Ve svém novém domově cítím v každé místnosti pokaždé jinou vůni, ale nikdo jiný ji nevnímá. – Čím to je?

20.3.2012 v Poradna 15

Dotaz:

Dobrý den Alue,
Mám takový asi dost divný pocit. Jsem těhotná a stěhuji se do rodinného domu mého přítele, kde bydlí ovšem i jeho rodiče, mladší bratr a babička. S ženskou polovinou této rodiny vycházím poměrně dobře, s otcem přítele jsem se skoro ještě nebavila ale s jeho mladším bratrem mám problém, je stejně starý jako já.

Nějak mě asi nebere, což chápu, ale pokaždé když kolem mě projde, vidím v jeho očích naprostou temnotu. To samé i v jeho pokoji. Všude cítím takový divný smrad, jakoby síru. Ovšem nikdo z rodiny tam nic necítí, jen já.

A když bloudím po ostatních místnostech, tak v každé vnímám jinou vůni.


Když jsem se ptala přítele, prý to všude jde cítit stejně. Jenže jsem na 100% přesvědčená, že v pokoji, kde budeme my, cítím neustále citrusy… Opravdu všude citím citrusové plody, a nejvíc převažuje právě samotný citron.

V ostatních pokojích to je tak na střídání.

Pokoje, ve kterých hospodaří jeho babička – vanilka, kuchyně – borovice, obývák – alkohol, v ložnici jeho rodičů cítím surový kov.

Když jsem se ptala i jeho příbuzných, prý to voní opravdu vše stejně. Nevím… nemám z toho dobrý pocit.

Všude vnímám jiné vůně. Navíc jeho bratr na mě při každém pohledu háže nějaké bláto.

Proto bych chtěla vás ALUE poprosit o radu, zda nevíte co to znamená a jestli se tomu mám vyvarovat….

Děkuji

Odpověď:

Dobrý den,

Na vaše čichové vjemy mám dvě vysvětlení. Můžou to být dokonce obě dohromady, ale spíš bych dala na to druhé.

1 – Někteří citliví lidé umí vnímat energii místa pomocí vůně. Tak jako někoho brní ruce, někdo vnímá teplo, nebo zvuky, vy můžete klidně cítit vůni. Každé místo má jinou energii podle toho, co se v děje/dělo a kdo v něm žije/žil.

2 – Každý člověk úplně jinak voní. Všimněte si, že každý pokoj je ,,nasáklý“ vůní či smradem těla, které se v něm nejvíce zdržuje. Obecně platí, že nemocní, nebo destruktivní lidé smrdí.
Spokojení, zdraví a konstruktivní lidé pěkně voní bez ohledu na to, jestli se zrovna umývali.
Někdo páchne, sotva stihne vylézt z vany a někdo krásně voní i po pěti dnech bez sprchy. – Souvisí to se zdravím a energetickou úrovní člověka.

I já cítím v každém pokoji vůni těla daného člověka a někdo, kdo mi jindy voní, mi začne smrdět ve chvíli, kdy onemocní. Asi to takhle nemá úplně každý člověk, ale já to vnímám hodně výrazně a také to používám v praktickém životě. Ani se nemusím moc snažit. Prostě vejdu do pokoje, do obličeje mě udeří nějaký pach a já hned vím, na čem jsem, podle toho, co cítím.
Lidé, kteří mi voní, bývají většinou i moji přátelé a dobře si s nimi rozumím. Kdo mi smrdí, s tím to vždycky dopadá špatně, nebo se nemáme rádi, nebo je prostě jenom nemocný a jeho vůně se vrátí, když se zase uzdraví.

Myslím, že máte přesně to, co já. – Jste citlivá na pachy lidských těl.

Bohužel, pokud tam bydlet s tím člověkem co vám nesedí musíte, a evidentně se možná nebudete mít moc rádi, nezbývá nic jiného, než se snažit nedělat vlny a sehnat si něco svého, až přijde ten správný čas. Kdyby ale čirou náhodou vznikl nějaký problém (nebo jestli už je), kdybyste cítila, že vás nějak nepříjemně energeticky ovlivňuje, použijte tento rituál:

,,Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou“
Ten vás sice samotného člověka, když s ním bydlíte, nezbaví, ale dá vám energetickou ochranu, aby vás alespoň destruktivně neovlivňoval a měla jste od něho pokoj.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-20 07:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím pachem lidí se to zdá jako rozumné vysvětlení. Taky cítím každý dům, i člověka jinak. Ale myslím, že je to normální. Většinou jsou nejvíce cítit starší lidé a jejich obydlí. To bude tedy asi těmi nemocemi. Když vejdeme do něčího bytu, vždy je tam cítit jiná vůně. Často i ten člověk.

Ikona diskutujiciho Katrin 2012-03-20 07:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těma vůněma a lidma souhlasím, občas to vnímám jako Alue ale naštěstí se mi to podařilo nějak vypnout, protože když jezdím každý den MHD tak tam většina lidí ukrutně páchne. Ne že by se nemyli, ale jejich myšlenky a energie smrdí a to i když jsou navonění atd. Sama jsem takhle smrděla když jsem byla nemocná (nebo když jsem měla špatnou náladu kvůli menstruaci) – vnímám to i u sebe což je mýtus, že sebe člověk necítí. Z ničeho nic jsem tohle začala ve větší míře cítit asi týden až dva, ale není to nic pěkného. Pak jsem prosila ať se toho zbavím a jednoho rána se probudím a necítím téměř nic.

Ikona diskutujiciho Durino 2012-03-20 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tehotné ženy sú vnímavejšie na chute a vône. Napríklad chuť alebo vôňa, ktoré vám predtým nevadili môžu byť teraz nepríjemné. Keď bola tehotná moja manželka zrazu nezniesla zubnú pastu, ktorá jej dovtedy vôbec nevadila. Je to všetko spôsobené hormonálnymi výkyvmi v organizme. Ľudia sú nasiaknutí pachmi z prostredia, v ktorom sa pohybujú. Ak niekto pracuje v strojárenskom podniku, tak je nasiaknutý pachom kovu a emulzií. Netreba si s tým robiť starosti. Keď sa vám narodí dieťatko, tak to prejde. :-)

Ikona diskutujiciho Peter 2012-03-20 09:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj, já chřipku např. taky cítím, je to něco zhruba jako shnilá cibule..A i strach, určitě může být bez problémů cítit, člověk když se něčeho lekne, tak mu vyrazí ten "studený pot" – to je něco úplně jiného jako když se spotí normálně (námahou či teplem). Takoví psy by nám mohli určitě vyprávět:-)

Ikona diskutujiciho Nominator 2012-03-20 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue má pravdu je to isté, ale ja tonajviac pripisujem tomu, že TEHOTNÉ ženy počas tehotenstva sú Veľmi citlívé na pachy!

Ikona diskutujiciho L. 2012-03-20 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám, že tady máš spoustu zajímavých dotazů. Jsi dobrá, že na ně máš odpověď. Úžasné!

Ikona diskutujiciho Farah 2012-03-20 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mam pachy, diky kterym poznam, jaky clovek je a ci ma zdravotni problemy. Asi nejvyrazneji citim cukrovkare-nemuzu si pomoct, ale hodne je citit jejich telo jako moc.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2012-03-20 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud čeká budoucí maminka dítě, má velký vliv na to, která duše se do dítka vtělí, okolní prostředí ve kterém se matka pohybuje.

Ikona diskutujiciho myshoolka 2012-03-20 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já to mám asi podobně. Taky jsem citlivá na pachy lidí a pak když mi někdo opdavdu voní, tak je to pak už skoro jako by mě zhypnotizoval a nemůžu se od něj "odlepit" 😛

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-03-20 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu je to tak, že těhotné ženy mají citlivější čich. Když byla kamarádka těhotná, najednou cítila úplně všechno (sama byla velmi překvapená), přitom nikdy jiný to necítil. S koncem těhotenství to pak zase zmizelo.

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-03-20 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavy. Já asi necítím skoro nic a až dnes si uvědomuju, jaká je to škoda, když si tady čtu, co všechno člověk cítit může. Nikdy mě to ani nenapadlo. Cítím max. občas že každý byt má jinou "vůni". Ale u lidí jako tak, třeba nemoc nebo energii vůbec necítím. Třeba někdy…. 🙂 No.. možná je to takhle lepší 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-03-20 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja keď sa opaľujem na horskom (umelom) slnku, tak tiež smrdím akoby sírov. Ten zápach sa nedá ničím zmyť, jedine prekryť.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-03-21 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jo. Udělat první něco sám se sebou. Smrad je pouze průvodní jev.

Ikona diskutujiciho Strange ghost 2012-03-21 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já taky…. Teda ne úplně já, ale moje vlasy i když je mám čerstvě umyté, tak mi sou cejtit jakýmsi kouřem, ale já nekouřim… už mi to vadí, protože je to čim dál tím horší…

Ikona diskutujiciho Lady Hestia 2012-03-23 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to já někdy třeba celý den s krátkými přestávkami stále cítím jednu vůni, tak třeba dnes jsem cítila stále jen máslový popkorn :D A jindy třeba lak na vlasy, přestože stále střídám během dne prostředí a nikdo v mé blízkosti jej nepoužívá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek