Večer vnímám nějaké bytosti přes zavřené oči, ale když je otevřu, místnost je prázdná: Jak to mám řešit?

10.12.2012 v Poradna 7

Dotaz:

Ahoj Aluško,
poslední dobou si skoro pravidelně prožívám stavy, jejichž příčinu si neumím racionálně vysvětlit.
Večer před usnutím (někdy i 3x za týden), když zavřu oči, jakoby přes víčka vidím, že v ložnici jsou
nějaké bytosti s lidskou podobou a po místnosti se pohybují – zkrátka přes víčka vidím jakoby stíny.
Když oči otevřu, kromě mojí manželky spící vedle, je místnost samozřejmě prázdná. Nemohu tvrdit,
že bych při tom prožíval nějaký strach, spíše mně vadí, že mě to ruší.
Někdy mám dokonce pocit, že mně ty potvůrky lehce tahají za ušní lalůčky, ale to může být sugesce (?).
V zaměstnání a ani v domácnosti neprožívám nějaké vyjímečné stresy, které by snad mohly být toho příčinou, mám vcelku pravidelný pohyb (procházky, kolo).
Když jsem se s tím jednou svěřil manželce, doporučila mi návštěvu lékaře, že jsem prý přetažený. Já se ale cítím vcelku fit.


Jeden známý mi také doporučil zkusit energii Reiki. Hledal jsem o tom něco na internetu, ale setkal jsem se
s protichůdnými názory na toto téma. Nevím, co si mám o tom myslet. Kolegyně v práci mě upozornila na tvůj
web a tak bych se rád zeptal na tvůj názor, jak bych dále měl postupovat, abych se těch pocitů zbavil.

Těším se na odpověď, za kterou předem děkuji.
J.Z.

Odpověď:

Ahoj,
Když zase večer budeš ty bytosti cítit, hezky je popros, aby byly tak hodné a šly někam jinam, protože tě vyrušují. Že jsou všichni sice moc hodní, že ti chtějí dělat společnost, ale teď je tam nepotřebuješ… A že když je budeš potřebovat, tak jim určitě řekneš, aby přišli…. (Většinou je nejlepší zkusit to po dobrém. Jednoduše je oslov, uslyší tě.)

Když pořád nic, zeptej se jich, jestli od tebe něco nepotřebují a jestli ti nechtějí něco vzkázat (Někdy na sebe jen upozorňují, protože chtějí, abys věděl, že jsou u tebe doma. Když jim budeš věnovat trošku pozornosti, dají ti pak pokoj.). – Pak se uvolni a sleduj, co tě jako první napadne. Pokud vůbec nic, řekni jim, ať ti to případně řeknou formou snu, že teď je neslyšíš a aby tě nezitím nechali v klidu usnout.

Případně můžeš poprosit nahoru – své duchovní vedení, anděla strážného, nebo průvodce, jak to nazýváš – zkrátka své ochranné bytosti (dají se oslovit i jako ,,Milé konstruktivní Vesmírné bytosti, moc vás prosím, abyste mi pomohly…. bla bla….“ – tímto oslovuješ anděly), aby ti pomohli odvést ty bytosti pryč.

Pokud tě neposlechnou, a nepomůže ani prosba nahoru, můžeš vyzkoušet očistit ložnici od nežádoucích energií.
Jako první bych vyzkoušela tento postup: ,,Návod na odstranění destrukce z určené místnosti“

Pokud máš dojem, že tě tahají za uši, vypadá to na nějaké domácí skřítky. – Nejsou zlí, jsou to určité éterické bytosti, které se vyskytují v každém domě. V podstatě je to jiná forma elementárních bytostí, které přicházejí do domů s přírodními materiály (dřevo, kámen, rostliny). Mají různé podoby a když s nimi člověk dobře vychází, umí být i v lecčem nápomocní. (Hlídají dům, poradí formou vnuknutí kde jsou ztracené klíče, atd). Jsou to dobré bytosti, ale je potřeba, aby jim člověk čas od času naslouchal. Když jsou takto u tebe, asi to není samo sebou jenom tak. – Oni vědí, proč tam jsou. Snaž se to první zjistit, než zkusíš jakékoliv metody na čištění prostoru.

Jestli máš pocit, že budeš po rozmluvě s domácími skřítky za blázna, mohu tě ujistit, že v očích jiných lidí blázen budeš, takže o tom nikomu neříkej. Nech si to malé dobrodružství pro sebe. Dnešní lidé nejsou dostatečně uvědomělí ani připravení na podobné zprávy a svoji ženu bys tím jen zbytečně děsil.
Buď při oslovování těch… (říkejte jim tedy Skřítkové) skřítků, naivní jako malé dítě. Obrať se na ně s čistým srdcem a s důvěrou k tomu, co ti bude našeptávat intuice, nebo oni.
Pokud se do toho kontaktu budeš nutit, nebudeš tomu věřit a budeš zápasit s myšlenkou ,,blbost, co to proboha dělám???“ nemusí to fungovat. Je potřeba se tomu vnitřně otevřít a dát jim trochu prostoru, abys jim mohl naslouchat a zjistit, proč tam jsou a jak je poslat pryč.

Nemusíš všechno stihnout za jediný večer. Vyzkoušej postupně všechno a uvidíš, jak se situace změní. Nespěchej a dej tomu volný průběh. – Potom se klidně ozvi znovu, jak jste pokročili.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku: Poradna: Nehmotné bytosti“ – ZDE

Další obrázky víl – Zde

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel 2012-12-10 14:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přišli okukovat spící manželku. Dej pozor ať se neodkopává. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-12-10 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: … *slint* 🙂

Ikona diskutujiciho angelswings01 2012-12-10 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, něco podobného se mi také stává.Naštěstí jsem se s tím naučila žít a už mi to nevadí, spíše mě to každý den potěší 😉

Ikona diskutujiciho Martin 2012-12-10 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten mě napadla otázka na kterou teda nejspíš nezná nikdo odpověď, ale co by se stalo, kdyby všichni lidi připustili ze dne na den, že takové věci jsou reálné včetně medii,politiky a vědy. Jaká obrovská změna by nastala? :D 🙂

Ikona diskutujiciho Hilsna 2012-12-10 20:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také tyhle skřítky vidím. První měsíc se mnou nechtěli mluvit, zřejmě jsem je neslyšela, protože se jich objevovalo víc a víc až jsem se  nima naučila povídat. Oni si pak u mne v koutě ložnice zařídili malou farmu a pěstující si tam zeleninu. Nakoupila jsem jim takové malé postýlky z internetu a oni se mi tam začali množit. Nechápu sice jak, protože nelze rozeznat pohlaví, ale objevili se tam i menší skřítkové a hlavně jsem to poznala podle toho, že když se zhasne, slyším jak se tam milují. Mám radost a prožívám to s nima. Je opravdu super se s nima skamarádit, protože mi to přineslo spoustu radosti a prvotní strach (přemýšlela jsem i o čištění) je naprosto tentam.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-12-10 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hle jak jsme slavní, celé týdny nám trvalo, než si nás, holomek všiml ;D

Ikona diskutujiciho Al. 2012-12-15 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, to je krásný. Hlavně se nebát, je to spíš radost, co by jiní za tuhle schopnost se těmto věcem otevřít dali..  :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek