa asi sniva ľuďom pred smrťou. Ty si si vybrala život. Keby sa to snívalo mne, radšej odídem s andelom 🙁

Ikona diskutujiciho Anub 2011-12-06 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem šťastný, že se člověk nemůžu ani svobodně vyjádřit k tématu na tomto blogu. Nevím, proč můj komentář byl smazán, byl z vlastní zkušenosti..

Ikona diskutujiciho Alenka 2011-12-13 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych tady přispět něčím co vím. To určitě nebyl anděl. Protože andělé se tě snaží podporovat na správné cestě, která už je z velké části pro člověka připravená. Jestli ti říkal, že svůj úkol nemusíš plnit, pak to byla jiná bytost, která se tě snažila ze správné cesty svést. Taky se mi občas takový zjevují, ale teď už jim nevěřím. Dělám to, co sama cítím, že je správný 🙂

Ikona diskutujiciho Amy 2011-12-27 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež mávam občas také divné sny a veľmi živé ale nikdy neviem či ide o sen alebo niečo viac… Pred pár rokmi som mala sen, že nastal koniec sveta.. Všade bola tma, fúkal vietor a na zem prichádzali akési telesá z vesmíru… Z jednej lodi vystúpil Ježiš / na Ježiša a cirkev mám vlastný názor/ a ten si vyberal ľudí.. Nevedela som na čo a myslela som, že tých čo si vybral prežijú a ostatní ostanú a zomrú.. Mňa si nevybral, prešiel popri mne a ja som sa zúfala začala modliť.. Nič sa nezmenilo iba som sa zobudila a bola rada, že tam už nie som…

Ikona diskutujiciho Martina 2013-10-06 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa tiež parkrát stalo že som sa zobudila ako ma volá niekto po mene tak realne akoby mi stal pri posteli, ako som otvorila oči nikto tam nebol, raz sa mi stalo že som šla sama po ulici a začula som svoje meno ked som sa otočila nikto tam nebol. Mohol to byť strážny anjel? chce anjel týmto spôsobom aj komunikovať či niečo dôležité zdeliť alebo len zisťuje a kontroluje či zareagujem a počujem ho? :)ďakujem za odpoved

Ikona diskutujiciho Daniel 2016-05-22 21:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj dost casto se my zda o andelih ale jeden sen me trochu vic zaujal byl tam dum uptostred xlouky a lesa zila tam rodina z dvema detmy byl tam kluk a ten sem byl ja jenom sem vypadal jinak v noci  prisly nejaky svetelni bytosti a utocily na ten dum ten kluk se schoval do skrine  a pak sem videl moje srdce byla tam byla tecka  ktera se zvecovala  a moje srdce  se zmenilo na bylou barvu mislim ze tam byly y nejaky symboly  pak se zmenil presne na ty co utocily na ten dum a  sel pro ti nim  pak tam prisel negdo jinej  na pomoc tomu klukovy moc jsi to uz nepamatuju no jen chci vedet viznam toho  mislym ze sem jim rikaj svetelni bytosti byly celi ze svetla z ritka  slo videt telo byly tam risi ale moc to neslo videt  no zda se my tet ale docela casto o andeleh  dokonce my jeden zakricel nejaky jmeno ve snu  ale nic swm nevidel jen svetlo a ozval se hlas z jmenem mislim ze je to jmeno osobniho andela kteri my pomaha pokut se nemilim to je vse pokut vite neco  otom snu co sem mel o tech svetelnich bytostech prosim dejte vedet .krasny den a omlouvam  se za gramatyku  ziju v gb tady  jse nepouzivaj .?

Ikona diskutujiciho Hitman 2016-07-10 01:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

archandělé jsou mí přátelé

Ikona diskutujiciho Milan 2018-01-04 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Téměř 4 roky se mi děje něco, co zatím nechápu a potřebuji aby to přestalo, nechci si ublížit. Ale pokud už bych měl i já něco připsat k podobným snům, i já měl. Těsně před probuzením jsem viděl světlo, nebylo takové jako by mi do očí někdo svítil baterkou, bylo po celé mé délce i periferního vidění. Světlo mě samo táhlo k sobě a čím jsem byl blíže, tím více jsem cítil uklidnující, příjemný pocit. Nebyl to takový spánkový pocit, kdy se bud ve spánku nějak cítíte, ale tento pocit jsem cítil já ve mě samotném. Nakonec však mě světlo vrátilo zpět. Nepřicházel jsem ke světlu, nevcházel jsem do světla, tak jak si mě světlo samo přitahovalo, tak mě samo i vrátilo. Jen přesně nevím, zda jsem se chtěl já sám vrátit, tím si jistý nejsem. Celé to proběhlo asi v rozmezí jedné až dvou vteřin. Byl bych rád kdyby mi to někdo vysvětlil. Tak tedy děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek